15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 285 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|

Starší žáci

* St. žáci B, turnaj PSK Union: Lekce od mužstva z přeboru

Vydáno dne 28. 01. 2008 (1439 přečtení)

Mužstvo starších žáků B nastoupilo v dalším utkání zimního turnaje PSK Union proti vedoucímu mužstvu turnaje, FC Háje, jež hrají přebor starších žáků.

"Již v šatně jsem kluky upozorňoval, že se jedná o mimořádně kvalitního soupeře a jen při maximální koncetraci a plněním mých pokynů neutrpíme debakl" řekl trenér Flaks, jež sílu mužstva FC Háje velmi dobře zná.

Celý článek... | Autor: Ivo Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci A, turnaj Admiry: FC Tempo - Dukla Praha C 6:1

Vydáno dne 27. 01. 2008 (1305 přečtení)

Ke třetímu utkání dlouhodobého turnaje Admiry jsme nastoupili proti mužstvu Dukla Praha C složeného z hráčů r.93 a 94. Do utkání jsme vstoupili opět velmi aktivně a než se soupeř stačil rozkoukat, vedli jsme již ve třetí minutě 2:0, brankami Hájka a Horna. Poté se hra pomalu vyrovnala a utkání nabíralo na tempu. V 15. minutě soupeř snížil po nedorozumění v obraně na 2:1.

Utkání dnes nebylo tak fotbalové jako v předcházejích dvou duelech turnaje. Byl to boj, a protože soupeř ani my, jsme neměli nikoho na střídání, tak rozhodovalo, kdo nakonec vydrží po fyzické stránce. A jsem rád, že to bylo naše mužstvo!

Starší žáci

* St. žáci B, turnaj PSK Union: FC Tempo B - Benešov 8:1

Vydáno dne 23. 01. 2008 (2004 přečtení)

V dalším utkání zimní ligy na PSK nás čekal Benešov. K zápasu jsem si půjčil čtyři hráče z A mužstva, protože hráčů B mužstva nebylo stále bohužel dost. Do zápasu jsme vstoupili ve svižném tempu a již v 7.minutě po spolupráci Hnata s Matouškem střílí druhý jmenovaný branku 1:0. V 10. minutě zvyšujeme na 2:0 brankou Hnata. 14.minuta přinesla opět spolupráci útočníků: Matoušek 3:0. Ve 14. minutě opět výborná spolupráce útočníků a na 4:0 dává Hnat.

Začátek druhého poločasu nebyl z naší strany přiliš dobrý, kluci nemohli chytit to správné tempo, ale nakonec se do toho dostali a ve 42. minutě po přímém kopu a následné přihrávce Horna zakončuje Matoušek na 5:0. 43. minuta přinesla další branku, na 6:0 dává Hnat. Ve 47.minutě Horn vysouvá Hnata a ten se nemýlí - 7:0. V 60.minutě zvyšuje Horn na 8:0. V závěru ještě soupeř zaznamenal čestný úspěch 8:1. Klukům děkuju za předvedený výkon, i když byla znát přítomnost hráču z A mužstva.

Celý článek... | Autor: Petr Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci A, turnaj Admiry: FC Tempo - Junior Praha 8:0

Vydáno dne 21. 01. 2008 (1460 přečtení)

Ke druhému utkání zimního turnaje Admiry jsme nastoupili proti celku Junioru (r. 94), který hraje v současnosti I. třídu. Kluci vstoupili do utkání s chutí a již ve 2. minutě jsme vedli brankou Maška 1:0. O tři minuty později zvýšil krásnou brankou Lehký na 2:0. Od té doby se neslo utkání plně v naší režii a do poločasu jsme navýšili skóre až na 5:0.

Do další části hry vstupujeme aktivně a určitě hrajeme i pěkný fotbal. Kluky chválím za nasazení až do poslední minuty utkání a snahu dál skórovat.

Dnes jsme opět viděli spoustu krásných branek a pozitivem jsou čtyři vstřelené branky po rohovém kopu, což ne vždy je naší silnou stránkou. V zápase opět nezklamal brankář Yusyp a potěšitelné je i široké spektrum střelců. Po dvou kolech turnaj vedeme s impozantním skóre 13:0.

Starší žáci

* St. žáci A, turnaj Admiry: FC Tempo - Meteor VIII B 5:0

Vydáno dne 18. 01. 2008 (1496 přečtení)

K prvnímu utkání roku 2008 jsme nastoupili na zimním turnaji Admiry. Soupeřem nám byl přeborový celek Meteoru r.94. Musím podotknout, že byl velký problém z 37 hráčů dát dohromady jedno mužstvo. Někteří chyběli ač z objektivních či subjektivních důvodů. Neberu omluvy typu, že se někdo musí učit apod., protože jsem všem poskytnul dostatečné volno, aby si dali své školní záležitosti do pořádku, další část rodiče nepouští a omlouvají kvůli špatnému počasí apod. Toto se bude muset rapidně zlepšit zejména u hráčů r.93. Již podnikám patřičné kroky a prosím rodiče: nepodporujte kluky ve snaze se ulít, protože ta utkání musíme s někým odehrát! Na kvalitu zimní přípravy kladu důraz a nejsem ochoten nikomu nic odpustit a ti kdo ji neabsolvují, nemohou počítat se základní sestavou.

Nyní k výše uvedenému utkání: zápas se nesl v poměrně svižném tempu, hrálo se 2x30 minut. Do 20. minuty byl zápas vyrovnaný a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Hned na začátku musel několikrát zasahovat brankář Yusyp. Ve 20. minutě se prosadil Horn a o osm minut později přidává Hnat branku do šatny.

Starší žáci

* St. žáci B, turnaj PSK: FC Tempo B - SK Aritma 0:4

Vydáno dne 08. 01. 2008 (1230 přečtení)

Druhý zápas zimní ligy na PSK Union jsme odehráli proti celku Aritmy. Ještě než se dostanu k samotnému zápas, tak bych chtěl poznamenat, že ještě v pátek dopoledne jsem měl 17 hráčů a do večera jsem jich měl pouze 12, což mě moc nepotěšilo. Již v 5. minutě dostáváme branku 0:1. Zbytek 1. poločasu byla hra vyrovnaná.

Do 2.poločasu jsme chtěli s výsledkem něco udělat, ale bylo to úplně naopak. Kluci se přestali totálně pohybovat a každý si dělal co chtěl. Ve 2. poločase inkasujeme ještě tři branky a zápas končí 0:4.

Starší žáci

* St. žáci A: Z turnaje v Kyjích páté místo

Vydáno dne 12. 12. 2007 (1080 přečtení)

Ve dnech 8. a 9.12. jsme se zúčastnili Mikulášského turnaje v areálu TJ Kyje. Turnaje se zúčastnilo těchto těchto sedm mužstev: V.Žižkov, Dukla Praha, Ďáblice, Bohemians Praha, D.Počernice, Kyje a FC Tempo. Hrálo se 1 x 30 minut každý s každým. Turnaj nás nezastihl v optimální formě, ale téměř měsíc jsme nehráli žádný zápas a trénujeme tak na padesát procent. V turnaji nastoupilo třináct hráčů, zbytek byl nemocný. V neděli zastoupil Maška Houška z B týmu. Naše hra se vyznačovala řadou nepřesností a zejména kanonýry opustil tolik potřebný klid v zakončení, a proto se nám po oba dni tolik nedařilo. V neděli jsme dohrávali ve dvanácti hráčích a z toho hráli dva ze sebezapřením pro různá zranění. Nakonec tedy páté místo vzhledem k vývoji celého turnaje není až tak špatné.

Starší žáci

* St. žáci B, turnaj PSK Union: Tempo B - Újezd nad Lesy 4:7

Vydáno dne 12. 12. 2007 (1118 přečtení)

K prvnímu zápasu zimní ligy na PSK Union jsme nastoupili proti Újezdu nad Lesy. První poločas byl z naší strany velice tragický, chyběl nám pohyb, nedokázali jsme si příhrát, zakončení nebylo. No prostě naše hra neměla s fotbalem nic společného. Už v 5.minutě po chybě v obraně prohráváme 0:1. 12.minuta chyba brankáře Čutky - 0:2. V 19.minutě nabídl soupeř Machalovi ojedinělou šanci a ten ji proměnil - 1:2. Do konce prvního poločasu dostaneme ještě tři branky po individuálních chybách - 1:5.

O přestávce byli kluci pěkně seřváni, vysvětlili jsme si v čem děláme chyby, rozebrali to a řekli jsme si, že do druhého poločasu půjde uplně jiný tým. A taky se tak stalo.

Starší žáci

* St. žáci B: FC Tempo B - Union Žižkov 1:5

Vydáno dne 14. 11. 2007 (1202 přečtení)

K poslednímu podzimnímu mistráku jsme nastoupili na UMT ve Štěrboholech proti druhému týmu tabulky Unionu Žižkov. Už v 5.minutě měl nadějnou šanci Houška, ale trefil tyč. Ve 14. minutě soupeř otevírá skóre - 0:1. Ve 21. minutě soupeř zvyšuje náskok - 0:2. 33.minuta přinesla stoprocentní šanci Houšky, ale ten opět neproměnil. A jak jsme nedali, tak soupeř ve 35. minutě zvyšuje náskok na 0:3.

Ve 37. minutě Yusyp upravuje skóre na 1:3. 44.minuta přinesla naší další šanci, když se Yusyp ocitl sám před brankou, ale hostující golman vyráží na roh. Do konce zápasu ještě inkasujeme ve 46. a 55.minutě, a tak soupeř nakonec vyhrává 1:5.

Starší žáci

* St. žáci A: FC Tempo - AFK Slivenec 11:1

Vydáno dne 13. 11. 2007 (1280 přečtení)

K poslednímu domácímu mistrovskému utkání podzimní části soutěže jsme nastoupili kvůli špatnému terénu na umělé trávě ve Štěrboholích. Utkání se hrálo za velmi nepříznivého počasí a část hrací plochy byla též silně podmáčena. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a již ve 33. vteřině utkání dává naši vedoucí branku Sehnoutka.

Soupeř ze Slivence byl pro nás tentokrát skutečně spíše treninkovým soupeřem a vůbec jsme nemuseli hrát naplno, protože výkony hráčů soupeře byly ne příliš dobré a troufnu si říct, že to byl zatím náš nejslabší soupeř ve skupině. Ještě snad dodám, že se dnes trefila většina přítomných hráčů mužstva a jediná branka, kterou jsme inkasovali, byla vlastní v posledních vteřinách utkání.

Starší žáci

* St. žáci A: Sokol Řepy - FC Tempo 6:7

Vydáno dne 07. 11. 2007 (1403 přečtení)

K mimořádně důležitému utkání podzimní části sezony jsme nastoupili proti druhému celku tabulky mužstvu Řep. Hrálo se na umělé trávě nevelkých rozměrů, vápno bylo méně než metr od rohového praporku, šířka i délka minimální. Od tohoto se odvíjelo celé utkání, na přehuštěném prostoru se nedalo nic tvořit, brankaři v podstatě vykopávali z branky do branky a kdo se lépe zorientoval, ten dal gol, proto také utkání skončilo hokejovým výsledkem 7:6 v náš prospěch.

Utkání nezačalo dobře - v 1. minutě inkasujeme branku. Naštěstí Horn ve třetí minutě dává vyrovnávací gol. V sedmé minutě zvyšuje z penalty E.Čech na 2:1. O dvě minuty později přidává třetí branku Hnat a vedeme 3:1. Záhy dává soupeř kontaktní branku a snižuje na 3:2. Ve 22.minutě po nesmyslném faulu kope soupeř penaltu a vyrovnává na 3:3. Mezitím ve 20.minutě odchází zraněný Varecha a nastupuje Žurav, který netrénoval a je po nemoci a navíc v letošní sezoně působí v roli brankářské dvojky, takže to vůbec neměl jednoduché.

Starší žáci

* St. žáci B: Sokol Kolovraty - FC Tempo B 1:2

Vydáno dne 05. 11. 2007 (1140 přečtení)

K dalšímu soutěžnímu utkání jsme nastoupili na půdě Kolovrat - posledního celku tabulky a náš cíl byl jasný - zisk tří bodů. Už v 1. minutě po rohu Houšky zakončuje Maslovskyy - 0:1. Ještě v prvním poločase spálíme nespočet gólových šancí, a tak první půle končí 0:1.

Do druhé půle jsme šli s tím, že konečně vstřelíme druhý gól. I když šance byly, stále jsme se nemohli prosadit, ale v 58.minutě jsme se konečně dočkali. Houška utekl po levé straně, nacentroval a Maslovskyy zakončil - 0:2. Do konce zápasu byly ještě nějaké šance, ale žádnou jsme neproměnili, ba naopak v nastaveném čase po chybě v obraně inkasujeme - 1:2.

Starší žáci

* St. žáci B: FC Tempo B - Sokol Dolní Počernice 1:3

Vydáno dne 31. 10. 2007 (1254 přečtení)

K dalšímu soutěžnímu utkání jsme nastoupili proti třetímu týmu tabulky Dolním Počernicím. Začátek prvního poločasu jsme zaspali a soupeř nás totálně přehrával a díky tomu již v 10. minutě prohráváme, když naši tři bránící hráči promáchli odkop a darovali tim soupeři vedení. V první půli se toho už moc neodehrálo, obraz hry vypadal pořád stejně, soupeř nás po většinu času přehrával.

Ve druhém poločase se stále hra nezměnila bylo to pořád o tom stejném. V 53. minutě hosté zvyšují na 0:2. V 62. minutě soupeř přídává další branku a je hotovo - 0:3. 68. minuta přinesla ještě náš čestný úspěch, kdy se prosadil po individualní akci Houška - 1:3. Naše hra je stále o tom samém - hraje se skoro bez útoku, záloha nepodporuje útok a nepomáhá obraně a obrana dělá úplně zbytečné chyby, kterým se dá předcházet. Ale v tomoto zápase mě především naštvalo, že když se nedaří, tak si kluci začnou nadávat místo toho, aby se mezi sebou podpořili a především jejich nedisciplinovanost a drzost přesahuje už všechny meze a budou za to následovat tresty!

Starší žáci

* St. žáci B: SK Modřany - FC Tempo B 2:5

Vydáno dne 24. 10. 2007 (1223 přečtení)

K dalšímu mistráku jsme nastoupili proti SK Modřany. Hned od začátku utkání jsme si vytvořili lehkou územní převahu, která ve 12.minutě, po Houškově přihrávce do vápna, vyústila ve vlastní gól domácích. Hned v 15. minutě pronikl Dvořák do vápna, byl faulován a pískala se penalta, kterou Houška s přehledem proměnil - 0:2. Ve 29.minutě převzal na lajně Houška balon, povodil si ho, zasekl, vyvedl si ho do středu hřiště a z vápna prostřelil golmana - 0:3. Ve 31. minutě se po samostatné akci prosadil Houška, a završil tak svůj hattrick - 0:4. Celý první poločas byl v naší režii a hlavně Houšky, který si z první půle udělal exhibici.

Starší žáci

* St. žáci A: SC Radotín - FC Tempo 1:2

Vydáno dne 23. 10. 2007 (1112 přečtení)

Ke třetímu soutěžnímu utkání v osmi dnech jsme nastoupili na hřišti SK Radotín. Hrálo se na umělé trávě, což nám opět nesvědčilo. První poločas byl oboustranný boj, soupeř betonoval a nehrál nic moc, ale naše mužstvo hrálo bohužel ještě hůře. Naše hra se vyznačovala nepřesnými přihrávkami, vázla naše kombinace a zase se nám nedařilo prosadit střelecky a najít potřebný klid v zakončení. Šancí bylo dost, ale koncovka mizerná, takže první poločas skončil 0:0.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se budeme snažit dát branku a hrát na jistotu. Byli jsme aktivnější než v první půli, ale stále to nebylo to pravé. V 52. minutě se konečně trefil Sehnoutka a vedeme 1:0. Od té doby začal hru kouskovat arogantní a nechutný rozhodčí pan Marek Dolejší, který nám v rozmezí patnácti minut dal čtyři žluté karty, hráče tituloval "tak si pro ní pojď vole" a jednu z přítomných maminek nechutně urazil!