15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 285 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|

Starší žáci

* St. žáci A: FC Tempo Praha - FC Zličín 5:0

Vydáno dne 28. 09. 2008 (1511 přečtení)

Ke druhému mistrovskému utkání na domácí půdě jsme nastoupili proti mužstvu ze Zličína. Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale soupeř dobře pokrýval naše hráče. Nedůraz a špatná finální přihrávka v soupeřově pokutovém území znamenala, že jsme se střelecky prosadili až v 19. minutě brankou Stejskala. Podobný obrázek jsme viděli až do konce poločasu, kdy soupeř vycházel z dobře organizované obrany a nám se nedařilo zpřesnit hru a zvýšit důraz. Ovšem důležitým golem do šatny se opět prosadil Stejskal, a zvýšil tak na 2:0.

Videoreportáž Vladimíra Horna z utkání ZDE

Celý článek... | Autor: Ivo Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci B, příprava: ABC Braník B - FC Tempo Praha B 4:1

Vydáno dne 24. 09. 2008 (912 přečtení)

V úterý jsme sehráli přátelské utkání s týmem Braníku, který hraje o třídu výše. Od začátku zápasu nastoupila sestava, se kterou bychom chtěli zahajovat většinu utkání. Tímto krokem bych samozřejmě nechtěl odrazovat zbytek hráčů od chuti trénovat, ale je pravdou, že hráči základní sestavy zřejmě pochopili, co od nich realizační tým požaduje a jakou hru mají předvádět. První poločas kluci přesně plnili to, co je učíme, tzn. hrát kombinačně, s hrou po stranách, co nejvíce na sebe mluvit a opakovaně zkoušet střílet na branku soupeře. Až na střelbu to první půli vypadalo přesně tak, jak bychom si hru našeho týmu představovali. Šance byly na obou stranách a viděli jsme také celkem pohlednou první půlku zápasu, která skončila 0:0, což nebyla žádná ostuda.

Celý článek... | Autor: Ladislav Klasna | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci B: Optimum sport - FC Tempo Praha B 0:12

Vydáno dne 24. 09. 2008 (1118 přečtení)

V neděli jsme sehráli zápas s týmem Optimum sport, který měl do té doby skóre 18:2. Všichni jsme se připravovali na těžší zápas, poté, co jsme uviděli hřiště, na kterém jsme měli zápas odehrát, jsme se vyděsili ještě víc. Písnické hřiště je opravdu malé hřišťátko, které je samý hrbol a drn. Myslím si, že i když kluci hrají "jen druhou třídu", tak by si zasloužili lepší povrch a na tomto hřišti by se vůbec mistrovská utkání hrát neměla. Naši kluci na základě této situace měli naordinovaný způsob hry. Soupeř nám utkání tak trochu ulehčil ještě tím, že přijel jen s devíti hráči.

Hráli jsme jednoduše a i když to nebyl bůhvíjaký fotbal na krásu, hra odpovídala požadavkům realizačního týmu, neboť na zmíněném povrchu snad ani jinak hrát nešlo. Ze začátku utkání nás opět trápilo neproměňování šancí. Naši útočníci se opětovně zastřelovali, ať to byl Michal Hájek, Honza Linhart, Vojta Rejmiš, z druhé vlny pak Vašek Kalina.

Starší žáci

* St. žáci A: SK Hostivař - FC Tempo Praha 0:10

Vydáno dne 22. 09. 2008 (1410 přečtení)

Ke třetímu mistrovskému utkání jsme nastoupili proti týmu Hostivaře. Po dlouhém zranění se na hřišti objevil Erik Čech, naopak David Horn chyběl kvůli svalovým problémům. Do utkání vstupujeme aktivně a hned v 1. minutě dává Škopek branku - 0:1. Do poločasu přidáváme ještě dvě branky v podání Rudolfa a Stejskala. Poločas tedy 3:0, sice vedeme, ale nemohu být moc spokojený. Chybělo více střelby, větší důraz v zakončení uvnitř vápna a zpřesnit přihrávky.

Do druhého poločasu jsme si vše řekli a zlepšení nastalo. Hned ve 36. minutě dává Dvořák branku a do 59. minuty dáváme ještě branky tři. Poté v rozmezí 63. a 64. minuty dáváme další tři slepené branky, a završujeme tak konečný stav zápasu na 0:10.

Videoreportáž Davida Horna z utkání ZDE

Celý článek... | Autor: Petr Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci B: FC Tempo Praha B - Jižní Město Chodov 4:0

Vydáno dne 16. 09. 2008 (1006 přečtení)

Náš druhý zápas se bohužel nesl ve stejném duchu jako předchozí mistrovské utkání v Lipencích. Nepřesná koncovka nás opět trápila, neproměnění několika šancí mělo za následek poločasový výsledek 0:0.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s jediným přáním vstřelit co nejrychleji branku a uklidnit hru, což se podařilo a po brankách Vojty, Ivana a dvou gólech střídajícího Kociny jsme nakonec mužstvo Chodova zdolali 4:0. Naše hra měla mnoho nedostatků, nepřesné přihrávky a bohužel zpracování balonu dělá mnoha našim hráčům velké problémy.

Celý článek... | Autor: Václav Kalina | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci A: FC Tempo Praha - PSK Union Praha 10:1

Vydáno dne 15. 09. 2008 (1212 přečtení)

Ve druhém mistrovském utkání jsme nastoupili poprvé na domácím hřišti proti celku PSK Union. S tímto mužstvem jsme doposud ještě neprohráli a toto jsme potvrdili i tentokrát. Náš brankostroj otevřel v 7. minutě Horn po přihrávce Dvořáka. V 11. minutě zahrává Stejskal rohový kop, kdy dobře našel Kristka, který se nemýlil a zvyšuje na 2:0. Za další dvě minuty dává Hájek Maškovi, který upravuje naše vedení na 3:0. Ve 25. minutě přihrává Hájek Kristkovi a ten se nemýlí a dává na 4:0. Do poločasu se ještě během dvou minut dvakrát krásně trefil Škopek a do šaten jdeme s náskokem šesti branek.

Starší žáci

* St. žáci A: Junior Praha B - FC Tempo Praha 0:4

Vydáno dne 08. 09. 2008 (1644 přečtení)

K prvnímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na hřišti Junioru B. Utkání se hrálo za úmorného vedra a ještě navíc na rozpálené umělé trávě. Nastoupili jsme proti mužstvu r.95, které v uplynulé sezoně hrálo divizi. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a hned od začátku jsme ostřelovali soupeřovu branku. Hned v úvodu měl dvě gólové šance Stejskal následován Hornem, který ovšem ve 13. minutě po suprové nahrávce od Maška zajistil našim barvám vedení 1:0.

V 16. minutě kopeme přímý kop a Hájek míjí branku soupeře. Následuje opět skvělá individuální akce Horna, ale bohužel opět bez zakončení. Tento obraz hry se prakticky nemění po celý poločas, nutno podotknout, že soupeřovi útočníci se též činí, ale jsou dobře pokryti našimi hráči, kteří jim toho moc nedovolí.

Videoreportáž z utkání ZDE

Starší žáci

* St. žáci B: Sokol Lipence - FC Tempo Praha B 0:3

Vydáno dne 07. 09. 2008 (951 přečtení)

Po náročné letní přípravě pod vedením nového trenéra nastoupili naši svěřenci k prvnímu mistrovskému utkání na hřišti Lipenců. Celý zápas byl zcela v naší režii, o čemž svědčí i fakt, že náš gólman se za celý zápas prakticky nedotkl balonu. Přestože se celý zápas odehrál na půli soupeře, střelba našeho týmu byla žalostná, proto výsledek pouze 0:3.

"S klukama se teprve seznamuji, proto si myslím, že projev byl trochu nervózní, ale i přesto je to tým, se kterým se dá pracovat a věřím, že se chlapci budou zápas od zápasu zlepšovat. I přes tento nervózní výkon bych rád vyzdvihl trojici Kalina, Polívka a Babiar," hodnotil svou ostrou tempáckou premiéru trenér Ladislav Klasna.

Starší žáci

* St. žáci A, příprava: FC Tempo Praha - Dolní Počernice 5:2

Vydáno dne 01. 09. 2008 (1956 přečtení)

K poslednímu přípravnému utkání před ostrým startem do nové sezony jsme nastoupili na domácím hřišti proti celku Dolních Počernic, našemu již tradičnímu soupeři v přípravě. Do utkání jsem nominoval tři hráče r.95, protože z našeho kádru bylo nepřítomno deset hráčů, kteří za podpory rodičů dali přednost odpočinku před tvrdou přípravou, i když někteří snad z důvodu nemoci.

První poločas se nesl ve znamení vzájemného poznávání, ale již jako tradičně jsme dostali v 8. minutě branku opět po nedorozumění v obraně. To nás nakoplo a hned o minutu později vyrovnává Geissler. Do konce poločasu jsme hráli nepřesně a špatně kombinovali, takže síla v tomto směru byla vyrovnána a moc fotbalového jsme neviděli.

Starší žáci

* St. žáci A, příprava: ABC Braník - FC Tempo 3:3

Vydáno dne 18. 08. 2008 (1650 přečtení)

Po týdnu soustředění a dvou odehraných přípravných zápasech jsme završili tento hektický týden přípravným utkáním na nové umělce ABC Braník, kde jsme nastoupili proti mužstvu ročníku 94, které bude hrát v nastávající sezoně přebor.

Do utkání jsme vstoupili ospale a šance se přelévaly z jedné strany na druhou, kdy soupeři nebezpečně zatápěl ve vápně zejména Horn, který také v 18. minutě dal vedoucí branku našeho mužstva. Ovšem o dvě minuty později brankář Žurav špatně pozičně vyhodnotil herní situaci a soupeři se podařilo vyrovnat. Když ve 27. minutě vytvořil svou nedůrazností chybu obránce Lehký, rázem prohráváme 2:1, i když jsme předtím soupeři zle zavářeli v jeho pokutovém území, bohužel bez brankového efektu.

Starší žáci

* St. žáci A, příprava: Brtnice - FC Tempo 6:5

Vydáno dne 15. 08. 2008 (1452 přečtení)

K dalšímu přípravnému utkání na soustředění jsme nastoupili proti domácímu mužstvu z Brtnice, které nastoupilo v kombinované sestavě od starší přípravky až k dorostu. Tento fakt naši borci značně podcenili.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a v 1.minutě se ujímáme vedení brankou Maška. Soupeř ovšem v 8. minutě vyrovnává na 1:1. Odpovídáme v 17. minutě brankou Horna po krásné nahrávce od Dvořáka. Ve 20. minutě zbytečně fauloval Herdegen v pokutovém území a soupeř vyrovnává na 2:2. O minutu později po nedorozumění v obraně prohráváme 2:3. Ve 31.minutě soupeř opět po chybě v defenzivě zvyšuje na 4:2. Kontaktní branku do šatny dává v poslední minutě prvního poločasu Škopek a snižujeme na 3:4.

Starší žáci

* St. žáci A, příprava: Velké Meziříčí - FC Tempo 0:1

Vydáno dne 14. 08. 2008 (1058 přečtení)

V rámci letního soustředění v Brtnici u Jihlavy jsme nastoupili v prvním přípravném utkání proti přeborovému mužstvu z Velkého Meziříčí. První poločas se nesl v takovém hledání s celou řadou nepřesností. Největší šance našeho mužstva přišla ve 30. minutě, kdy po rohu skvěle hlavičkoval Horn, ale golman též výborně zasáhl.

Do druhé části hry jsme vstoupili o poznání lépe a zejména s chutí hrát. Viděli jsme několik krásných kombinačních akcí a zvýšenou aktivitu. O našem vítězství rozhodl v 50. minutě Horn po krásné kombinaci a skvělé finální nahrávce Škopka. Dále zvyšujeme aktivitu a několikrát zle zahrozíme směrem k soupeřově brance. Nutno dodat, že soupeř v ničem nezaostává, ale přece jenom jsme důraznější a nebezpečnější v útočném území. V 66. minutě kope soupeř za faul v pokutovém území přísně nařízenou penaltu, ale spravedlnost zvítězila a soupeř míjí naši branku.

Starší žáci

* St. žáci A: Hodnocení sezóny 2007/08

Vydáno dne 25. 06. 2008 (1292 přečtení)

Před začátkem sezony jsme se dohodli s vedením Tempa, že do nového soutěžního ročníku pošleme kombinované mužstvo složené z hráčů ročníku 94 a vhodně doplněné o hráče ročníku 93. Zbytek hráčů obou věkových kategorií nastupoval za B mužstvo. Toto rozhodnutí bylo učiněno s tím, že se pokusíme pro ročník 94 vykopat pro novou sezonu 1.třídu, což se nakonec povedlo a tato koncepce se ukázala jako správná. Mužstvo odehrálo 35 utkání a pouze třikrát odešlo poraženo a to s mužstvem Dolních Počernic v přípravě a to ještě ne v optimální sestavě, druhá prohra nás potkala na zimním turnaji Admiry s mužstvem Bohemians Praha a jediném zaváhání v soutěžních utkáních s týmem Přední Kopaniny. Zimní turnaj v Kyjích nás též nezastihl v optimální formě, ale chyběla spoustu hráčů.

Starší žáci

* Ivo Flaks: Loňský postup byl asi složitější

Vydáno dne 18. 06. 2008 (1483 přečtení)

Starší žáci konečně po několika letech fotbalového marasmu postoupili z nejnižších pražských soutěží výše. Příští rok si tak zahrají první třídu. O postupu, hráčích a ambicích na příští rok jsme si popovídali s "postupovým specialistou" Ivo Flaksem.

Ivoši, další sezóna a další postup, kdybys měl oba postupy (sezóny) porovnat, který z nich byl obížnější?
    Každý postup je těžký. Těžko se to porovnává, protože loni se postoupilo pouze s hráči r. 94 a letos i s pomocí hráčů r. 93. Možná právě proto to minule bylo těžší.

Předpokládám, že po podzimním prvním místě a vydařeném zimním turnaji jsi nic jiného než první místo nemohl brát?
    Těžko se to prognozuje, ale samozřejmě, kdybychom postup pustili, byla by to velká chyba a neúspěch. Člověk ale jde do každého zápasu s tím, že se v něm prostě musí uspět a to byl pro moji osobu občas i stresík, zejména pak v jarní části, kdy nás stíhalo jedno zranění za druhým.

Celý článek... | Autor: Daniel Morávek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci A: AFK Slivenec - FC Tempo 2:3

Vydáno dne 11. 06. 2008 (1236 přečtení)

K dvacátému soutěžnímu utkání a tedy poslednímu v letošní sezoně jsme dorazili do Slivence. Zdálo se, že půjde o jednoduchou záležitost, čemuž nasvědčovala naše podzimní výhra 11:1, ale naopak vše bylo jinak. Do osmé minuty soupeře tlačíme a ostřelujeme, ale bohužel bez konečného efektu při zakončení. Naopak v 8. minutě po chybě v defenzivě, kdy si obránci Lacina a Bláha nerozuměli, inkasujeme první branku.

Kluci se snaží vyrovnat, ale dnes je opustilo střelecké štěstí. Soupeř kope ve 28. minutě roh a opět hrubá chyba v defenzivě, tentokrát v podání Petráka a rázem prohráváme 2:0! Což u nás nebývá zvykem,ale tentokrát je to již podruhé na jaře. Soupeř má díky našim chybám výbornou bilanci, ze dvou střel na branku dva góly! Ve 32. minutě se podařilo snížit Hornovi po spolupráci s Hnatem. O minutu později má vyrovnávací branku na noze Horn, ale zblízka dává nad branku.