11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka B o víkendu absolvovala dva turnaje

Vydáno dne 12. 01. 2005 (1058 přečtení)

Dvou turnajů se během uplynulého víkendu zúčastnila starší přípravka B. Obě klání byla určena ročníkům 1994 a mladším, Tempo s ročníky 95 až 97 se tedy střetlo s týmy staršími. Výsledky tomu i odpovídají. Na silně obszaeném turnaji v Roudnici tým zůstal bez výhry, ale třikrát prohrál jen o gól. Na turnaji Unionu Žižkov dostali příležitost hráči, kteří zatím tolik šancí nedostávali, a výsledkem bylo 6. místo.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Starší přípravka B: Na Realu sedmé místo

Vydáno dne 20. 12. 2004 (1068 přečtení)

Sedmé místo obsadila na turnaji ročníků 1994, který pořádal FC Real v hale Petrovicích starší přípravka B Tempa, hráči o rok mladší. Hrálo se 1x15 minut.

"Na tento turnaj, který bych označil jako experimentální, jsem nominoval kluky, kteří poctivě docházejí na tréninky a přesvědčují mě, že je fotbal baví. Tato volba se mi vyplatila, protože chlapci byli na turnaji jedni z nejbojovnějších. Do branky jsem tentokrát postavil kanonýra Nwogu a naopak do útoku gólmana Cahynu, ani jeden ve své nové roli nepropadl. Co se týče výsledků, k nim bych chtěl jen poznamenat, že při mém týmu spíš stála smůla, než že by nás někdo přehrál, ať to byla vlastní branka proti Meteoru nebo několik špatných výhozů našeho golmana, které nakonec skončily brankou," poznamenal k průběhu turnaje trenér Patrik Šedo.

Fotogalerie uvnitř článku...

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 13 | Přidat komentář

* Starší přípravka A: Stříbro z Říčan

Vydáno dne 20. 12. 2004 (1154 přečtení)

Druhé místo na halovém turnaji v Říčanech získala starší přípravka A. Vedle Tempa se zúčastnila mužstva: SK Benešov A, SK Benešov B, FK Klánovice, Spartak Sezimovo Ústí a FK Říčany. Hrálo se systémem každý s každým 1x14 minut.
    "Byl jsem spokojen pouze s herním projevem v prvním utkání proti SK Říčany. Další zápasy jsme odehráli spíše silou vůle, neboť obrana se dopouštěla dosti chyb a nepřesností. Výborný výkon podal brankář Žurav, který nastoupil po přestávce způsobené zraněním a přes drobné chyby mužstvo podržel. Mužstvo opět táhnul kapitán, jenž přes silné bolesti zad dovedl mužstvo ke stříbrné medaili," uvedl trenér Ivo Flaks.

* Starší přípravka B vybojovala stříbro

Vydáno dne 12. 12. 2004 (1028 přečtení)

Úspěchem skončilo vystoupení starší přípravky B na halovém turnaji v Dobřichovicích. V konkurenci sedmi týmů skončila na druhé pozici. V turnaji zvítězil Motorlet, se kterým Tempo prohrálo 0:1 a rozhodčí našim barvám upřel regulérní gól.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář

* Starší přípravka B podruhé hrála v Roudnici

Vydáno dne 07. 12. 2004 (995 přečtení)

Druhý turnaj v rámci Jabe challenge v Roudnici sehrála starší přípravka B. Proti vesměs starším hráčům ze silných klubů sice neuhrála ani bod, ale ostudu v žádněm případě neudělala. O výsledky vůbec nešlo, naopak zápasy se silnými soupeři jsou pro kluky výbornou přípravou. "Chlapci opět předvedli bojovný výkon, všichni dostali možnost ukázat, co v nich je, a podle mého názoru nikdo z nich nepropadl. Chyby, které se na hřišti staly, jsme si s mužstvem vysvětlili a věřím, že v dalších zápasech se již nebudou opakovat," uvedl trenér Patrik Šedo.

* Starší přípravka B: vyrovnané bitvy se staršími soupeři

Vydáno dne 29. 11. 2004 (960 přečtení)

Ke značnému posílení starší přípravky B, tedy ročníku 1995, dojde v zimní přestávce. Současný tým bude posílen přestupem kompletního týmu Libuše, se kterým na Tempo přišel i trenér Patrik Šedo a vytvořil dvojici s dosavadním koučem Jaroslavem Malým. Všichni kluci již společně trénují a během uplynulého víkendu absolvovali dva turnaje. V sobotu rozehráli dlouhodobou zimní ligu na Kingu, v neděli halový turnaj na Motorletu. Na obou kláních svedli více než vyrovnané bitvy s týmy o ročník staršími, s přeborovým Xaverovem se o výhru připravili nedůsledností v obraně. Na Motorletu obsadili v silné konkurenci čtvrté místo. Komentář k utkáním poskytl trenér Šedo...

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář

* Hodnocení podzimní sezóny: starší přípravka A

Vydáno dne 23. 11. 2004 (984 přečtení)

Seriál podzimních hodnocení týmů pokračuje. Na řadu se dostal nejúspěšnější tým Tempa na podzim. Svěřenci trenéra Flakse prošli podzimem s jedinou malou kaňkou - remízou na Realu. Jinak drtili jednoho soupeře za druhým, vážným protivníkem jim byl až tým Zbraslavi v posledním kole. Ale i tuto překážku zvládli a do jara jdou s náskokem sedmi bodů a s jasným cílem - dostat Tempo o soutěž výše. Oporou byl především Ivo Flaks junior, s 24 brankami je podzimním králem střelců na Tempu. Činil se ale i Erik Čech, Tomáš Fejt a další. Milan Petrák, posila z Braníka, si připsal pět branek z pozice obránce.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

* Starší přípravka B v Říčanech skončila sedmá

Vydáno dne 23. 11. 2004 (918 přečtení)

Starší přípravka B sice obsadila na turnaji Umbro v Říčanech až sedmé místo, ale prakticky se všemi soupeři sehrála vyrovnané zápasy. Získala čtyři body za vítězství nad Střešovicemi a remízu s Lipenci. Střelecky se třemi brankami prosadil Klimovič, dva góly vstřelil Pokorný. Turnaj nakonec vyhrál tým Jílového.

* Starší přípravka A získala v Říčanech bronz

Vydáno dne 21. 11. 2004 (959 přečtení)

První zimní turnaj má za sebou tým starší přípravky FC Tempo. Ač na turnaji SK UMBRO v Říčanech nastoupili oslabeni o nemocné hráče základní sestavy Strnada a Stejskala, získali velmi slušné třetí místo. Turnaje se zúčastnilo sedm mužstev, hrálo se 1x11 minut. Svou formu potvrdil kanonýr Flaks, který na turnaji vstřelil 12 branek. Sestavu Tempa tvořili: Žurav, Blažíček, Petrák, Donát, Flaks, Čech, Fejt a Škopek.

* I starší přípravka bude ladit formu na turnajích

Vydáno dne 17. 11. 2004 (917 přečtení)

Tým starší přípravky po skončení podzimu vede tabulku své skupiny II. třídy, když ztratil pouhé dva body ze remízu na Realu a má impozantní skóre 64:3. Trenér Flaks již naplánoval zimní přípravu včetně několika turnajů, jejichž seznam vám přinášíme...

* St. přípravka B: Kolovraty - FC Tempo B 1:1

Vydáno dne 14. 11. 2004 (1047 přečtení)

Starší přípravka B sice venku získala bod, ale ze předvedený výkon si zasloužila všechny tři. Po celý zápas Tempo ostřelovalo soupeřovu branku, ale brankově se prosadilo jen jednou zásluhou Pokorného. Kolovraty v poslední minutě první půle z ojedinělého protiútoku srovnaly. Ve druhé půli Tempo přes stálý tlak vítězný gól nevstřelilo.

Kolovraty - FC Tempo B 1:1 (1:1)
    Branka Tempa: Pokorný.
    FC Tempo: Malý - Kejmar, Fencl, Klimovič, Pokorný, Čehovský, Valenta, Oračko, Horna.

* Starší přípravka zápas podzimu zvládla!

Vydáno dne 13. 11. 2004 (1059 přečtení)

Střídající Jan Škopek gólem sedm minut před koncem zápasu proti Zbraslavi rozhodl o vítězství 2:1 a také o to, že starší přípravka přezimuje na čele soutěže s náskokem sedmi bodů právě na Zbraslav.

V úvodu tým Tempa podržel gólman Žurav, jenž zlikvidoval několik nebezpečných situací. Po úvodním tápání Tempo převzalo iniciativu a gól visel na vlásku. Marně se pokoušel kanonýr Flaks, kterého soupeř pečlivě střežil. Prosadil se až v 18. minutě Strnad po asistenci Čecha a do kabin se šlo zvesela.

* St. přípravka A: Slivenec - FC Tempo 0:6

Vydáno dne 07. 11. 2004 (1089 přečtení)

Favorizované Tempo šlo do vedení až v 15. minutě, kdy se přímo z rohu trefil Ivo Flaks. Druhý gól přidal ve 21. minutě Fejt a do kabin se šlo zvesela. Tomáš Fejt se jako první trefil i po přestávce a ve 29. minutě zvýšil na 0:3. Deset minut pobytu na hřišti pak stačilo davidu Jirsákovi, aby vstřelil dvě branky. Šestý gól přidal před koncem Erik Čech. I přes vysokou výhru nebyl trenér Flaks s výkonem příliš spokojen, ale do tabulky si Tempo přesto připsalo další tři body! V posledním utkání podzimu na Tempo přijede druhá Zbraslav!

* St. přípravka B: FC Tempo B - Kyje 1:2

Vydáno dne 07. 11. 2004 (1033 přečtení)

Vyrovnané utkání bohužel nedopadlo dobře, štěstí se přiklonilo na stranu hostí. Ti se dostali do vedení v 10. minutě brankou Říhy. Tempo ale s odpovědí nečekalo dlouho a ve 13. minutě srovnal Pokorný. Rozhodnutí padlo po změně stran z kopačky Klapky.

FC Tempo B - Kyje 1:2 (1:1)
    Branky: 13. Pokorný - 10. Říha, 33. Klapka.
    FC Tempo: Döme - Fencl, Horna, Čehovský, Malý, Klimovič, Kejmar, Pokorný, Barák, Pyndzyn, Kořínek, Oračko.

* Starší přípravka si v přípravě s chutí zastřílela

Vydáno dne 26. 10. 2004 (1059 přečtení)

Jelikož o víkendu má starší přípravka volno, domluvil trenér Flaks přátelské utkání s Radotínským SK, aby jeho svěřenci nevypadli ze zápasového rytmu. V soutěži je čekají poslední dva zápasy a když v nich uspějí, vysněný postup se velmi přiblíží. V Radotíně Tempo vyhrálo v pohodě 8:0.

Radotínský SK - FC Tempo 0:8 (0:3)
    Branky: E. Čech 3, Flaks 2, Strnad 2, Petrák.
    FC Tempo: Žurav - Stejskal, Blažíček, Donát, Flaks, E. Čech, Strnad, Jirskák, Petrák.