11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 285 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - PSK Union 4:3

Vydáno dne 23. 04. 2006 (1073 přečtení)

"Za stavu 0:3 nikdo nevěřil v obrat, branka Flakse na 1:3 ale byla živou vodou, mužstvo se zvedlo a dalšími třemi góly dokázali kluci otočit zápas. Mužstvo zaslouží pochvalu a uznání za bojovnost a touhu po vítězství i za nepříznivého stavu. Ve druhé půli jsme navázali na vzestupný trend výkonnosti. Všichni hráči bojovali za tým a vyrovnaná lavička rozhodla druhý poločas," uvedl spokojený kouč Petr Semirád.

FC Tempo - PSK Union 4:3 (0:2)
    Branky Tempa: Balun 2, Flaks, T. Procházka.
    FC Tempo: Flaks - Novák, Šulc (70. Selichar), T.Procházka (66. D. Procházka), Čermák, Tauchman, Linhart, Balun, Vu (36. Lana), Mrázek, Janura (36. Dalibaba).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: Hostivař - FC Tempo 3:1

Vydáno dne 19. 04. 2006 (1081 přečtení)

Zápas s prvním týmem prověřil mužstvo mnohem víc než úvodní duel jara proti Dubči. Soupeř otevřel skóre dvě minuty před koncem prvního poločasu. V 58. minutě Tempo vyrovnalo brankou Baluna po asistenci Mrázka. Poté jsme byli na chvíli dokonce lepším týmem, škoda Lanovy nevyužité možnosti, protože Hostivař pak z protiútoku dvakrát skórovala. "Vyrovnaný zápas rozhodla povedená střela z dálky, když nikdo nepokryl střílejícího hráče. Ve snaze vyrovnat jsme inkasovali potřetí. Mužstvo si zaslouží pochvalu, že i za stavu 0:1 bojovalo, dokázalo vyrovnat. Tým dal do hry srdce a výrazně zlepšil svůj výkon," byl přes porážku poměrně spokojený kouč Petr Semirád.

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Čechie Dubeč 9:0

Vydáno dne 11. 04. 2006 (1152 přečtení)

"Jednoznačný zápas se slabým soupeřem. Mužstvo prověří až další zápasy," konstatoval po snadné výhře trenér Petr Semirád.

FC Tempo - Čechie Dubeč 9:0 (2:0)
    Branky: Flaks 4, Balun 3, T. Procházka, Linhart.
    FC Tempo: Dalibaba - Novák, Šulc (56. Pilloni), T.Procházka, Čermák, Tauchman, Linhart (56. Havel), Balun, Vu (56. Nehasil), Flaks, Mrázek (51. Hlavík).

Starší žáci

* St. žáci: Prvenství bylo v Říčanech nadosah

Vydáno dne 04. 12. 2005 (1025 přečtení)

Na turnaji v Říčanech starším žákům stačilo v posledním utkání zdolat Klánovice a získali by první místo. Díky remíze 1:1 ale primát získaly domácí Říčany a Tempo se muselo spokojit se stříbrnou medailí před třetí Libuší.

FC Tempo: Dalibaba - Linhart, Balun, Novák, Mrázek, Danda, Flaks, Procházka, Selichar.
    Branky: Flaks 9, Balun 6, Linhart 4, Novák, Mrázek, Danda.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: Oslabený tým v Kyjích soupeřům nestačil

Vydáno dne 28. 11. 2005 (1054 přečtení)

Poslední místo ze čtyř účastníků obsadili starší žáci Tempa na turnaji, který se konal na umělé trávě v Kyjích. "Šanci dostali všichni, kteří měli méně příležitostí v mistrovských zápasech. Bohužel nahradit šest chybějících hráčů základní sestavy nedokázali. Nejbojovnější výkon jsme podali s o hlavu většími Počernicemi, nejvyrovnanějším utkáním byl duel s Kačerovem, ve kterém jsme měli více ze hry, nastřelili tyč, ale dvě branky dostali z brejků," zhodnotil turnaj vedoucí mužstva Martin Čermák.

Starší žáci

* St. žáci: Užitečná konfrontace s týmy vyšších soutěží

Vydáno dne 23. 11. 2005 (1083 přečtení)

Starší žáci se v neděli 20.listopadu zúčastnili velmi dobře obsazeného turnaje Olympie Hradec Králové. Střetli se i se dvěma týmy, které hrají žákovskou divizi. I když skončili na posledním místě, ostudu rozhodně neudělali. Nejlepším střelcem Tempa byl se čtyřmi brankami Tomáš Mrázek.

"Hráči se v rámci svých možností v poli soupeřům vyrovnávali, ale chyběl především důraz v koncovce. Turnaj pro nás byl velmi užitečnou konfrontací," uvedl vedoucí mužstva Martin Čermák.

Starší žáci

* St. žáci: Braník B - FC Tempo 0:3

Vydáno dne 13. 11. 2005 (1031 přečtení)

"Výborný kolektivní výkon. Mužstvo navázalo na výbornou hru ze ze zápasu s Krčí, jsme velmi spokojen," liboval si trenér Petr Semirád po výhře na hřišti třetího Braníka.

ABC Braník B - FC Tempo 0:3 (0:1)
    Branky: 20. Lana, 40. Mrázek, 67. Přikryl.
    FC Tempo: Flaks - Novák, T.Procházka (66. Přikryl), Lana, Čermák, Vu, Tauchman (70. Vobořil), Balun, Linhart, Šulc, Mrázek (70. Šujanský).

Starší žáci

* St. žáci: Halový turnaj v Hradci Králové

Vydáno dne 10. 11. 2005 (902 přečtení)

V sobotu 20. listopadu se tým starších žáků FC Tempo zúčastní halového turnaje ve sportovní hale ZŠ Kukleny v Hradci Králové. Na turnaje se přihlásilo osm mužstev a bude se hrát systémem každý s každým.

Turnaj je velmi kvalitně obsazen, za soupeře bude Tempo mít týmy: Olympia Hradec Králové, Motorlet Praha, ČAFC Brno Židenice, Jiskra Jaroměř, FK Šardice, Tatran Hostinné, AFK Chrudim.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Sparta Krč 1:1

Vydáno dne 05. 11. 2005 (976 přečtení)

Proti prvnímu týmu tabulky podali starší žáci výborný výkon a byli tři minuty od vítězství. Osmým gólem v sezóně je dostal do vedení Balun, favorizovaní hosté v závěru urvali jenom bod. "Výborný, disciplinovaný výkon celého mužstva. Poprvé v sezóně jsem spokojen," liboval si trenér Petr Semirád.

FC Tempo - Sparta Krč 1:1 (1:0)
    Branka Tempa: 22. Balun.
    FC Tempo: Flaks - Novák (66. Přikryl), T.Procházka (53. Hakl), Lana, Čermák, Vu, Tauchman, Balun, Linhart, Šulc, Mrázek.

Starší žáci

* St. žáci: Chodov - FC Tempo 3:1

Vydáno dne 01. 11. 2005 (1061 přečtení)

"Byli jsme po celý zápas lepší, vytvořili si tlak, ale soupeřův kapitán dal hattrick. Rozhodlo proměňování šancí a výkon kapitána Chodova, který převýšil naši obranu," poznamenal trenér Petr Semirád.

Chodov - FC Tempo 3:1 (1:0)
    Branka Tempa: 65. Mrázek.
    FC Tempo: Flaks - Havel (21. Kadleček, 61. Novák), T. Procházka, Lana, Čermák, Vu, Hakl, Balun, Linhart, Šulc, Mrázek.

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Rapid Malešice 9:1

Vydáno dne 23. 10. 2005 (841 přečtení)

Starší žáci střelecky excelovali, branku konečně začal trefovat Balun a kanonýrské vlohy se objevily v Jirkovi Vu. "Jednoznačný zápas, mrzí mě jen obdržená branka v poslední minutě," poznamenal trenér Petr Semirád.

FC Tempo - Rapid Malešice 9:1 (5:0)
    Branky Tempa: 25., 35., 37. a 42. Balun, 19., 23., a 69. Vu, 8. Hakl, 38. Linhart.
    FC Tempo: Flaks (69. Kadleček) - Tauchman, T. Procházka (36. Přikryl), Lana (36. Novák), Čermák, Vu, Hakl, Balun (60. Pilloni), Linhart, Šulc (51. Šujanský), Mrázek.

Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: Kunratice - FC Tempo 1:2

Vydáno dne 18. 10. 2005 (929 přečtení)

"Jednoznačný zápas, soupeře jsme jasně přehrávali. Mužstvo výborně zvládlo hru bez nejlepšího střelce Hakla. Soupeř snížil dvanáct minut před koncem," byl spokojený trenér Petr Semirád.

Kunratice - FC Tempo 1:2 (0:1)
    Branky Tempa: 17. Vu, 37. Balun.
    FC Tempo: Flaks - Přikryl, Novák (56. Havel), Lana (66. Burian), Čermák, Vu, T. Procházka, Balun, Linhart, Šulc, Mrázek.

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Kyje 1:5

Vydáno dne 11. 10. 2005 (766 přečtení)

"Zápas rozhodly naše neproměněné šance v prvním poločase. Soupeř naše zaváhání dokázal potrestat," uvedl po smolném utkání trenér Petr Semirád.

FC Tempo - Kyje 1:5 (1:2)
    Branka Tempa: Vu.
    FC Tempo: Flaks - Čermák, Linhart, Hlavík (36. Tauchman), Lana (61. Novák) - T.Procházka, Šulc, Balun, Mrázek (61. Burian) - Vu (61. Šujanský), Přikryl (36. Hakl).

Starší žáci

* St. žáci: PSK Union - FC Tempo 7:1

Vydáno dne 04. 10. 2005 (860 přečtení)

"Po vyrovnaném prvním poločase souboj ovlivnilo několik nepřesných zásahů náhradního gólmana Kadlečka," litovat trenér Petr Semirád.

PSK Union - FC Tempo 7:1 (1:0)
    Branka Tempa: Balun.
    FC Tempo: Flaks - Přikryl (26. T. Procházka), Lana, Hlavík, Čermák, Vu (36. Kadleček), Hakl (65. Šujanský), Balun, Linhart, Šulc, Havel (26. Mrázek).

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Hostivař 0:3

Vydáno dne 26. 09. 2005 (1006 přečtení)

Tempo po dvou povinných výhrách přivítalo favorita soutěže a ten se bohužel radoval ze zisku tří bodů. První gól Tempo dostalo ve 23. minutě po rohovém kopu, druhý ve 32. minutě, kdy gólman Flaks vyrazil penaltu, ale na dorážku nestačil. Třetí branky padla v nastaveném čase, kdy už Tempo hrálo bez vyloučeného Hakla.

FC Tempo - Hostivař 0:3 (0:2)
    ČK: 60. Hakl.
    FC Tempo: Flaks - Tauchman, Šulc, T. Procházka (36. Hlavík), Přikryl (66. Šujanský), Linhart, Hakl, Čermák, Lana, Balun, Mrázek (36. Vu).