11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka A, turnaj Meteoru: FC Tempo - Junior 4:9

Vydáno dne 15. 03. 2008 (1077 přečtení)

"Poslední zápas na turnaji Meteoru ve skupině o 11. - 15. místo. Vysoké skóre a porážka nemusela být tak velká, nebýt hrubých chyb v obraně. Naopak Tempo vstřelilo 4 góly a mohlo jich být o něco více. Nebýt hráči v několika dalších brejcích v ofsajdu, mohli dát gólů ještě více. Tento turnaj na velké hřiště byla dobrá zkušenost do podzimní sezóny," hodnotil zápas asistent trenéra Zdeněk Votava.

Celý článek... | Autor: Martina Heincová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: FC Háje - FC Tempo 0:3

Vydáno dne 10. 03. 2008 (1027 přečtení)

V sobotu 8.3. jsme měli na programu další kolo zimní ligy na Hájích. Našim soupeřem byly domácí Háje A. Od prvních minut bylo zřejmé, že se klukům nedaří tak, jako v předešlých zápasech. Nedokázali si přesně nahrát a to nahrávalo soupeři. Díky dobrému napadání soupeře se nám nedařilo dostat před branku. Poločas skončil 0:0.

Do druhého poločasu jsme trochu zlepšili pohyb i zpřesnili nahrávky a dokázali se dostat do několika slibných šancí. Ve 36. minutě se dostával před branku Adámek, ale zakončit nedokázal, protože byl zfaulován a kopala se penalta. Míč si připravil Adámek a nekompromisně poslal míč k tyči a ujali jsme se vedení 1:0. Na další branky se nemuselo dlouho čekat. O dvě minuty později dostal míč Slavíček na vápno a zamířil přesně k tyči a nedal golmanovi šanci - 2:0. Ve 42. minutě uzavřel skóre na konečných 3:0 Klajbl po přesném centru od Slavíčka.

Celý článek... | Autor: Michal Netušil | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Z Dobřichovic se třetím místem

Vydáno dne 02. 03. 2008 (1021 přečtení)

Starší přípravka se zúčastnila halového turnaje v Dobřichovicích a odvezla si bronzové medaile a Matěj Štěpánek se navíc stal nejlepším střelcem turnaje.

Meteor - Tempo 5:4
    Branky: Heinc, Holub, Hlaváček, Štěpánek
    Tempo nezachytilo začátek, když prohrávalo 0:3, ale bojovným výkonem stav vyrovnalo na 3:3 a pak na 4:4. Konečný stav zápasu ovlivnil rozhodčí Lerch, který místo odpískání konce zapískal faul (nefaul) na polovině hřiště a soupeř skóroval na 5:4

* St. přípravka A, turnaj Meteoru: FC Tempo - V.Žižkov 7:3

Vydáno dne 26. 02. 2008 (1110 přečtení)

Nastoupili jsme za krásného předjarního počasí o 11 hráčích a zaspali začátek utkání. V prvním poločase jsme ještě stihli vyrovnat po krásném průniku kapitána Štěpánka. Po domluvě na střídačce a změně v rozestavení, kdy De Gregorio přešel do středu zálohy a Štěpánek se posunul doleva, jsme na soupeře doslova vletěli a po hrubé chybě brankáře soupeře trestal Haluska do prázdné branky.

Poté se rozjel brankostroj, ve kterém vynikal zejména Štěpánek s pěti brankami a vše dovršil Jelínek krásným sólem z poloviny hřiště. Soupeř už jenom korigoval dvěma nechytatelnými trestnými kopy. Do mužstva velmi dobře zapadly dvě posily z ročníku 98 Kuriš a Jelínek.

Celý článek... | Autor: Jiří Šak | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: FC Tempo - SK Střešovice 1911 0:8

Vydáno dne 19. 02. 2008 (1170 přečtení)

Ve skupině o 11. až 15. místo jsme nastoupili v oslabené sestavě kvůli jarním prázdninám a ještě k tomu jen o 10 hráčích. V první půli jsme se jen bránili stálému tlaku Střešovic. Do druhé půle provedl trenér Šak několik změn a ty vedly k velkému zlepšení. Haluska dokonce mohl z brejků vstřelit dvě branky.

Světlým okamžikem byl výborný výkon nové posily z Podolí brankáře Opletala, který toho hodně zachránil. Ve druhé půli překvapil Heinc na pozici stopera a také před ním hrající novic Hlaváček. Výborně hrál v záloze Haluska a v útoku se snažil Holub.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: Na domácím turnaji stříbrní

Vydáno dne 13. 02. 2008 (1174 přečtení)

Modrá obloha, slunce na obzoru a jemná jinovatka na travnatém hřišti - taková ranní podívaná byla přichystána pro pět fotbalových klubů na půdě FC Tempo Praha. Na turnaj r. 98 dorazilo celkem 5 týmů, omluvila se Admira Praha a v den zápasu nepochopitelně Kralupy. Tempo B (r. 99) zastoupil jeden z chybějících klubů. Původně naplánovaná herní doba 2 x 8 minut se rozšířila na 2 x 10 minut.

Turnaj pro nás začal zápasem s o rok mladšími kolegy Tempáky r. 99. Ačkoliv jsme zápas těsně vyhráli 2:1, rozhodně naší hře chyběla přesnost v rozehrávkách a dobrá koncovka.

Celý článek... | Autor: Radek Kuriš | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A, turnaj Meteoru: FC Tempo - Meteor B 1:6

Vydáno dne 12. 02. 2008 (1079 přečtení)

"Zápas se nám nevydařil, jelikož kluci neplnili úkoly, které měli, především pak dodržování svých postů," začal hodnocení utkání trenér Jiří Šak.

Do zápasu lépe vstoupili hráči Meteoru, kteří brzy vedli 1:0. Tempu se podařilo vyrovnat, ale hlavní rozhodčí branku nepochopitelně neuznal z důvodu "údajného" postavení mimo hru. To však naše kluky nesložilo a záhy se jim podařilo vyrovnat brankou Hyršla.

Celý článek... | Autor: Petr Kamitz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: Na Hájích třetí vítězství za sebou

Vydáno dne 12. 02. 2008 (1019 přečtení)

V sobotu se kluci natěšeně vrhli na, o rok mladší, fotbalisty z FC Háje. Přesto k zápasu přistoupili zodpovědně, přičemž měli částečně respekt z domácího prostředí soupeře.

Hned ve 2. minutě, po faulu na Tomáše Adámka ve vápně, se Tomášovi podařilo skórovat pěkně střelenou penaltou. Soupeř však bojoval a dařilo se mu celých 12 minut udržet jednogólový rozdíl.

Pak přišla kouzelná nahrávka od Pavla Slavíčka do volného prostoru na Vítka Klajbla, který přesně zakončil k pravé tyči - 2:0. Byl to opět Vítek, který hned v další minutě nahrával běžícímu Adámkovi, jenž upravil skóre prvního poločasu na 3:0 pro Tempo.

* St. přípravka A: Škoda zaváhání s Rokycany v úvodu

Vydáno dne 10. 02. 2008 (1098 přečtení)

Na sobotním domácím venkovním turnaji se starší přípravka A umístila na 4. místě. První zápas jsme prohráli s Rokycany 0:6. Rokycany nám vrátily porážku z minulého turnaje i s úroky. Překročily naše kluky ve všech řadách. Tempo - Přední Kopanina 1:0 - Bojovný výkon a odpovědná hra slavila úspěch. Mužstvo podržel nový brankář Jan Opletal. Gól: Hyršl.

Tempo - Modřany 4:0 - Od začátku výborné nasazení a jasná výhra. V zápase už byly vidět dobré akce a soupeř byl skoro na ručník. Góly: 2 Hyršl, Hrstka, Šmíd. Sparta - Tempo 3:2 - Překvapivě vyrovnaný zápas i výborné nasazení. Druhou půli jsme dokonce vyhráli 1:0. Góly: Šmíd, Hrstka.

Tempo - Litoměřice 2:2 - Vyrovnaný zápas, jenom škoda, že Tempo neudrželo výsledek 2:1, který by držel šanci na medaile. Góly: 2 Hrstka.

* St. přípravka A: Bronz z domácího klání

Vydáno dne 01. 02. 2008 (1484 přečtení)

Starší přípravka A napravila svou zimní pověst pošramocenou výsledky na turnaji Meteoru a na domácím turnaji potěšila třetím místem. Turnaj vyhrály Pyšely před SIADem Most.

Výsledky: Tempo - Bohemians Praha 3:2, Dobřejovice 0:0, SIAD Most 0:3, Pyšely 1:3, Rokycany 4:0.

Sestava: O.Moudrý - Lazarov, Veselý, Kofroň, Štěpánek, J.Moudrý, Šmíd, Kriesman, Mencl, Musílek.

* St. přípravka B, zimní liga Háje: FC Tempo - Jesenice 6:2

Vydáno dne 29. 01. 2008 (1336 přečtení)

V neděli 27. ledna jsme měli na programu druhý zápas zimní ligy, kterou pořádají FC Háje. Naším soupeřem byla Jesenice, která měla v týmu několik kluků o rok starších a tak jsme nevěděli jak se s tím kluci poperou.

Hned od prvních minut bylo vidět, že kluci mají chuť do hry a soupeře se vůbec nebojí. Z první akce se podařilo dát branku Klajblovi, který se krásně trefil po centru Jelínka. Do konce poločasu se nám už nepodařilo náskok zvýšit a vyhráli první poločas 1:0.

* St. přípravka B: Bronz na domácím turnaji

Vydáno dne 29. 01. 2008 (1170 přečtení)

V sobotu 26. ledna jsme se zúčastnili turnaje na domácí půdě, venku na umělé trávě. Do turnaje se přihlásilo šest týmů: Bohemians Praha, Bohemians 1905, Sparta, Kralupy, Horní Měcholupy a domácí Tempo. Hrálo se systémem každý s každým.

Prvního utkání jsme nastoupili proti týmu Horní Měcholupy. Do zápasu jsme vstoupili dobře a ujali se vedení díky Adámkově vstřelené brance. Zápas jsme ale nedokázali dovést do vítězného konce, protože se soupeři 20 sekund před koncem podařilo vstřelit vyrovnávací branku utkání skončilo 1:1.

* St. přípravka B, zimní liga Háje: FC Tempo - Hostivař 6:0

Vydáno dne 25. 01. 2008 (1885 přečtení)

V neděli 19.1. jsme sehráli první zápas zimní ligy, kterou pořádají Háje. Čekal nás tým Hostivaře.

Zápas byl poznamenaný naší velkou marodkou a tak jsme nastoupili v sestavě s Marinovem, Jelínkem, Žákovským, Petřekem, Slavíčkem, Kurišem, Adámkem, Hasmanem a Burešem, který si při rozcvičení natáhl sval, a tak nemohl do utkání nastoupit.

Hned od prvních minut bylo jasné, kdo ovládne zápas. Byli to naši Tempáci.

* St. přípravka B: Stříbro v nabité konkurenci

Vydáno dne 17. 01. 2008 (1188 přečtení)

V sobotu jsme odehráli turnaj na domácí půdě v hale DDM v Modřanech. Na turnaji bylo šest týmů (Liberec, Příbram, ČAFC, Benešov, Přední Kopanina a my). Před turnajem se nám rozšířila marodka, a tak turnaj odehráli Hasman, Jelínek, Petřek, Slavíček, Adámek, Kuriš a Žákovský.

Jak je našim zvykem, hráli jsme první zápas turnaje. Našim soupeřem byl tým ČAFC. Hned na začátku se nám podařilo vstřelit branku díky Adámkovi. Těsně před koncem zápasu jsme si řikali, že bychom mohli vyhrát, ale soupeř zahrával roh a my jsme si nedokázali obsadit rychle protihráče a Čafce se podařilo vyrovnat na konečných 1:1. Ve druhém zápase nás čekal silný Slovan Liberec. Podařilo se nám důsledně bránit a dokonce sevřít Liberec na jejich polovině skoro po celý zápas. Chybělo tomu jenom vstřelení branky. Zápas proto zkončil 0:0.

* St. přípravka B: Bramborová medaile z Dobřichovic

Vydáno dne 10. 01. 2008 (1203 přečtení)

V neděli 6.1. jsme hráli první turnaj nového roku v Dobřichovicích. Díky noční sněhové nadílce nedorazili na turnaj někteří hráči, a tak jsme byli oslabení. I přesto jsme měli ambice na medaile. Vstup do turnaje se nám sice moc nepodařil, když jsme prohráli jednoznačně 1:4. Do druhého utkání jsme nastoupili proti Horním Měcholupům. Potřebovali jsme vyhrát a to se povedlo. Ale nebylo až tak jednoduché. Na začátku jsme prohrávali už 0:2, ale kluci dokázali otočit skore a vyhrát 3:2 díky trefě Petřeka a dvou gólů Kuriše. V dalším zápase jsme narazili na favorita turnaje na Motorlet. Kluci předvedli, co v nich je, a dokázali jasně přehrát Motorlet a porazili ho. Zápas otevřel brankou Slavíček. Další góly přidali Kuriš a Petřek. Motorlet už jen dokázal snížit na konečných 3:1.