11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 241 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-241|

* St. dorost: SK Horní Měcholupy - FC Tempo 11:2

Vydáno dne 09. 04. 2008 (1125 přečtení)

V tomto utkání jsme byli, do 20 min. prvního poločasu, týmu z H.Měcholup vyrovnaným soupeřem. Kluci hráli pozorně v obraně i aktivně směrem dopředu. Podařilo se nám vstřelit regulérní branku, která nám bohužel nebyla uznána pro údajný ofsajd. Viděl ho asi jenom postranní rozhodčí. Postupem času začal přebírat iniciativu náš soupeř. Nevíme, zda to bylo způsobeno jen jeho kvalitou nebo i nemalým přispěním rozhodčích, to ale ať posoudí jejich svědomí. V dalším průběhu utkání se soupeři podařilo strhnout vedení na svou stranu a další branky na sebe nenechaly dlouho čekat.

Je škoda pro fotbal, že těchto branek náš soupeř nedosáhl jen po vynucených či nevynucených chybách naší obrany, ale např. po faulu na našeho brankáře v malém vápně nebo po při postrčení našeho hráče v pokutovém území, který po tomto zákroku zahrál rukou a rozhodčí odpískal pokutový kop. Poločas skočil hokejovým výsledkem, který se nám podařilo ještě v poslední minutě prvního poločasu snížit na 5:1.

Celý článek... | Autor: Jiří Šulc | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. dorost: FC Tempo - Gordic Kačerov Praha 2:1

Vydáno dne 03. 04. 2008 (1248 přečtení)

Naším dalším soupeřem byl poslední tým tabulky, tým Kačerova. Jediným úkolem bylo v tomto utkání uspět a udržet si šanci na záchranu. Celé utkání se v tomto duchu také odehrávalo. Kluky pocit, že prostě musí, neskutečně svazoval. V úvodu utkání jsme byli aktivnější, ale M.Podroužek neproměnil jasnou gólovou příležitost. Dal tím ráz celému utkání, které by se dalo definovat, jako jedna velká křeč našeho týmu. Kluci si nebyli schopni přihrát, dostat soupeře pod tlak a vytvořit si další brankové příležitosti. Opakem byli hráči soupeře, kteří si život nijak nekomplikovali a hru přenášeli dlouhými přihrávkami. Tento způsob hry nám dělal velké problémy a po hrubé chybě M.Podroužka se ujali vedení. Náš tým šel skoro do kolen. Vedení soupeř bez větších problémů udržel do konce prvního poločasu.

* St. dorost: Bohemians Praha - FC Tempo 7:1

Vydáno dne 25. 03. 2008 (1102 přečtení)

Na nepovedenou zimní přípravu, která neprobíhala dle našich představ (mizerná tréninková docházka, přístup k přípravným utkáním, nulová konkurence v týmu, nechuť hráčů ml.dorostu se o místo v základní sestavě st.dorostu porvat, ztráta jednoho z nejlepších hráčů týmu M.Hlavíka), jsme bohužel navázali i v prvním utkání jarní části, kdy byl naším soupeřem vedoucí celek pražského přeboru tým Bohemians Praha. Při sečtení výše uvedených faktorů, jsme od tohoto utkání příliš neočekávali a tiše si přáli, abychom neutrpěli debakl. Bohužel jsme mu však neunikli.

Nebylo to až tak kvalitním výkonem soupeře, jako spíše našimi herními výpadky, které soupeř nemilosrdně trestal a dal nám lekci z produktivity. Při plnění jednoduchých taktických pokynů a proměňování jasných brankových příležitostí jsme mohli uhrát podstatně příznivější výsledek. Na to se ovšem vymlouvat nedá a je nutné, aby si většina hráčů uvědomila, že v takovýchto utkáních si prostě musí sáhnout na dno a nahradit některé herní nedostatky bojovností a srdíčkem.

* St. dorost, turnaj Motorletu: Střešovice - FC Tempo 3:3

Vydáno dne 15. 01. 2008 (1213 přečtení)

Až napotřetí se nám na zimním turnaji na Motorletu podařilo bodovat a rozešli jsme se s naším soupeřem smírně. Předchozí dvě utkání jsme prohráli, a to s divizní Libuší rozdílem branky a s přeborovou Trojou rozdílem třídy. Utkání se Střešovicemi bylo vyrovnané, a to i když jsme po celý zápas museli dotahovat vedení soupeře.

K předvedenému výkonu lze ještě dodat, že se bohužel našemu týmu nedaří proměňovat jasné brankové příležitosti, na druhé straně vytváříme soupeři svými taktickými chybami a špatnými přihrávkami možnosti ke skórování. Naším velkým současným problémem je obranná činnost, na které musíme zapracovat.

* St. dorost: FC Tempo - Bohemians Praha 3:4

Vydáno dne 13. 11. 2007 (1237 přečtení)

K poslednímu zápasu podzimní části jsme se konečně sešli skoro v plné sestavě a myslím, že to bylo znát. Kluci po dlouhé době působili pohodovým dojmem a cítil jsem, že měli chuť do posledního zápasu dát vše, co v nich je a zapomenout na to, co převážně v podzimní části většina z nich předváděla.

V úvodu zápasu nás soupeř zatlačil do defenzívy, kterou jsme oproti jiným zápasům zvládali vcelku bezchybně a soupeře nepustili do nijak výrazného a dlouhodobějšího tlaku. Postupem času jsme začali hru vyrovnávat a dostávali se do šancí. Do vedení šel bohužel soupeř, který potrestal snad naší jedinou výraznou nevynucenou chybu. V dalším průběhu prvního poločasu byla hra vyrovnaná, ale žádná branka již nepadla.

* St. dorost: Sokol Stodůlky - FC Tempo 5:2

Vydáno dne 06. 11. 2007 (1198 přečtení)

Utkání bylo nakonec STK PFS kontumováno ve prospěch Tempa.

Nevím, zda kluci před zápasem poslouchali pokyny, ale výsledek v úvodu utkání tomu skutečně nenasvědčoval a připomínal zlý sen. Soupeři jsme našimi hrubými chybami nabídli šance, které neodmítl a vstřelil nám dvě branky. V dalším průběhu prvního poločasu již žádný gól nepadl.

V úvodu druhého poločasu se nám podařilo snížit z trestného kopu, který zahrával Podroužek. Po této brance jsem se domníval, že kluci soupeře zmáčknou, ale opak byl pravdou a soupeři se podařilo, opět po naší hrubé chybě, zvýšit vedení na rozdíl dvou branek. Na tuto branku soupeře jsme ještě zareagovali a kontaktní branku vstřelil Šulc. Soupeř opět velice rychle kontroval a nám se již další branku vstřelit nepodařilo, i když šancí jsme měli dost. Soupeř své vítězství v závěru utkání ještě zpečetil pátou brankou. Závěrem bych zdůraznil, že jestli kluci konečně nepochopí, že úspěch v utkání je podmíněn kvalitní obrannou činností a proměňováním jasných brankových příležitostí, tak nemáme šanci uspět proti žádnému soupeři.

* St. dorost: FC Tempo - FC Zličín 2:8

Vydáno dne 29. 10. 2007 (1247 přečtení)

Další velice důležité utkání jsme bohužel nezvládli a tým Zličína nám dal lekci z jednoduchosti a produktivity. Utkání jsme ztratili vlastně již v prvním poločase, kdy jsme neuhlídali nejlepšího hráče týmu soupeře Kurinu, který nám dal dvě branky z ukázkových brejků. Třetí branka padla z nepovedené střely, kterou náš brankář neodhadl a míč sklouznul do branky. Náš tým se i přes množství brankových příležitostí v koncovce trápil a poločas skončil 0:3.

V úvodu druhého poločasu se nám podařilo snížit Šulcem a začali jsme přebírat iniciativu. Tu nám však vzala čtvrtá branka, jenž padla po faulu na Hlavíka, který rozhodčí přehlédl a nechal pokračovat ve hře. Hráči Zličína se, dle mého názoru, nezachovali sportovně, pokračovali ve hře a využili nekoncentrovanost naší obrany. Nechci se na tuto situaci vymlouvat, ale náš tým je zdecimován zraněními a nemocemi a neměl již sílu na tuto branku nijak zásadně reagovat a zápas skončil naším debaklem.

* St. dorost: FC Háje JM - FC Tempo 1:3

Vydáno dne 22. 10. 2007 (1186 přečtení)

K tomuto zápasu jsme přistupovali s vědomím, že musíme zabrat naplno a přivézt plný počet bodů, abychom neztratili kontakt s ostatními týmy druhé poloviny tabulky. Úvod zápasu tomu však nenaznačoval a patřil domácímu týmu, který nás přehrával ve všech směrech. Vytvářel si brankové příležitosti, které likvidoval Jirka Macák, který konečně v tomto zápase ukázal, co v něm je a tým podržel.

V dalším průběhu prvního poločasu jsme se začali domácímu týmu vyrovnávat a výsledkem tohoto snažení byly i šance na naší straně. Jednu z největších neproměnil Hurka, který z metru přestřelil prázdnou branku domácího týmu. Vedení na svoji stranu jsme strhli ve 35´ po ukázkové akci, kdy Hlavík chytrou přihrávkou prostrčil na Šulce, který byl v souboji s brankářem domácích úspěšný. Tato branka však klid do našich řad nepřinesla a bohužel opět chvilka nesoustředěnosti, nedůraznosti při obranné činnosti dala šanci soupeři k vyrovnání, kterou neodmítl. Poločas skončil tedy nerozhodně.

* St. dorost: FC Tempo - FK Viktoria Žižkov B 2:6

Vydáno dne 16. 10. 2007 (1148 přečtení)

S ohledem na náš dosavadní bodový zisk, úzký kádr a zranění několika hráčů základní sestavy, jsme šli do utkání se snahou získat alespoň bod, případně se pokusit o malý zázrak a získat body tři. Úvod zápasu jsme si nemohli přát lepší, již v 5.minutě jsme se ujali vedení po hezké akci, kdy Hurka šikovně přihrál Šulcovi, který zakončoval do prázdné branky. Měli jsme i další šance a se soupeřem jsme drželi krok. Pak bohužel opět přišla chvilka nesoustředěnosti při obranné činnosti, kterou soupeř okamžitě potrestal a vyrovnal stav utkání. Během několika dalších minut strhnul vedení na svoji stranu. Poločas skončil 1:2.

* St. dorost: Sokol Troja - FC Tempo 4:1

Vydáno dne 10. 10. 2007 (1149 přečtení)

První poločas byl z naší strany vcelku slušný a ujali jsme se vedení. O přestávce jsme hráčům zdůraznili, že musí k soupeři přistupovat rychleji a být neustále v pohybu. Opak byl pravdou a během deseti minut soupeř utkání otočil a jednoznačně zvítězil. Jestli si kluci nesáhnou do svědomí, tak s tím opravdu nic neuděláme a budeme takto hloupě prohrávat i ostatní zápasy.

Sokol Troja - FC Tempo 4:1 (0:1)
    Branka Tempa: Podroužek.
    Tempo: Macák (76. Varecha) - Okrouhlický, Sopuch, Šulc, Ptáček, Fišer (61. Horna), Podroužek, Hlavík, Sova, Hurka (51. Šístek), Balun (61. Vitásek).

* St. dorost: ČAFC - FC Tempo 2:0

Vydáno dne 02. 10. 2007 (1184 přečtení)

Bohužel máme velice úzký kádr a ještě k tomu nás rozhodčí v 10. minutě oslabil o Martina Hlavíka, kterému udělil najednou dvě žluté karty dle našeho názoru ovlivnil zápas. V udělování karet rozhodčí pokračoval i v dlaším průběhu zápasu a místo hry to bylo jedno velké divadlo.

První branka padla v 53. minutě po chybě našeho brankáře a druhá o deset minut později z ofsajdu. Hráče musíme pochválit, že bojovali až do konce. Je nám jasné, že tým musíme co nejdříve doplnit.

* St. dorost: FC Tempo - SK Střešovice 1911 1:6

Vydáno dne 25. 09. 2007 (1194 přečtení)

"V zápase jsme bohužel navázali na výkon z předchozího duelu na Meteoru. Hráči neplnili taktické pokyny, nebojovali a ani neměli chuť se o výsledek porvat. Pro hráče Střešovic to byla průměrná tréninková jednotka," zhodnotili přeborové utkání trenéři Šulc a Tichý.

FC Tempo - SK Střešovice 1911 1:6 (0:3)
    Branky: Šístek - Zeze 4, Maialeh, Radosta.
    Tempo: Macák (81. Varecha) - Sova (61. Weinberger), Sopuch, Šulc, Turek (51. Fišer), Pechar, Podroužek, Hlavík, Ptáček, Hurka, Šístek.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. dorost, Pohár PFS: ČAFC - FC Tempo 5:0

Vydáno dne 20. 09. 2007 (1241 přečtení)

Z pochopitelných taktických důvodů se starší dorost rozhodl přenechat pohárové utkání dorostu mladšímu. Navíc nás posílil i třemi hráči, kdy hlavně Šístek a Fišer podali sympatický výkon. Především Luděk Šístek nám hodně na místu stopera pomohl. Soupeř se nás pokusil zaskočit již na začátku, kdy přesunul zápas na škvárové hřiště. Jelikož ale většina našich hráčů má ještě v živé paměti bývalý povrch na dolním hřišti Tempa, spíše nám tím pomohl. Kluci se opět na "škvarky", kde vyrůstali, vysloveně těšili. Hlavně Šulc a Benda, kteří ani neváhali použít své luxusně nablýskané kopačky určené pouze ke hře na travnatém povrchu s dostatečnou hustotou a závlahou.

Celý článek... | Autor: Daniel Morávek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. dorost: FK Meteor VIII - FC Tempo 5:1

Vydáno dne 18. 09. 2007 (1061 přečtení)

Utkání jsme nezvládli takticky, v rozmezí 10. až 16. minuty jsme obdrželi tři branky a bylo rozhodnuto. Soupeř nás k ničemu nepustil, hrál svou hru a zaslouženě zvítězil. Další komentář je bezpředmětný," uvedli po porážce na hřišti vedoucího celku přeboru trenéři Tichý a Šulc.

FK Meteor VIII B - FC Tempo 5:1 (4:0)
    Tempo: Flaks - Okrouhlický, Sopuch, Šulc, Turek, Sova (46. Horna), Podroužek, Hlavík, Pechar, Hurka (11. Vitásek), Fišer.

* St. dorost: FC Tempo - SK Aritma 8:1

Vydáno dne 11. 09. 2007 (1609 přečtení)

Od první minuty hráči k zápasu přistoupili zodpovědně a podařilo se nám Hurkou z prvního útoku vstřelit branku, která ovlivnila celý průběh zápasu. Soupeř se nedostal do hry a my jsme šli krok za krokem za prvním přeborovým vítězstvím. Druhou branku přidal v 17. minutě Hlavík, třetí Turka z penalty za faul na Hurku. Účet první půle uzavřel Hlavík po přihrávce Horny.

Na začátku druhé půle jsme přestali hrát, soupeř převzal iniciativu, ale tu jsme přerušili vstřelením páté branky Podroužkem. Aritmu jsme pak k ničemu nepustili. V 59.a 63. minutě skóroval Hurka, v 78. Hlavík a zkompletovali své hattricky. V závěru soupeř vstřelil čestnou branku. Za předvedený výkon můžeme klukům poděkovat.