11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 193 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-193|

Mladší dorost

* Ml. dorost: Optimum Sport - FC Tempo Praha 0:11

Vydáno dne 30. 03. 2010 (1603 přečtení)

Tak jsme se konečně dočkali. K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání jsme se vydali do krásného fotbalového areálu v Újezdu na Praze 4, kde nám byl soupeřem celek Optimum sport, toho času na předposledním místě tabulky. K zápasu jsme nastoupili na nové umělce, kde nám celkem nahrávalo to, že poslední čtyři měsíce jsme jiný povrch nepoznali. Do utkání jsme šli s tím, že si nemůžeme dovolit soupeře podcenit a navíc mužstvo Optima proti podzimní části sezony doznalo podstatných změn v kádru.

Do soupeře jsme se hned od prvního hvizdu rozhodčího zakousli a snažili jsme si v průběhu prvního dějství vytvořit dostatečný brankový náskok. Toto se nám podařilo naplnit pouze zčásti a to dvěma brankami Hájka. Přestože jsme si vytvořili dostatečný tlak před soupeřovou brankou, skóre se nám nepodařilo navýšit a to zejména díky chybějícímu potřebnému klidu a snad i smůle. V žádném případě to neznamená, že by kluci hráli špatně, ba naopak bylo to pěkné fotbalové a to i díky tomu, že nám to soupeř dovolil.

Celý článek... | Autor: Ivo Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. dorost: AFK Slavoj Podolí - FC Tempo Praha 1:0

Vydáno dne 22. 03. 2010 (1096 přečtení)

Před vstupem do jarní části sezony sehrálo mužstvo mladšího dorostu poslední přípravné utkání. Soupeřem nám byl opět kvalitní celek a to mužstvo Slavoje Podolí ročníku 93, které je aktuálně na čele přeboru. Hned od začátku utkání bylo jasné, že nepůjde o nic jednoduchého. Soupeř se do nás opřel hned od začátku a vyvíjel tlak směrem k naší brance, z čehož se mu povedlo v 7. minutě zakončit a ujmout se tak vedení. Naše mužstvo hrálo zejména v 1. poločase velmi pasivně, bez pohybu, patřičné agresivity a opět nefungoval střed. Zatím se nedaří najít vhodného adepta na post ofenzivního záložníka, který by byl schopen myslet hlavou a dát přesnou finální přihrávku. Vůbec, počet našich zkažených přihrávek je neskutečný. Naším jediným pozdravem směrem k soupeřovo brance byla tyč ve 30.minutě.

* Ml. dorost: SK Motorlet Praha - FC Tempo Praha 3:0

Vydáno dne 16. 03. 2010 (1256 přečtení)

Nad rámec plánu zimní přípravy jsme byli tento týden oslovení v současnosti čtvrtým celkem divize skupiny A z Motorletu se žádostí sehrát přípravný zápas. Taková žádost se neodmítá, protože pro mužstvo je to to nejlepší, když si může zahrát s kvalitním soupeřem, který dokonale prověří jeho schopnosti bez ohledu na konečný výsledek. Utkání jsme odehráli na umělé trávě domácího mužstva v pozdní večerní hodinu za urputného vichru, který byl snad jedinou černou kaňkou na celém utkání.

Do zápasu jsme vstoupili s vervou a nebyl vůbec poznat rozdíl několika soutěží, samozřejmě soupeř byl techničtější a rychlejší, ale naši kluci toto doháněli bojovností a celkem i rychlostí a to zejména v prvním poločase. Hra se valila v pekelném tempu z jedné strany na druhou a bylo to naše mužstvo, které nejméně do 20. minuty několikrát nebezpečně ohrozilo soupeřovu svatyni, ale bohužel bez patřičného důrazu a snad i klidu.

* Ml. dorost: SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 2:2

Vydáno dne 09. 03. 2010 (1300 přečtení)

K předposlednímu přípravnému utkání před začátkem jarní části sezony nás pozvalo mužstvo přeborové Aritmy. K utkání jsme nastoupili od 9.30 za krásného leč silně mrazivého počasí a toto bylo pro některé hráče ne zrovna to nejlepší. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, hráli jsme celkem pohledně a snažili jsme si to dávat, leč naše snaha končila většinou před soupeřovo vápnem. Až v 19.minutě našel Dvořák svým klasickýmn centrem Stejskala, který nás posílá do vedení. Hra se odehrává převážně ve středu hřiště a po většinu času máme míč na svých kopačkách. Ovšem ve 36.minutě nedůrazný Herdegen chyboval, špatně odkopnul balon a soupeři se čtyři minuty před koncem prvního poločasu daří srovnat. O naší převaze svědčí i šest rohových kopů, bohužel díky nedůrazu v soupeřově vápně se nám ale nedaří skorovat.

* Ml. dorost, ZT Loko: Admira Praha - FC Tempo Praha 2:3

Vydáno dne 02. 03. 2010 (1533 přečtení)

Je sobota 27.2.2010 14 hodin. Mužstvo mladšího dorostu Tempa čeká další velké utkání a to finále zimní ligy Loko Vltavín o Pohár starosty Prahy7. Ve finále nás čeká pátý celek přeboru Prahy, mužstvo Admiry, které nás v základní skupině jako jediné dokázalo porazit. Dnes jsme ve výhodě, stačí bod a je to naše, ale samozřejmě na to nešlo hrát. Na druhé straně soupeř též ve velké výhodě dorazil s dvaceti hráči, nás bylo dvanáct včetně dvou golmanů, později dorazil Rudolf.

Začíná velký boj a velká fotbalová bitva, poučeni z prvního zápasu hrajeme obezřetně, ale ne zastrašeně. Hra se přelévá z jedné strany na druhou a tempo je velmi rychlé. Několikrát máme štěstí a soupeř míjí naši branku, naši kluci nezůstávají nic dlužni. Ovšem ve 28. minutě jsme dovolili soupeři skorovat a prohráváme 0:1. Ale o šest minut později je důrazně hrající Hájek faulován těsně v pokutovém území golmanem a rozhodčí neváhá odpískat pokutový kop, který penaltový specialista Stejskal zkušeně dává a je srovnáno.

* Ml. dorost, ZT Loko: FC Tempo Praha - Střížkov 7:4

Vydáno dne 23. 02. 2010 (1484 přečtení)

Mužstvo mladšího dorostu, které postoupilo mezi tři nejlepší celky zimní ligy Loko Vltavín, se ve svém prvním utkání finalové skupiny utkalo s přeborovým mužstvem Střížkova, které skončilo v základní skupině na 3. místě a ve svém prvním finalovém utkání se zde utkalo s Admirou, které podlehlo těsně 2:3. Bylo tedy jasné, že soupeř musí hrát naplno, aby dnes bodoval a zachoval si naději na dobré umístění. Naše mužstvo samozřejmě vědělo, že jakákoliv výhra nás posouvá do boje s Admirou o celkové vítězství.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned v první minutě dává Horn po spolupráci Nováka s Hájkem vedoucí branku. To ještě nikdo netušil, že to je to poslední, co v prvním poločase od našeho týmu uvidíme. V 11.minutě si nerozuměl Škopek s Lehkým a po jejich chybě srovnává soupeř na 1:1. Hned o minutu později po špatné komunikaci golmana Švejdy si dává Lehký vlastní gól (asi ho tento soupeř přitahuje, protože už je to proti tomuto mužstvo za posledních asi pět zápasů jeho třetí vlastní branka, i když tentokrát ne zcela jeho vinou), takže rázem prohráváme 1:2.

* Ml. dorost, ZT Loko: Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha 0:1

Vydáno dne 08. 02. 2010 (1520 přečtení)

K poslednímu utkání v základní skupině jsme v rámci zimní ligy pořádané Loko Vltavín nastoupili proti mužstvu Slavoje Vyšehrad. Z pohledu tabulky jsme šli do utkání jako favorité. Bohužel na hřišti to nebylo vůbec vidět. Naše mužstvo hrálo málo aktivně, bez potřebné komunikace, spoustou nepřesných přihrávek. Dále nám chyběl celkově pohyb, většina hráčů utkání odchodila. Hráli jsme bez středu zálohy, kde chyběl nemocný Stejskal a Mašek, který je toho času měsíc na zkušené v Meteoru. Ostatní hráči je na jejich postu prostě nenahradili. Chyběl jim patřičný klid v rozehrávce a umění pokrýt a podržet si balon. Z toho všeho plynulo, že jsme první poločas dohráli bez branek, i když jsme několik vyložených šancí zahodili.

* Ml. dorost: Slovan Bohnice - FC Tempo Praha 1:5

Vydáno dne 31. 01. 2010 (1525 přečtení)

K dalšímu utkání zimní ligy pořádané Loko Vltavín jsme nastoupili v dohrávce netradičně od 19 hodin proti mužstvu Bohnic hrajícímu 1.třídu. Do utkání jsme vstoupili s chutí, ale bohužel soupeř byl první, kdo vstřelil branku, a tak v 7.minutě paradoxně po našem tlaku prohráváme 0:1. Nedá se říci, že jsme hráli špatně, v první půli jsme měli více ze hry, o čemž svědčí držení balonu na našich kopačkách a to bylo určitě minimálně osmdesátiprocentní. Bohužel jsme nehráli agresivně, spousta přihrávek byla nepřesných, vázla komunikace no a ve finále jsme na soupeřovu branku vyslali skutečně střel, které by se daly spočítat na prstech jedné ruky, proto se nám taky nepodařilo do konce prvního poločasu alespoň vyrovnat.

* Ml. dorost, ZT Loko: Slavia Jesenice - FC Tempo Praha 1:7

Vydáno dne 25. 01. 2010 (1450 přečtení)

Tak jsme se konečně dočkali a na náš zápas nesněžilo a po sedmi týdnech jsme si mohli opět kopnout. Takže po dvou odložených zápasech jsme dnes při utkání zimní ligy Loko Vltavín o pohár starosty Prahy 7 nastoupili proti mužstvu SK Slavia Jesenice.

Do utkání jsme nevstoupili dobře, ještě jsme se nestačili rozkoukat a hned v první minutě dostáváme branku. Naštěstí nás to nezaskočilo a hned ve 4.minutě vyrovnává Stejskal po přihrávce Horna. Ve 22.minutě trefuje nádhernou bombou Lehký břevno. Naši herní převahu završujeme do poločasu ještě dvěma góly, a vedeme tak 3:1.

* Ml. dorost, ZT Loko: Střížkov - FC Tempo Praha 2:5

Vydáno dne 14. 12. 2009 (1549 přečtení)

Ve třetím utkání zimní ligy Loko Vltavín nás opět čekal přeborový celek, tentokrát ze Střížkova. Mužstvo, které nás v letošním finále poháru PFS porazilo 1:0. Právě toto bylo dnes pro kluky velkou motivací s jasným cílem. Uspět a soupeři vrátit porážku.

Do utkání jsme konečně nastoupili v plné základní sestavě a hned od začátku to bylo znát. Naši kluci se snažili hrát kombinačně což na soupeře platilo a nám se to převážně dařilo. Soupeř spíše nakopával míče a pokoušel se o překvapivé brejky. Určitě jsme v tyto okamžiky hráli velmi dobře dopředu a nakonec se v 15. minutě podařilo otevřít skore Hájkovi po nezištné přihrávce Horna. Stále kontrolujeme hru a snažíme se navýšit skore. Ovšem ve 32. minutě fauluje Čech několik metrů před vápnem, golman Švejda si dobře postavil zeď, ale on sám si bohužel zvolil špatný výběr místa a soupeř ho poměrně z velké dálky překonal. Takže poločas skončil 1:1.

* Ml. dorost, ZT Loko: Admira Praha - FC Tempo Praha 3:1

Vydáno dne 08. 12. 2009 (1367 přečtení)

Ve druhém kole zimní ligy pořádané Loko Vltavín jsme nastoupili proti velice zdatnému soupeři, přeborovému týmu Admiry, složeného z drtivé většiny z ročníku 93. Našemu mužstvu chyběli oba stopeři Kristek i Čech, k tomu ještě na postu defenzivního záložníka Mašek. Na post stoperů se tedy přesunuli Hájek s Lehkým.

Od prvních chvil utkání bylo jasné, že to dnes nebude vůbec lehké. Soupeř se do nás zakousnul od prvních vteřin utkání a pernamentně ostřeloval naši branku, ale jen díky jeho střelecké nemohoucnosti a dobře chytajícímu Žuravovi se nám dařilo odvrátit debakl. Našim borcům se téměř za první poločas nepodařilo ohrozit soupeřovu branku i díky jeho velmi dobře organizované obraně. Nakonec jsme silou vůle udrželi bezbrankový stav.

* Ml. dorost, ZT Loko: Loko Vltavín - FC Tempo Praha 3:3

Vydáno dne 30. 11. 2009 (1296 přečtení)

Mladší dorost v rámci zimní přípravy odehraje zimní ligu na Loko Vltavín. Hned v prvním zápase nás čekal domácí soupeř pod vedením trenéra Klasny, který ještě nedávno působil na Tempu. Hned od začátku bylo vidět, že soupeřovi hráči jsou dokonale o našich informováni a podle toho to i vypadalo. Utkání bylo od začátku velice vyrovnané. Nám se podařilo v rozmezí 8. až 23. minuty dát tři branky. Bohužel jsme netušili, že budou i poslední. Přesto první poločas vyhráváme 3:1.Ovšem co jsme opět nedali, je neuvěřitelné...

Do druhé části jsme vstoupili s tím, že se pokusíme ještě nějakou branku přidat, ale byl to naopak soupeř a v 63.minutě snížil na 3:2. O deset minut později pískl rozhodčí proti nám penaltu za údajný faul Kristka, soupeř ji proměnil, a vyrovnal tak na 3:3. O dvě minuty déle snad jistá kompenzace od rozhodčího, odpískal faul na hranici pokutového území soupeře, bohužel překrásná dělovka Hájka skončila na tyči, takže utkání nakonec skončilo remízou.

* Ml. dorost: Hodnocení podzimu 2009

Vydáno dne 27. 11. 2009 (1017 přečtení)

Mladší dorost pokračuje ve spanilé jízdě z kategorie starších žáků. Svěřenci trenéra Ivo Flakse ztratili pouhá dva body za remízu v Újezdu nad Lesy a na jaře mají velkou šanci se posunout do přeboru.

Jaké byly podzimní cíle?
    Cílem mladšího dorostu bylo navázat na vynikající uplynulou sezonu, kdy se mužstvu podařilo vyhrát zimní turnaj Admiry, poté se dostat až do finále PFS a v neposlední řadě vybojovat v podobě postupu Tempu po letech přebor v kategorii starších žáků. Cílem bylo tedy navázat a pokusit se opět obsadit ty nejvyšší příčky.

Jak se je podařilo naplnit co se týče umístění, bodů a herního projevu?
    Mužstvo pokračovalo ve velmi dobrých výsledcích a po podzimu je na 1.místě s náskokem 1 bodu, kdy pouze jednou remizovalo a ostatní zápasy vyhrálo. Cíle se tedy daří plnit. S herním projevem jsem byl spokojen méně a v zimní přípravě je načem intenzivně pracovat.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. dorost: PSK Union - FC Tempo Praha 1:2

Vydáno dne 18. 11. 2009 (1353 přečtení)

K poslednímu utkání podzimu o mistrovské body jsme se vydali na PSK Union. Zápas se odehrál na umělé trávě. Do utkání jsme vstoupili aktivně, což v 9. minutě vyústilo ve vedoucí branku, kterou se štěstím vsítil Hájek po přihrávce Horna. To nás zřejmě uspokojilo a v 1.poločase jsme téměř nic nepředvedli. Většina hráčů to odchodila, hrálo se nepřesně, bez patřičného důrazu a komunikace. Soupeř naopak bojoval a předváděl sympatický výkon, vytěžil z toho v 18. minutě pokutový kop po zmatcích v zadních řadách včetně gólmana, soupeř tedy penaltu proměnil ve vyrovnávací branku, a tak končí půle 1:1.

Do druhé části hry vstupujeme o něco aktivněji, ale stále to nestačí na houževnatě bojujícího soupeře. V 50.minutě střídá na levé obraně Herdegena částečně zraněný Lehký. Jeho příchod je znatelný, začal rozdávat a centrovat dobré míče, ze kterých se nám přeci jenom podařilo soupeře více ohrožovat v jeho pokutovém území. Branku se nám podařilo vstřelit až v 65.minutě, kdy byl důrazný Novák po Hájkově přihrávce a dal tedy na 2:1, čímž částečně mužstvo uklidnil.

* Ml. dorost: FC Tempo Praha - SK Čechie Smíchov 12:0

Vydáno dne 10. 11. 2009 (1695 přečtení)

V předposledním utkáním podzimní části sezony jsme nastoupili naposledy na domácím hřišti, proti mužstvu Čechie Smíchov. Vzhledem k několika nemocným hráčům bylo mužstvo doplněno o tři hráče r.93. Soupeř nás zklamal hned po příjezdu, kdy nám oznámil, že přijel pouze s osmi hráči, takže utkání nebude mít patřičnou úroveň. To se taky naplnilo do posledního písmene. Soupeř se dostal za celý zápas sporadicky na naši polovinu hřiště. Naši převahu jsme vyjádřili i golově a poločas skončil 7:0.

Ve druhé půli jsme přidali ještě pět branek a to ještě Sehnoutka nedal penaltu, napravil to až Mašek, který tu další zužitkoval. Jinak není o něčem dalším třeba psát. Utkání bylo pro nás pouze jako trénink a v tomto duchu jsme jej i odehráli. Za zmínku snad ještě stojí aktivní hra Hnata, který svým důrazem dokázal dát pět branek. Bohužel náš kanonýr Horn byl nemocen a ostatní se moc neprosadili, opět místo střelby komplikovaně nahrávali ve vápně jakoby se snad báli vystřelit. Při větším důrazu mohlo být naše skore výrazně vyšší. V posledním utkání podzimu nastoupíme proti mužstvu PSK Union.