11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka B: FC Zličín - FC Tempo Praha B 0:5

Vydáno dne 10. 05. 2010 (1124 přečtení)

V sobotu, hodinu po poledni, jsme odehráli další mistrovský zápas a to velmi důležitý. Zajížděli jsme na půdu Zličína, který se drží v tabulce třetí od konce. Pro náš klid, v následujících zápasech, jsme chtěli na Zličíně vyhrát. Na začátek se nám zkomplikoval malinko příjezd samotných hráčů na zápas, jelikož někteří uvízli (velmi nezvykle) v sobotní koloně v okolí Barrandova. Ale nakonec se všem nominovaným podařilo dorazit a do šatny jsme šli až půl hodiny před výkopem.

Na velké rozcvičování tedy nezbylo moc času, ale to ani tolik nevadilo. Do utkání nastoupili kluci velmi nažhaveni. Po úvodním oťukávání se nám podařilo z první šance skórovat. V 5. minutě vysunul Višvader svého útočného parťáka Polívku, ten před brankářem prostrčil na nabíhajícího Obermajera, jenž dával gól do prázdné branky – 0:1!

Celý článek... | Autor: Petr Kamitz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: FC Tempo Praha B - Slavoj Vyšehrad 1:1

Vydáno dne 07. 05. 2010 (977 přečtení)

První květnovou neděli jsme přivítali na našem hřišti soupeře Slavoj Vyšehrad. Obě mužstva nemají body na rozdávání, proto se čekal litý boj.

Situaci nám komplikovalo podpoření SPA v boji o záchranu přeboru, tak jsme museli povolat posily z MPA (Lukáše Hroníka a Davida Kny). Začali jsme aktivně, ve 4. minutě se dostal k samostatnému úniku Lukáš Hroník, jeho zakončení stihla obrana srazit na rohový kop. Stále jsme se snažili střílet, střelu Davida Kny v 6. minutě s velkými potížemi vyrazil brankář hostí na roh, z něhož jsme však nebyli schopni vytěžit gól. Fakt, že jsme v úvodu soupeře zatlačili dokresluje velká příležitost v 6. minutě, kdy se Lukáš Hroník dostal k odraženému míči a jeho střela skončila na tyčce! Míč se bohužel odrazil do prostoru, kde ležel překonaný brankář, který pohotově stačil zalehnout míč, takže jsme se nedostali k dorážce. Tlak vyvrcholil únikem Petra Neckáře v 8. minutě, jeho přízemní střelu brankář hostí opět s námahou vyrazil na roh.

Celý článek... | Autor: Roman Mašek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: SK Střešovice B - FC Tempo Praha B 4:3

Vydáno dne 28. 04. 2010 (1006 přečtení)

V dalším jarním kole jsme se vydali do Řeporyj, kde hraje své domácí zápasy tým Střešovice B. Už páteční 17. hodina byla velmi zajímavá, jelikož cestovat na zápas skrz trmácející se chalupáře a chataře, není zrovna nejideálnějsí. Ale cestu jsme zvládli a byli všichni včas na zápas správně připraveni.

Poslední nemilá událost byla nepřítomnost delegovaného rozhodčího. Ačkoli jsme měli tu možnost utkání řídit, bohužel nebyl nikdo, kdo by utkání odřídil, a tak jsme osobu rozhodčího nechali na domácím celku. Dělám to velmi nerad, ale "rozhodčí" (mimochodem jeden tatínek přítomného hráče Střešovic) svou situaci absolutně nezvládl. Když pominu, že celé utkání říkal, jak mají domácí hráči hrát, tak při utkání stihl vyřídit, určitě velmi neodkladný, telefonní hovor!

* St. přípravka A: AC Sparta Praha - FC Tempo Praha 3:0

Vydáno dne 27. 04. 2010 (951 přečtení)

Za krásného fotbalového počasí jsme v sobotu v 11 hodin dorazili na Strahov, kde byl stanoven výkop se sparťanskou elitou na pravé poledne. Na klucích bylo znát, že přijeli k prvnímu celku pražského přeboru a v šatně se i tak chovali. Po rozehrání prvního balonu a po prvním střetu se soupeřem z nich obavy spadly a bojovali jako v předešlém zápase. Sparťanům se nedařilo vstřelit branku a na jejich hře to bylo znát. Bohužel ve 20. minutě 1. poločasu po větší hrubé chybě našich hráčů před vlastní bránou se ocitl sparťanský hráč tváří v tvář našemu gólmanovi a to bohužel mladí sparťané umí proměnit. Za stavu 1:0 jsme odcházeli do šaten.

Celý článek... | Autor: Michal Hozák | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: FC Tempo Praha - FK Admira Praha 1:0

Vydáno dne 27. 04. 2010 (1051 přečtení)

V nedělní odpoledne do našeho fotbalového stánku zavítali hráči z Admiry, se kterými jsme na podzim na jejich hřišti prohráli, proto jsme věděli, že získat body nebude jednoduché. Tempáci se sešli hodinu a půl před utkáním a z kluků sálala bojovná nálada a odhodlání to soupeři vrátit. S tímto duchem se vrhli do hry a všem se jejich bojovnost musela líbit, ale ne a ne vstřelit branku. Šancí v prvním poločase na naší straně bylo dostatek, ale do šaten jsme odcházeli za nerozhodného stavu 0:0.

Ve druhém poločase se hra nezměnila a kluci kýženého gólu dosáhli po důraznosti před soupeřovou brankou, kdy Obuch po odraženém míči vstřelil jediný gól utkání. V dnešním zápase se ukázalo, že kluci fotbal umí a s takovýmto nasazením můžou potrápit všechny soupeře z pražského přeboru. Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří přišli podpořit naše mladé Tempáky a to nejen z řad rodičů hráčů na hřišti a všichni tak vytvořili klukům krásnou atmosféru. Díky a příště zase na Tempu.

* St. přípravka B: FC Tempo Praha B - PSK Union 6:1

Vydáno dne 20. 04. 2010 (978 přečtení)

Druhý zápas na jaře přivedl na Tempo tým PSK Unionu ze Strašnic. Náš soupeř se nacházel až na samém konci tabulky, ale jak již víme z prvního kola, není to směrodatné, jelikož celek Střížkova byl také poslední a z Tempa si odvezl všechny tři body.

Na utkání jsme byli dobře připraveni a kluci chtěli ukázat, že na dobrý výkon z Újezdu naváží doma. Utkání začalo velmi slibně. Hned v první minutě utkání se uvolnil, po přenesení hry z pravé strany, Obuškevič, ale jeho střelu ještě stihl zblokovat obránce hostí. Kluci se do svého soupeře zakousli a od začátku se tlačili před jeho branku.

* St. přípravka A: SK Motorlet Praha - FC Tempo Praha 5:3

Vydáno dne 14. 04. 2010 (1422 přečtení)

Důležitý zápas o postavení v tabulce jsme na hřišti Motorletu na Velké Ohradě nezačali dobře a soupeř brzy vedl 1:0. Nedlouho potom soupeř udeřil znovu a dvougólové vedení hrozilo. Naštěstí se nám podařilo před přestávkou snížit. Po pěkné ráně Matyho z dálky zakončil hlavou Hozy.

O poločase jsme si v kabině vyříkali chyby a šli do druhého poločasu s předsevzetím, že zápas otočíme. Vše se začalo vyvíjet dobře a po pěti minutách srovnává Jíra na 2:2. Rozdílový gól padá bohužel do naší brány a ještě k tomu vlastní. Kluci jsou rozhozeni a po rozehrání na půlce přicházíme o míč a soupeř skóruje – 4:2. To samé se opakuje při dalším rozehrání na půlce a je po zápase – 5:2. V závěru koriguje Áďa zblízka hlavou na konečných 5:3 a naše situace v tabulce se komplikuje.

Celý článek... | Autor: Miloslav Janský | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: FK Újezd nad Lesy - FC Tempo Praha B 2:0

Vydáno dne 12. 04. 2010 (1083 přečtení)

V nezvyklý čas, už v pátek odpoledne, jsme vyrazili do pražské části Újezdu nad Lesy. Tým Újezdu je na první příčce tabulky společně s Braníkem. Podzimní duel na Tempu skončil nerozhodně, i když jsme sahali po vítězství, a tak duel na těžkém a hrbolatém hřišti dal slibovat zajímavou podívanou. Do utkání jsme měli k dispozici asi to nejlepší, co momentálně máme.

Od prvních minut to bylo především Tempo, které hrálo fotbal. Zajímavé kombinace a snad už jen branka chyběla dobrému výkonu, který kluci předváděli. Ve 4. minutě se po přihrávce Polívky dostal do velké šance Višvader, ale akci měl řešit jednodušeji a rychleji střelou. Dostal se až do bezprostřední blízkosti brankáře domácích, který situaci vyřešil zachycením míče. Ale hned o minutu později se dostal opět do samostatného úniku Višvader, jenže tentokrát ho zastavil důrazný obránce domácího týmu. Byli jsme v náporu. Po faulu na polovině hřiště zahrával trestný kop Nejedlík, ale jeho střela jen prosvištěla vedle branky Újezdu.

* St. přípravka A: FC Tempo Praha - SK Slavia Praha 2:5

Vydáno dne 04. 04. 2010 (1181 přečtení)

K sobotnímu zápasu k nám zavítali chlapci z Edenu. Věřili jsme, že můžeme bodovat a první poločas tomu i nasvědčoval. Po oťukávacím začátku prošel obranou Slavie Pítrs a po kličce chladnokrevně zavěsil. Výborný začátek, bohužel Slavia po naší chybě brzy srovnává na 1:1 a začíná se znova. Hrajeme odvážně a po faulu na náš útok střílí Peky ranou z trestného kopu z dálky na 2:1. Za tohoto stavu jdeme do kabin.

Druhý poločas zahajuje Slavia náporem a rychlé střídání hráčů nám začíná dělat problémy. Brzy je vyrovnáno a naši hráči pod tlakem kupí chyby a po několika rohových kopech vede soupeř 4:2. Soupeř dobře kombinuje a pátým gólem nás definitivně poráží. Dobře rozehraný zápas končí prohrou.

* St. přípravka B: Loko Vltavín - FC Tempo Praha B 2:1

Vydáno dne 01. 04. 2010 (1269 přečtení)

Druhé jarní kolo nás poslalo do pražských Holešovic, abychom sehráli utkání s Loko Vltavín. Měli jsme soupeři co vracet, jelikož na Tempu jsme zápas s „Lokádou“ smolně prohráli (2:3). Podzimní prohra a hlavně prohra se Střížkovem byla již zapomenuta a na kluky čekal další těžký boj o body. Do utkání jsme již mohli počítat s nově příchozím Danny Višvaderem z Bohemians 1905.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. V 1. minutě se dostal sám před brankáře domácích Martin Žůrek. Krásně udělal kličku brankáři, ale jeho slabá a nedůrazná střela do prázdné branky byla zachycena obráncem domácího týmu.

* St. přípravka B: FC Tempo Praha B - Střížkov 1:6

Vydáno dne 24. 03. 2010 (1165 přečtení)

Symbolicky jsme první jarní den, 21. března, zahájili domácím utkáním se střížkovskými Bohemians jarní sezónu 2010. Chtěli jsme vrátit soupeři podzimní těsnou prohru (1:2) na jeho hřišti, počasí se umoudřilo a travnatou plochu zahřívalo sluníčko.

Do zápasu jsme nastoupili s chutí ale i s obavami, protože to byl první zápas na přírodní trávě tento rok, navíc náš brankář Dominik Holub nastoupil s naraženým prstem na ruce. Úvod zápasu jsme bohužel trochu zaspali. Ve 2. minutě Martin Aschermann lehce ztratil míč v útoku, následoval rychlý protiútok po pravé straně, kde Kryštof Polák nedůrazně pokryl svého hráče a následné prostrčení na hrotového útočníka zaskočilo i obrannou dvojici Kryštof Tököly – Martin Obuškevič. Osamocený útočník chladnokrevně zakončil podél vybíhajícího Dominika Holuba - 0:1.

* St. přípravka A: FC Tempo Praha - SK Sparta Krč 1:1

Vydáno dne 24. 03. 2010 (1059 přečtení)

V prvním jarním zápase se na Tempu představili kluci z Krče. Věděli jsme, že přijede soupeř z čela tabulky a nic nám nedají zadarmo, tak to také bylo. Krč byla velmi důrazná a fotbalová. Od začátku byl zápas ve velmi rychlém a důrazném tempu. Domácí si z počátku nevěděli rady s důrazným a dobře individuálně hracím soupeřem. V páté minutě 0:1, poté se hra mírně srovnala. Půle 0:1 pro hosty.

Po přestávce se hra nezměnila, soupeř byl lepší. Ve 35. minutě kopala Krč pokutový kop, který náš golman Stáňa zneškodnil a kluky tím povzbudil k bojovnosti. Zvýšeným pohybem i důrazem se dostavila odměna v podobě gólu Ádi 10 minut před koncem zápasu. Krč chtěla strhnout vítězství na svou stranu a to se stalo výhodou domácích, kdy útočili do otevřené obrany. V závěru mohli i skórovat. Bohužel soupeř byl lepší a fotbalový, ale chtěl bych všem poděkovat za bojovnost v dnešním utkání, jen tak dál!

* Starší přípravka B: Předposlední místo bylo zklamáním

Vydáno dne 12. 03. 2010 (1136 přečtení)

Na konci jarních prázdnin jsme loučili se zimou na Tempu. Poslední letošní zimní turnaj naší kategorie. Ráno jsme si museli přivstat, abychom uklidili sobotní sněhovou nadílku, ale počasí v neděli již slibovalo od rána sluníčko, a tak během pár zápasů již roztály i zbytky sněhu na hrací ploše.

Jelikož jsem obstarali úvodní zápas turnaje, podmínky ještě nebyly ideální, ale i přesto jsme vše zvládli. Bohužel se to týkalo jen prvního zápasu...

* St. přípravka B: Bramborové medaile z domácího turnaje

Vydáno dne 10. 02. 2010 (1724 přečtení)

V termínové listině starší přípravky B figurují krom zimní ligy na Hájích i domácí turnaje, konané na umělé trávě. První turnaj z kraje roku se bohužel neuskutečnil, za to ten druhý měl silné obsazení! Dva týmy přivezla Sparta, dále dorazil pravidelný účastník z Ústí nad Labem a pražské týmy Dukly a Šeberova.

Na úvod nám rozlosování přisoudilo tým Sparty B.

Více o zápasech a umístění uvnitř článku...

* St. přípravka A, Meteor: FC Tempo Praha - Střešovice 3:1

Vydáno dne 10. 02. 2010 (1168 přečtení)

Dalším naším soupeřem v zimním turnaji Meteoru byl celek Střešovic. Naši kluci měli výborný nástup, dostali jsme hned od začátku Střešovice pod tlak a zatlačili je na vlastní polovinu a v 5. minutě jsme po hezké střele Jirky Kopeše otevřeli skóre zápasu. Po tomto gólu kluci začali hrát ještě s větším elánem za mohutného povzbuzování trenéra a rodičů a ve 12.minutě po krásně rozehrané akci dostal Matyáš Buzek míč na velkém vápně a krásnou střelou pod břevno zvýšil na 2:0. Ve 26. minutě dostal David Obermajer krásný pas po pravé straně do běhu a s přehledem skóroval. Do šaten jsme odcházeli za stavu 3:0.

Celý článek... | Autor: Jarmila Hozáková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář