15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 285 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|

Starší žáci

* St. žáci A: FC Tempo - SK Ďáblice 4:2

Vydáno dne 14. 04. 2008 (1282 přečtení)

Naše mužstvo nastoupilo na domácím hřišti k třetímu soutěžnímu utkání jara proti mužstvu Ďáblic, ke dni zápasu třetímu v tabulce. Hned v 1. minutě utkání je v šanci P. Hnat, ale nedává. Poté zahráváme rohový kop, opět bez brankového vyjádření. V 6. minutě uniká soupeřův útočník a naštěstí trefuje tyčku. V 7. minutě dává P. Hnat zcela regulérní branku, kterou ovšem nepochopitelně rozhodčí neuznává.

V 9. minutě pálí na soupeřovu branku Hájek a brankář jeho střelu vyráží na roh ale opět bez brankového efektu, jako ještě několikrát v tomto utkání. V 10. minutě se ocitá ve výhodné pozici Mašek, opět nedokáže jasnou šanci využít. V 11. minutě překrásně Hnat dává na Sehnoutku,který nezaváhal a konečně vedeme 1:0.

Celý článek... | Autor: Ivo Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci B: Optimum sport - FC Tempo B 0:1

Vydáno dne 08. 04. 2008 (1033 přečtení)

Druhý jarní mistrák jsme odehráli proti Optimu na hřišti v Cholupicích. Na zápas nás posílili tři hráči ročníku 95. V 1.poločase jsme hráli převážně na půlce soupeře, ale naše útoky končily vždy na vápně soupeře. Nemohli jsme pořádně zakončit, ale i soupeř měl nějaké šance.

Do 2.poločasu jsme nabádal kluky, aby byli trpěliví a snažili se až do konce, že ten gól prostě musí přijít a taky se tak stalo v 56.minutě, kdy se Matoušek protáhl okolo obránců, dal přihrávku pod sebe a Stepanov uklidil míč do sítě. Zbytek zápasu jsme odehrávali ze zajištěné obrany s cílem neinkasovat a dotáhnout zápas do vítězného konce. Kluky musim za předvedený výkon pochválit, zápas zvládli hlavně po taktické stránce a to se vyplatilo a přineslo to tři body.

Celý článek... | Autor: Petr Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci A: SK Zbraslav - FC Tempo 0:7

Vydáno dne 07. 04. 2008 (1201 přečtení)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili proti celku Zbraslavi. Od první minuty bylo znát, kdo bude dnes na hřišti kralovat. Hráli jsme aktivně a již v 1. minutě měl tutovku Sehnoutka, ale nezakončil. To se podařilo v 11. minutě P. Hnatovi. Ve 28. minutě zvyšuje Horn na 2:0, tak končí první poločas. Slabé vyjádření naší herní převahy.

Do druhého poločasu vstupujeme ještě aktivněji a soupeř se téměř nedostává za půlku. Ovšem nadále pokračuje festival neproměněných šancí, který pramení z malé důraznosti a řady nepřesností v kombinační hře a přílišné snaze prosadit se individuálně. Naší silnou stránkou nebyly ani rohové kopy, ačkoliv jich bylo nespočet. Podařilo se nám z nich zakončit snad jen jednou.

Starší žáci

* St. žáci B: FC Tempo B - TJ JM Chodov 1:1

Vydáno dne 02. 04. 2008 (991 přečtení)

K prvnímu jarnímu mistráku jsme nastoupili doma proti Chodovu. Na zápas jsem měl k dispozici jen 12 hráčů, jelikož nás trápí celkem početná marodka. Celý zápas byl jeden velký boj než nějaký nádherný fotbal, soupeř nedal mnoho gólových příležitostí, ale i my jsme měli nějaké šance, které jsme trestuhodně zahodili. Ve 34. minutě se hostující tým ujímá vedení, když střela zpoza vápna končí pod břevnem 0:1.

Do 2. poločasu jsme šli s tim, že se pokusíme přinejhorším aspoň vyrovnat, což se povedlo ve 46. minutě Matouškovi. Do konce zápasu měly ještě oba týmy nějaké šance. Náš herní projev sice nebyl ideální, ale to kluci nahrazovali obrovskou bojovností, za což maj pochvalu.

Starší žáci

* St. žáci A: FC Tempo - Sokol Bílá Hora 3:1

Vydáno dne 01. 04. 2008 (1270 přečtení)

K prvnímu jarnímu zápasu jsme nastoupili na domácím hřišti proti celku TJ Sokol Bílá Hora. Hned od začátku utkání jsme se přizpůsobili hře soupeře moc se nehýbat a co nejvíce odchodit. Střelecká aktivita též na bodě nula a v tomto směru se nesl první poločas. O přestávce jsem znovu kluky důrazně upozornil, co je v sázce a jak se pokusit utkání rozhodnout.

Ve 45. minutě obětavě hrající, leč nepříjemně zraněný na obočí, Hnat dává vedoucí branku a o dvě minuty později zvyšuje Horn na 2:0. Po úvodní brance se naše hra začala zlepšovat a jsme aktivnější. V 53.minutě zvyšuje Horn na 3:0. V 61.minutě soupeř střídá a aniž by bylo dokončeno toto střídání bez pokynu rozhodčího ke hře rozehrává a překvapené obraně dává branku, kterou nepochopitelně rozhodčí uznal. Tak končí utkání stejně jako na podzim 3:1.

Starší žáci

* St. žáci A, příprava: Slavoj Podolí - FC Tempo 2:5

Vydáno dne 21. 03. 2008 (1127 přečtení)

V posledním přípravném utkání před nástupem do jarní části soutěže jsme nastoupili, jako již tradičně, proti celku Slavoje Podolí hrajicímu I. třídu. Do utkání jsme vstoupili mdle a silně jsme zaspali začátek utkání, i když ve 2. minutě se dostal do šance Sehnoutka, jeho střela ovšem končí na břevně. Potvrdilo se známe nedáš - dostaneš. Soupeř se ujímá ve 2. minutě vedení po chybě obránce Lehkého a když se v 7. minutě utkání dopouští další chyby obránce Stejskal, prohráváme 2:0.

Ve 12. minutě se podařilo Sehnoutkovi po krásné brance snížit na 2:1. Od té chvíle se začíná hra vyrovnávat, soupeř je nebezpečnější před naší brankou. Naše aktivita v ofenzivě je ovšem mizivá a komplikovaná, nehrajeme kolektivně, ale příliš individualisticky.

Starší žáci

* St. žáci B, turnaj PSK Union: FC Tempo B - ČAFC 4:2

Vydáno dne 19. 03. 2008 (1081 přečtení)

Poslední zápas zimního turnaje na PSK jsme hráli proti týmu Čafky. Před utkáním se mi na poslední chvíli omluvili někteří hráči, a tak jsem sáhl pro hráče z A mužstva. V 10. minutě zahrává Stejskal rohový kop, obrana hostů je nedůsledná a Houška dává na 1:0. Ve 13.minutě soupeř zahrává pokutový kop po faulu Dvořáka, ale brankář Yusyp penaltu chytá. 27.minuta přinesla vyrovnání soupeře na 1:1. V prvním poločase se už nic vážného nestalo, byl spíš o bojovnosti a nasazení než o nějakém nádherném herním projevu.

Ve 42.minutě, znovu po rohovém kopu, vrácí náš tým Houška do vedení 2:1. V 67. minutě soupeř srovnává na 2:2, ale hned po rozehrání se v té samé minutě dostáváme znovu do vedení, když Stejskal v klidu zakončil na 3:2. V 70. minutě ještě upravil konečné skóre Čech na 4:2.

Starší žáci

* St. žáci A, turnaj Admiry: FC Tempo - FK Říčany 4:3

Vydáno dne 17. 03. 2008 (1205 přečtení)

K poslednímu devátému zápasu zimního turnaje Admiry jsme nastoupili proti celku FK Říčany, který hraje 1.A.třídu. Museli jsme zvítězit a čekat na výsledek utkání Bohemians Praha - Admira. Po vítězství Bohemians jsme tak na turnaji obsadili 2. místo při rovnosti bodů ale s horším vzájemným zápasem.

Do utkání jsme vstoupili skvěle a ve 30. sekundě vedeme brankou Hnata 1:0. Soupeř v 11.minutě vyrovnává na 1:1. Ve 13.minutě se ovšem ujímá vedení 2:1. V 15. minutě zahrál soupeř v pokutovém území rukou a rozhodčí nařizuje pokutový kop, ale Stejskal se trefuje přímo do náruče brankáře Říčan. Celý první poločas hrajeme vlažně a kluci jakoby se hledali, několikrát máme štěstí při nebezpečných výpadech soupeře. Poločas prohráváme 1:2.

Starší žáci

* St. žáci A, turnaj Admiry: FC Tempo - Brandýs 4:2

Vydáno dne 08. 03. 2008 (1521 přečtení)

V předposledním utkání dlouhodobého zimního turnaje Admiry jsme nastoupili proti velice zdatnému soupeři z Brandýsa nad Labem hrajícího 1.A.třídu. Situace našeho mužstva se začala komplikovat již od pátku, kdy postupně onemocněli tři hráči, proto jsem narychlo povolal Herdegena z B mužstva, který byl nejblíž dostupný, dále P.Petráka a po téměř tříměsíční pauze nastoupil na poločas Štech.

Utkání mělo od samého začátku patřičný náboj a bylo jasné, že to nebude vůbec jednoduché. Taktika soupeře byla stejná jako v posledních zápasech - eliminovat drtivou sílu útočné dvojice Hnata a Horna. Bohužel některé pokusy bylo možno kvalifikovat na hranici únosnosti.

Starší žáci

* St. žáci A, turnaj Admiry: FC Tempo - Bohemians Praha 1:2

Vydáno dne 04. 03. 2008 (1344 přečtení)

V sedmém zápase jsme nastoupili na zimním turnaji Admiry proti mužstvu Bohemians Praha. Kluky jsem dlouhodobě varoval, že půjde o obtížného soupeře, který má velmi dobře organizovanou defenzivní činnost, i když branek tolik nedává, o čemž svědčilo jeho skore ze šesti zápasů 7:2.

Do prvního poločasu vstupujeme ospale a soupeř několikrát nebezpečně zahrozil a po chybě brankáře Yusypa prohráváme od 10. minuty 0:1. Kluci taky několikrát nebezpečně zaútočili, ale chyběl jim potřebný klid, dobré zákroky předvedl i soupeřův brankář. Dalším negativem byla snaha prosadit se individualně, přičemž při větší spolupráci v ofezivní činnosti by byla proti takovému soupeři větší naděje na úspěšné zakončení.

Starší žáci

* St. žáci A, turnaj Admiry: FC Tempo - Třeboradice 7:0

Vydáno dne 24. 02. 2008 (1414 přečtení)

V dohrávce 6. kola zimního turnaje Admiry nás čekalo mužstvo Třeboradic. K utkání jsme nastoupili po krátké tréninkové přestávce z důvodu našich probíhajících jarních prázdnin. Nechtěli jsme nic ponechat náhodě, proto jsme absolvovali v sobotu odpoledne mimořádný trénink, abychom mohli odehrát utkání v nějaké optimální formě, což se celkem podařilo.

V 1. poločase se hra ještě zdála být vyrovnaná a hrálo se rovnoměrně na obě strany. Více nebezpečné v ofenzivní činnosti bylo ale naše mužstvo. V desáté minutě dává vedoucí branku Hnat a tomu samému hráči se v 27. minutě podařilo zvýšit na 2:0. Mezitím jsme si vytvořili spoustu dalších šancí, ale bohužel bez brankového efektu.

Starší žáci

* St. žáci B, turnaj PSK Union: FC Tempo B - Vršovice 1:3

Vydáno dne 19. 02. 2008 (1333 přečtení)

K zápasu proti Vršovicím jsme nastoupili v kombinované sestavě obou mužstev starších žáků vzhledem k probíhajícím jarním prázdninám. V 1.poločase byla hra vcelku vyrovnaná, ale náš herní projev nestál za nic, nedařila se nám pořádná kombinace a o naší koncovce radši nemluvim, a proto soupeř dal v 16. minutě jediný gól 1.poločasu, když rozehrál rohový kop a nikym nehlídaný hráč měl snadnou úlohu - 0:1.

Do 2. poločasu jsme vstoupili aktivně, jenže soupeři se podařilo ve 38. minutě zvýšit na 0:2. Celý 2. poločas jsme měli sice územní převahu, jenže nic z ní. Soupeř dával góly, my ne a o tom tenhle zápas byl. V 50. minutě se soupeřův útočník dostal do samostatného úniku a v klidu zakončil na 0:3. 68. minuta přinesla aspoň náš čestný úspěch, když Hájek po samostatné akci v klidu zakončil - 1:3. Zápas byl o proměňování šancí, my jsme nedávali, soupeř ano. Doufám, že si z toho kluci vezmou ponaučení do dalších zápasů.

Starší žáci

* St. žáci B: PSK Union - FC Tempo B 1:7

Vydáno dne 12. 02. 2008 (1203 přečtení)

Se čtyřmi posilami z A týmu jsme hráli proti domácímu týmu turnaje PSK Union. Začátek zápasu přinesl vzájemné oťukávání, ale v 8. minutě už udeřil náš tým, když Hnat využil nedorozumění domácích a pohodlně zakončil - 0:1. 12.minuta přinesla rohový kop, který zahrál Sehnoutka nastal závar, Houška se ve skrumáži nejlépe zorientoval a zakončil - 0:2. Ve 14.minutě si udělal ofenzivní výlet po lajně Koudelka, výborně nacentroval a Hájek zakončil - 0:3.

V prvním poločase jsme měli ještě dostatek šancí, zejména náš nový hráč Dominik Čemus měl na noze tak 5 gólů, ale i ostatní hráči trestuhodně zahazovali.

Starší žáci

* St. žáci A, turnaj Admiry: FK Admira - FC Tempo 2:2

Vydáno dne 10. 02. 2008 (1160 přečtení)

V pátém utkání zimního turnaje Admiry jsme nastoupili proti domácímu celku. Kluky jsem upozornil, že půjde o mimořádně silného soupeře, o čemž svědčí jeho postavení v tabulce I. třídy, kdy v podzimní části soutěže neutrpěl porážku. Jednalo se, v drtivé většině, o hráče r. 93.

Utkání mělo poměrně dobrou diváckou kulisu, včetně trenérů jiných mužstev, snažících se ulovit některé mé hráče! Hrálo se téměř za jarního počasí.

Starší žáci

* St. žáci A, turnaj Admiry: Sokol Troja - FC Tempo 1:12

Vydáno dne 02. 02. 2008 (1511 přečtení)

Ve čtvrtém utkání turnaje na Admiře jsme dnes nastoupili proti celku Troje, momentálně poslednímu celku turnaje. Kluky jsem před utkáním žádal, aby se nepřizpůsobili hře soupeře a hráli svoji hru, což se dnes celkem povedlo. Do 16. minuty se nic moc nedělo, kromě nedaných šancí z naší strany a toho, že jsme od 9. minuty prohrávali nepozorností v obraně 0:1. To snad kluky nakoplo a v rozmezí 16. až 26. minuty dáváme pět branek.

Do druhého poločasu vstupujeme velmi aktivně a s chutí. Mezi 34. až 38. minutou přišla opět naše smršť, ze které padnou další čtyři branky do branky soupeře a utkání se mění v naší exibici. Nutno podotknout, že jsme viděli spoustu překrásných fotbalových momentů, zejména dnes velmi aktivně hrající Sehnoutka předváděl nádherné přihrávky a skvěle tvořil hru. Dvojice Hnat s Hornem velmi úzce spolupracovala v ofenzivní činnosti a zakončovala pěknými góly.