22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka B: Čechoslovan Chuchle - FC Tempo B 0:12

Vydáno dne 15. 10. 2007 (1968 přečtení)

Dne 13.10. jsme odjeli k zápasu do Chuchle. Zápas se hrál brzy ráno a byla celkem zima. Vzhledem k nemocem a škole v přírodě jsme si půjčili z áčka Matěje Štěpánka, aby doplnil naši sestavu.

Přestože soupeř byl převážně mladší, tak úvod zápasu nebyl úplně ideální. Trochu jsme se trápili a i když jsme soupeře tlačili, nedařilo nám se zakončit. Až přišla 14. minuta a kopali jsme roh. Míč se dostal do skrumáže před brankou, až si ho soupeř do vlastní brány poslal sám. To kluky nastartovalo a začali jsme více tlačit. V 16. minutě nakopl Petřek balon k soupeřově bráně a pohotový Adámek krásně dorazil za záda soupeřova gólmana. Tím začal svůj střelecký koncert. Další gól přidal v 18. minutě, kdy zužitkoval odražený míč od soupeře. Do konce první půlky přidal góly ještě dva a to ve 21. minutě, kdy využil přihrávku od Slavíčka a ve 23. minutě Adámkovi přihrál Kuriš. První půlka skončila 0:5.

Celý článek... | Autor: Dita Hasmanová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: FC Tempo - JM Chodov 2:1

Vydáno dne 10. 10. 2007 (1040 přečtení)

Důležité tři body se soupeřem z konce tabulky. Tempo je získalo zaslouženě kolektivním výkonem, Chodov kompletně ročníku 98 ale vzdoroval a příští sezónu bude velmi silný.První branku vstřelil z dorážky Slavíček, posila z B týmu, ve 13. minutě a o dvě minuty pozdeěji proměnil sólový nájezd De Gregorio. Po změně stran Tempo hlídalo pozornou obranou výsledek, soupeř díky důrazu v koncovce snížil až v poslední minutě.

FC Tempo - JM Chodov 2:1 (2:0)
    Branky Tempa: Slavíček, De Gregorio.
    Tempo: Píro - J.Moudrý, Šváb, Heinc, Hrstka, Haluska, Štěpánek, Hyršl, Šmíd, De Gregorio, Slavíček, Kofroň, Jelínek, Adámek, Holub.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: FC Tempo B - AFK Slavoj Podolí C 2:0

Vydáno dne 09. 10. 2007 (1099 přečtení)

V sobotu 6.10. jsme odehráli 6. kolo soutěže, doma proti Slavoji Podolí C, soupeři, který měl v tabulce stejný počet bodů a jen díky lepšímu skóre byl nad námi.

Kluci se do soupeře pustili s velkou chutí, ale začátek zápasu se hrál spíše na naší straně. Pak ale přišla 9. minuta a my vhazovali aut na straně soupeře. K hodu se postavil Hlaváč, který pěkně poslal balon Kurišovi, ten se kličkou uvolnil a přesnou střelou poslal míč za záda soupeřova gólmana. Po tomto gólu se kluci do soupeře ještě více zakousli. Vytvořili jsme si i dost šancí, ale bohužel již žádnou neproměnili. Stav v půlce byl 1:0.

* St.přípravka B: Real Král. Vinohrady - FC Tempo B 1:4

Vydáno dne 03. 10. 2007 (1820 přečtení)

Poslední zářijový den jsme odehráli další z řady mistrovských zápasů tentokrát proti Realu Královské Vinohrady na hřišti v Lipencích. Zápas se hrál celkem v dobrém čase, i počasí nám přálo, jen jsme přijeli pouze v deseti.

Již od začátku bylo jasné, že zápas nebude jednoduchý už jen proto, že někteří soupeřovi hráči byli o hlavu větší a daleko robustnější než naši. Kluci se jich ale nezalekli a od prvních minut se prali o každý balon. I když se začátek první půle hrál spíše na naší straně, radovali jsme se první my a to ve 12. minutě, kdy po našem rohovém kopu se dostal míč ke Kurišovi, který přihrál Klajblovi a ten se už neomylně trefil do soupeřovy branky. Poté se hrála vyrovnaná hra s šancemi na obouch stranách až do 23. minuty, kdy soupeř vyrovnal střelou pod břevno. Kluci ale bojovali dál a ve 25 minutě využívá krásné přihrávky od Klajbla Kuriš a tím těsně před koncem první půlky zvyšuje na 2:1 pro nás.

* St.přípravka A: Slavoj Podolí - FC Tempo 13:0

Vydáno dne 01. 10. 2007 (1215 přečtení)

"První půle nám nevyšla. Gólman Ondra Moudrý si vybral slabší den a ve třetí minutě to už bylo 3:0. Do druhé půle jsme nastoupili se zúženým kádrem a v bráně s Honzou Moudrým a celkem jsme se se soupeřem dokázali držez krok," stručně komentoval vysokou porážku trenér Jiří Šak.

Slavoj Podolí - FC Tempo 13:0 (9:0)
    Tempo: O.Moudrý - J.Moudrý, Šváb, Heinc, Hrstka, Haluska, Štěpánek, Adámek, Lazarov, Veselý, Kriesman, Kofroň, Jelínek, Hyršl, Holub, Mencl.

* St. přípravka A: FC Tempo - SK Motorlet 1:8

Vydáno dne 25. 09. 2007 (1152 přečtení)

"Tento zápas se našim hráčům nepovedl. Soupeř byl důraznější a všude o krok dřív," stručně komentoval vysokou porážku trenér Jiří Šak. I on ví, že v boji o záchranu přijdou důležitější zápasy

FC Tempo - SK Motorlet Praha 1:8 (1:4)
    Branka Tempa: Šmíd.
    Tempo: O.Moudrý - J.Moudrý, Šváb, Heinc, Hrstka, Haluska, Štěpánek, De Gregorio, Adámek, Lazarov, Veselý, Šmíd, Kriesman, Kofroň.

* St. přípravka B: FC Tempo B - Slovan Kunratice 6:1

Vydáno dne 22. 09. 2007 (1260 přečtení)

Dne 21.9.07 jsme na domácí půdě odehráli již čtvrté kolo soutěže. Naším soupeřem byly tentokrát Kunratice. Již před zápasem nás provázela smůla, protože tři hráči z důvodu zranění nemohli nastoupit a opora Schwank bohužel opustil naše řady a přesídlil na Motorlet. Využili jsme tedy možnosti a půjčili si dva hráče SPA.

Zápas se ale od začátku vyvíjel pro nás příznivě, měli jsme převahu už od prvních minut, i když Kunratice občas dokázaly pozlobit. První úspěch se dostavil v 7. minutě, kdy se po přihrávce od Slavíčka trefil Klajbl. Ve 13. minutě přidává gól Večerník, který zužitkoval přihrávku od Moudrého. Poslední gól první půle přesnou střelou dává Slavíček.

* St. přípravka A: SK Aritma - FC Tempo 1:2

Vydáno dne 18. 09. 2007 (1117 přečtení)

V důležitém přeborovém utkání získala starší přípravka A další tři body do tabulky. Vedl k nim poctivý obětavý výkon. Tým vycházel ze zajištěné defenzívy a podnikal rychlé brejky a dva z nich dokonale vyšly a otočily nepříznivý stav, který trval od 15. minuty po vedoucí brance domácích. Ve 22. minutě srovnal Honza Moudrý a ve 33. minutě zápas rozhodl Matěj Štěpánek. "Soupeř měl územní převahu, ale bojovným výkonem jsme s ním dokázali běhat a pochvalu zaslouží celý tým," poznamenal trenér Jiří Šak.

SK Aritma - FC Tempo 1:2 (1:1)
    Branky Tempa: J.Moudrý, Štěpánek.
    Tempo: O.Moudrý - Jelínek, Holub, Šváb, Haluska, Hrstka, Štěpánek, Hyršl, Heinc, De Gregorio, Adámek, Lazarov, Schwank, Veselý, J.Moudrý, Šmíd.

* St. přípravka B: Slavoj Vyšehrad B - FC Tempo B 1:0

Vydáno dne 18. 09. 2007 (1021 přečtení)

Dne 16.9. jsme odehráli třetí kolo soutěže tentokrát proti Vyšehradu na jejich hřišti. Průběh celého zápasu byl velmi vyrovnaný a nebýt smolné branky, kterou jsme dostali hned ve druhé minutě po rohovém kopu soupeře, skončil by remízou. Kluci se snažili a i když soupeř měl více jak polovinu týmu o rok starší a dost jich také bylo o hlavu větších, měli jsme hodně šancí a soupeři nic nedarovali zadarmo. Tentokrát kluci předvedli, že bojovat umí, i když trochu vázne koncovka. Bohužel nám chybělo trochu toho pověstného štěstí a zápas mohl skončit jinak.

Slavoj Vyšehrad B - FC Tempo B 1:0 (1:0)
    Tempo: Píro - Adámek, Petřek, Jelínek, Klajbl, Schwank, Bureš, Večerník, Slavíček, Klíma, Hlaváč, Žákovský, Hasman.

* St. přípravka A: FC Tempo - Optimum sport 3:1

Vydáno dne 12. 09. 2007 (1104 přečtení)

Soupeř dostal v prvním kole devatenáct branek na Slavii, Tempo půltucet na Braníku. Je jasné, že oba týmy budou bojovat v přeboru o záchranu, proto je výhra svěřenců trenéra Šaka velmi cenná.

Tempo mělo po celé utkání stálou převahu, trenér Šak si troufl točit dvě sedmičky, nemusel sestavu nijak stahovat. Do vedení se sice dostali hosté gólem z přímého kopu, vzápětí ale vyrovnal průbojný Hyršl a do poločasu strhl vedení na stranu Tempa cyhtrou tečí De Gregorio. Po změně stran pak výhru pojistil třetím gólem Schwank. "Po celý zápas jsme měli převahu, bohužel jsme neproměnili spoustu šancí a připravili se o výraznější vítězství," uvedl kouč Šak.

* St. přípravka B: FC Tempo B - FK Řeporyje 2:4

Vydáno dne 09. 09. 2007 (1047 přečtení)

Den 7. září a náš druhý mistrák opět na domácí půdě tentokrát proti Řeporyjím. Vzhledem k nepřízni počasí nám odpadl pondělní i čtvrteční trénink a to se zřejmě trochu odrazilo na naší hře zejména ve druhé půlce.

První poločas se hrál zejména na straně soupeře. Měli jsme několik příležitostí a nastřelili několikrát tyč. Ale góly jsme dali jen dva a to ve 13. minutě zásluhou Adámka, který sebral soupeři balon a již se nedal zastavit. Druhý gól dal po krásné akci v 19. minutě Schwank, jenž si pěkně podával balon s Klajblem. Bohužel ve 21. minutě po chybě v obraně Řeporyje snížily na 2:1.

* St. přípravka A: ABC Braník - FC Tempo 12:0

Vydáno dne 04. 09. 2007 (2129 přečtení)

Proti favoritovi pražského přeboru jsme podali bojovný výkon až ve druhé půli, přesto jsmedostali branku v jeho první minutě a dva góly v té poslední. První poločas jsme měli ze soupeře až příliš velký respekt a dostali po hrubých chybách gólmana a obrany pět hloupých gólů. Do druhé půle šel chytat Ondřej Moudrý a týmu pomohl," hodnotil první utkání trenér Jiří Šak, jenž postrádal opory Šmída a Jana Moudrého.

Ve druhém kole hostí Tempo v domácím prostředí Optimum, k dispozici již budou i nejlepší hráči starší přípravky B.

ABC Braník - FC Tempo 12:0 (7:0)
    Tempo: De Gregorio, O.Moudrý - Holub, Kofroň, Šváb, Haluska, Hrstka, Štěpánek, Hyršl, Heinc, Brümmer, Lazarov, Mencl, Kriesman.

* St. přípravka B: FC Tempo B - Zbraslav 8:2

Vydáno dne 04. 09. 2007 (1239 přečtení)

V neděli 2.9. jsme zahájili sezonu prvním mistrovským zápasem již jako starší přípravka B. V prvním kole jsme hostili Zbraslav. Po předchozím týdenním soustředění bylo znát, že jsou kluci trochu unavení přesto se na zápas těšili a pustili se do něj s velkou chutí.

Od začátku zápasu jsme soupeře tlačili více na jeho stranu a úspěch se dostavil hned ve 4. minutě, kdy po přihrávce od Kuriše zakončuje Schwank. Stejný hráč využívá v 5. minutě příležitost a trefuje se z přímého kopu. V 7. minutě dostává Adámek pěknou přihrávku od Schwanka a neomylně vymetá síť soupeře. Následovala vyrovnanější část, kterou se nám povedlo ukončit v 18. minutě zásluhou Kuriše, kterému přihrál Adámek. Pak ale kluci trochu polevili a Zbraslavi se povedlo hned dvakrát skórovat a to v 19. a 25. minutě a tím snížit na 4:2.

* St. přípravka A: FC Tempo - SK Slavia Praha 2:1

Vydáno dne 22. 06. 2007 (1203 přečtení)

"Nádherný zápas plný šancí, kde se štěstí přiklonilo k nám. Kluci neměli strach z věhlasného soupeře a udělali pro záchranu maximum. Konečně hráli jako jeden tým. Děkujeme za podporu všem Tempákům a už se těšíme na příští sezónu na velkém hřišti," uvedl po utkání, ve kterém si Tempo v poslední možné chvíli zajistilo účast v přeboru i pro příští sezónu, trenér Oračko. Slavia nastřelila dvakrát břevno, byla kombinačně lepší, ale Tempáci nezměrnou bojovností zápas urvali pro sebe.

Zvláštní poděkování patří trenéru mladších žáků B Šaňu Holkovi, který, ač s vidinou teoretického postupu, šetřil své hráče ročníku 96 Kocábka a Folprechta, nenasadil je do svého utkání, aby byli čerství na záchranářská boj přípravky.

FC Tempo - SK Slavia Praha 2:1 (2:0)
    Branky Tempa: Kocábek, Machulka.
    FC Tempo: Valenta, Barda - Folprecht, Gronych, Klíma, Kojan, Pyndzyn, Klouček, Machulka, Oračko, Kocábek, Maliňák, J.Moudrý.

* St. přípravka B: FC Tempo B - Sokol Kolovraty 2:5

Vydáno dne 17. 06. 2007 (1078 přečtení)

"Úvod zápasu probíhal v naší režii a ve 2. minutě jsme se ujali Moudrým vedení. Po náhodné akci ale soupeř vyrovnal a na konci první půle strhnul vedení na svoji stranu, byť jsme byli v prvním poločase lepším týmem. Úvod druhé půle patřil soupeři a bějem dvou minut vstřeli dvě branky. Podařilo se nám gólem Hyršla snížit na 2:4, ale to bylo z naší strany vše. Soupeř byl ve druhé půli lepší a přidal ještě pátý úspěch," hodnotil poslední mistrovský zápas trenér Jiří Šak.