15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 285 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|

Starší žáci

* St. žáci A: Sparta Praha dívky - FC Tempo 0:7

Vydáno dne 18. 10. 2007 (1708 přečtení)

V předehrávaném utkání jsme ve středu 17.10. nastoupili v tréninkovém centru AC Sparta proti mužstvu Sparta dívky. Měli jsme fantastický vstup do utkání a již v 1. minutě dává vedoucí branku aktivně hrající Horn. Utkání se hrálo na umělé trávě, s čímž jsme se ne příliš dobře vyrovnali. Soupeřky měly dokonale organizovanou obranu a poměrně těžce jsme se dostávali do pokutového území. Zápas byxh i přes vysokou výhru nazval festivalem neproměněných šancí v podání zejména Hnata, který spálil snad i nemožné a ve druhém poločase mu v tomto zdatně sekundoval Novák. Kluci se snažili, i když bych měl o jejich hře jinou představu. Ve 13.minutě zvýšil Horn na 2:0 a brankami Stejskala a Maška vyhráváme první půli 4:0.

Celý článek... | Autor: Ivo Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci B: FC Tempo B - FK Klánovice 1:4

Vydáno dne 17. 10. 2007 (1029 přečtení)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na domácí půdě proti týmu FK Klánovice. Začátek prvního poločasu se odehrával v bojovném duchu s trochou šancí, které však ani jeden tým nedokázal proměnit. V 15. minutě se ale situace změnila, Houška ve středu hřiště odebral soupeři balon a namířil si to rovnou do brány - 1:0. Pak soupeře docela máme na lopatě, ale nic z toho nevytěžíme, a tak ve 25. minutě soupeř srovnává na 1:1.

Druhý poločas jsme totálně vyklidili pole a nechali soupeře, aby si dělal co chtěl. Ve 48., 49. a 68. nám soupeř nadělil tří branky a bylo jasno o naší další prohře.

Celý článek... | Autor: Petr Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci A: FC Tempo - Čechie Smíchov 10:1

Vydáno dne 16. 10. 2007 (1143 přečtení)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti celku Čechie Smíchov. Opět jsme začali skvěle, již ve 2.minutě se ujímáme vedení 1:0 po brance Maška. Naše hra bylo ovšem komplikovaná a složitě jsme pronikali do pokutového území soupeře, když ten měl jasně nastavenou taktiku betonovat. Při vší úctě k Čechii, čím slabší soupeř, tím horší výkon z naší strany. Přesto všechno vyhráváme poločas 5:0.

Do druhého poločasu nastupujeme v pozměněné sestavě a příležitost dostávají další hráči. Ovšem do 51. minuty se trápíme. Soupeř v 53. minutě snižuje na 6:1. Od 56. minuty přicházejí naše chvíle, kdy Mašek zvyšuje na 7:1. Od 66. minuty nastává hvězdná chvilka Hnata, který v rozmezí tří minut dává tři branky a završuje naše vítězství na 10:1.

Starší žáci

* St. žáci B: Slavia dívky - FC Tempo B 2:0

Vydáno dne 10. 10. 2007 (1085 přečtení)

Další mistrovské utkání jsme odehráli v Edenu proti dívkám Slavie. K zápasu jsem měl konečně k dispozici 17 hráčů, i když sestava nedoznala mnoha změn. První poločas se odehrál v duchu našich nepřesností, nedokázali jsme si dát pořádnou přihrávku a tim pádem ani vytvořit si nějakou pořádnou brankovou příležitost. Vše podstatné v prvním poločase se odehrálo ve 30. minutě, kdy se soupeř po rohovém kopu dostává do vedení 1:0.

Ve druhém poločase se naše hra vůbec nezměnila, kluci si nedali vůbec říct a taky se za celý zápas nevyrovnali s rychlejší hrou na umělé trávě. V 55. minutě inkasujeme podruhé. Za celý zápas jsme nic nepředvedli, a tak jsme prohráli zcela zaslouženě.

Starší žáci

* St. žáci A: FK Řeporyje - FC Tempo 1:7

Vydáno dne 09. 10. 2007 (1044 přečtení)

K dalšímu utkání jsme nastoupili na hřišti Řeporyj. Naši hru určitě ovlivnila skutečnost, že mužstvo mělo nucený odpočinek díky odstoupení Admiry ze soutěže, což nás určitě zbrzdilo. Začátek utkání byl opět exkluzivní a díky brankám Hájka a Hnata vedeme již ve 4.minutě 2:0. To nás uspokojilo a naše hra se začala přizpůsobovat výkonu soupeře. Ve 30. minutě zvyšuje Hnat na 3:0.

Nástup do druhého poločasu nám nevyšel a soupeř ve 38. minutě snižuje na 3:1. Poté v rozmezí mezi 41. až 51. minutou přidávame tři branky a je rozhodnuto. Opět musímvyzdvihnout nadstandardní výkon Hnata, který nejenže vstřelil čtyři branky, ale byl prostě všude. Dalším faktem je, že se prostě přizpůsobujeme hře soupeře z nižších pater tabulky a podle toho to vypadá i na hřišti.

Starší žáci

* St. žáci B: Újezd nad Lesy B - FC Tempo B 3:4

Vydáno dne 01. 10. 2007 (1051 přečtení)

Další mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti Újezdu nad Lesy. Už v 1. minutě jsme nabídli soupeři stoprocentní šanci, k našemu štestí ji soupeř neproměnil. V 15.minutě střelecký pokus Houšky bohužel končí mimo branku. Ve 22. minutě Koláček zahrával šajtlí trestňák a po zaváhání domácího golmana dorážel ve skluzu Houška - 0:1. Ve 28. minutě jsme měli další šanci po krásně založené akci dnes aktivního Houšky, který poslal přihrávku na Šilhavého, který svojí střelou minul branku. Ve 32. minutě po rohovém kopu zahrávaným Tintěrou a následném zmatku před bránou se ujal míče Houška a vstřelil náš druhý gól - 0:2.

Celý článek... | Autor: Martin Drahoninský | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci A: FC Tempo - FC Přední Kopanina B 9:1

Vydáno dne 25. 09. 2007 (1228 přečtení)

Za krásného téměř letního počasí jsme nastoupili na domácím hřišti proti týmu Přední Kopaniny. Nechtěli jsme nic ponechat náhodě a hned od první minuty kluci hráli naplno a velmi aktivně. V rozmezí třetí až šesté minuty dáváme tři branky a náš tlak graduje. Kluci hrají pěkný fotbal a spousta akcí byla skutečně parádní jak z fotbalové učebnice. Do 32. minuty skórujeme ještě třikrát a v podstatě je rozhodnuto.

Do druhého poločasu jako již tradičně a to se nechci opakovat, ale je to fakt, vstupujeme trochu v útlumu a je to taková holomajzna. Příležitost dostávají další hráči včetně náhradního brankáře. Nerealizujeme spoustu brankových příležitostí, zejména Novák jich spálil dnes požehnaně. Pomalu se dostáváme k naší hře, i když ne tak pěkné jako v první půli, ale stále bojujeme a to až do poslední minuty utkání a zápas končí 9:1. Tahouni mužstva Hnat a Horn opět nezklamali a oběma se podařilo dát hattrick. Jinak chválím celé mužstvo, i když někteří mají stále co zlepšovat. Zatím plní kluci naše společné cíle víc než na výbornou a za to jim dík!

Starší žáci

* St. žáci B: FC Tempo B - FC Přední Kopanina 1:0

Vydáno dne 25. 09. 2007 (1127 přečtení)

V dalším mistrovském utkání jsme nastoupili doma proti Přední Kopanině. V prvním poločase jsme si nedokázali přihrát, přesto se brankou Neitsche z 9. minuty dostáváme do vedení. To bylo v první půli z naší strany vše, stříleli jsme jen sporadicky.

Do druhého poločasu jsem hráče nabádal k vetší střelecké aktivitě a vyvarování se chyb v defenzivě. Otevřeli jsme si střelnici, nikdo by se nedivil, kdybychom vyhráli daleko větším rozdílem, ale kluci byli v koncovce nepřesní a nedůrazní, a tak jsme se museli strachovat o výsledek až do konce, ale nakonec máme první tři body.

FC Tempo B - FC Přední Kopanina 1:0 (1:0)
    Branka: 9. Neitsch.
    Tempo: Čutka - Koudelka, Petrák, Louda, Koláček -Dvořák, Tintěra, Houška, Maslovskyy (61. Dobš) - Neitsch, Jusyp (61. Šilhavý).

Starší žáci

* St. žáci, Pohár PFS: FC Tempo - FC Háje 2:3

Vydáno dne 20. 09. 2007 (1339 přečtení)

V pohárovém utkání jsme nastoupili proti přeborovému mužstvu FC Háje. V 7. minutě jsme se ujali vedení 1:0 brankou Hájka po rohovém kopu. V 10. minutě soupeř vyrovnává na 1:1. Ve 12. minutě odstoupil pro zranění Novák, což též ovlivnilo další průběh utkání. Ve 42. minutě se ujímáme vedení 2:1 brankou Hnata, soupeř ale za šest minut vyrovnává. V 58. minutě si dává smolnou vlastní branku Erik Čech a na vyrovnání již nezbývá mnoho času ani sil. Utkání z naší strany bylo spíš bojovné než fotbalové. Přestože se úplně nedařilo, kluci dřeli, ale bohužel vlastními chybami jsme soupeři darovali vyrovnání a vítězství.

Starší žáci

* St. žáci B: ABC Braník B - FC Tempo B 5:1

Vydáno dne 18. 09. 2007 (1195 přečtení)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na hřišti Braníka, sestava se moc nelišila od té z minulého zápasu. Již ve 2. minutě zahrál Koláček ve vápně rukou a pískala se penalta - 1:0. V 10. minutě po pasu domácího hráče za obranu, když gólman Jusyp čekal a byl nedůrazný, sebral mu domácí utočník míč a byl z toho druhý gól. Poté jsme nevyužili šance z trestného kopu ani z několika rohů. Ve 35. minutě si gólman Jusyp srazil míč do branky - 3:0. V prvním poločase padly také nějaké žluté karty, které v druhém poločase hrály svoji hru.

Do druhého poločasu jsme provedli pár změn. Ve 37.minutě Houška vstřelil gól na3:1. O dvě minuty později Houška opět v šanci bohužel minul. Ve 45. minutě po zbytečném faulu zezadu dostává Prokůpek červenou kartu. V 65. minutě Petrák vyloučen po druhé žluté kartě. Potom inkasujeme ještě dvakrát a konečný stav se zastavil na 5:1.

Starší žáci

* St. žáci A: SK Ďáblice - FC Tempo 0:3

Vydáno dne 16. 09. 2007 (1212 přečtení)

K dalšímu soutěžnímu utkání jsme nastoupili na horké půdě mužstva z Ďáblic, které dosud neztratilo ani bod. Snažili jsme se hrát zodpovědně ze zajištěné obrany a s postupným přechodu do útoku. Důležité bylo, že obrana eliminovala soupeřova útočníka, který byl v dresu domácích nejnebezpečnějším hráčem na hřišti. Toto ale nemohu říct o druhém poločase, kdy obrana rovným dílem tomuto hráči svojí nedůsledností poskytovala dostatek prostoru, z čehož několikrát ohrozil nebezpečně naší branku. První poločas jsme vyhráli 2:0 dvěma brankami Hnata.

Starší žáci

* St. žáci A: FC Tempo - SK Zbraslav 9:0

Vydáno dne 11. 09. 2007 (1350 přečtení)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti soupeři ze Zbraslavi. Začali jsme velmi aktivně, kluci hráli pěkný kombinační fotbal. Zásluhou Patricka Hnata vedeme již ve 2.minutě 1:0. Jmenovaný přidává v 5. minutě druhou branku a když Horn ve 14. minutě zvyšuje na 3:0, je dost jasno. První poločas uzavíráme brankou z 29. minuty, jejímž autorem je opět Hnat, když jí dává vzápětí po své neproměněné penaltě a svou chybu napravuje.

Do druhého poločasu nastupujeme ležérně, kluci přestávají hrát a na předváděnou hru se nedá dívat. Stále je ženeme z lavičky kupředu a pokyny zní hrát pěkný fotbal, tak jak v prvním poločase. Beru v potaz, že za stavu 4:0 kluci polevují a trochu odchází motivace, ale to nikoho neomlouvá! V 51. minutě proměňuje brilantně penaltu Erik Čech.

Starší žáci

* St. žáci B: FC Tempo B - Optimum sport 0:3

Vydáno dne 11. 09. 2007 (1447 přečtení)

K prvnímu mistrovskému utkaní na domácí půdě jsme nastoupili proti týmu Optima. K utkání jsem měl konečně k dispozici více hráčů, takže se sestava trochu změnila. Věděli jsme, že soupeř je hodně kvalitní a taky jsme tomu přizpůsobili naši hru a naše rozestavení (4-1-4-1). Prvních deset minut se odehrávalo ve velkém tlaku soupeře, ale potom se hra postupně vyrovnala a postupem času jsme si vytvořili i hodně slibné šance, které zaváněly gólem, jenže nikdo nebyl schopen přesně zakončit, a tak skončil poločas 0:0.

Do druhého poločasu jsme šli s tim hlavně nezaspat začátek, jenže jsme zbytečne inkasovali dva góly. Kluci už nedokázali odpovědět, sice tam snaha byla, ale naše útoky končily na soupeřově vápně. Ke konci jsme jěště inkasovali potřetí. Kluky můžu pochválit jen za první poločas, za druhý už rozhodně ne.

Starší žáci

* St. žáci A: Sokol Bílá Hora - FC Tempo 1:3

Vydáno dne 03. 09. 2007 (1770 přečtení)

V úvodním utkání nové sezony jsme se utkali s mužstvem TJ Sokol Bílá Hora. Byl to zápas rozdílných poločasů. V prvním jsme hráli aktivně a předváděli jsme celkem pěkný kombinační fotbal. Příkladem byla bojovnost kapitána týmu Patricka Hnata. Terén byl katastrofální, připomínal spíše pole neorané než fotbalové hřiště, takže ani balon neposlouchal, tak jak by měl. Přesto brankami Hnata a Horna vedeme 2:0.

Po poločase hru rozkouskoval pan rozhodčí Popper neustálými diskusemi s hráči, hra nebyla vůbec uspořádaná, nařízenou penaltu proti nám nechal, poté co ji domácí neproměnili, opakovat. Přesto jsme nakonec utkání dotáhli do vítězného konce. S výkonem všech jsem ale nemohl být spokojen, proto v příštím utkání dojde k některým změnám v sestavě, spokojenost pouze se ziskem tří bodů.

Starší žáci

* St. žáci B: TJ JM Chodov - FC Tempo B 4:2

Vydáno dne 03. 09. 2007 (1063 přečtení)

K prvnímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na hřišti Chodova. K zápasu jsem měl k dispozici jen 12 hráčů, takže nad sestavou se vcelku nedalo moc přemýšlet. První poločas probíhal v duchu našich chyb a nesehranosti.

Do druhého poločasu jsme udělali pár prohozů z postu na post a šli jsme na hřiště s tim, že budeme bojovat a pokusíme se něco s výsledkem udělat. A taky se tak stalo, za čtyři minuty druhého poločasu jsme stačili vyrovnat a k tomu jsme měli ještě mnoho šancí, které jsme neproměnili, zejména Ruda Čech byl velice aktivní. Když už jsme pracně vyrovnali, tak jsme vinou vlastních chyb dostali další dva góly. Za druhý poločas bych chtěl tým pochválit za bojovnost a snahu něco udělat s výsledkem a troufám si říct, že jsme si určitě nezasloužili prohrát.