15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 241 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-241|

* St. dorost, příprava: Sparta Krč - FC Tempo Praha 9:2

Vydáno dne 01. 09. 2008 (1054 přečtení)

Na zápas se dostavilo 13 hráčů, z toho Hlavík nemohl nastoupit z důvodu zranění nohy ze sobotního zápasu mladšího dorostu. Soupeř měl na střídačce 6 náhradníků a my pouze jednoho. Zápas začal od nás celkem dobře, během deseti minut jsme mohli vést 2:0, kdy Hurka zahodil dvě vyložené šance. Pravidlo platí ...když nedáš tak dostaneš.... Během chvilky jsme prohrávali 0:1 a hra se začala obracet pro Krč. Do konce první půle jsme inkasovali ještě čtyřikrát a to v rozmezí pěti minut. Stav ukazoval 5:0.

Celý článek... | Autor: Richard Klípa | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. dorost, příprava: FC Tempo Praha - SK Modřany 4:2

Vydáno dne 28. 08. 2008 (1371 přečtení)

K našemu prvnímu přátelskému zápasu na domácím hřišti jsme se dostavili s počtem 17 hráčů poskládaných ze staršího i mladšího dorostu. V kabině před zápasem jsme si řekli jak a co chceme hrát. Bohužel v první půli všechno bylo jinak. Soupeř nás válcoval ze všech stran. Byl všude o krok dříve, více kombinoval, nahrával po zemi do prostoru,vyhrával hlavičkové souboje a my se na hřišti pouze hledali. První půle skončila 0:1 pro hosty a pro nás to byl milosrdný výsledek. Můžeme děkovat brankáři Petru Flaksovi a Milošovi Linhartovi, že to nebylo více. Kdo to viděl, mohl konstatovat pouze to, že jsme mohli prohrávat klidně 0:6.

O poločase v kabině byly rozebrány chyby a snad se i každý hráč zamyslel sám nad sebou. Do druhé půle jsme vstoupili celkem slušně, kdy byl rozdíl gólu rychle vymazán. Netrvalo dlouho a po chybě brankáře, který nedoskočil na míč, jsme museli opět dotahovat. Kluky to nezlomilo a začali makat o 100% více než v první půli.

* St. dorost, příprava: Mrákov - FC Tempo Praha 2:3

Vydáno dne 28. 08. 2008 (904 přečtení)

S papírově nejsilnějším soupeřem jsme chtěli prověřit sílu nejsilnější sestavy, jaká byla k dispozici (ovšem bez Linharta a Bendy, kteří ten den měli problémy se vstáváním). Na žádost soupeře jsme hráli 3x25 minut. Zápas začal naším výkopem a během celé první minuty jsme soupeři nepůjčili míč. Kluci hráli v klidu a na jistotu, tak jak jsme si to cvičili na dopoledním tréninku. Celou první třetinu jsme měli územní převahu, ale v zakončení nám chyběl klid a kvalita. Přesto jsme se ujali vedení, když se Franceho nepovedená střela poodrážela až k volnému Balunovi a ten nezaváhal.

Celý článek... | Autor: Jiří Hron | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Utkání dorostu na soustředění

Vydáno dne 23. 08. 2008 (1003 přečtení)

K prvnímu přípravnému zápasu jsme nastoupili v Kdyni. Na pěkném trávníku jsme nastoupili proti soupeři, kterému jsme měli z loňska co odvádět. Letos však hra vypadala úplně jinak. Nově se tvořící družstvo po trénincích na soustředění mělo velkou chuť hrát. Do 20. minuty jsme měli herní převahu, leč brankové vyjádření nepřicházelo. Právě naopak. V rozmezí 4 minut přišly dvě hrubky naší obrany a soupeř vedl 2:0. Do poločasu mohli skórovat Sehnoutka a Matoušek ale své šance neproměnili.

Celý článek... | Autor: Milan Dejl | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. dorost: Hodnocení sezóny 2007/08

Vydáno dne 30. 06. 2008 (1155 přečtení)

Po šťastném postupu do pražského přeboru jsme si byli vědomi, že musíme náš kádr doplnit o tři až čtyři kvalitní hráče, kteří odešli do kategorie dospělých, včetně absolvování kvalitní letní přípravy. Mezi hráči, které jsme zkoušeli, kvalitní kluci byli, ale bohužel si vybrali týmy jiné. Ti, kteří u nás zůstali, naše očekávání nenaplnili. Závěrečná část letního přípravného období se nám nevydařila dle našich představ. Na plánovaném herním soustředění jsme optimální podmínky nenašli. I přes tyto nepříznivé jevy v přípravě jsme v úvodu podzimní části neodehráli špatné zápasy. Pak bohužel přišla zranění a náš tým byl těmito zraněními decimován a nebyla vůle a asi ani chuť ze strany realizačního týmu MD nám v této situaci pomoci. Z důvodu úzkého kádru jsme nastupovali v sestavách, které nám dovoloval zdravotní stav hráčů. Tým ztratil sebevědomí a zápasy, ve kterých jsme měli jednoznačně bodovat, jsme prohrávali rozdílem třídy i více.

Celý článek... | Autor: Jiří Šulc | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. dorost: FC Tempo - Sokol Stodůlky 1:4

Vydáno dne 12. 06. 2008 (997 přečtení)

Závěrečné utkání s týmem Stodůlek již kluci odehráli z povinnosti. Snad jen úvod utkání naznačoval, že by se mohli důstojně rozloučit s přeborem. Tým Stodůlek byl však nad síly kluků. Do poločasu vstřelil dvě branky a další dvě přidal ve druhém poločase. Nám se podařilo v samém závěru utkání snížit Sovou.

FC Tempo - Sokol Stodůlky 1:4 (0:2)
    Branka Tempa: Sova.
    Tempo: Macák - Vitásek (51. Ptáček), Sopuch, J.Šulc, Roule, Kučera, Podroužek, Balun (61. Louda), Horna (56. Sova), Hurka, Pechar.

* St. dorost: FC Zličín - FC Tempo 3:2

Vydáno dne 12. 06. 2008 (1052 přečtení)

V předposledním utkání jsme zavítali na hřiště Zličína, se kterým jsme se utkali o teoretickou naději na záchranu. V úvodu utkání jsme si vytvořili převahu, která vyzněla naprázdno. Tým Zličína se oklepal a udeřil po nařízené penaltě. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat a padla z rychle rozehraného rohového kopu. Hráč soupeře prošel nebráněn skoro k malému vápnu a prostřelil z velkého úhlu našeho brankáře. V dalším průběhu utkání se hra vyrovnala a do konce prvního poločasu žádná branka již nepadla.

Úvod druhého poločasu nám vyšel dokonale. Podařilo se nám ve velice krátkém časovém úseku vyrovnat. Musím říci, že v této části jsme věřili, že toto důležité utkání zvládneme. Opak byl pravdou a týmu soupeře se podařilo strhnout vedení na svoji stranu. Vedení si již podržel do konce utkání.

* St. dorost: FC Tempo - FC JM Háje 2:2

Vydáno dne 04. 06. 2008 (1158 přečtení)

Předposledním naším soupeřem na domácím hřišti byl tým z Hájů. Celý první poločas byl náš soupeř lepším týmem. Jeho hráči se nepoměrně lépe vyrovnali s velice teplým počasím, do jehož podrobnějšího rozboru se nebudu, jako moji někteří kolegové od ostatních týmů, pouštět. S jejich meteorologickými znalostmi bych se asi jen těžko mohl měřit. Kluci se na hřišti prostě pohybovali, jako kdyby měli na nohou olověná závaží a jen velice těžko se dostávali do tempa. První poločas skončil smírně a pro nás to byl s ohledem na jeho průběh, výsledek příznivý.

Druhý poločas pro nás začal o poznání lépe a podařilo se nám v jeho úvodu vstřelit šťastnou vedoucí branku. Po centru z pravé strany pokutového území M.Pechar nastřelil J.Hurku, od kterého se míč odrazil do branky. Vedení jsme bohužel neudrželi snad ani minutu. Soupeř v podstatě po rozehrání získal roh, ze kterého vyrovnal. Soupeřův útočník preskočil naše obránce a prostřelil bezmocného J.Macáka. Byl to šok, ze kterého jsme se v celku brzo oklepali a strhli vedení na svou stranu. Autorem vedoucí branky byl D.Balun.

* St. dorost: Viktoria Žižkov B - FC Tempo 5:2

Vydáno dne 28. 05. 2008 (1031 přečtení)

Po dvou zápasech v domácím prostředí jsme zavítali na půdu Žižkova, pohybujícího se ve středu tabulky. První poločas utkání by se dal shrnout do těchto fází - nadějný úvod, fatální chyba obrany korunovaná vedením soupeře, brzké vyrovnaní, herní výpadky některých hráčů, z nichž vstřelil soupeř postupně tři branky, a to nejpodstatnější - neproměňování jasných brankových příležitostí. To je účet za první poločas. Výsledek 4:1 neodpovídal poměru brankových příležitostí, ale s tím se bohužel nedá nic dělat.

Do druhého poločasu nastoupili kluci se snahou nepříznivý výsledek zkorigovat a v jeho úvodu se nám podařilo snížit na rozdíl dvou branek J.Hurkou, který vstřelil v tomto utkání svoji druhou a snad nachází svou dřívější střeleckou formu. Po této brance jsme soupeře přitlačili na jeho polovinu. Vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou, ale bohužel jednu za druhou zahazovali. Snížení viselo na vlásku a soupeř se z našeho tlaku je těžko vymaňoval.

* St. dorost: FC Tempo - Sokol Troja 3:4

Vydáno dne 22. 05. 2008 (1188 přečtení)

Úvod zápasu s týmem Troji jsme si nemohli přát lepší, cca ve druhé minutě jsme šli do vedení, kdy jasnou brankovou příležitost chladnokrevně zakončil M.Pechar. Bylo otázkou času, kdy přidáme další branku. Zdání bohužel klame, a tak přišlo vyrovnání. Do konce prvního poločasu se nám podařilo vstřelit druhou branku. Po rohu, zahraném P.Kučerou, zakončil hlavou O.Šulc. Do kabin jsme šli tedy s vedením 2:1.

V úvodu druhého poločasu si vytvořil soupeř tlak, z něhož pramenily šance, které zlikvidoval s pomocí obrany i kouska štěstí náš brankář. Pak přišly naše útočné chvilky, při kterých jsme vytvořili obrovské šance a mohli toto utkání rozhodnout ve svůj prospěch. Nebyli jsme schopni proměnit ani takovou, při které stál náš útočník před prázdnou brankou a ze tří metrů nastřelil břevno. Nevíme, co k tomu dodat, ale fotbal je prostě takový, že když odmítneme vyložené šance proměnit, přijde trest.

* St. dorost: FC Tempo - ČAFC Praha 0:2

Vydáno dne 14. 05. 2008 (1083 přečtení)

Bohužel ani v dalším zápase se nám nepodařilo zvítězit a tým ČAFC Praha si odvezl tři darované body. Až na úvod prvního poločasu, kdy jsme hráli až příliš pasivně a soupeř nastřelil tyčku, jsme byli v celém dalším průběhu zápasu lepším týmem. Již v závěru prvního poločasu jsme mohli vedení strhnout na svoji stranu, ale D.Balun jasnou brankovou příležitost neproměnil. Poločas skončil smírně bez branek.

V úvodu druhého poločasu jsme neproměnili další dvě 100% brankové příležitosti, kdy J.Hurka a M.Pechar stáli tváří tvář brankáři hostujícího týmu a nabídnutou šanci trestuhodně odmítli. Dále jsme se snažili strhnout vedení na svoji stranu, ale opět jako i v jiných zápasech přišla obrovská chyba, kterou soupeř nemilosrdně trestal a ujal se vedení. Kluci se dále snažili s výsledkem něco udělat a urvat alespoň bod.

* St. dorost: SK Střešovice 1911 - FC Tempo 0:0

Vydáno dne 07. 05. 2008 (1098 přečtení)

V dalším utkání jsme zavítali na hřiště týmu Střešovic, který se pohybuje v horních patrech tabulky. Bylo nám jasné, že již konečně musíme bodovat, abychom udrželi naději na záchranu. Kluci k tomuto zápasu konečně přistoupili tak, jak si představujeme. Žádný míč pro ně nebyl ztracený, jeden zaskakoval za druhého, povzbuzovali se a hlavně si věřili. Tým táhnul za jeden provaz a najednou se kluci přesvědčili, že začínají vycházet pohledné kombinace, které se střídaly s účelnou obranou. Počet brankových příležitostí byl vyrovnaný, ale žádnému týmu se branku za celých 90 minut vstřelit nepodařilo. Možná nám ten pomyslný kousíček štěstí chyběl o trochu více při nastřelené tyčce M.Pecharem nebo při táhlé střele M.Linharta, kterou brankář domácích na poslední chvíli konečky prstů vyrazil. V tomto utkání jsme udělali malinký krůček na té dlouhé cestě k záchraně, který musíme potvrdit i v dalších zápasech.

* St. dorost: FC Tempo - FK Meteor VIII B 1:5

Vydáno dne 30. 04. 2008 (1181 přečtení)

Utkání s týmem Meteoru jsme nezvládli již v samém začátku. Dvěma hrubými chybami jsme soupeři darovali, během prvních tří minut, vedení 2:0. Takový začátek utkání nám na lavičce připadal jako zlý sen, ze kterého jsme se bohužel neprobudili. Soupeř do konce prvního poločasu stačil zvýšit na 3:0. Ve druhém poločase se nám podařilo snížit na rozdíl dvou branek. To bylo bohužel z naší strany vše. Soupeř hrál lépe a vstřelil v průběhu druhého poločasu další dvě branky. Počet získaných bodů a obdržených branek je již alarmující.

FC Tempo - FK Meteor VIII 1:5 (0:3)
    Branka Tempa: Pechar.
    Tempo: Flaks - Vitásek (46. Okrouhlický), Sopuch, J.Šulc, Roule - Kučera, Podroužek, Sova (46. Balun), France - Hurka (66. O.Šulc), Pechar.

* St. dorost: SK Aritma - FC Tempo 6:1

Vydáno dne 23. 04. 2008 (1017 přečtení)

Po dobrém výkonu proti vedoucímu celku tabulky, týmu Braníku, jsme se domnívali, že náš tým bude v tomto zlepšeném výkonu pokračovat i proti našemu dalšímu soupeři, týmu Aritmy. Utkání jsme bohužel nezvládli a utrpěli další porážku od týmu, se kterým jsme měli jednoznačně bodovat.

Utkání začalo hrubou chybou naší obrany, kterou soupeř k našemu štěstí neproměnil. Dále byla hra do cca 30 min. vcelku vyrovnaná, i když soupeř tahal za ten delší konec. Podařilo se mu strhnout vedení na svoji stranu po samostatné akci, kdy útočník domácího týmu, až příliš lehce, obešel našeho obránce a z velice těžkého úhlu vstřelil vedoucí branku. Po této brance, až do stavu 3:0, existoval pouze jeden tým. Nestačili jsme se divit, jak nás soupeř, bohužel za mohutného přispění všech našich hráčů na hřišti, během dalších cca 8 minut rozebral. Na lavičce jsme už měli skoro vykřičené hlasivky.

* St. dorost: FC Tempo - ABC Braník 2:3

Vydáno dne 16. 04. 2008 (1200 přečtení)

V dalším zápase jsme se utkali s týmem sousedního Braníku, který se narozdíl od nás pohybuje v nejvyšších patrech tabulky. Utkání se pro nás nevyvíjelo nejlépe a soupeř během prvních 20 minut získal dvoubrankové vedení. Nejde říci, že by kluci hráli až tak špatně, ale soupeř využil dvou zaváhání naší obrany. V dalším průběhu utkání nás soupeř nedostal pod žádný výrazný tlak a hra byla vyrovnaná. Nám se do konce prvního poločasu nepodařilo proměnit žádnou brankovou příležitost a ani soupeř již žádnou další branku nevstřelil. Do kabin jsme tedy šli s dvoubrankovou ztrátou.

Ve druhém poločase jsme zvýšili aktivitu a přicházely šance, s jejichž proměňováním máme však velké problémy. Když už se nám podařilo branku vstřelit, rozhodčí nám ji, za údajné hraní rukou J.Hurky, neuznal. Jinak jsme si na rozhodčí v tomto zápase stěžovat nemohli, protože až na tuto situaci řídili utkání s přehledem a na obě strany měřili stejným metrem. Kluci se dále snažili výsledek zkorigovat, ale soupeři se podařilo vstřelit třetí branku. Mnozí si již mysleli, že je utkání rozhodnuté. Opak byl pravdou.