15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 285 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|

Starší žáci

* St. žáci B: AFK Union Žižkov - FC Tempo B 7:0

Vydáno dne 11. 06. 2008 (1056 přečtení)

K poslednímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na půdě Unionu Žižkov. Na zápas jsem měl jen deset hráčů, což je trapas a pro mě zklamání, když některým napíšu a oni nejsou schopni odepsat. A ještě jedna věc mi nebyla příjemná - domácí realizační tým trapnými slovními poznámkami napadal náš realizační tým a i samotné hráče. Ale k zápasu: prvních 20 minut nebylo z naší strany až tak špatných, ale pak jsme do konce poločasu inkasovali 5 branek a bylo po zápase.

Druhý poločas už hrajeme hlavně se snahou co nejmíň inkasovat, a tak se stalo už jen dvakrát. Za zmínku stojí ještě 41. minuta, kdy Čemus nedal penaltu a 63. minuta - to pro změnu Dvořák dostal po druhé žluté kartě červenou. Na závěr děkuji těm deseti statečným, kteří k zápasu nastoupili.

Celý článek... | Autor: Petr Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci B: FC Tempo B - Sokol Kolovraty 0:1

Vydáno dne 04. 06. 2008 (1005 přečtení)

K dalšímu, již předposlednímu, mistráku jsme nastoupili za velmi horkého nedělního odpoledne proti Kolovratům. K zápasu mi chybělo mnoho hráčů, a tak byla sestava trochu poslepována. První poločas se nesl v duchu naší totální neschopnosti hrát vůbec nějaký fotbal, a tak soupeř snad z jediné střely na branku ve 32. minutě dal gól na 0:1.

V druhém poločase jsme soupeře totálně přitlačili na jeho půli, ale prostě ne a ne dát gól a postupem času to byla větší a věší křeč. Tento zápas jsme bohužel prohráli, nedovedu si vůbec vysvětlit proč se klukům tenhle zápas tak nepovedl.

Starší žáci

* St. žáci A: FC Tempo - Sokol Řepy 12:0

Vydáno dne 04. 06. 2008 (1138 přečtení)

V předposledním kole a v posledním soutěžním zápase na domácím hřišti jsme nastoupili proti mužstvu Sokola Řepy. Byl to náš druhý pokus, protože v neděli bylo utkání po poločase za stavu 3:0 v náš prospěch ukončeno z důvodu krupobití a silné průtrže mračen.

V podzimním utkání, které se hrálo na soupeřově umělé trávě rozměrů na hranici regulérnosti a pro soutěž starších žáků absolutně nevyhovujících, kdy se jednalo o překopávanou z branky do branky, kterou měl soupeř dokonale nacvičenou, jsme brankou v poslední minutě zvítězili 7:6. Tehdy jsem po utkání řekl: jsem přesvědčen, že hrát na našem hřišti, bylo by to zcela jinak a na jaře to dokážeme. Tato má slova se naplnila doslova a do písmene.

Celý článek... | Autor: Ivo Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* Postup do I. třídy! St. žáci A: FC Tempo - Sparta dívky 6:1

Vydáno dne 27. 05. 2008 (1808 přečtení)

V dalším utkání jsme nastoupili na domácí půdě proti celku Sparta dívky. Vzhledem k tomu, že to byl první pokus ze tří možných, kdy by nám vítězství přineslo postup, tak jsme nechtěli nic ponechat náhodě a rozhodnout již dnes a to se nakonec podařilo!

Do utkání jsme nastoupili aktivně, ale jako již tradičně v předcházejících čtyřech utkáních, od 7. minuty po chybě obrany a nedůraznosti brankáře prohráváme 0:1. Vytváříme si další šance, ale vyrovnat se povedlo až ve 12. minutě Hornovi po přihrávce Houšky.

Starší žáci

* St. žáci B: Dolní Počernice - FC Tempo B 12:2

Vydáno dne 26. 05. 2008 (955 přečtení)

Za dalším soutěžním utkáním jsme se vydali do Dolních Počernic. Do zápasu jsme nastoupili s předsevzetím pokusit se proti třetímu celku tabulky uspět a navázat tak na jarní sběr bodů. Jenže toto vzalo zasvé během tří minut. Běžela desátá vteřina utkání a prohráváme 1:0 a do třetí minuty dostáváme další dvě branky, které v podstatě rozhodly o výsledku a dalším vývoji utkání. Kluci se z toho již nevzpamatovali. Poločas skončil 6:0.

Po přestávce jsme šli do hry s tím, že se pokusíme již neinkasovat a budene se snažit vstřelit nějakou branku. Bohužel téměř nic z toho se nesplnilo. Matoušek sice v 55.minutě, kdy už prohráváme 9:0, snižuje a v 61.minutě kope Čemus pokutový kop za faul soupeře ve vápně a dává druhý čestný úspěch. Utkání nakonec končí ostudných 12:2.

Starší žáci

* St. žáci B: FC Tempo B - SK Modřany 4:1

Vydáno dne 20. 05. 2008 (1115 přečtení)

V dalším zápase nás čekalo derby s Modřany. Před zápasem dost pršelo, a tak kluci měli během zápasu drobné problémy se stabilitou. První poločas bych moc nerozebíral, protože s fotbalem neměl moc spolěčného, kluci dělali přesně to, co neměli, ale přece se nám podařila jedna akce, když v 19. minutě Čemus nahrál Dvořákovi a ten s přehledem zakončil - 1:0. O přestávce jsem klukům musel důrazně domluvit, že se musíme v druhé půli výrazně po všech stránkách zlepšit.

Stalo se a přišly i kombinace, po kterých padly góly. Ve 41.minutě po naší pěkné akci dává branku Čemus na 2:0. Soupeř ale hned ve 42.minutě snižuje na 2:1, když rychle rozehrál rohový kop, naše obrana špatně vystoupila a nechala hráče v klidu zakončit. 45.minuta a znova naše pěkná kombinace, kterou zakončil Zuska - 3:1. 51.minuta přinesla poslední gólovou akci, když jí bez problémů zakončil Čemus - 4:1. Pak už se zápas v poklidu dohrával a my jsme ho dovedli do vítězného konce. Klukům za předvedený výkon děkuji, hlavně ve druhém poločase.

Starší žáci

* St. žáci A: FC Tempo - SC Radotín 5:1

Vydáno dne 19. 05. 2008 (1170 přečtení)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti celku SC Radotín, se kterým jsme měli na podzim spoustu práce a výsledek tehdy skončil nejtěsnějším rozdílem 2:1. Klukům jsem vštěpoval, aby k utkání přistoupili maximálně zodpovědně a poslední tým naší tabulky nepodcenili, tak jako Kopanina před třemi týdny.

Do soupeře jsme se opřeli hned od prvního hvizdu rozhodčího a do 16. minuty jsme nebezpečně ostřelovali soupeřovu branku, ale bohužel opět bez brankového efektu. Naopak soupeř z ojedinělé návštěvy naší půlky udeřil v 17. minutě svoji první střelou na naši branku a hned se ujímá vedení 1:0, po zaváhání našich hráčů.

Starší žáci

* St. žáci A: Čechie Smíchov - FC Tempo 2:3

Vydáno dne 13. 05. 2008 (1144 přečtení)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme cestovali na Čechii Smíchov. Ani ve snu nás nenapadlo, jaké nás bude čekat těžké utkání proti předposlednímu celku tabulky. Soupeř se hned na nás od začátku vrhnul a bylo vidět jeho velké odhodlání. Kluky to zcela evidentně zaskočilo. Soupeř kope v 5. minutě přímý kop, po kterém se ujímá vedení 1:0.

Naši hráči kupí jednu chybu za druhou a soupeř nás stále tlačí z čehož po nedůrazu naši obrany zvyšuje v 17. minutě na 2:0 a začíná to být napínavé.

Starší žáci

* St. žáci B: FK Klánovice - FC Tempo B 1:2

Vydáno dne 12. 05. 2008 (1026 přečtení)

V sobotu dopoledne jsme si vyjeli na další mistráček do Klánovic. Na tento zápas jsme nebyli v nejsilnějšim složení, protože někteří borci odjeli, a tak jsem musel požádat o půjčení tří hráčů r.95. Za jejich půjčení mimochodem patří velké dík! Od začátku jsem kluky nabádal, že to bude nesmírně težký zápas a že jedině dodržení přesně dané taktiky může přinést úspěch. Jenže už v 5.minutě po nedůslednosti v obraně prohráváme 0:1. V 16. minutě jsme z ojedinělé šance vyrovnali, když Šilhavý uklidil míč na zadní tyč 1:1. Soupeř během zápasu spálil nespočet vyložených šancí.

V 63.minutě se stalo něco, čemu jsem sám nerozuměl, ale byla z toho radost. Nejdřív to vypadalo, že jsme faulovali na našem vápně soupeře, rozhodčí dokonce i zapískal, ale říkal hrajte dál, a tak jsme hráli, Dvořák s Solčánym se řítili sami na bránu, Dvořák napoprvé gól nedal, ale Solčány napodruhé dorazil a byl z toho gól na 1:2.Soupeř se do nás ihned zakousl, ale k vyrovnání už nedošlo.

Starší žáci

* St. žáci A: FC Tempo - FK Řeporyje 4:1

Vydáno dne 06. 05. 2008 (1305 přečtení)

Další mistrovské utkání odehrálo mužstvo starších žáků A na domácím hřišti proti celku FK Řeporyje. Před začátkem utkání jsem kluky žádal, aby hráli pěkný kombinační fotbal, že jde o soupeře, proti kterému by to šlo. Bohužel jsme opět na domácím hřišti předvedli trapný výkon, který měl s fotbalem málo společného a to zejména v prvním poločase.

Hned v 1. minutě utkání kopeme rohový kop, ale opět nic. Nechci se v komentářích opakovat, ale bohužel jsme dnes opět z velkého množství rohových kopů nic nevytěžili.

Starší žáci

* St. žáci B: FC Tempo B - SK Slavia Praha dívky 3:1

Vydáno dne 05. 05. 2008 (1292 přečtení)

K dalšímu soutěžnímu utkání nastoupilo mužstvo starších žáků B proti dívkám Slavie Praha. Hrálo se na domácím hřišti za krásného jarního počasí. Do zápasu jsme vstoupili s tím, že se pokusíme navázat na předcházející výkony a budeme se dál snažit bodovat, což se také povedlo.

Utkání začalo vzájemným okukováním a kluci jakoby měli z protihráček respekt, postupně jsme se začali více osmělovat a několikrát ostřelovat branku hostí, ale bohužel opět bez efektu a důrazu ve vápně soupeřek. Nejvíce se v tomto směru snažili Čemus a Matoušek. Prvně jmenovanému se nakonec podařilo ve 28. a 35. minutě zakončit, a tak odcházíme do šaten s dvoubrankovým vedením.

Starší žáci

* St. žáci B: FC Tempo B - FK Újezd nad Lesy B 8:1

Vydáno dne 28. 04. 2008 (979 přečtení)

Další mistrák jsme odehráli v domácím prostředí proti Újezdu nad Lesy. Na zápas se nedostavil rozhodčí, a tak se této role ujal Venca Houška. Do zápasu jsme šli s vědomím, že Chodov remizoval a my jsme jej výhrou mohli přeskočit, což se nám povedlo, ale hezky popořádku.

Zápas jsme začali drtivým tlakem a již v 5. minutě Somr otevírá skóre 1:0. V 1.poločase jsme soupeře pustili na naší půlku opravdu jenom sporadicky a do konce poločasu jsme přidali ještě dvě branky.

Starší žáci

* St. žáci B: FC Přední Kopanina - FC Tempo B 2:4

Vydáno dne 21. 04. 2008 (1141 přečtení)

Další mistrovský zápas odehrálo mužstvo starších žáků B na Přední Kopanině. Do šesté minuty měl náš tým několik slibných šancí, ale opět nic jako v předcházejících zápasech a naopak v 9. minutě inkasujeme po chybě obránce Koláčka. Když další chybu v 18.minutě opakuje obránce Herdegen, prohráváme rázem 2:0. Ze dvou ojedinělých příležitostí těží soupeř z minima maximum a to díky našim chybám. Ve 22. minutě naše další šance v podání Matouška, který ovšem ze dvou metrů přestřeluje bránu. Soupeře stále tlačíme a ve 25.minutě se podařilo Čemusovi snížit na 2:1. Ve 32.minutě kope Koláček roh a ve skrumáži před brankou se nejlépe orientuje Dvořák a je vyrovnáno na 2:2.

Starší žáci

* St. žáci A: FC Přední Kopanina B - FC Tempo 2:1

Vydáno dne 21. 04. 2008 (1332 přečtení)

K veledůležitému utkání jsme nastoupili na horké půdě Přední Kopaniny B, druhého celku v naší tabulce (ve skutečnosti je to kvalita a složení A mužstva). Kluky sem varoval, že už to určitě není ta Kopanina co na podzim, která od nás dostala devět branek, že tedy půjde o těžký zápas.

Hrálo se za vytrvalého deště na promočeném trávníku, o brankovišti ani nemluvím. Zápas byl od samého začátku vyhecovaný a to zejména z lavičky domácích. Hned na začátku utkání kopeme rohový kop, ale nic z toho není. Mimochodem jsme jich opět kopali nespočet za celý zápas, ale bez důrazu před soupeřovou brankou a nemohoucností zakončit.

Starší žáci

* St. žáci B: FC Tempo B - ABC Braník B 1:2

Vydáno dne 15. 04. 2008 (1089 přečtení)

Ve třetím mistráku jsme nastoupili proti prvnímu celku tabulky, Braníku. Na zápas jsem měl konečně větší počet lidí, i když ne všichni se dostali do hry, vzhledem k průběhu zápasu.

V 1. poločase se nás soupeř snažil hlavně nachytat dlouhými balóny za obranu. Naše defenziva s tím měla drobnější problémy, ale všechno vždycky dopadlo dobře. "Troufám si říct, že v 1. půli jsme byli o malinko lepším mužstvem, i když soupeř měl více gólových šancí," hodnotil první poločas trenér P. Flaks. I my měli šance, ale řešili jsme je hrozně složitě a chtěli jsme s tím jít, až "do kuchyně".