11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 285 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|

Starší žáci

* Starší žáci: FC Tempo - Hostivař 0:3

Vydáno dne 28. 09. 2004 (1072 přečtení)

Starší žáci FC Tempo Praha vedli po třech kolech bez ztráty bodu tabulku své soutěže a Hostivař neměla být vážnějším soupeřem. V utkání však soupeř přesvědčil o svých kvalitách a zcela jasně domácí přehrál. Na hře Tempa byla znát absence několika hráčů v tréninku i na zápase, ale Hostivař si tři body ze Lhotky odvezla zcela po právu.

FC Tempo - Hostivař 0:3 (0:2)
    FC Tempo: Flaks - Matějka (49. Figel), Procházka, Horna (62. Větrovec), Basl - Novák (36. Lana), Balun, Heráň, Vu (45. Zajíc) - Hakl, Hurka

Celý článek... | Autor: Jiří Formánek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* Starší žáci: Hakl rozhodl souboj o první místo

Vydáno dne 15. 09. 2004 (1671 přečtení)

Starší žáci FC Tempo Praha suverénně vyhráli první dva zápasy sezóny a skóre 17:0 budilo respekt u soupeřů. Ještě lépe na tom byl soupeř starších žáků FK SEMI Kačerov, který také dvě první utkání vyhrál a jeho skóre se zastavilo na úctyhodných 19:0.

Utkání o čelo tabulky se na žádost soupeře předehrávalo, protože domácí hráči mají v plánu tento víkend absolvovat zahraniční turnaj. Utkání se hrálo na novém hřišti s umělým povrchem v Braníku.

Tempo se muselo obejít bez zraněného Dominika Firsta, jehož zranění ruky se ukázalo jako velmi vážné a bude chybět pravděpodobně čtyři měsíce. Na jeho místě zaskakoval Jiří Mikeš, na levou stranu nastoupil Lukáš Horna.

Celý článek... | Autor: Jiří Formánek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

Starší žáci

* Starší žáci: Hurka nastřílel dvojnásobný hattrick!

Vydáno dne 12. 09. 2004 (1805 přečtení)

Starší žáci Tempa vstoupili v minulém kole úspěšně do soutěže, když na hřišti v Dolních Počernicích jasně přehráli domácí a zvítězili přesvědčivě 6:0. V druhém kole, tentokrát již na domácím hřišti, hostili FC Inferno.

Tempo nastoupilo ve stejné sestavě jako v prvním mistrovském zápase, tedy Petrem Flaksem v brance a útočnou dvojicí Lukáš Hakl a Jakub Hurka, který se stal hvězdou utkání a po velké podpoře od spoluhráčů nastřílel soupeři neuvěřitelných šest branek.

Utkání však už ve třetí minutě pokazilo vážné zranění Dominika Firsta, který musel být převezen do nemocnice, kde se podrobil odbornému zákroku. Bližší informace ještě přineseme v následujících dnech.

Starší žáci

* Starší žáci: Přes dobrý výkon konec v prvním kole

Vydáno dne 09. 09. 2004 (1149 přečtení)

Mužstvo starších žáků FC Tempo Praha se ve velice krátké době utkalo s Viktorii 8, která tehdejší mladší žáky připravila o postup do I. třídy, když v posledním utkání sezóny porazila ve velice vyrovnaném a dramatickém utkání Tempo 2:0.

Náhoda tomu chtěla a los prvního kola poháru PFS svedl tyto soupeře proti sobě už v prvním kole a Tempo si tak zopakovalo více jak hodinový výlet městskou hromadnou dopravou ve všední den přes celou Prahu až do Kobylis, ze kterého snad stojí jen za zmínku, že Honzík Figel zastavil eskalátory ve stanici metra Kobylisy.

Základní sestava doznala oproti prvnímu mistrovskému zápasu dvou změn. Petra Flakse nahradil Lukáš Vlasák a Pavla Lanu Lukáš Horna.

Starší žáci

* Starší žáci: Mikeš odstartoval střelecké manévry

Vydáno dne 05. 09. 2004 (1149 přečtení)

Úvodní utkání nové sezóny se starším žákům FC Tempo vydařilo. Vysoká výhra a především výkon předvedený v úvodních čtyřiceti minutách potěšil nejen trenéra, ale rodiče a fanoušky Tempa, kteří se na utkání sešli v hojném počtu.

Tempo se představilo v kombinované sestavě, čtyři hráči v základní sestavě hráli za starší žáky i v minulé sezóně, zbývající hráči si odbyli svou premiéru v této věkové kategorii. V brance dostal pro toto utkání přednost Petr Flaks.

Útočné duo vytvořila dvojice Hurka - Hakl a tito dva štírci měli být největším nebezpečím pro branku domácích, kteří v minulém roce skončili ve středu tabulky.

Starší žáci

* Starší žáci: FC Tempo - Zličín 0:0

Vydáno dne 01. 06. 2004 (1039 přečtení)

FC Tempo - Zličín 0:0
    FC Tempo: Vlasák - Podroužek, Turek, Vlach, Basl - Sova, Jirků, Vitásek, Hlavík - Hurka (35. Zíma), Kornienko.

V první půli si Tempo vypracovalo dvě nadějné pozice. Největší šance přišla v 60. minutě, kdy zvonila tyč branky Zličína. První jarní výhra byla blízko...

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* Starší žáci: Naděje, byť malá, stále žije

Vydáno dne 10. 05. 2004 (1034 přečtení)

FC Tempo - PSK Union 1:2 (1:1)
    FC Tempo: Heřmánek - Podroužek, Turek (26. Zíma), Vlach, Basl - Sova, Kornienko, Hlavík, Jirků - Hurka (66. Vitásek), Strnad (48. Okrouhlický).

V 11. minutě po krásně kopnutém rohu Michala Podroužka dostal Tempo do vedení Martin Hlavík. Ve 26. minutě po chybě gólmana Heřmánka Union vyrovnal a ve 40. minutě se dostal do vedení. V 65. minutě neproměnil kapitán Jirků pokutový kop. Záchrana v I. třídě je již jen teorií, ale naděje stále žije.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

Starší žáci

* Starší žáci: Jak zastavit krizi?

Vydáno dne 04. 05. 2004 (1056 přečtení)

Bílá Hora - FC Tempo 6:0 (1:0)
    FC Tempo: Heřmánek - Zíma (66. Matějka), Podroužek, Vlach, Basl - Okrouhlický, Kornienko, Hlavík, Sova - Hurka (61. Švasta), Vitásek (63. Mikeš).

Starší žáci

* Starší žáci: Situace už je kritická

Vydáno dne 26. 04. 2004 (883 přečtení)

FC Tempo Praha - Motorlet 1:4 (1:2)
    FC Tempo: Heřmánek - Zíma, Sova, Vlach, Basl, Podroužek, Strnad, Hlavík, Kornenko, Hurka (49. Hurka), Mikeš (47. Švasta).

Motorlet měl před zápasem o jediný bod více, přesto se starším žákům znovu nepodařilo na jaře bodovat. První branku jsme dostali už v 7. minutě, za deset minut druhou. I když se podařilo do poločasu snížit, ve druhé půli Motorlet výhru pojistil. Na nesestupovou pozici ztrácíme čtyři body a situace už je vážná. Věříme, že ale kluci pod vedením trenéra Tichého situaci ještě zvládnou.

Starší žáci

* Starší žáci: FC Tempo - Bohemians C 1:3 (0:1)

Vydáno dne 27. 03. 2004 (1050 přečtení)

Porážkou s týmem Bohemians vstoupili na "domácím" hřišti v Braníku starší žáci. V první půli využili klokani jednoho ze zmatků v naší obraně a šli do vedení. Tempo neproměnilo několik vyložených šancí a prosadilo se až ve 48. minutě brankou Jakuba Hurky po přihrávce Okrouhlického.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

Starší žáci

* Starší žáci: Jeden krůček pod vrcholem

Vydáno dne 01. 03. 2004 (1196 přečtení)

V neděli 29. února se starší žáci Tempa zúčastnili halového turnaje v Říčanech, který již tradičně pořádá fotbalový klub SK Umbro.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a přestože se hráčům Tempa nevedlo přesně tak, jak by si představovali, skončili na konečném druhém místě a to jenom díky horšímu poměru vstřelených a obdržených branek.

Druhé místo je i zásluhou výborného výkonu brankáře Václava Heřmánka, který byl během celého turnaje největší oporou mužstva a tým dovedl až k pomyslným stříbrným medailím. Během celého turnaje inkasoval pouze dvakrát.

Starší žáci

* St. žáci: Těsna prohra na závěr podzimu

Vydáno dne 18. 11. 2003 (1446 přečtení)

Do posledního utkání podzimní části sezóny nastupovali starší žáci Tempa s cílem bodovat s mužstvem ČAFC, které se pohybuje ve středu tabulky a napravit tak prohru z minulého utkání na Zličíně, kde odehráli pouze jeden výborný poločas.

Tempo prohrávalo po prvním poločase dva nula, ale nevyužité šance a branka Zímy v druhém poločase na bod bohužel nestačily.

Starší žáci

* St.žáci: Poločasový výpadek stál žáky body

Vydáno dne 08. 11. 2003 (1243 přečtení)

Během sobotního dopledne nastoupili starší žáci k duelu s domácím Zličínem. Tempo hrálo od začátku aktivně a už v úvodu utkání unikl na pravé straně Sova, odcentroval na volného Hurku a ten nekompromisně zavěsil.

Tempo přestalo po vstřelené brance zcela hrát a to domácí okamžitě potrestali gólem. Zličín pronikal hostující obranou jen zřídka, až se uvolnil jeden z domácích útočníků, šel by sám na bránu, kdyby ho Podroužek nestáhl za dres. Rozhodčí jeho zákrok ocenil poprávu žlutou kartou. Více ze hry měli domácí a až dokonce poločasu hýřili aktivitou.

Celý článek... | Autor: Jiří Formánek | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář

Starší žáci

* St.žáci: Vyrovnané utkání vyhrála Krč

Vydáno dne 02. 11. 2003 (1095 přečtení)

Po minulé bezbrankové remíze na Žižkově chtěli starší žáci potvrdit zisk bodů z venku na domácím hřišti. Tentokrát jim bylo soupeřem mužstvo z nedaleké Krče.

Začátek utkání patřil spíše hostům, ale po několika úvodních minutách se hra vyrovnala a odehrávala se bez vážnějších šancí na obou stranách a i díky tomu skončil první poločas nerozhodně 0:0.

Starší žáci

* St. žáci: Povinné vítězství na PSK Union

Vydáno dne 21. 10. 2003 (1173 přečtení)

Starší žáci začínají pomalu stoupat tabulkou. Při pohledu na ni, před sobotním zápasem, bylo zřejmé, kdo je v tomto utkání favoritem. PSK Union, který byl na posledním místě s jedinou vstřelenou brankou, bylo nutné bezpodmínečně porazit.

Starší žáci měli za sebou nevydařené utkání s Bílou Horou, ve kterém chyběl útočník Jakub Hurka. Ten byl pro tento zápas k dispozici a nastoupil v základní sestavě.

Celý článek... | Autor: Jiří Formánek | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář