18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka B: FC Tempo - Hloubětín 6:1

Vydáno dne 19. 05. 2005 (1091 přečtení)

Ve včerejší předehrávce 20. kola zdolala starší přípravka B tým Hloubětína vysoko 6:1 i bez kanonýra Nwogu. Velký podíl na vítězství měl především Jiří Hendrich, autor hattricku a dvou asistencí. Po brance přidali Kodiš, Linhart a Hanzlík.

FC Tempo - Hloubětín 6:1
    Branky Tempa: Hendrich 3, Kodiš, Linhart, Hanzlík.
    FC Tempo: Cahyna - Kalina, Kodiš, Folprecht, Holko, Hendrich, Jantol, Eichler, Dittrich, Kejmar, Linhart, Klimovič, Kejklíček, Hanzlík, Vacek.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: ČAFC B - FC Tempo B 3:2

Vydáno dne 15. 05. 2005 (1111 přečtení)

První porážku v jarní části sezóny utrpěla starší přípravka B na půdě vedoucího celu tabulky. Úvodní branku vstřelil Linhart po nahrávce Nwogu z rohu. ČAFC byl v prvnim poločase pod stálým tlakem Tempa a nikdo by se nedivil, kdyby vedení hostů bylo výraznější. Druhá půle byla opět v režii Tempa, které ale neproměnilo dvě tutovky Kodišem a Čerkašinem a soupeř trestal z rohu, kdy obránci nechali poskakovat míč ve vápně a ani se ho nesnažili odkopnout.

* St. přípravka A: FC Tempo - Admira/Slavoj 5:2

Vydáno dne 14. 05. 2005 (1045 přečtení)

V úvodu strhující zápas nahoru dolů. Soupeř po krásné kombinační akci trefil břevno, Erik Čech po chvíli zazvonil na tyč a míč putoval po brankové čáře. Ivo Flaks pronikal soupeřovou obranou, rychlý útočník soupeře pro změnu bořil obranu naši. Štěstí stálo při nás a najednou to bylo 2:0, pro soupeře dost kruté. Do půle bylo sníženo, na začátku druhé to chvíli bylo na vážkách, ale poté již Tempo soupeře přeběhalo i přehrálo a skóre ke spokojenosti trenéra narůstalo. Krásný zápas, kluci si poměrně kvalitně přihrávali. Sledovat trenéra Flakse je téměř stejný zážitek jako dění na hřišti.

* St. přípravka A: Zličín B - FC Tempo 1:12

Vydáno dne 10. 05. 2005 (1073 přečtení)

V úvodu sice Zličín dvakrát zahrozil, ale bez inkasované branky vydržel jen jedenáct minut. Pak se trefil kanonýr Flaks a do poločasu sám třemi brankami zápas excelentním způsobem rozhodl. Ve druhé půli se blýskl hattrickem Rudolf Čech, posila z mladší přípravky. "Po pomalém rozjezdu se naše převaha projevila. Nemocného Strnada velmi dobře zastoupil Ruda Čech. Nebyl jsem spokojen s výkony některých hráčů, kteří dostali důvěru v útoku. Je stále co zlepšovat," poznamenal trenér Ivo Flaks.

* St. přípravka B: FC Tempo - SEMI Kačerov 6:1

Vydáno dne 10. 05. 2005 (1375 přečtení)

Starší přípravka B si v pohodě poradila s dalším soupeřem a bez nejmenších problémů zvítězila 6:1. Tři branky zaznamenal kanonýr Nwogu (na snímku) a s celkovými dvanácti brankami v šesti zápasech už se propracoval do popředí tabulky střelců Tempa.

FC Tempo B - SEMI Kačerov 6:1
    Branky: Nwogu 3, Eichler, Linhart, Matějček.
    FC Tempo: Cahyna - Kalina, Kodiš, Vencl, Holko, Hendrich, Nwogu, Eichler, Jantol, Folprecht, Linhart, Klimovič, Kejmar, Hanzlík, Matějček, Čerkašin.

* St. přípravka B: PSK Union - FC Tempo 0:6

Vydáno dne 03. 05. 2005 (1117 přečtení)

"Chlapce chci pochválit za skvělý fotbalový zážitek, který pro nás přichystali. Nahrávka střídala nahrávku, akce střídala akci, až se z toho soupeři točila hlava. Byli jsme důrazní, techničtější, všude dřív a hlavně lépe fyzicky připraveni. Jsem velice rád, že se dnes střelecky prosadili i obránci. Naopak se dnes střelecky nedařilo Christovi, který měl nové kopačky a chtěl je gólově pokřtít. Asi byl natolik přemotivován, že loženky pálil jak na běžícím pásu. Výsledek 6:0 byl pro soupeře milosrdný, nikdo by se nemohl divit, kdyby vítězství bylo dvojnásobné," popsal průběh zápasu kouč Patrik Šedo.

* St. přípravka A: FC Tempo - Stodůlky B 16:0

Vydáno dne 01. 05. 2005 (1233 přečtení)

Starší přípravka dál razantně kráčí za postupem, zápas s béčkem Stodůlek připomínal vraždění neviňátek. Tempo vyslalo na soupeřovu branku nespočet střel a šestnáct jich skončilo v síti. O poločase Tempo vedlo o sedm branek, gólman Žurav zasahoval minimálně. Po změně stran střelnice pokračovala, střelecký souboj sváděli Flaks s Čechem. "Zápas byl jednoznačnou záležitostí našeho týmu, celkem jsem byl spokojen i s herním projevem," hodnotil trenér Ivo Flaks.

Uvnitř článku najdete fotogalerii!

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

* St. přípravka B: FC Tempo - Sparta dívky 4:1

Vydáno dne 26. 04. 2005 (1149 přečtení)

Ve vítězném tažení dle očekávání pokračuje starší přípravka B, ale trenér Patrik Šefo tentokrát příliš spokojen nebyl: "Už před zápasem jsem kluky připravoval na to, že holky budou hrát technický vyspělý fotbal a budou umět tvrdě vystřelit na branku. Má slova se potvrdila, nepustili jsme sice Spartu do ničeho nebezpečného, ale co se mi při dnešním zápase nelíbilo, že se chlapci spíše soustředili na děvčata a fotbal také podle toho vypadal, kazili jsme dost přihrávek, zbytečně jsme sólovali a tím si sami komplikovali situaci. Co mě naopak potěšilo - Christ Nwogu dal naši nejrychlejší branku, když ihned po rozehrání soupeře ukořistil míč, prokličkoval celé hřiště a gólmance nedal žádnou šanci."

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Radotínský SK - FC Tempo 1:5

Vydáno dne 22. 04. 2005 (1076 přečtení)

Další korálek na postupovou nit navlékla starší přípravka A, po vítězství v Radotíně 5:1 je I. třídě zase o kousek níž. Trenér Flaks si velmi pochvaloval návrat Strnada do sestavy. "Nemá sice vytříbenou techniku, ale hraje srdcem a to se cení. S některými hráči si naopak musím důrazně promluvit," nebyl úplně spokojen. Střelecky se dvakrát prosadil právě Strnad společně s Flaksem, jednou skóroval Erik Čech.

* St. přípravka B: FC Tempo B - Loko Vltavín 6:2

Vydáno dne 20. 04. 2005 (1186 přečtení)

Starší přípravka B v dnešním přípravném utkání zdolala Loko Vltavín jednoznačně 6:2. Chtěl bych chlapce pochválit, všichni si zahráli na netradičních postech, ale ani jeden se svěřeného úkolu nelekl. Ač byli po hodinovém tréninku, dali do toho všechno a mile nás překvapili svou bojovností, vynalézavostí a zajimavou technickou hrou. Pomalu se ukazuje, že se tvrdá příprava vyplácí a z chlapců, pokud nepoleví, se stanou vyborní fotbalisté," pochvaloval si trenér Patrik Šedo.

* St. přípravka B: Kunratice - FC Tempo B 1:9

Vydáno dne 18. 04. 2005 (1087 přečtení)

Starší přípravka B podruhé nastoupila venku a shodou okolností v znovu Kunraticích. Po výhře 8:1 nad Optimem v prvním jarním kole tentokrát smetla domácí Kunratice 9:1. Střelecky se čtyřmi góly zaskvěl Radek Kodiš.

"Dobře jsme si zatrénovali, nepustili jsme soupeře z vlastní poloviny a branku jsme dostali po výkopu a malém zaváháni obrany. První poločas jsme zkoušeli hrát na dvě sedmičky, ale zatím nám to moc nesvědčilo," svěřil se trenér Patrik Šedo.

* St. přípravka A: FC Tempo - ČZU 3:3

Vydáno dne 15. 04. 2005 (1326 přečtení)

Překvapivou ztrátu zaznamenala starší přípravka A, která v domácím prostředí jen remizovala s ČZU. Trenéru Flaksovi chyběli Petrák, Jirsák a Strnad, a tak si vypomohl Rudou Čechem z mladší přípravky A. A byl to právě on, nejmladší hráč na hřišti, kdo ve 12. minutě otevřel skóre. ČZU v 16. minutě vyrovanala, ale vedení na stranu Tempa strhnul vzápětí Fejt. Soupeř ale před poločasem po trestném kopu znovu vyrovnal.

Uvnïtř článku najdete fotogalerii!

* St. přípravka B: FC Tempo B - Vyšehrad 1:1

Vydáno dne 10. 04. 2005 (1276 přečtení)

Starší přípravka B remizovala s Vyšehradem 1:1, když vyrovnávací branku inkasovala v poslední minutě z diskutabilní penalty. "Před dnešním zápasem jsem věděl, že nás nečeká lehký zápas, ale to jsem netušil, že naším hlavním soupeřem nebude tým Vyšehradu, ale pan rozhodčí, který nás lidově řečeno zařízl a daroval soupeři zcela smyšlenou penaltu v 52. minutě zápasu. Tím dal Vyšehradu možnost srovnat na konečných 1:1 a celý náš tým rozbrečel. Chtěl bych vyzdvihnout bezchybný výkon naší obrany a brankáře, když nepustili Vyšehrad k ničemu nebezpečnému, a na druhou stranu konstatovat, že kluci ze zálohy a útoku dnes nepředvedli své maximum. Neproměnili tutovky, málo se pohybovali a nepodpořili celkově mančaft v obranné práci," uvedl po utkání trenér Patrik Šedo.

* St. přípravka A: Čechie Smíchov - FC Tempo 1:9

Vydáno dne 10. 04. 2005 (1122 přečtení)

Starší přípravka A potvrdila postupové ambice i na hřišti Čechie Smíchov a přivezla si vysoké vítězství. Za dva jarní zápasy soupeřům nastřílela 24 branek. "Hráči podali kolektivní výkon, ale na vítězství se dost nadřeli. Opět mě těšilo široké spektrum střelců a jednoznačně byla znát absence Erika Čecha. Mužstvo si i přes některé nedostatky zaslouží pochvalu," zhodnotil zápas trenér Ivo Flaks.

Uvnitř článku i fotogalerie

* St. přípravka A: FC Tempo - Real 15:0

Vydáno dne 06. 04. 2005 (1075 přečtení)

Fantastickým způsobem dnes starší přípravka A pokřtila prvním mistrovským zápasem nové hřiště na Tempu. Po suverénním výkonu zdolala Real Královské Vinohrady vysoko 15:0 a ráznou cestou vykročila za vysněným postupem. Šesti brankami se zaskvěl výborně hrající Čech a tradičně precizní výkon podal Flaks. "Musím pochválit celý tým za kolektivní hru, vždyť alespoň jednu branku vstřelilo hned sedm hráčů," připomněl trenér Flaks. "V tréninkovém tempu jsme soupeře, který nám na podzim dělal problémy, rozstříleli a výhru musíme potvrdit na hřišti Čechie Smíchov."