11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka A: Bohemians 1905 - FC Tempo 5:1

Vydáno dne 14. 06. 2007 (1107 přečtení)

V dalším existenčním utkání svvěřenci trenéra Oračka dělali co mohli, ale na body to proti Bohemce nestačilo. Přijďte povzbudit Tempáky v neděli ve 12:15 proti Slavii. K záchraně přeboru musí Tempo zvítězit!

Bohemians 1905 - FC Tempo 5:1 (3:0)
    Branka Tempa: Gronych.
    FC Tempo: Valenta, Barda - Gronych, R.Novák, Vencl, Klíma, Pyndzyn, Klouček, Čech, Machulka, Oračko, Kocábek, Kojan, V.Novák, Maliňák.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: TJ Kyje - FC Tempo B 7:2

Vydáno dne 12. 06. 2007 (1118 přečtení)

Oslabená o několik stabilních hráčů a nemocného trenéra Šaka odjela do Kyjí starší přípravka B. Jelikož o rok mladší kolegové byli na turnaji, pomohli týmu o dva roky mladší spoluhráči z mladší přípravky B i s trenérem Hozákem. Tempo sice prohrávalo už 0:3, ale dokázalo brankami Šmída a benjamínka Koubka snížit na rozdíl jedné branky, ale věková převaha domácích se poté projevila, navíc v brance se nevedlo Lazarovovi, kterého ale vůbec nelze vinit, protože brankářem není.

TJ Kyje - FC Tempo B 7:2 (1:0)
    Branky Tempa: Šmíd, Koubek.
    FC Tempo: Lazarov - Kriesman, Hyršl, Brümmer, Obermajer, Mencl, Šváb, Kofroň, Hrstka, Šmíd, De Gregorio, Šebek, Koubek, Hozák, Pekárek.

* St. přípravka A: FC Tempo - Union Vršovice 0:2

Vydáno dne 08. 06. 2007 (1258 přečtení)

Bez kanonýra Kocábka, Maliňáka i obou Nováků se musela v důležitém utkání o záchranu přeboru obejít starší přípravka A. Po vyrovnané první půli oslabenému Tempu po změně stran zákonitě došly síly a soupeř dvěma góly získal tři body.

FC Tempo - SK Union Vršovice 0:2 (0:0)
    FC Tempo: Barda - Gronych, Folprecht, Pavlát, Pyndzyn, Klíma, Klouček, Vencl, Machulka, Oračko, Valenta.

* St. přípravka B: FC Tempo B - Sparta dívky 2:2

Vydáno dne 05. 06. 2007 (1122 přečtení)

"Viděli jsme velice hezké, bojovné a vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Mohly vyhrát oba týmy, remíza je sparvedlivá," hodnotil zápas trenér Jiří Šak. Tempo se ujalo dvěma góly Folprechta vedení 2:0, ale děvčata v poslední minutě první půle snížila a po změně stran skóre srovnala.

FC Tempo B - Sparta dívky 2:2 (2:1)
    Branky Tempa: Folprecht 2.
    FC Tempo: O.Moudrý - Šváb, Jelínek, Heinc, Holub, Šmíd, Sláma, Mencl, Kriesman, De Gregorio, J.Moudrý, Chleborád, Kocábek, Folprecht, Vencl.

* St. přípravka B: Sokol Lipence - FC Tempo B 2:1

Vydáno dne 28. 05. 2007 (1112 přečtení)

Zbytečná prohra v Lipencích. Bohužel chyběly opory Hrstka, Kofroň a Šmíd, a tým tak posílili hráči ročníku 98 a Pekárek ještě o rok mladší. První půli bylo Tempo lepším týmem a ujalo se vedení Janem Moudrým z penalty. Soupeř po změně stran ze stejné situace srovnal. Další penaltu však bohužel Moudrý neproměnil a Lipence rozhodly o svém šťastném vítězství pět minut před koncem.

Sokol Lipence - FC Tempo B 2:1 (0:1)
    Branka Tempa: J.Moudrý z penalty.
    FC Tempo: Valenta - Jelínek, Šváb, Hyršl, J.Moudrý, Pekárek, Hasman, Heinc, O.Moudrý, Holub, Brümmer, Lazarov, Kuriš, Hlaváč, Adámek.

* St. přípravka A: Sparta - FC Tempo 9:0

Vydáno dne 28. 05. 2007 (1192 přečtení)

Zápas byl velmi ovlivněn velkými absencemi, vždyť trenérům z různých důvodů chyběli Kocábek, Klouček, Folprecht, Vencl a Kojan. Jednoznačný zápas není třeba více rozebírat. Největším zážitkem bylo pro kluky strahovské setkání s Tomášem Rosickým.

AC Sparta Praha - FC Tempo 9:0 (3:0)
    FC Tempo: Barda - Gronych, Pavlát, Rod, Kejklíček, Maliňák, Oračko, Machulka, R.Novák, V.Novák, Pekárek, Valenta.

* St. přípravka A: FC Tempo - Spartak Kbely 5:0

Vydáno dne 23. 05. 2007 (1276 přečtení)

Povinná výhra nad posledním týmem přeboru, který ještě nezískal ani bod. Soupeř se snažil, ale k ohrožení branky Tempa se prakticky nedostal, i když trenéři Tempa dali prostor i širšímu kádru. Hattrickem se blýskl Vencl, navrátilec po zranění, po gólu přidali Robert Novák a kapitán Pyndzyn.

FC Tempo - Spartak Kbely 5:0 (3:0)
    Branky: Vencl 3, R.Novák, Pyndzyn.
    FC Tempo: Barda - Gronych, Folprecht, Vencl, V.Novák, Pyndzyn, Rod, Maliňák, Kocábek, Oračko, Machulka, R.Novák, Kejklíček.

* St. přípravka B: FC Tempo B - SEMI Kačerov 4:2

Vydáno dne 19. 05. 2007 (1617 přečtení)

Tomu se říká bojovný výkon! Kluci dřeli nadoraz, nevypustili jedniný souboj a odměnou jim byl skalp vedoucího týmu tabulky, byť v zimní přestávce oslabeného několika odchody.

Skóre otevřel Šváb, druhou branku přidal po Chleborádově střele do tyče dorážející Jan Moudrý. Hosté ale do půle snížili a po pauze dokonce po chybě obrany srovnali. Tempáci se ale nevzdali, ještě zvýšili obrátky a po Hrstkově průniku se trefil Holub a v poslední minutě Šmíd pečetil zaslouženou výhru střelou do šibenice.

* St. přípravka A: SK Motorlet - FC Tempo 2:0

Vydáno dne 15. 05. 2007 (1072 přečtení)

Čtvrtou porážku v řadě si v přeboru připsala starší přípravka A a stále ve vyrovnané tabulce musí počítat s bojem o záchranu. Motorlet má podobné starosti, a tak do hry nasadil ročník 96, i když většinu sezóny odehráli kluci o rok mladší. "Rozhodně se nemáme za co stydět, kluci bojovali nadoraz a zápas zvládli velmi dobře, byť výsledek příznivý není," chválil trenér Jaroslav Klouček. První branku Tempo dostalo v 6. minutě, druhou devět minut před koncem.

SK Motorlet - FC Tempo 2:0 (1:0)
    FC Tempo: Barda - Klíma, Folprecht, Vencl, V.Novák, Pyndzyn, Klouček, Maliňák, R.Novák, Kocábek, Oračko, Machulka.

* St. přípravka B: Slavoj Podolí C - FC Tempo B 1:1

Vydáno dne 15. 05. 2007 (1029 přečtení)

Bod ze hřiště Podolí přivezla starší přípravka B. "Ale mohly být tři, na šance jsme v kvalitním utkání jasně vyhráli, jen Honza Moudrý šel třikrát sám na branku," hodnotil zápas trenér Jiří Šak. "Posílili nás dva hráči mladší přípravky A Kuriš a Jelínek a oba musím pochválit, Jelínek dokonce odehrál na postu stopera celé utkání."

Slavoj Podolí C - FC Tempo B 1:1 (1:1)
    Branka Tempa: Šmíd.
    FC Tempo: Kofroň - Jelínek, Heinc, Hrstka, Hyršl, Šmíd, Kuriš, J.Moudrý, Šváb, Holub, Brümmer, Kriesman.

* St.přípravka B: FC Tempo B - Slavoj Hloubětín 9:0

Vydáno dne 06. 05. 2007 (1332 přečtení)

Oba týmy měly před utkáním v tabulce stejný počet bodů, ale konečné skóre tomu neodpovídá. Z A týmu hráli Robert Novák a Oračko, po zranění se rozehrával také Maliňák. První poločas byl střeleckým koncertem Honzy Moudrého. Nejdříve bleskově skóroval v 1. a 2. minutě a ve 20. zkompletoval čistý hattrick. Druhý poločas byl jen otázkou výše skóre, nakonec zůstalo v jednociferné podobě.

FC Tempo B - Slavoj Hloubětín 9:0 (3:0)
    Branky Tempa: J. Moudrý 4, R. Novák a Mencl 2, Hrstka.
    FC Tempo: O. Moudrý - J. Moudrý J., R. Novák, Hrstka, Kofroň, Maliňák, Šmíd, Holub, Mencl, Brümmer, Hyršl, Oračko, Lazarov.

* St. přípravka A: FC Tempo - Slavoj Podolí 0:4

Vydáno dne 05. 05. 2007 (1053 přečtení)

Úvod utkání byl velice vyrovnaný, Tempo bylo soupeři ze samého čela tabulky naprosto vyrovnaným soupeřem, dokonce nastřelilo břevno. Soupeř bohužel udeřil dvěma slepenými góly ve 14. a 15. minutě. Obraz hry se nezměnil ani po změně stran, vyrovnaný zápas, ve kterém však soupeř působil o něco sehraněji. Tempo si v závěru vytvořilo stálý tlak, ale tři minuty před koncem si dalo hloupý vlastní gól a za minutu nato dostalo branku čtvrtou.

FC Tempo - AFK Slavoj Podolí 0:4 (0:2)
    FC Tempo: Barda - R.Novák, Folprecht, V.Novák, Pyndzyn, Klouček, Gronych, Kocábek, Oračko, Machulka, Maliňák.

* St. přípravka A: SK Střešovice - FC Tempo 3:2

Vydáno dne 03. 05. 2007 (996 přečtení)

Důležitý zápas o pozice ve středu tabulky Tempo bohužel smolně ztratilo. Po bezbrankové první půli tým dostal ve 27. a 28. minutě dva slepené góly. Za čtyři minuty ale kanoný Kocábek po samostatné akci snížil a ve 34. minutě stejný hráč z penalty, nařízené za ruku ve vápně, skóre srovnal. Cennou remízu ale Tempo neudrželo, když se domácí ve 40. minutě trefili z přímého kopu.

SK Střešovice 1911 - FC Tempo 3:2 (0:0)
    Branky Tempa: Kocábek 2.
    FC Tempo: Barda - Kojan, Folprecht, Klíma, R.Novák, Pyndzyn, Klouček, Gronych, Kocábek, Oračko, Machulka, Maliňák, V.Novák.

* St. přípravka B: Kunratice - FC Tempo B 2:1

Vydáno dne 01. 05. 2007 (1063 přečtení)

Protože máme opět nemocného brankáře, musel do branky nastoupit navrátilec Lazarov. Zápas jsme začali nešťastným inkasovaným gólem, kdy jsme soupeři pomohli a míč se odrazil do brány od našeho hráče. Po tomto gólu kluci nehráli příliš bojovně, a tak jsme dostali ještě gól druhý.

Ve druhé polovině jsme daleko více bojovali, měli více ze hry, ale bohužel vstřelit branku se nám podařilo jen jednou a to po samostatném nájezdu Kloučka, posily z A týmu.

Kunratice - FC Tempo B 2:1 (2:0)
    Branka Tempa: Klouček.
    FC Tempo: Lazarov- Moudrý J., Šváb, Heinc, Hrstka, Kofroň, Mencl, Brümmer, Kriesman, Hyršl, Kejklíček, Pyndzyn, Klouček.

Celý článek... | Autor: Martina Heincová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: FC Tempo - SK Modřany 7:0

Vydáno dne 26. 04. 2007 (1009 přečtení)

Starší přípravka B si k přípravnému utkání pozvala tým Modřan, který je nakombinován z několika ročníků. Brankář Tempa neměl po celé utkání prakticky žádnou práci, zatímco na druhé straně se musel jeho kolega pěkně otáčet a nutno podotknout, že některé z branek jdou na jeho konto. Trenér Šak zkoušel hráče na netradičních postech a v neděli bude chtít potvrdit zlepšenou formu v mistráku v Kunraticích.

FC Tempo B - SK Modřany 7:0 (4:0)
    Branky Tempa: Hrstka 2, Brümmer, Heinc, J.Moudrý, Šváb, Šmíd.