15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka B: Sk Slovan Kunratice - FC Tempo 0:3

Vydáno dne 20. 04. 2008 (1232 přečtení)

V sobotu 19. dubna jsme za chladného rána vyrazili k dalšímu mistrovskému zápasu na hřiště soupeře, tentokrát do Kunratic. Předpokládali jsme, že zápas s tabulkově slabším soupeřem nebude příliš těžký a body si domů odvezeme. První minuty zápasu ale ukázaly, že jsme se mýlili. Případné vítězství bude muset být vybojováno.

Úvod zápasu se hrál spíše na polovině hřiště, Kunratice hrály tvrdě a nic nám nedarovaly. Vytvořili jsme si řadu slibných šancí, ale žádnou nedovedli ke kýženému konci. Až přišla 18. minuta a střela Kuriše, kterou soupeřův gólman chytil až za brankovou čarou a my se konečně ujali vedení - 0:1. S tímto výsledkem jsme však odcházeli i do šaten.

Celý článek... | Autor: Dita Hasmanová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A, příprava: Radotín - FC Tempo 3:4

Vydáno dne 17. 04. 2008 (983 přečtení)

Mužstvo podalo průměrný výkon se soupeřem, který hraje nižší soutěž. Hráno na menším, ale kvalitním hřišti s umělou trávou. Výkonem uspokojili jenom střelci gólů. V sobotu nás čeká těžký soupeř venku (Motorlet). Doufáme, že kluci podají daleko lepší výkon.

SC Radotín - FC Tempo 3:4 (1:3)
    Branky Tempa: Štěpánek 2, Moudrý J., Hyršl.
    Tempo: Opletal - Hlaváček, Šváb, Haluska, Šmíd, Štěpánek, Moudrý J., Hyršl, Heinc, Lazarov, Veselý, Kofroň, Kalina, Moudrý O., Stojka.

Celý článek... | Autor: Jiří Šak | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: FC Tempo - SK Aritma 2:1

Vydáno dne 17. 04. 2008 (1110 přečtení)

Velmi důležité utkání pro klid pro zbytek sezóny sehrála starší přípravka A proti Aritmě a svěřenci trenéra Šaka jej zvládli na výbornou. Byť po nedorozumění v obraně brzy prohrávali brankou Rajniše, dokázali ještě do poločasu skóre otočit. Nejprve srovnal pohotovou střelou do opuštěné branky sváteční střelec Heinc (netradičně v útoku) a brzy nato skóroval přesnou střelou Jan Moudrý po Heincově asistenci.

Ve druhé půli měla Aritma několik velmi dobrých šancí, ale ty zmařil výborný gólman Opletal ve spolupráci s obranou. Tým v průběhu zápasu doslova překypoval bojovností a nadšením a zaslouženě se po utkání dočkal velkého potlesku diváků. S velkou pravděpodobností přebor starších přípravek zůstane na Tempu i pro příští ročník.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: FC Tempo B - Slavoj Vyšehrad B 5:1

Vydáno dne 12. 04. 2008 (1126 přečtení)

Třetí kolo jarní části soutěže jsme hráli 11. dubna na domácí půdě proti Vyšehradu. Měli jsme jim co vracet z podzimu, kdy jsme na jejich hřišti prohráli těsně 0:1. Počasí nám přálo, tak jsme doufali, že i štěstěna bude na naší straně.

Hned úvod první půle se nám vydařil. Kluci zatlačili soupeře na jeho stranu a již ve 3. minutě otevíráme skóre zásluhou Adámka, který zužitkoval přihrávku Klajbla. Vůbec celá první půlka se klukům vyvedla. Měli jsme více ze hry, tlačili soupeře na jeho stranu a vytvořili si řadu šancí. Do jedné se v 11. minutě dostal Pecora. Vystřelil však jen do brankaře od něhož se míč odrazil a toho využil dobře reagující Kuriš, který se již nemýlil a poslal balon za záda soupeřova gólmana - 2:0. Ve 14. minutě mohl Vyšehrad snížit, když se jeho útočníkovi podařilo dostat za naši obranu, ale Píro pěkným zákrokem jeho snahu zastavil. První půle skončila 2:0.

* St. přípravka A, příprava: Točná ml. žáci - FC Tempo 6:1

Vydáno dne 11. 04. 2008 (960 přečtení)

V zápase proti starším hráčům jsme podali bojovný výkon. Hrálo se na celé hřiště 2 x 30 minut. Soupeř nás převyšoval v rychlosti a hlavně jsme dostali čtyři góly po rohu. Tímto nám soupeř ukázal naše slabiny. Chyběli nám hlavně Štěpánek a bratři Moudří, kteří by podrželi balon a přesněji rozehráli.

Točná mladší žáci - FC Tempo 6:1 (4:0)
    Branka Tempa: Kofroň.
    Tempo: Opletal - Šváb, Heinc, Veselý, Lazarov, Haluska, Šmíd, Kofroň, Kalina, Hyršl, Hrstka, Musílek, Hlaváček, Stojka.

* St. přípravka B: FK Řeporyje - FC Tempo B 0:4

Vydáno dne 10. 04. 2008 (1072 přečtení)

V neděli 6.4. jsme přijeli na hřiště Řeporyj. Soupeři jsme měli co oplácet, když nás na podzim porazil. Většina protihráčů byla sice o rok starší, ale naši kluci se jich nezalekli. Řeporyje se sice v úvodu utkání dostaly ke dvěma střelám, ale na Píra si nevyzráli. To bylo od soupeře všechno a na hřišti začali převládat kluci z Tempa. Začali jsme se dostávat do tlaku, ale nebylo nám přáno vstřelit branku. V šesnácté minutě se prohnal do vápna Slavíček, ale ke střele se nedostal, protože byl faulován a rozhodčí po malém zaváhání odpískal penaltu. Balon si připravil Kuriš, i když vykřikoval, že jí nedá, nemýlil se a otevřel skóre - 0:1.

Tlak sílil a další branku vstřelil Slavíček ve 22. minutě, když dorážel míč za pomocí soupeřovic obránce. O dvě minuty později Pecora sebral poslednímu hráči Řeporyj balon a samostatný nájezd nekompromisně zakončil a zvýšil na poločasový stav 0:3.

Celý článek... | Autor: Michal Netušil | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Optimum sport - FC Tempo 0:3

Vydáno dne 09. 04. 2008 (1589 přečtení)

Vítězství mohlo být daleko vyšší, ale některé akce jsme bohužel nedotáhli do konce. Soupeř, který je na posledním místě tabulky, se celé utkání prakticky jen bránil. Jedinou šanci Optima zmařil včasným vyběhnutím gólman Opletal. Až na větší nasazení a lepší střelbu jsme byli celkem spokojeni. Nejlepším hráčem mužstva byl Marek Veselý.

* St. přípravka A: FC Tempo - ABC Braník 5:6

Vydáno dne 01. 04. 2008 (1284 přečtení)

Na naše první utkání na jaře jsme se sešli všichni. Za krásného počasí nám byl soupeřem Braník, který měl o 9 bodů více. Zápas pro nás začal dobře, soupeř dělal chyby, šance v úvodu jsme ale neproměnili a pálili jen do břevna a tyče. Pak jsme konečně protrhli střeleckou smůlu - Štěpánek 1:0, Haluska 2:0, pak Braník snížil. Na konci poločasu ještě Štěpánek zvýšil z penalty za ruku na 3:1.

Ve druhé půli soupeř přidal na důrazu, zpřesnil hru a chvílemi jsme nevěděli, kam dřív skočit. Paradoxně jsme vstřelili čtvrtý gól, který si soupeř dal sám. Braník opět útočil a střílel z každé pozice. Hloupými chybami v obraně jsme dostali dva góly a stav byl 4:3.

* St. přípravka B: SK Zbraslav B - FC Tempo B 1:4

Vydáno dne 31. 03. 2008 (1038 přečtení)

Na Zbraslavi nás přivítalo větrné, ale jarní počasí. Kluci se těšili na svůj první mistrák po dlouhé zimní odmlce. Hned po 35 vteřinách úvodního hvizdu po nahrávce Tomáše Adámka střelou pod břevno otevřel skóre utkání Štěpán Kuriš.

Přestože kluci měli více ze hry a často drželi míč na soupeřově půlce, nebyli schopni častěji zakončovat. V 9. minutě po přesné nahrávce Vojty Hlaváče z pravé zálohy trefil míč za soupeřova záda Tomáš Adámek. Byla to poslední branka poločasu.

Celý článek... | Autor: Radek Kuriš | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A, příprava: Loko Vltavín - FC Tempo 1:2

Vydáno dne 28. 03. 2008 (1099 přečtení)

Mužstvo FC Tempo nastoupilo v oslabené sestavě, ale podalo překvapivě výborný kolektivní výkon. V brance zachytal spolehlivě Jan Opletal, obranná dvojice Veselý - Lazarov zahrála bezchybně, před nimi všechno oběhal kapitán mužstva Matěj Štěpánek (bránil i útočil), v útoku zlobil obranu soupeře nejvíce Ondra Moudrý.

"Všichni hráči podali dobrý výkon s vyrovnaným soupeřem. Jenom škoda, že před prvním mistrovským zápasem mužstvo nenastoupilo v optimální sestavě," hodnotil zápas asistent trenéra Zdeněk Votava.

Celý článek... | Autor: Martina Heincová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B, příprava: Slavoj Podolí - Tempo 4:3

Vydáno dne 26. 03. 2008 (1073 přečtení)

25. března jsme sehráli přípravné utkání se Slavojem Podolí, na jejich hřišti. Utkání se hrálo 3 x 20 minut. Do zápasu jsme nasadili všechny kluky, kteří mohli přijít a řada z nich si zahrála i pro sebe na méně obvyklích pozicích.

Celý zápas byl vyrovnaný, šance byli na obou stranách, nám mnohdy chyběl větší důraz. Skóre jsme otevřeli v 8. minutě zásluhou Adámka. Podolí vyrovnalo ve 14. minutě.

* St. přípravka B: Debakl na domácím turnaji

Vydáno dne 19. 03. 2008 (1019 přečtení)

V sobotu 15. 3. se konal turnaj na naší UMT pro ročník 98. Turnaje se zúčastnily týmy: Bohemians 1905, Králův Dvůr, Kadaň, Horní Měcholupy, Chodov a náš tým. Bohužel naši kluci turnaj příliš nezvládli. Přes velkou snahu a bojovného ducha se našemu týmu nepodařil vyhrát žádný zápas. Čtyři nejtěsnější prohry se stejným výsledkem 1:2 a jedna remíza 1:1 nás umístily na první místo od konce.

Branky: Kuriš 3, Slavíček 2.

* St. přípravka B, zimní liga Háje: FC Tempo - Sparta Krč 1:5

Vydáno dne 17. 03. 2008 (1105 přečtení)

K poslednímu zápasu zimní ligy jsme nastoupili 16. března ráno za velmi nepříznivého počasí. Čekal nás zápas nejtěžší z celé ligy, a to proti Spartě Krč. Vlastně šlo pravděpodobně o konečného vítěze zimní ligy. Vzhledem k tomu, že se s tímto soupeřem utkáváme i v mistrovských zápasech tušili jsme, že to bude zápas velmi těžký.

Vše co jsme předpokládali se ukázalo býti pravdou již od prvních minut zápasu. Soupeř nám nic nedaroval, hrál těsně na tělo, hra byla velmi rychlá. Celý zápas jsme vlastně byli mírně pod tlakem.

* St. přípravka B, zimní liga Háje: FC Tempo – V.Žižkov 7:0

Vydáno dne 17. 03. 2008 (1100 přečtení)

Dne 15.3.08 jsme pozdě odpoledne odehráli další zápas zimní ligy. Soupeřem nám byla Viktoria Žižkov. Byl to zápas přesunutý z velikonočních prázdnin, a tak se stalo, že následoval po domácím turnaji na UMT. Kluci, i když většina jen po dvouhodinové pauze, se sešli s bojovnou náladou a přestože byli unavení, doufali jsme v náš úspěch. Pozitivní pro nás bylo, že soupeř byl z větší části mladší, i když jak víme, nemusí to vůbec nic znamenat.

První půlku jsme zahájili celkem úspěšně, zatlačili soupeře na jeho polovinu a hned ve 4. minutě Adámek po přihrávce od Kuriše otevřel skóre. I když jsme měli stále navrch, tak nás soupeř občas dokázal zatlačit na naši polovinu a předvedl pár slibných akcí.

* St. přípravka A: Cenné stříbro z domácího turnaje

Vydáno dne 15. 03. 2008 (1208 přečtení)

Starší přípravka ve velmi vyrovnaném domácím vekovním turnaji v sobotu 8.3. skončila na pěkném 2. místě. "S předvedenou hrou jsme byli nadmíru spokojeni a s takovým nasazením, když budou hrát kluci na jaře 2008 v přeboru Prahy SPŘ, tak nebudou potíže se záchranou," hodnotili turnaj Trenér Jiří Šak a asistent trenéra Zdeněk Votava.

Sestava: Opletal, Moudrý Ondřej - Kofroň, Šváb, Haluska, Hlaváček, Holub, Lazarov, Štěpánek, Moudrý Jan, Hyršl, Hrstka, Šmíd.