18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 241 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-241|

Starší dorost

* St. dorost: ABC Braník - FC Tempo 1:0

Vydáno dne 05. 09. 2007 (1452 přečtení)

"Vyrovnané utkání, které šťastně vyhrál soupeř po hrubé chybě Turka v samém závěru zápasu. Jestli budeme pokračovat v těchto výkonech i nadále, nemáme v přeboru co pohledávat a chlapci by se nad sebou měli zamyslet," uvedli k zápasu trenéři Tichý a Šulc. Tempo si v Braníku vytvořilo několik velkých šancí, Hurka dokonce neproměnil sólový nájezd.

ABC Braník - FC Tempo 1:0 (0:0)
    Tempo: Flaks - Sopuch, Ptáček (63. Horna), Šulc, Turek, Sova, Podroužek, Hlavík, Pechar, Hurka (81. Šístek), Vitásek (46. Okrouhlický).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. dorost: FC Tempo - SK Horní Měcholupy 2:3

Vydáno dne 27. 08. 2007 (1294 přečtení)

První domácí přeborový zápas proti favoritovi soutěže nezačalo Tempo vůbec dobře. Už ve druhé minutě obránce Okrouhlický "ukázkově namazal" soupeři a ten nabídkou nepohrdnul - 0:1. Inkasovaná branka ale domácím týmem příliš neotřásla, hrál velmi aktivně, bohužel jen po šestnáctku. Měcholupy trpělivě bránily a vyrážely k nebezpečným brejkům. Jeden takový musel za obránce hasit brankář Heřmánek, zahrál rukou mimo pokutové území, byl vyloučen a do branky putoval benjamínek Flaks. Ještě do poločasu skončil Turkův tečovaný přímý kop na břevně.

FC Tempo - SK Horní Měcholupy 2:3 (0:1)
    Branky Tempa: 51. Pechar, 81. Turek.
    Rozhodčí: Váša - Zelený, Petrášek.
    ČK: 39. Heřmánek (Tempo).
    Tempo: Heřmánek - Okrouhlický, Sopuch, Hlavík, Turek - Sova (40. Flaks), Pechar, Šulc - Hurka, Šístek (63. Vitásek).

* St. dorost: Gordic Kačerov - FC Tempo 3:3

Vydáno dne 19. 08. 2007 (1601 přečtení)

Na první utkání přeboru jsme se těšili, ale po herní stránce jsme jej, zejména v proměňování šancí, nezvládli. Měli jsme minimálně dalších šest brankových příležitostí, které jsme neproměnili.

FK Gordic Praha Kačerov - FC Tempo 3:3 (2:2)
    Branky Tempa: 30. Kožíšek, 36. Hurka, 82. Podroužek.
    Rozhodčí: Dvořák - Slavík, Krejčí.
    Tempo: Heřmánek - Okrouhlický (76. Hodač), Sopuch, Šulc, Turek, Sova, Podroužek, Hlavík, Kožíšek (63. Vitásek), Hurka, Ptáček (81. Horna).

* St. dorost: FC Tempo - Junior Praha B 3:2

Vydáno dne 12. 06. 2007 (1274 přečtení)

"Vítězství jsme dosáhli po velmi upracovaném výkonu. Soupeři se podařilo dát vedoucí gól, ten ho uspokojil a nám tím dal šanci vrátit se do hry. Ve 30. minutě srovnal Hurka. Do druhé půle jsme po hráčích chtěli zvýšenou aktivitu a aby brankové šance řešili ve větším klidu. V jejich neproměňování jsme bohužel pokračovali a Junior hrozil z brejků. V 65. minutě jsme konečně strhli vedení na svou stranu a v 83. minutě vstřelili třetí gól. Ten však uklidnění nepřinesl, protože soupeř po dvou minutách snížil a konec jsme dohrávali v obavách. Hráčům za výhru děkujeme," hodnotili trenéři Tichý a Šulc.

* St. dorost: FC Tempo - SK Hostivař 2:2

Vydáno dne 07. 06. 2007 (1146 přečtení)

"K zápasu se dá říci pouze to, že takto se o teoretický postup do přeboru nehraje. Ačkoliv jsme byli oslabeni o tři hráče základní sestavy, nikoho to neomlouvá. Při troše dobré vůle a chuti po vítězství by takto utkání neskončilo. Výkon našich hráčů byl prachmizerný až bídný. Víc k tomu nemá cenu dodávat," shodli se trenéři Tichý a Šulc. V posledním koel mý tým šanci napravit reputaci, pořád existuje možnost postupu z druhého místa.

FC Tempo - SK Hostivař 2:2 (2:1)
    Branky Tempa: 4. Hurka, 13. Pechar.
    FC Tempo: Heřmánek - Hodač (56. Okrouhlický), Sova, Šulc, Ptáček, Satýnek, Kožíšek (56. Vitásek), Trikal, Pechar, Hurka, Hlavík

* St. dorost: ČAFC - FC Tempo 2:2

Vydáno dne 28. 05. 2007 (1199 přečtení)

Ve fotbale už jsem zažil docela dost, ale zápas dorostu na ČAFC překročil mé dosavadní zkušenosti měrou vrchovatou. To, co předvedl rozhodčí Kříž za vydatné pomoci domácího "asistenta" Kaliby (mimochodem místopředseda klubu), to bylo opravdu jen pro silné žaludky. Nemá cenu rozpitvávat jednotlivé situace, bylo jich nespočetně, zápas byl veden až neuvěřitelně jednostranně a s jasným zadáním, ČAFC prostě nesměla prohrát. Bylo mi líto našich kluků a ani jsem se nedivil, že své emoce nedokázali v reakcích na Křížovy výroky ovládnout, ani já jsem to nedokázal. Schválně jsem si nechal odstup, abych se oněch emocí zbavil, ale pořádně otrávený jsem i tři dny poté. Ne z toho, že naši do přeboru nepostoupí, to si prohráli sami v jiných zápasech, ale jak je možné takhle dávat mladým lidem příklad a ještě se z toho po utkání radovat. Pánové Kříži a Kalibo, není vám hanba?

* St. dorost: FC Tempo - Satalice 5:0

Vydáno dne 21. 05. 2007 (1062 přečtení)

"Utkání průměrné utkání, ve kterém naši hráči splnili povinnost a získali tři body. S výkonem spokojeni nejsme, s výsledkem být můžeme," uvedli stručně trenéři Tichý a Šulc.

V sobotu od 10:30 hraje dorost na hřišti první Čafky a jedině výhra ho udrží ve hře o postup do přeboru.

FC Tempo - Satalice 5:0 (2:0)
    Branky: Turek, Trikal, Podroužek, Hurka, Vitásek.
    FC Tempo: Heřmánek - Pechar (61. Vitásek), Turek (71. Okrouhlický), Sopuch, Šulc, Satýnek, Podroužek, Trikal, Bartošek, Hurka (56. Sova), Hlavík.

* St. dorost: SK Střešovice B - FC Tempo 2:5

Vydáno dne 16. 05. 2007 (1176 přečtení)

Začátek výborný, v 5. minutě jsme se ujali vedení Turkem z penalty. Druhý gól přidal v 9. minutě po standardní situaci Šulc. Hru jsme měli pod kontrolou, přesto se soupeři podařilo snížit, ale včas jsme zareagovali a po další standardce zvýšil Podroužek na 1:3.

Dvacet minut po pauze měli domácí tlak, ale vymanili jsme zásluhou dalšího trestného kopu se Šulcovým zakončením. Po chybě obrany soupeř snížil, ale v závěru přidal pojistku Trikal. Za předvedený výkon klukům děkujeme.

* St. dorost: SK Modřany - FC Tempo 0:6

Vydáno dne 30. 04. 2007 (1132 přečtení)

Od první minuty jsme hráli soustředěně a vytvářeli si postupně brankové příležitosti. Soupeř zahrozil pouze jednou, ale tuto situaci s přehledm vyřešil gólman Heřmánek. Herní převahy jsme využili první brankou až ve 34. minutě, kdy pokutový kop za faulna Trikala proměnil Turek. Ve 40. minutě naopak Turek přihrával na druhý gól Trikalovi.

Aktivní jsme zůstali i po změně stran a dva góly hlavou přidal Trikal po signálech z Turkových rohových kopů. Brankový účet uzavřeli Pechar s Hurkou. Sportovně třeba uznat, že i soupeř měl několik šancí, ale s těmi si poradil Heřmánek. Děkujeme hráčům za předvedený výkon a potěšili by nás, kdyby na sobě dále pracovali.

* St. dorost: FC Tempo - Slavoj Vyšehrad 2:2

Vydáno dne 22. 04. 2007 (1407 přečtení)

Po klopýtnutí v zápase s Újezdem jsme chtěli od první minuty do zápasu vlétnout, rychle vstřelit branku a získat potřebný klid. To se nám povedlo a v 10. minutě skóroval po Bartoškově rohovém kopu. Druhý gól jsme v průběhu první půle bohužel nepřidali.

Po změně stran se soupeři po hrubé chybě naší obrany povedlo vyrovnat. V dalším průběhu zápasu jsme si vytvořili několik brankových příležitostí, ze kterých jsme ale vstřelili pouze jednu branku a tím jsme dali soupeři šanci vyrovnat a také se tak před koncem stalo. K závěrečné ofenzivě jsme se nedostali, protože se nechal vyloučit Hurka, a stejně jako v minulém utkání Satýnek, tým oslabil. Opět jsme ztratili dva body a doufáme, že nám v konečném účtování nebudou chybět.

* St. dorost: Újezd nad Lesy - FC Tempo 1:1

Vydáno dne 16. 04. 2007 (1106 přečtení)

První poločas neprobíhal dle našich představ, hráči neplnili taktické pokyny, diskutovali s rozhodčím a podle toho hra vypadala. Ve 30. minutě se nechal vyloučit Satýnek, oslabil tým a ještě předtím zbytečně zavinil penaltu, ze které se soupeř dostal do vedení.

O přestávce jsme hráčům domluvili a zároveň přeskupili řady. Výkon v oslabení vypadal o poznání lépe. Vytvořili jsme si šance a soupeře prakticky do ničeho nepustili. Rozhodčí nám neuznal regulérní gól, ale ani to hráče nezlomilo a šli za vyrovnáním, které zajistil Turek z penalty za faul na Pechara. Rádi bychom, aby kluci hráli od první do poslední minuty a nenechávali se strhnout k diskusím a věnovali se pouze hře, protože v tomto utkání jsme zbytečně ztratili body.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář

* St. dorost: FC Tempo - Čechoslovan Chuchle 5:0

Vydáno dne 07. 04. 2007 (1137 přečtení)

Starší dorost si v úvodním jarním střetnutí připsal povinnou výhru v souboji s poslední Chuchlí a posunul se v neúplné tabulce na druhé místo. Zápas začal velmi dobře, když hned ve 3. minutě zužitkoval Hurka přihrávku od Šulce. Ve 20. minutě si oba hráči pozice vyměnili a Šulc z hranice malého vápna zvýšil na 2:0.

Ve druhé půli se povedeným sólem zakončeným branku ukázal obránce Satýnek, ze skrumáže se podruhé prosadil Šulc a skóre uzavřel přesným lobem v dresu Tempa debutující Pechar. "S přístupem hráčů i s výsledkem jsem spokojen, ale někteří z nich se příště musí soustředit jen na svůj výkon, nikoli na komentování výroků rozhodčího," uvedl trenér Antonín Tichý.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář

* St. dorost: FC Tempo - Slavoj Vyšehrad 3:1

Vydáno dne 26. 02. 2007 (1020 přečtení)

Tempo získalo na turnaji Motorletu první výhru nad soupeřem, se kterým se potká i na jaře v mistrovském utkání. V souboji o celkové 9. místo se utká 9. března od 18 hodin s vítězem zápasu Braník - Aritma.

V prvním poločase se prosadil ve skrumáži Bartošek, stejný hráč skóroval po změně stran, když hlavou zužitkoval Baslův centr a skóre uzavřel Pechar po samostatném nájezdu.

FC Tempo - Slavoj Vyšehrad 3:1 (1:1)
    Branky Tempa: Bartošek 2, Pechar.
    FC Tempo: Ptáček - Turek, Šulc, Hlavík, Basl - Hodač, Bartošek, Sova, Balun - Hurka, Pechar. Střídali: Švasta, Horna, Vitásek, Trikal, Podroužek.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář

* St. dorost: Sparta Krč - FC Tempo 0:3

Vydáno dne 19. 02. 2007 (1065 přečtení)

Druhý zápas ve dvou dnech. Trenér Tichý na hřišti Kačerova protočil další hráče kádru a tým získal skalp posledního týmu Pražského přeboru. "Mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem," podotkl Tichý.

Je znám i další program na turnaji Motorletu - v neděli 25.2. od 15 hodin zápas s Vyšehradem a v pátek 9.3. zápas o konečné umístění.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

* St. dorost: FC Tempo - Troja 1:6

Vydáno dne 19. 02. 2007 (1048 přečtení)

V posledním utkání základní skupiny turnaje Motorletu prohrálo Tempo s přeborovou Trojou vysoko 1:6. "Výsledek neodpovídá průběhu zápasu. Dostali jsme se Turkem do vedení, ale do poločasu jsme stačili skóre sami otočit vlastními brankami Podroužka a Satýnka," kroutil hlavou trenér Tichý. "Po změně stran jsme prostřídali a na hře se to bohužel projevilo."