18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka A: Šest statečných na medaili nedosáhlo

Vydáno dne 30. 01. 2007 (1038 přečtení)

Šest statečných hráčů starší přípravky A bojovalo za tempácké barvy na domácím venkovním turnaji v neděli 28.ledna a stačilo to jen na 4. místo z pěti účastníků. Tým trenéra Oračka postihla obrovská marodka, nominaci, natož střídání nemohl provádět. Hrálo se 2x12 minut, a tak jsou výsledky pro Tempo ještě přijatelné,

Výsledky: Tempo - Admira 2:5, Aritma - Vršovice 1:5, Tempo - Trnovany 4:0, Admira - Aritma 1:2, Vršovice - Trnovany 4:0, Tempo - Aritma 1:3, Admira - Vršovice 2:3, Aritma - Trnovany 1:1, Vršovice - Tempo 3:0, Trnovany - Admira 0:11.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: Jediný bod ze remízu s Aritmou

Vydáno dne 29. 01. 2007 (1019 přečtení)

Starší přípravka B na sobotním turnaji ročníků 97 na domácí umělé trávě sice v nabité konkurenci skončila poslední s jedním bodem za remízu a Aritmou, ale uhrála poměrně přijatelné výsledky, odchody a změnami trenérů oslabený kádr se postupně dává dohromady. Turnaj vyhrál SIAD Most o bod před Rokycany, třetí skončila Bohemka, která startovala s o rok mladším týmem.

Výsledky: Bohemians 1905 - Libuš 2:1, Aritma - Tempo 1:1, Rokycany - Most 6:1, Bohemians 1905 - Aritma 0:0, Libuš - Most 2:3, Tempo - Rokycany 0:3, Aritma - Libuš 1:1, Rokycany - Bohemians 1905 3:2, Most - Tempo 1:0, Aritma - Rokycany 2:2, Libuš - Tempo 4:1, Bohemians 1905 - Most 1:2, Rokycany - Libuš 2:2, Most - Aritma 2:0, Tempo - Bohemians 1905 0:2.

* St. přípravka B: Soupeři na Motorletu nad naše síly

Vydáno dne 24. 01. 2007 (1193 přečtení)

Na silně obsazeném turnaji Motorletu skončila starší přípravka B na 6. místě. Do zápasů jsem střídal oproti minulému turnaji dvě celé čtveřice. V jedné bylo sehrané útočné duo Hrstka - Moudrý, ve druhé pak útočilo dívčí duo. Nutno dodat, že holky se na hřišti neztratily. První zápasy se hráči hodně sehrávali, bylo znát, že moc neví, kdo má kde stát. Ve třetím zápase jsme vstřelili dvě branky, ale potupných 8 jich dostali. Na závěrečné dva zápasy se všichni víc nahecovali a začali hrát solidní fotbal. Na bodový zisk to ale nestačilo. Nicméně turnaj splnil účel, neboť všichni hráči a hráčky získali dost cenných zkušeností v bojích se soupeři, se kterými se budou potkávat příští sezonu na přeborových kolbištích.

* St. přípravka B: S novými trenéry na 4. místě

Vydáno dne 17. 01. 2007 (1397 přečtení)

Premiérový turnaj pod vedením trenérské dvojice Hron, Šedo má za sebou tým starší přípravky B ročníku 1997. Na domácím halovém turnaji v Modřanech obsadilo Tempo 4. místo se ziskem tří bodů za výhru nad Modřany. O umístění na 4. pozici rozhodl při bodové shodě i stejném skóre s Modřany až penaltový rozstřel. Suverénním vítězem turnaje se stal tým Český lev Beroun.

"Hráče teprve poznáváme, napsal jsem si hodně poznámek o každém z nich, víme na čem pracovat," poznamenal trenér Patrik Šedo. Další turnaj na tým čeká již tuto neděli hale ZŠ TGM v Ruzyni na turnaji pořádaným Motorletem.

* St. přípravka A: Na turnaji mladších žáků 4. místo

Vydáno dne 15. 01. 2007 (1327 přečtení)

V neděli 14. ledna Tempo pořádalo na umělé trávě jednodenní turnaj pro hráče ročníku 1995 a mladší. V domácích dresech nastoupila starší přípravka A, tedy hráči ročníku 1996 a v konkurenci šesti týmů obsadila čtvrté místo. Stačil jí k tomu jediný vstřelený gól Hájům z kopačky Kejklíčka znamenající vítězství, bezbrankové remízy uhrála se Stodůlkami a Bohemians Praha.

Celkovým vítězem turnaje se stal tým Tatranu Kadaň před Stodůlkami a Spartakem Příbram.

* St. přípravka A: V Jesenici na pátém místě

Vydáno dne 17. 12. 2006 (1134 přečtení)

Starší přípravka A ukončila rok 2006 halovým turnajem v Jesenici pořádaným Optimem. Ve slušné konkurenci obsadila sice až páté místo, ale herně nezklamala, od bronzu ji dělil jediný bod. Hrálo se systémem každý s každým dvakrát dokola jednou deset minut. Martin Barda byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Sestava: Barda, Valenta - Rod, Klouček, Machulka, Kojan, V.Novák, Klíma, Gronych, Oračko.

* St. přípravka A: Na turnaj v Ústí rychle zapomenout

Vydáno dne 12. 12. 2006 (1065 přečtení)

Nevydařený turnaj má za sebou starší přípravka A. Bez hráčů ročníku 96, kteří již nastupují za mladší žáky B, nezískala na turnaji ani bod a navíc během pěti zápasů inkasovala šestatřicet branek."Moc si výpadek neumím vysvětlit, velké problémy nám dělala zejména rozehrávka," prohodil trenér Tibor Oračko.

Branky: Machulka 2, Oračko, Pavlát, Pyndzyn.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

* St. přípravka B: Dvě výhry braly sedmé místo

Vydáno dne 28. 11. 2006 (1176 přečtení)

Na kvalitně obsazeném turnaji Olympie Hradec Králové vybojovala starší přípravka B. Bez trenéra Zmatlíka pod vedením pana Heince tým získal dvě těsná vítězství, na silnější soupeře zvučnějších jmen nestačil a nakonec obsadil sedmé místo z deseti účastníků.

Branky: Hrstka 2, Mencl, J. Moudrý, Šváb.
    Sestava: Heinc - J.Moudrý, Hrstka, Čermák, Holub, Kofroň, Mencl, Šmíd, Šváb.

* St. přípravka A: Triumf v říčanské hale

Vydáno dne 15. 11. 2006 (1025 přečtení)

Zimní halovou sezónu načal v neděli 12. listopadu tým starší přípravky A a na turnaji v Říčanech ze sebou nechal všechny konkurenty. Druhé místo obsadil Meteor, bronz braly Uhlířské Janovice, ty jediné dokázaly svěřence trenéra Oračka porazit.

Konečné pořadí: 1. FC Tempo, 2. Meteor, 3. Uhlířské Janovice, 4. Klánovice, 5. Dolní Měcholupy.

* St. přípravka B: Kolovraty - FC Tempo B 0:1

Vydáno dne 14. 11. 2006 (1132 přečtení)

"Poslední mistrovský zápas podzimní sezóny silně oslabená starší přípravka B odehrála v chladivém počasí na hřišti Kolovrat. Někteří rodiče, rozehřátí dopolední brigádou, vytvořili na hostujícím hřišti příjemnou domácí atmosféru. Většina hráčů se jim odvděčila bojovným výkonem. Bohužel opět se projevily základní neduhy některých jedinců, ale soupeř zaostal za očekáváním. V prvním poločase jsme si vytvořili jedinou šanci, kterou Antonín Holub neproměnil. Po ojedinělé šanci ve druhém poločase zakončil úspěšně ve 41. minutě zajímavou kombinaci Holuba se Šmídem samostatným nájezdem Pavel Hrstka. Do konce zápasu zbývalo dlouhých devět minut, ve kterých jsme se obávali o výsledek," popsal utkání trenér Tomáš Zmatlík.

* St. přípravka A: Slavia - FC Tempo 7:0

Vydáno dne 11. 11. 2006 (1097 přečtení)

Se zaslouženým debaklem odjela starší přípravka ze hřiště Slavie v posledním podzimním utkání přeboru. "Slavia byla jednoznačně nejlepším soupeřem, na kterého jsme na podzim narazili. Byli rychlejší, lépe kombinovali, měli výborně nacvičené i standardní situace. Naši hráči měli bohužel ze jména Slavie přílišný respekt. První dvě branky padly po dorážkách, které nepohlídali obránci, třetí po chybě gólmana Bardy, pak již bylo po zápase," uvedl asistent trenéra Jaroslav Klouček.

* St. přípravka A: FC Tempo - Bohemians 1905 3:0

Vydáno dne 07. 11. 2006 (1102 přečtení)

Tempo potvrdilo výbornou formu, potvrdilo v domácím prostředí výhru z Vršovic a drží skvělou čtvrtou pozici v nesmírně vyrovnané přeborové tabulce. V první půli branka nepadla, ale dvakrát k ní měl velmi blízko domácí Klouček. Vedoucí branky se diváci dočkali ve 35. minutě, po faulu na Kloučka se k přímému kopu postavil kanonýr Kocábek a s pomocí teče propálil vše, co mu stálo v cestě. O čtyři minuty později zvýšil Machulka po Venclově asistenci na 2:0 a ve 45. minutě se mazáckým gólem z úhlu podruhé prosadil Kocábek.

* St. přípravka B: FC Tempo B - Kyje 1:10

Vydáno dne 07. 11. 2006 (1084 přečtení)

"První poločas naši hráči stačili držet krok jak výsledkově tak i herně. Ve druhém poločase se výrazně prokázaly všechny negativní jevy bohužel včetně jednoho z nejhorších: když se týmu nedaří, někteří jednotlivci rezignují a přestávají bojovat. Abych se přiznal, do této chvíle jsem si myslel, že v této věkové kategorii je to nemyslitelné. Předpokládal bych, že hráči nechají duši na hřišti za jakéhokoli stavu a zaujetí pro hru je předurčeno dětskou hravostí," byl zklamaný trenér Tomáš Zmatlík.

FC Tempo B - TJ Kyje 1:10 (1:2)
    Branka Tempa: J.Moudrý.
    FC Tempo: Černý, Heinc, O.Moudrý - Mencl, Čermák, Hrstka, Hyršl, Šváb, J.Moudrý, Kofroň, Obermajer, Holub.

* St. přípravka A: Vršovice - FC Tempo 1:4

Vydáno dne 29. 10. 2006 (1161 přečtení)

Tak konečně jsme viděli fotbal joko z fotbalových učebnic. Mužstvo, které si na nás hodně věřilo, kde byly i náznaky podceňování, nakonec muselo smeknout. Tempo bylo po prohře se Spartou jako vyměněný tým bez respektu před v tabulce výše umístěným soupeřem.

Začalo to krásnou kombinací na naší půli, kde vyhrál souboj David Machulka a poslal do brejku po pravé straně Martina Maliňáka. Ten se s kličkou ven ze hřiště zbavil obránce a nádherným centrem našel nabíhajícího Tomáše Kocábka, který nekompromisní střelou pod břevno zakončil - 0:1. Po výkopu domácího brankáře vyhrál hlavičkový souboj Alex Pyndzyn, David Machulka prodloužil na útočníka Jardu Kloučka a ten se k protější tyči nemýlil - 0:2.

* St. přípravka B: Sparta dívky - FC Tempo 7:2

Vydáno dne 27. 10. 2006 (1245 přečtení)

V první den podzimních prázdnin jsme odehráli zápas s dívkami Sparty Praha na travnatém hřišti Pragovky. Trenérky Sparty povolali tři hráčky ročníku 95 a ostatní děvčata ročníku 96. Sehrané kompatní mužstvo bez slabin nám především první poločas, který jsme prohráli 0:4, nedali šanci vážněji ohrozit kvalitní brankařku. Při pravidelném střídání dvou sedmiček se opět ukázaly základní nedostatky některých jednotlivců, přestože hrají fotbal přes tři roky. Druhý poločas jsme zamíchali se sestavou a "prohráli pouze" 2:3. Celkový výsledek 7:2 zcela odpovídá rozdílné kvalitě mužstev. Technická vybavenost a především základní návyky na hřišti i mimo hřiště, jak děvčat tak chlapců (v neděli jsem sledoval zápas SPA - Sparta) sparťanských mužstev jsou příkladné.

Celý článek... | Autor: Tomáš Zmatlík | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář