11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka B: V silné konkurenci čtvrtá pozice

Vydáno dne 19. 12. 2007 (1246 přečtení)

V neděli 16.12. jsme jeli na turnaj do Odolena Vody pořádaný Bohemkou 1905. Na turnaj jsme naše mužstvo doplnili o dva hráče ročníku 99. Týmy byly rozděleny na dvě skupiny a musim přiznat, že jsme měli skupinu o poznání lehčí. Do prvního utkání jsme nastoupili proti budoucímu vítězi turnaje Motorletu. Utkání se nám vůbec nevydařilo. Prohráli jsme 1:3 díky nekoncentrovanosti celého týmu na začátku utkání, když jsme si první dvě branky dali sami. Ve druhém utkání jsme narazili na Horní Měcholupy, na které jsme si docela věřili a mysleli jsme, že vyhrajeme. Utkání bylo vyrovnané a dlouho se hrálo bez branek. Ke konci zápasu jsme se ujali vedení 1:0, ale to nám dlouho nevydrželo. Špatný odhad golmana a bylo srovnáno. Konečný výsledek 1:1.

Celý článek... | Autor: Michal Netušil | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: Čtvrté místo z turnaje v Říčanech

Vydáno dne 17. 12. 2007 (1094 přečtení)

Dne 16.12.07 jsme hráli dva turnaje. Jeden v Říčanech, kterého se zúčastnilo osm týmů a druhý v Odolene Vodě, kterého se zúčastnilo deset týmů. Dva turnaje jsme zvolili proto, aby si před koncem roku všichni zahráli. Jak to ale tak bývá, tak nám pár hráčů onemocnělo, a tak jsme se posílili dvěma hráči r. 99 a jedním r. 97.

Turnaj Říčany: Tento turnaj byl vyhlášen pro starší přípravky, takže tam mohli hrát i hráči r. 97. Na tento turnaj jsme vyrazili posíleni o hráče r. 97 Matěje Štěpánka (kterému tímto děkujeme), ale i tak nás bylo jen šest. Přestože jsme měli na střídání jen jednoho hráče a většina týmů měla hráče r. 97 a byli z velké části o hlavu vyšší, zhostili jsme se turnaje dobře a konečné čtvrté místo bylo úspěchem.

Celý článek... | Autor: Dita Hasmanová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Starší přípravka A: Hodnocení podzimu 2007

Vydáno dne 27. 11. 2007 (1208 přečtení)

Podzimní sezónu 2007 hodnotí trenér starší přípravky A Jiří Šak: Podzimní sezónu bych hodnotil kladně, protože hráči se snaží na sobě pracovat a hrají s některými soupeři v přeboru rovnocenné partie. Na některé soupeře skutečně nemáme a v přeboru není slabých týmů. Negativum vidím hlavně v příliš velkém počtu obdržených branek. Myslím si, že tento tým neřekl poslední slovo a bude se nadále zlepšovat, abychom hráli na jaře důstojnější roli než na podzim. Mrzí mě ztráta ve Vršovicích a hlavně s Viktorií Žižkov. Tím bychom měli více než současných deset bodů.

Pochválit mohu Štěpánka, Honzu Moudrého, Švába a Hrstku, kteří odvádí stabilní výkony ve všech zápasech. Ostatní mají nevyrovnané výkony. Také musím poděkovat hráčům SPB - Kurišovi, Jelínkovi a Adámkovi, kteří nám v mnoha zápasech pomohli.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Čtvrté místo z turnaje v Kyjích

Vydáno dne 21. 11. 2007 (1139 přečtení)

"Turnaj nám nevyšel. Chyběla hlavní opora, kapitán mužstva Matěj Štěpánek a bylo to znát. V semifinále jsme nastoupili proti domácímu týmu Kyjí a dostali gól po zpracování rukou od domácího hráče, který byl bohužel uznán. O třetí místo jsme bojovali s týmem Loko Vltavín, kdy už kluci neměli vůli bojovat a zápas neodehráli v plném nasazení. Oba gólmani O.Moudrý i F.Veselý zachytali dnes velmi dobře a nejlépe jsme odehráli zápas s Hájemi, který skončil remízou 0.0. Se čtvrtým místem z turnaje jsem velmi zklamán," hodnotil konečný výsledek turnaje trenér Jiří Šak.

Celý článek... | Autor: Martina Heincová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: V silné konkurenci na desáté pozici

Vydáno dne 20. 11. 2007 (1352 přečtení)

Ve dnech 17. a 18.11. jsme se zúčastnili halového turnaje v Hlušicích pořádaného RMSK Cidlina. Na turnaj jsme vyrazili již v pátek. Jeli jsme vlakem do Chlumce nad Cidlinou a odtud objednaným autobusem do Hlušic. Cestu nám zpestřila výluka na trati, kvůli které jsme museli přestoupit na autobus již v Poděbradech a poté v Chlumci na náš objednaný autobus znova. Do Hlušic jsme dorazili s mírným zpožděním. Ubytovali jsme se, navečeřeli a povlékli postele. Vzhledem k tomu, že jsme, jako již tradičně, hráli první zápas turnaje již v 8 hodin ráno, poslali jsme kluky brzy do postelí. No a v sobotu po snídani vše začalo.

* St.přípravka B: Sokol Kolovraty - FC Tempo B 2:5

Vydáno dne 13. 11. 2007 (1204 přečtení)

V sobotu 10.11. jsme odehráli poslední z řady podzimní části mistrovských zápasů. Tentokrát nás na svém hřišti čekaly Kolovraty, tým v tabulce hned nad námi. Bohužel nám onemocněl stoper Jelínek a i počasí nepřálo. První půle se hrála za deště se sněhem a druhá jen za deště, hřiště bylo rozbahněné a dost to klouzalo. Přes to všechno se kluci na zápas těšili a pustili se do boje s velkou chutí.

Jejich velká chuť vyhrát byla znát již od začátku zápasu. Kluci bojovali a byli jsme to my, kdo měl mírnou převahu v celém zápase. První úspěch se dostavil v 7. minutě. Otevřeli jsme skóre zásluhou Adámka, kterému do gólové šance přihrál Slavíček. V 9. minutě se dostavil druhý úspěch. Tentokrát se trefil Kuriš po přihrávce od Adámka. Kolovraty si to ale nenechaly líbit a hned v 10. minutě snižují na 1:2. Tento stav vydržel až do konce první půlky, i když jsme měli další šance, ale už jsme nedokázali žádnou využít.

* St. přípravka A: SK Slavia Praha - FC Tempo 7:1

Vydáno dne 12. 11. 2007 (1086 přečtení)

"Sehráli jsme smolný zápas, znovu jsme dostali velmi hloupé góly. Ve druhé půli se hra částečně zlepšila, zpřesnily se přihrávky.Pochválit mohi Honzu Moudrého a za druhou půli i jeho bratra Ondru," uvedl trenér Jiří Šak.

SK Slavia Praha - FC Tempo 7:1 (4:0)
    Branka Tempa: J.Moudrý.
    Tempo: O. Moudrý - J.Moudrý, Šváb, Heinc, Haluska, Štěpánek, Kofroň, Hyršl, Hrstka, Lazarov, De Gregorio, Musílek, Mencl, Holub.

* St. přípravka A: FC Tempo - Bohemians 1905 1:4

Vydáno dne 08. 11. 2007 (1199 přečtení)

"Předvedli jsme bojovný výkon, ale soupeř ve druhém poločase potrestal chyby naší obrany.Při troše štěstí jsme mohli dosáhnout na remízu," poznamenal k prohře s Bohemians 1905 trenér Jiří Šak. Jedinou branku Tempa zaznamenal De Gregorio po přihrávce Štěpánka.

FC Tempo - Bohemians 1905 1:4 (1:1)
    Branka Tempa: De Gregorio.
    Tempo: O. Moudrý - J.Moudrý, Šváb, Heinc, Haluska, Štěpánek, Kofroň, Hyršl, Šmíd, Hrstka, Lazarov, De Gregorio, Holub, Jelínek, Kuriš.

* St. přípravka B: FC Tempo B - Kyje 2:2

Vydáno dne 06. 11. 2007 (1152 přečtení)

V sobotu 3.11.07 jsme odehráli 10. kolo soutěže doma proti týmu Kyjí. Sešli jsme se téměř v plném počtu a bojovně nastoupili do zápasu. Zápas byl velmi vyrovnaný, hrálo se na celém hřišti a šance byly na obou stranách. U nás v první půlce pracovala dobře obrana a soupeře jsme k žádné větší šanci nepustili, ale to samé platilo i na druhé straně. U nás měl v 15. minutě šanci Adámek, ale nastřelil jen břevno, a tak až do 25. minuty byl stav 0:0. V poslední minutě jsme se dostali na stranu soupeře a ten faulem zastavil Adámka. Byla nám ponechána výhoda a my ji využili, když skóroval Slavíček po přihrávce od Kuriše.

Začátek druhé půlky se lépe vydařil soupeři, který hned ve 29. minutě srovnává střelou pod břevno. Pak se opět hra vyrovnala a přišla 42. minuta, kdy se soupeř ujímá vedení střelou z dálky opět pod břevno. Kluci po tomto gólu zvýšili své úsilí a ve 46. minutě se opakovala situace z první půlky. Znova nám byla dána výhoda opět po faulu na Adámka a nám se povedlo ji zase využít. Tentokrát poslal míč za záda soupeřova gólmana Kuriš po přihrávce od Klajbla.

* St. přípravka B: SK Sparta Krč B - FC Tempo B 5:2

Vydáno dne 30. 10. 2007 (1317 přečtení)

Dne 27.10.07 jsme odehráli 9. kolo soutěže. Čekal nás soupeř pravděpodobně nejtěžší, který doposud neztratil bod a tím byla Sparta Krč B. Posíleni dvěma hráči SPA Hrstkou a Štěpánkem jsme vyrazili na hřiště soupeře.

Kluci dostali v šatně jasné pokyny jak hrát a nastoupili k zápasu. První půlka byla z naší strany zdařilá. Kluci drželi se soupeřem krok, měli jsme šance na vstřelení gólu a dokázali jsme se ve 13. minutě ujmout vedení, když Štěpánek poslal balon na Adámka, který stál za obranou soupeře a sám proti gólmanovi zakončil. Podobných šancí bylo více, ale již jsme nedokázali žádnou využít. Krči se povedlo ve 25. minutě vyrovnat z přímého kopu přesně pod břevno. První půle skončila zaslouženou remízou 1:1.

* St. přípravka B, příprava: FC Tempo - ABC Braník 2:3

Vydáno dne 25. 10. 2007 (1099 přečtení)

Dne 23.10.07 jsme odehráli doma přípravné utkání proti Braníku. Chyběli nám tři hráči, kteří vypomáhali starší přípravce A v mistrovském utkání ve Vršovicích a další z důvodu nemoci. Nám naopak pomohl hráč SPA De Gregorio, ale i tak nás bylo pouze deset. Braník střídal dvě sedmičky.

Přestože byl soupeř o ročník mladší, tak ve hře to rozhodně nebylo znát. Hned ve 3. minutě nás zatlačil před naši branku a rychlými přihrávkami vstřelil první gól. Ten byl první a zároveň poslední v první půlce. Druhá půle se v úvodu vydařila pro změnu nám. Hned ve 27. minutě vyrovnáváme zásluhou De Gregoria, kterému přihrál na gól Slavíček. Následovala bezbranková část až do 45. minuty. V té se ujímáme vedení zásluhou Klajbla, jemuž do gólové šance přistrčil balon Žákovský. Bohužel hned ve 46. minutě Braník vyrovnává, trochu za pomoci našeho gólmana, který si vlastně míč poslal do branky sám. Už to vypadalo na remízu, ale prakticky v poslední vteřině soupeř strhává vítězství na svou stranu.

* St. přípravka A: SK Vršovice - FC Tempo 2:0

Vydáno dne 25. 10. 2007 (1002 přečtení)

"Tento zápas se mi hodnotí velmi špatně. Za stavu 0:0 jdeme tři sami na branku, nastřelíme břevno a přesto v půli prohráváme 0:2. Po změně stran jsme byli opět lepším týmem, ale soupeř si nás vzadu ohlídal, i když jsme měli další šance. Tentokrát vyhrál šťastnější tým," hodnotil předehrávku 10. přeborového kola trenér Jiří Šak.

SK Vršovice - FC Tempo 2:0 (2:0)
    Tempo: O.Moudrý - J.Moudrý, Šváb, Heinc, Haluska, Hrstka, Kofroň, Hyršl, Šmíd, Štěpánek, Lazarov, Adámek, Jelínek, Kuriš.

* St. přípravka A: FC Tempo - AC Sparta Praha 0:13

Vydáno dne 23. 10. 2007 (1508 přečtení)

"Tento zápas ukázal, že ani naše nasazení nestačí na tak kvalitní tým. Soupeř prokázal větší důraz v osobních soubojích a byl rychlejší. Někteří hráči mě zklamali. Pochválit mohu jen bratry Moudré, Hrstku, Švába a Štěpánka," hodnotil utkání trenér Jiří Šak.

FC Tempo - AC Sparta Praha 0:13 (0:7)
    Tempo: O.Moudrý - J.Moudrý, Šváb, Heinc, Haluska, Hrstka, Kofroň, Hyršl, Šmíd, Štěpánek, Lazarov, Musílek, Holub.

* St. přípravka B: FC Tempo B - Sokol Lipence 4:3

Vydáno dne 22. 10. 2007 (1258 přečtení)

Osmé kolo soutěže jsme hráli 20.10. doma proti Lipencům. Sešli jsme se téměř v plné sestavě a mysleli si, jak se později ukázalo mylně, že zápas proti poslednímu týmu tabulky nebude příliš těžký.

Už ale první minuty ukázaly, že to bude zápas vyrovnaný a že jsme soupeře podcenili. Hrálo se na obou stranách a stejně tak šance na vstřelení prvního gólu jsme měli jak my tak i soupeř. Nakonec jsme se první radovali my a to v 9. minutě zásluhou Adámka, kterému na střelu přihrál Klajbl. Bohužel hned v 10. minutě soupeř po naší chybě v obraně prudkou střelou vyrovnává. Následovala opět vyrovnaná hra, až ve 21. minutě Hlaváč sebral soupeři na jeho půlce míč a pěknou střelou ho poslal za záda soupeřova gólmana. První půlka skončila 2:1.

* St. přípravka A: FK Viktoria Žižkov - FC Tempo 4:4

Vydáno dne 18. 10. 2007 (1039 přečtení)

"Zápas byl divný v tom, že proti nám nastoupily v podstatě dva týmy. Jeden byl z Xaverova, ten druhý žižkovský, který hraje druhou třídu a s přehledem ji vede. V samotném utkání jsme vedli 1:0 a poté dokonce 4:2, hrál se pohledný fotbal a remíza je zřejmě zasloužená, byť pro oba týmy ztrátou. Kluci odvedli výborný výkon, vyzdvihl bych gólmana Píra," hodnotil přeborový bod zvenku trenér Jiří Šak.

FK Viktoria Žižkov - FC Tempo 4:4 (2:1)
    Branky Tempa: Štěpánek 2, Hrstka, De Gregorio.
    Tempo: Píro - J.Moudrý, Šváb, Heinc, Haluska, Hrstka, Kofroň, Hyršl, De Gregorio, Štěpánek, Kuriš, Holub, Veselý, Lazarov, Šmíd.