15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 285 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|

Starší žáci

* St. žáci A: FC Tempo Praha - SK Hostivař 20:0

Vydáno dne 15. 04. 2009 (1168 přečtení)

K prvnímu jarnímu utkání na domácím hřišti jsme nastoupili proti celku Hostivaře. Na podzim proti nám soupeř nastoupil s deviti hráči a situace se opět opakovala s tím, že do utkání nastoupil v sedmi a do druhého poločasu s osmi hráči. Navíc ve složení hráčů od r.94 až po ty menší. Od toho se odvíjelo vše podstatné, zápas se odehrával na polovině soupeře a tuto převahu jsme zúročili i brankově, kdy první poločas skončil 15:0.

Do druhého dějství vstoupil soupeř s osmi hráči a naše mužstvo vystřídalo nejproduktivnější hráče, kteří později nastoupili za mladší dorost. Tímto dostali více prostoru hráči, kteří jinak hrají méně. V soupeřově brance nastoupil mladší brankář, který podal sympatický výkon. Naši kluci přidali ještě pět dalších branek a uzavřeli celkový účat na 20:0.

Celý článek... | Autor: Ivo Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci A: PSK Union - FC Tempo Praha 0:6

Vydáno dne 06. 04. 2009 (1101 přečtení)

K prvnímu jarnímu mistrovskému utkání jsme nastoupili proti poslednímu mužstvu tabulky PSK Union. Zápas se odehrával téměř za letního počasí, ale nepochopitelně na umělé trávě. Do vedení nás dostal v 11.minutě Hájek po skvělé přihrávce Horna. Náš tlak směrem k soupeřově brance narůstal, ale bohužel bez brankového efektu. Pak přišla mezi 27. a 33. minutou naše chvíle, kdy jsme v podstatě rozhodli utkání. Nejprve se trefil Škopek po přihrávce Stejskala, tentýž hráč o minutu později dává opět skvělou přihrávku Maškovi a ten se nemýlí. Ve 33. minutě je faulován ve vápně Hájek a rozhodčí nařizuje pokutový kop, který Stejskal bezpečně proměňuje a završuje naše vedení v poločase na 4:0. Ve druhé půli ještě přidávají branku Mašek a Horn a uzavírají účet na 6:0.

Starší žáci

* St. žáci B: Jižní Město Chodov - FC Tempo Praha B 0:3

Vydáno dne 05. 04. 2009 (885 přečtení)

V neděli ve 14:00 za příjemného počasí jsme nastoupili k prvnímu jarnímu mistrovskému utkání na hřišti Chodova. Postavení v tabulce napovídalo, že by mělo jít o naprosto jednoznačnou záležitost, ale opak byl pravdou. Naše vítězství se nerodilo tak jednoduše, jak bychom si představovali. Z podzimního utkání jsme věděli, že soupeř bude urputně bránit a hrát na rychlé protiútoky, což se do puntíku vyplnilo.

Zápas začal a hned od prvního hvizdu byla vidět na našich kopačkách nervozita. Hra plná nepřesností a chaosu nevěstila nic dobrého. Pravda, terén taky nebyl nic moc a k tomu všemu jsme ještě museli improvizovat v naší obranné čtveřici, kde musel ve stoperské dvojici s Jardou Malým nastoupit Honza Linhart za Martina Polívku, který na zápas přijel po nemoci bez tréninku, za což mu moc děkuji.

Celý článek... | Autor: Ladislav Klasna | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci A: FK Bohemians Praha - FC Tempo Praha 2:4

Vydáno dne 30. 03. 2009 (1212 přečtení)

Generálkou na ostrý start do jarní části sezony nám bylo přípravné utkání s přeborovým týmem Bohemians Praha, se kterým jsme se nedávno utkali na zimním turnaji Admiry. K zápasu jsme nastoupili v areálu na Střížkově, kde jsme odehráli utkání na pěkné umělce. Byli jsme rádi, že nám toto utkání soupeř umožnil, protože sehnat soupeře k přáteláku před začátkem sezony a zejména s vhodnou hrací plochou bylo celkem náročné.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hráli jsme i celkem pohledný fotbal. Naše výpady směrem k soupeřově brance byly čím dál tím nebezpečnější a našeho protivníka uchránila před vstřelením branky naše nedůraznost při zakončení. To se povedlo až v 15.minutě Stejskalovi po přihrávce Horna. Ve 30. minutě našel Horn skvěle Hájka a ten se nemýlil a zvyšuje naše vedení na 2:0. Stále hrajeme aktivně a první poločas končíme vedením zcela zaslouženě.

Videoreportáž Vladimíra Horna z utkání ZDE

Starší žáci

* St. žáci A, příprava: Dolní Počernice - FC Tempo Praha 3:0

Vydáno dne 16. 03. 2009 (1178 přečtení)

K předposlednímu přípravnému utkání před jarním ostrým startem jsme nastoupili proti mužstvu z Dolních Počernic. Náš další tradiční soupeř v přípravě nás pozval zápas odehrát na umělou trávu na Meteoru. Podle domluvy jsme měli hrát s ročníkem 94, ale soupeř nás překvapil tím, že dorazil s dvanácti hráči většinou starších a mladších dorostenců.

Do utkání jsme vstoupili slušně, několikrát jsme se dostali do soupeřova vápna, ale chyběl větší důraz při zakončení. Ve 27. minutě Škopek chybně rozehrál ve středu hřiště, míče se zmocnil soupeřův útočník a nekompromisně překonal golmana Žurava. Těsně před poločasem zachránil David Kristek jistý gol, kdy míč vykopl z brankové čáry.

Starší žáci

* St. žáci A, příprava: Slavoj Podolí - FC Tempo Praha 3:4

Vydáno dne 10. 03. 2009 (1481 přečtení)

K dalšímu přípravnému utkání jsme nastoupili necelých dvacet čtyři hodin po sobotním zápase. Tentokrát nás pozval k přípravnému utkání náš tradiční soupeř v přípravě divizní celek Slavoje Podolí. Ještě před začátkem utkání jsem hráče důrazně žádal, aby zapomněli na svůj matný výkon ze sobotního zápasu a zejména jeho první části, protože dnes půjde o mimořádně kvalitního soupeře a zápasy s ním jsou vždy velice napínavé. Moje slova se později naplnila.

Do utkání jsme vkročili suprově a než se soupeř rozkoukal, prohrává v první minutě 0:1, kdy Škopek našel Stejskala, který neomylně zavěsil. Ovšem ve třinácté minutě zahrává soupeř přímý kop, po faulu před vápnem, a vyrovnává na 1:1. Hra se valila z jedné strany na druhou a mezitím máme dvě jasné golové příležitosti, ale Hájkovi se ani jedna z nich nepovedla zakončit. Ve 35. minutě zatáhnul Stejskal míč po lajně a přesnou přihrávkou po zemi nachází Hájka, který konečně dává branku do šatny a dostává nás do vedení 2:1.

Starší žáci

* St. žáci A, příprava: V.Žižkov B - FC Tempo Praha 0:9

Vydáno dne 09. 03. 2009 (1146 přečtení)

Na sobotní přípravný zápas nás pozvalo mužstvo Viktorie Žižkov B ročníku 95 hrající přebor Prahy. Hrálo se na umělé trávě v areálu na Xaverově. Jednalo se sice o rok mladšího soupeře, ale pozvání jsme rádi přijali, protože každý zápas do zahájení jarní části soutěže je pro nás dobrý. Do utkání jsme vstoupili velice špatně, celkový herní projev byl katastrofální. Hráli jsme bez potřebného důrazu a nasazení a téměř dvacet minut jsme si nevěděli rady s kombinační hrou soupeře. Stále jsme to cpali všechno středem bez využití hry po křídle. Dále chyběla komunikace a vůbec radost ze hry.

Ve 32.minutě soupeř fauloval v pokutovém území a nařízenou penaltu Stejskal s přehledem proměnil. O tři minuty později posílá Stejskal přihrávku na Hájka a ten zvyšuje gólem do šatny na 2:0.

Starší žáci

* St. žáci A, ZT Admiry: Velký Borek - FC Tempo Praha 2:3

Vydáno dne 18. 02. 2009 (1611 přečtení)

Na zimním turnaji Admiry jsme v rámci memoriálu Jana Roubíčka nastoupili v posledním zápase proti mužstvu Slávia Velký Borek. Měl to být podle tabulky papírově slabší soupeř, ale ouha, nebyl. Soupeř se do nás zakousnul hned od začátku, okamžitě napadal naše hráče a byl agresivnější i v osobních soubojích. Naši borci naopak nastoupili k utkání velice laxně, snad i pod dojmem, že turnaj již kolo před koncem vyhráli, ale to nikoho neomlouvá. Soupeř nastoupil s obrem v brance a stoper před nim vypadal jako kluků starší brácha, i když naši kluci jsou taky urostlí.

Boj se odehrával ve středu hřiště, hned ve druhé minutě jsme nevyužili jasnou golovou šanci. Snaha byla, ale stále jsme to hráli středem a přes nepřekonatelného soupeřova stopera. Naše finální přihrávka a ztráta míčů byla na můj vkus velká. Ve 26.minutě kope soupeř rohový kop, po kterém se ujímá vedení 1:0.

Starší žáci

* St. žáci A, ZT Admiry: Střížkov - FC Tempo Praha 3:6

Vydáno dne 10. 02. 2009 (1510 přečtení)

V dalším zápase zimního turnaje Admiry jsme nastoupili proti přeborovému mužstvu ze Střížkova. Tento tým nás v uplynulém ročníku díky lepšímu vzájemnému zápasu posunul na druhé místo v turnaji, proto jsme mu měli co vracet. Do zápasu jsme vstoupili velice chladně, bez pohybu, agresivity a s řadou nepřesností, někteří hráči vypadali, jako když se jim nechce ani hrát, a tak se stalo, že ve třetí minutě po nedůraznosti obrany a pozdnímu vyběhnutí brankáře prohráváme 1:0. O pět minut později kope soupeř přímý kop, obránce Lehký centrovaný míč podběhnul, míče se zmocnil soupeř a s přehledem vede 2:0. To kluky dokonale vyvedlo z míry, protože prohrávat v 8. minutě 2:0, to opravdu nepamatují několik let. Takže klukům trvalo dalších dvacet minut, než se z toho vzpamatovali a až od 30.minuty začali konečně hrát tak, jak by měli od začátku.

Starší žáci

* St. žáci A, ZT Admiry: FK Admira - FC Tempo Praha 1:10

Vydáno dne 04. 02. 2009 (1325 přečtení)

Ve čtvrtém utkání zimního turnaje Admiry jsme nastoupili proti domácímu celku, který jsme nedávno deklasovali ve druhém kole poháru PFS. Právě pod dojmem tohoto výrazného vítězství se odvíjelo dnešní utkání. Vstoupili jsme do něho laxně s celou řadou nepřesností, vázla kombinace a rychlejší přechod do útoku a zejména přesná finální přihrávka a nedůraz při zakončení. Takže do 19. minuty jsme sice měli více ze hry, ale bez golového vyjádření. Skore otevřel v poslední době již tradičně Stejskal, ale tentokrát až ve 20. minutě, kdy zužitkoval přihrávku Hájka. O minutu později zvyšuje Hájek po přihrávce E.Čecha. Hned ve 22.minutě přidává svoji druhou branku Hájek po spolupráci s Hornem.Ve 26.minutě zahrává Stejskal rohový kop a Kristek krásnou hlavičkou zvyšuje na 4:0. O minutu později přidává pátou branku Horn po přihrávce Hájka. Ve 28. minutě je vyloučen soupeřův brankář po faulu na Horna a zbytek utkání hrajeme v přesile.

Starší žáci

* St. žáci A, ZT Admiry: Brandýs n.L. - FC Tempo Praha 0:4

Vydáno dne 27. 01. 2009 (1300 přečtení)

Ve třetím zápase zimního turnaje Admiry jsme nastoupili proti mužstvu z Brandýsa nad Labem, mužstvu, které hraje I.A. třídu. Opět nás trápila velká marodka tak jako před týdnem a chybělo nám sedm hráčů. Ročník 95 hrál současně, takže jsme nemohli využít jeho výpomoci. Přesně jako před týdnem jsme vstoupili do utkání výborně a opět Stejskal ve 2. minutě dal vedoucí branku utkání. Poté se hra vyrovnala, ovšem v útočné fázi jsme měli určitě navrch, ale držela se nás střelecká smůla, kterou protrhnul ve 34. minutě Horn po přihrávce Stejskala. Takže poločas vyhráváme 2:0. Bohužel naše nedůraznost před soupeřovou brankou nás připravila o výraznější vedení a velká část mužstva se přizpůsobila hře soupeře.

Starší žáci

* St. žáci A, ZT Admiry: Junior Praha - FC Tempo Praha 1:2

Vydáno dne 20. 01. 2009 (1502 přečtení)

V rámci zimního turnaje Admiry jsme nastoupili ve svém druhém utkání proti mužstvu Junioru Praha. První utkání jsme předehráli již v listopadu s dívkami Sparty. Do utkání jsme nastupovali po třetím tréninku, někteří dokonce po prvním. Navíc nás postihla řada onemocnění, takže jsme pro tento zápas využili pomoci dvou hráčů r.95 a do hry se musel zapojit i brankář Čutka.

Přesto všechno jsme do utkání vstoupili velmi aktivně a hned ve druhé minutě se ujímáme vedení brankou Stejskala po přihrávce Kristka. Ale soupeř se po chvíli oklepal a snažil se všemožně vyrovnat, což se mu díky výborné hře defenzivy do konce poločasu nepodařilo. Hra se valila z jedné strany na druhou, ale dá se říci, že naše mužstvo bylo v koncovce nebezpečnější, což v poslední minutě prvního poločasu opět po krásné střele do břevna ukázal Stejskal.

Starší žáci

* St. žáci B: Hodnocení podzimu 2008

Vydáno dne 11. 01. 2009 (929 přečtení)

Podzimní část sezony jsme zahájili letním soustředěním v Českém Dubu. Soustředění proběhlo v ostřejším tempu a i když kluci sem tam projevovali nesouhlas, tak s postupem času pochopili, že je to pouze pro jejich dobro. Šňůru mistrovských zápasů jsme zahájili v Lipencích pouze utrápeným vítězstvím 3:0. Další víkend následovalo utkání s hráči Chodova, které jsme zdolali 4:0, ale s naší hrou jsme stále nebyli spokojeni. Zlom přišel o týden později, kdy jsme rozstříleli Optimum 12:0. Snad nejkrásnější zápas jsme odehráli doma s týmem Stodůlek, který jsme porazili 9:1. Následoval slabší víkend na Pragovce, kde jsme v oslabení, bez některých opor týmu, zdolali soupeře 3:0. Potom následoval zápas se slabším týmem Kačerova, kterému jsme nadělili 19:0. Sousedy z Modřan jsme po pěkném druhém poločase, porazili 8:0. Sestavu Satalic jsme pokořili 7:0 a tým Kralovic 11:1. Nejtěžší zápas jsme sehráli na domácí půdě s Kolovraty, kdy jsme se vyloženě prokousali k vítězství 2:1.

Starší žáci

* St. žáci A: Hodnocení podzimu 2008

Vydáno dne 06. 12. 2008 (1381 přečtení)

Podzimní část sezony zahájili starší žáci A účastí na letním soustředění v Brtnici u Jihlavy. V rámci tohoto týdne jsme sehráli dva přípravné zápasy a to s Velkým Meziříčím, mužstvem hrajícím krajský přebor, a na to, že to bylo na začátku přípravy, odvedli jsme velmi dobrý výkon proti mužstvu vysoké kvality. Druhé utkání bylo s celkem domácí Brtnice, ale příliš o ničem nevypovídalo, protože soupeř nastoupil s mužstvem několika věkových kategorií. Po příjezdu do Prahy následovalo třetí utkání v tomto hektickém týdnu, proti mužstvu ABC Braník, kde už nastoupili ti, co ještě mohli. Nakonec, i když jsme prohrávali již 3:1,podařilo se nám nakonec vyrovnat a to hrajícím brankářem Čutkou. Generální zkouška na sezonu bylo tentokrát netradiční, utkání proti celku Dolních Počernic r.94, ale hrajícímu v letošní sezoně již za mladší dorost. Naše vítězství bylo přesvědčivé 5:2 a byl to dobrý odrazový můstek do startu naostro.

Starší žáci

* St. žáci A, ZT Admiry: Sparta dívky - FC Tempo Praha 0:3

Vydáno dne 01. 12. 2008 (1469 přečtení)

K poslednímu utkání v tomto kalendářním roce jsme nastoupili v předehrávaném duelu zimního turnaje Admiry proti mužstvu dívek Sparty. Z organizačních důvodů se toto utkání hrálo v tréninkovém areálu AC Sparta na Strahově. Do utkání jsme vstoupili s chutí, ale bez řádného zakončení. Hrálo se ve svižném tempu a celkem pohledné utkání. V 16. minutě se srazil Mašek s domácí brankářkou, která do něho zajela tak, že musel ve 21. minutě odstoupit pro zranění. Na jeho místo nastoupil Rudolf, který ve 23. minutě poslal přesnou přihrávku na Hájka a ten se nemýlil, vedeme 1:0. Ve 27.minutě Hájek nachází přesně Horna a ten zvyšuje na 2:0. Tak končí první poločas.