11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 285 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|

Starší žáci

* St. žáci: Úspěšná reprezentace na Golden city cupu

Vydáno dne 10. 04. 2007 (1688 přečtení)

O velikonočním víkendu jsme hráli dvoudenní turnaj s mezinárodní účastí - Golden city cup. Naše zápasy se odehrávaly na hřišti v Radotíně a na turnaj jsme jeli v této sestavě:

Macák, Varecha – Lacina, Štech, Koláček, Petrák, Prokůpek, Koudelka, Hlavík, Benda, Sehnoutka, France, Procházka, Hnat.

Brankáři se střídali po zápase a nutno dodat, že ve všech zápasech se ukázali býti oporami.

Celý článek... | Autor: Jiří Hron | Počet komentářů: 29 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci : Na malém mistrovství Prahy 4 na třetím místě

Vydáno dne 28. 03. 2007 (1118 přečtení)

Za krásného nedělního počasí jsme se zúčastnili jednodenního turnaje 4 týmů na umělce Kačerova. Všichni soupeři hrají I. třídu. Protože nás čekali 3 zápasy 2x20 minut, vzal jsem na zkušenou i trojici hráčů ročníku 94 - Čecha, Lehkého a Maška.

Na turnaj jeli: Macák, Varecha, Lacina, Štech, Koláček, Benda, Hlavík, Šulc, France, Procházka, Hnat, Sehnoutka, Koudelka, Čech, Lehký, Mašek

Celý článek... | Autor: Jiří Hron | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Brandýs nad Labem 2:1

Vydáno dne 07. 03. 2007 (1386 přečtení)

V posledním zápase turnaje jsme nastoupili s několika změnami v sestavě. Vedle Bendy se objevil nový hráč Koudelka, na kraji zálohy Louda a do útoku se vrátil Hnat. Začátek zápasu byl z naší strany ve vlažném tempu a soupeř získal mírnou převahu a několikrát zahrozil. První velkou šanci jsme ale měli my, když se po akci Franceho a výborné přihrávce Procházky ocitl sám před bránou Hnat, ale mířil vedle. Tím jsme převzali iniciativu my a začali soupeře svírat do kleští. Aktivně hrála především trojice France, Hnat a Benda, který v jednu chvíli prošel od půlky až k vápnu a jeho následnou střelu brankář vyrazil na roh. Pak dostal dlouhý míč France, vběhl do vápna a ranou ze strany propálil brankáře. Pak se znovu před brankářem soupeře ocitl Hnat, ale pouze ho nastřelil. Podruhé se hezkým solem prezentoval Benda, ale tentokrát mířil do brankáře. Pak se znovu ve vápně dostal k míči France a po zasekávačce skoroval podruhé. Po tomto gólu jsme opět polevili a soupeř si vypracoval několik šancí. Ty ale s přehledem likvidoval Macák. A tak se soupeř prosadil nemastnou, neslanou střelou k tyči, na kterou Macák nezareagoval.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 19 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Viktoria Žižkov B 1:1

Vydáno dne 27. 02. 2007 (1324 přečtení)

Do zápasu jsme po delší době nastoupili v jedenácti hráčích. To se projevilo především na tom, že klukům scházela bojovnost a nasazení oproti minulým zápasům. Ze začátku jsme si vytvořili mírnou převahu a zdálo se, že zápas bude snadnou záležitostí. Pak ale soupeř poslal pěkný míč za obranu a vyběhnuvší Varecha před šestnáctkou fauloval. Mohl být rád, že dostal jen žlutou kartu. Tenhle moment nás ale dost polekal a kluci se nemohli dostat do tempa. Po jednom rohu pak rozhodčí pískl trochu přísný faul na hranici pokutového území, Varecha si stoupl netakticky za zeď a na technickou střelu po zemi ani nezareagoval. Pak se hrál nehezký fotbal plný nakopávání, až se po jednom z nich objevil sám před brankářem Žižkova France a srovnal.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Slavoj Vyšehrad 3:1

Vydáno dne 11. 02. 2007 (1214 přečtení)

Díky tomu, že začaly prázdniny a v týmu řádí chřipka, sešli jsme se k zápasu v osmi hráčích. Nastoupit tak musel i mladší z bratrů Koláčků Honza. V brance jsme vyzkoušeli Jiřího Macáka, který již delší dobu nechytal a hráli jsme tedy celý zápas v deseti.

V úvodu jsme museli čelit tlaku soupeře, časem jsme se ale dostávali do hry. Napadali jsme rozehrávku a vytvářeli si náznaky šancí. Vedení jsme se ujali po rohovém kopu Franceho na bližší tyč a Hnatově gólu. Hráči Vyšehradu poté nevyužili dvou samostatných nájezdů, ale pokaždé trefili vyběhnuvšího brankáře. Podobně dopadl na druhé straně i Hnat.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 50 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Třeboradice 4:2

Vydáno dne 07. 02. 2007 (1065 přečtení)

Celý týden jsem byl na horách, takže kluci si mysleli, že si mohou dělat, co chtějí, a tak na středečním tréninku byli 3 hráči, ale hlavně k zápasu se nás sešlo 10. Rozebírat, jestli to bylo nemocemi nebo něčím jiným, je zbytečné. Mrzelo mne to hlavně z toho důvodu, že z mistráku máme soupeři co vracet. Avšak těch 10 statečných bylo stejného názoru, a tak početní nevýhoda nebyla na hřišti prakticky znát. Ze začátku měli kluci problémy si zvyknout na jiné rozestavení, ale postupem času se srovnali a hráli solidní fotbal. Dostávali jsme se do šancí a jednu z nich Benda proměnil ve vedoucí branku. Na tu však soupeř rychle odpověděl, a tak poločasové skore bylo nerozhodné.

Starší žáci

* St. žáci: Junior - FC Tempo 7:0

Vydáno dne 23. 01. 2007 (1108 přečtení)

Soupeř, který se dělí o první místo v divizi, nás na turnaji Admiry přehrál ve všech směrech. Jeho hráči byli techničtější, rychlejší a každý uměl kopat oběma nohama. My jsme navíc nastoupili bez marodů Bendy a Šulce, takže střed zálohy byl velmi netradiční, což se podepsalo především na naší hře dopředu. Ve druhé půli kluci občas něco předvedli, bylo znát, že si na soupeře začali trochu věřit, ale Junior nás prakticky k ničemu nepustil.

Junior Praha - FC Tempo 7:0 (5:0)
    FC Tempo: Varecha - Janura, Lacina, Štech, Koláček - Petrák, Louda - France, Hnat, Sehnoutka - Procházka. Střídal: Vrkoč.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Sparta Krč 0:3

Vydáno dne 15. 01. 2007 (1304 přečtení)

Celé utkání s týmem Krče na turnaji Admiry se neslo ve stejném duchu jako podzimní pohárové utkání se stejným soupeřem. Zápas to nebyl moc pohledný, kluci jako by nechtěli vůbec hrát. Soupeř měl víc ze hry, ale do šancí se moc nedostával. Jediná naše šance v první půli, kdy Patrick Hnat šel sám na bránu, skončila lobem mimo branku. První branka soupeře padla po centru do vápna, kdy šel hráč důrazně do souboje a po jeho srážce s Varechou a Loudou skončil míč v síti. Pak ještě Lacina zpracoval míč soupeři přímo na nohu, ale ten netrefil bránu.

Po změně stran se hra moc nezměnila, ale my jsme si dokázali vytvořit několik šancí. Patrick Hnat stál třikrát sám před brankářem, ale nedokázal z toho vytěžit byť jen jedinou branku. Jednou se v takové situaci ocitl i France, ale pouze trefil břevno. Ke konci zápasu pak soupeř přidal dvě branky, na tu třetí v samotném závěru přihrál soupeři Lacina.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Hostivař 7:1

Vydáno dne 08. 01. 2007 (1149 přečtení)

Ve druhém utkání turnaje na Admiře jsme měli za soupeře tým, který je v I. třídě na šestém místě. Z pohledu na tabulku je patrné, že jeho nejsilnější zbraní je defenziva. Tu řídil stoper, který svým vzrůstem převyšoval i mne. Od začátku jsme byli aktivnější. Ve 3. minutě France na hranici vápna vystřelil, míč se odrazil od tyče k Šulcovi, který trefil prakticky stejné místo na tyčce soupeře. Po chvíli soupeř kopal roh, Varecha vyběhl, zařval si, ale na míč nedosáhl a soupeř se ujal vedení. To nás ale nesrazilo do kolen a dál jsme hráli svou hru. Bylo znát, jak se kluci po vánoční přestávce rozehrávají a bylo to znát na hřišti. Hra se tím dost zpřesnila. Do poločasu jsme stihli vyrovnat, když Franceho roh na bližší tyči patičkou usměrnil míč do branky Vrkoč.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: Admira B - FC Tempo 0:2

Vydáno dne 07. 12. 2006 (1106 přečtení)

První vítězství v turnaji Admiry nad zdatným soupeřem po dobrém a kolektivním výkonu celého mužstva. Na obou stranách byly šance, ale přece jenom Tempo vyhrálo zaslouženě. Ve 42. minutě po dlouhém autu Šulce krásně k levé tyči prodloužil Hnat do sítě. V 50. minutě po akci Sehnoutky do prázdné branky zakončil Vrkoč.

Admira B - FC Tempo 0:2 (0:0)
    Branky: 42. Hnát, 50. Vrkoč.
    FC Tempo: Varecha – Čermák, Štech, Koláček (52. Ocelík), Petrák (57. Louda), Sehnoutka, Šulc, Lacina, Procházka, Hnát, Vrkoč.

Starší žáci

* St. žáci: Zastavili jsme se sami, tvrdí trenér Hron

Vydáno dne 03. 11. 2006 (1181 přečtení)

Do sezony jsme vstoupili s předsevzetím, že budeme hrát o čelo tabulky. Podíváme-li se na současný stav, dalo by se říci, že to zatím plníme. Realita je však taková, že na špici s malým odstupem (3., o dva body za prvním) jsme jenom díky neschopnosti soupeřů využít naše zaváhání. Sezonu jsme rozjeli dobře, po prvních dvou utkáních skore 10:1 a čelo tabulky. Ve třetím zápase na Chabrech jsme byli první poločas jasně lepší, ve druhé půli, hlavně ke konci jsme ale usnuli na vavřínech, za což nás soupeř dvakrát potrestal. Pak jsme postupně porazili Duklu C, ostudným výkonem Řeporyje a nakonec převálcovali Admiru B. Byli jsme zpět v čele tabulky a vypadalo to, že nás nikdo nezastaví. Zastavili jsme se sami...

Starší žáci

* St. žáci: Třeboradice - FC Tempo 5:3

Vydáno dne 31. 10. 2006 (1017 přečtení)

Poslední utkání v podzimní části soutěže se odehrávalo na hřišti v Čakovicích. K utkání kluci přistoupili tak, že nebudou běhat, natož hrát fotbal. Ze začátku to ještě trochu šlo, ale postupem času se z kluků totálně vytratilo nasazení. První branku jsme dostali z rychlého protiútoku, když se soupeřovi hráči na rozdíl od našich rozběhli. Podruhé jsme inkasovali střelou zdálky, kterou nikdo nechtěl blokovat a ani Varecha nemá čisté svědomí. Na začátku druhého dějství se do dobré pozice dostal Procházka, ale nezakončil přesně. Vzápětí přišel dvojnásobný trest, když totálně vyhořela celá obrana. Dvacet minut před koncem se kluci rozhodli, že začnou hrát.

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Přední Kopanina 1:1

Vydáno dne 23. 10. 2006 (1090 přečtení)

Do zápasu nastoupil na místě předstopera Selichar, neboť Štech ještě nebyl po nemoci v pořádku. Druhou zásadní změnou bylo, že tvůrce hry hrál místo Sehnoutky Vrkoč. Utkání začala obě mužstva aktivně a hned zkraje si vytvořila dobré šance. Postupem času jsme získávali iniciativu a tlačili se do zakončení. Ve dvacáté minutě jsme zahrávali volný kop z více jak třiceti metrů a France míč poslal krásně nahoru na zadní tyč. Dále jsme si vytvářeli šance, tu největší, kdy Vrkoč ideálně poslal kolmici na Hnata, ale Patrick neproměnil. Vzápětí přišel trest, kdy se po nedorozumění v obraně objevil na hranici vápna volný soupeř a srovnal. Tak také skončil poločas. Ve druhé půli již hra neměla takovou úroveň. Všechny naše akce končily u stopera hostí, a tak zápas skončil zaslouženou remízou.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: Bílá Hora - FC Tempo 2:2

Vydáno dne 17. 10. 2006 (1126 přečtení)

Utkání se hrálo na travnatém hřišti, které zřejmě dlouho nepoznalo, co je to sekačka. Od první minuty jsme se usídlili na polovině soupeře. V zakončení jsme však selhávali. Jednou jsme trefili tyč, podruhé zase břevno, další šance končily většinou v náručí brankáře. Kluci postupně nabyli přesvědčení, že se nic nemůže stát a dost polevili. Po dvaceti minutách hry se soupeř dostal za půlku, kopl trestňák do vápna a tam byli dva soupeři sami před Dalibabou, což znamenalo vedení Bílé Hory. V poslední pětiminutovce první půle France nejprve vzal míč a nádherným sólem srovnal, o chvíli později překvapil soupeřova brankáře trestným kopem téměř z půlky.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 12 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci, příprava: SEMI Kačerov - FC Tempo 1:4

Vydáno dne 12. 10. 2006 (1941 přečtení)

V přátelském zápase s Kačerovem, který hraje I. třídu, dostali šanci si zahrát a ukázat se hlavně hráči širšího kádru a ti, co stabilně hrají v základu se ocitli na nezvyklých postech. Na svém klasickém místě hráli jen brankář Varecha, Procházka a Janura, který ale měl delší zápasový výpadek způsobený zraněním.

Od začátku bylo patrné, že soupeř je kvalitní a měl mírnou herní převahu, bohužel pro něj však hrál příliš často na dlouhé, nakopávané míče, což si naši hráči v čele se Štechem pohlídali. Prvních dvacet minut bylo znát, že kluci nejsou vůbec sehraní a někteří nevěděli, co mají přesně hrát. Soupeř si za tu dobu vypracoval jednu velice dobrou šanci, ale netrefil prázdnou branku.