15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka A: Na domácí umělce čtvrté místo

Vydáno dne 29. 01. 2009 (1023 přečtení)

Do turnaje na Tempu jsme nastoupili do prvního zápasu proti Siadu Souš. Ta v zápase ukázala větší agresivitu a hlad po vítězství. Zaslouženě vyhrála 4:1, když jediný gól Tempa vstřelil Slavíček. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Uhříněvsi. Zápas rozhodly naše chyby a polevení v prvním poločase, kdy jsme dostali dvě branky. Ve druhém poločase byla vidět velká chuť po vyrovnání, ale pouze jediný gól od Slavíčka nestačil. Ve třetím zápase jsme hráli s Loko Vltavínem a zaslouženě jsme vyhráli 2:0. Obě branky vstřelil opět Slavíček. Ve čtvrtém zápase jsme hráli s Trnovany. Zaslouženě jsme vyhráli 3:0, když jsme soupeře k ničemu nepustili. Dvě branky vstřelil Petřek, jednu Slavíček. v posledním zápase jsme narazili na nejlepší tým turnaje, na Most. Soupeř nám nedal žádnou šanci a zaslouženě zvítězil 4:0. Skončili jsme na 4. místě.

Celý článek... | Autor: Michal Netušil | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B, ZT Loko: ČAFC - FC Tempo Praha B 2:0

Vydáno dne 25. 01. 2009 (1003 přečtení)

Zimní turnaj Loko je v plném proudu. Na pořadu dne byl v sobotu 24. ledna naplánován střet s týmem ČAFC Praha. Zápasy pro nás začínají v 9 hodin, a tak sraz máme o hodinu a půl dříve na Tempu. Odtud se vydáváme vstříc zápasům. Dnešní měření sil s týmem Čafky mělo signalizovat kondici a motivaci Tempáků k vítězství. Čafka měla v sestavě několik urostlých starších hráčů, a tak jsme měli obavy z brankostroje. Kluci se po počátečních odehraných minutách tak trochu trápili. Čelili jsme nájezdům útočníků Čafky, avšak obránci je dokázali vždy eliminovat.

Postupně se kluci dostávali častěji k útočným akcím na branku Čafky. Zakončení bylo bohužel nepřesné. Prvních 25 minut se hrála z naší strany vyrovnaná partie. O přestávce trenér Hozák udílel pokyny do dalších minut zápasu. "Přidat na důrazu, více střílet na branku," byl jeho stěžejní pokyn.

Celý článek... | Autor: Oldřich Novotný | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Sokol Bílá Hora - FC Tempo Praha 2:1

Vydáno dne 12. 01. 2009 (1146 přečtení)

Dne 11.1.09 jsme po delší pauze sehráli druhý zápas zimní ligy Střešovic. Naším soupeřem byl tým Bílé Hory. Ligu hrajeme jako přípravu na velké hřiště, a tak to byl vlastně druhý zápas kluků ve velkém fotbale. Pro rozsáhlou marodku se nás sešlo pouze 11, takže jsme neměli ani nikoho na střídání.

První půlka vyšla lépe nám, hrálo se více na straně soupeře. V 11. minutě se balon po naší levé straně dostal až k Adámkovi a ten ho pěknou střelou poslal do vápna soupeře, kde se dostal před dobíhajícího Hasmana, který důraznou hrou usměrnil balon do soupeřovy sítě. První půli jsme vyhráli 1:0.

Celý článek... | Autor: Dita Hasmanová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B, Loko: Třeboradice - FC Tempo Praha B 3:2

Vydáno dne 16. 12. 2008 (957 přečtení)

Dalším kolem pokračovala zimní liga Loko Vltavín, tentokrát zápasem s kluky z SK Třeboradice. Začátek byl, jako obvykle, stanoven na 10:30. Lehkým rozcvičením za chladného rána započala příprava na zápas. Úvodní hvizd sudího zahájil první půli zápasu. Hned z první naší akce se zrodil v první minutě gól, vstřelený Šebkem po přihrávce Hozáka. Stav 1:0 se zdál pro naše barvy příznivý. Do konce poločasu žádná další branka nepadla.

Jenže nebyli by to kluci z Třeboradic, aby se tak snadno vzdali. Mohutným povzbuzováním trenéra a přihlíživších diváků hnali své svěřence na zteč naší branky. A povedlo se jim to náramně. Ve druhé minutě druhého poločasu byl jejich hráč nešťastně atakován naším obráncem a rozhodčí nařídil přímý kop. Vzdálenost byla pro střelce ideální a ten se nemýlil. Bylo vyrovnáno na 1:1. Další pohroma se snesla na naší branku zhruba ve čtvrté minutě druhé půle, kdy Třeboradičtí navýšili skóre na 2:1.

* St. přípravka A: SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 3:0

Vydáno dne 12. 12. 2008 (1058 přečtení)

První zápas turnaje na velké hřiště jsme sehráli s domácím týmem SK Střešovice. Pro oba týmy to byla premiéra na velkém hřišti. Nejprve jsme si mysleli, že se ani nesejdeme, ale nakonec nás bylo dvanáct. Kluci se od začátku hledali a pomalu si zvykali na větší hřiště. Soupeř se rychleji přizpůsobil a zatlačil nás na naši polovinu. Do první šance jsme pustili Střešovice v 15. minutě díky špatnému odkopu obrany. Pícha namazal přímo na nohu soupeře a ten se nemýlil a vstřelil vedoucí branku 1:0. Nedařilo se nám dostat na polovinu Střešovic, a tak jsme první poločas prohráli.

Ve druhém poločase jsme zlepšili pohyb a začalo se hrát ve středu hřiště. Dostali jsme se na soupeřovu polovinu, ale nedařilo se nám vystřelit. Po našem trestňáku z půlky dostal míč Klajbl, kterému sebral míč útočník Střešovic a šel sám na golmana, kterého prostřelil a zvýšil na 2:0. Střešovice převzaly otěže zápasu a přidali ještě jednu branku. Nám se podařilo v závěru pouze vystřelit mimo bránu. Zaslouženě jsme prohráli 0:3.

* St. přípravka B, Loko: SK Ďáblice – FC Tempo Praha B 0:4

Vydáno dne 07. 12. 2008 (1141 přečtení)

Na druhé kolo zimního turnaje jsem si dnes na Lokádu zajeli sehrát utkání s mužstvem SK Ďáblice. "Jih proti Severu", tak by se dal nazvat dnešní duel. Mělo se ukázat, kdo hraje ofenzivnější kopanou. Naši kluci dnes nastupovali bez tradičních opor týmu, Pekárka, který byl dnes na lavici diváků, a Koubise. Měl se ukázat širší výběr SPB, který do mistráků běžně nenastupuje. Chladné, mírně větrné počasí, střídající se oblačno s mírným mrholením, si prý dnes zastupující trenér Pekárek na webu Lokády neobjednal. Alespoň to tvrdí. A teď krátce k průběhu zápasu.

Kluci se před zápasem lehce rozcvičili, zastříleli si na gólmana a mohlo se začít hrát. Rozhodčí zahájil zápas se čtyřminutovým zpožděním. Naši měli výkop. Hra se zpočátku jen tak převalovala z jedné půle na druhou bez šance vystřelit si na brankáře. S postupem času se naši borci osmělovali a byli stále častěji před gólmanem Ďáblických. Tu a tam opustila naše kopačky propagační střela a nebýt trochu štěstí na straně gólmana Ďáblic, mohl padnout první gól.

* St. přípravka B, Loko: SK Střešovice – FC Tempo Praha 4:0

Vydáno dne 30. 11. 2008 (1080 přečtení)

Úvodní kolo zimního turnaje pořádaného Loko Vltavín našim borcům vůbec nevyšlo. Po několikatýdenní přestávce jsme nastoupili na hřišti Loko proti Střešovicím v sobotu 29. listopadu od 10:30 a vůbec se nám nedařilo. Kluci byli jako vyměnění. Tatam byla herní iniciativa známá z ligových zápasů. V prvním poločase měli balón více na svých kopačkách, ale na branku střešovických si kloudně nikdo nevystřelil. Naopak kluci v zelených dresech přebírali postupně iniciativu a ta byla korunována poměrně nevýraznou výškovou střelou zakončenou za záda gólmana Novotného. Stav 0:1 v náš neprospěch však stále ještě neznamenal žádnou tragédii. Jsme známí tím, že druhou polovinu zápasu umíme na soupeře řádně udeřit.

* St. přípravka A: FC Tempo Praha – SK Union Vršovice 4:1

Vydáno dne 26. 11. 2008 (1190 přečtení)

V posledním kole podzimní části jsme doma přivítali poslední tým soutěže Union Vršovice. Potřebovali jsme vyhrát, abychom bodově předskočili Aritmu a Motorlet. Kluci od začátku hráli s chutí a vynutili si tlak. Ve 3. minutě zahrával Petřek roh, který hlavou uklidil do brány Chleborád. Ujali jsme se rychle vedení 1:0. Na další branku se nemuselo dlouho čekat. O zvýšení se postaral Jelínek, který v 9. minutě získal míč a střelou skoro z půlky dal branku, kterou lehce tečoval hráč Vršovic. Do poločasu se nám nepodařilo vstřelit další branku, i když šance byly hlavně po pravé straně. Do kabin se šlo za stavu 2:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem neinkasovat. Soupeř sice zlepšil hru, ale do žádné šance jsme Vršovice nepouštěli. Naopak jsme to byli my, když se nám podařilo ve 31. minutě zvýšit na 3:0 díky Adámkovi, který dostal míč od Chleboráda. Ve 38. minutě se podařilo Vršovicím dostat před branku, ale obrana zastavila hostujícího útočníka na hranici vápna. Vršovice trestňák využili a snížili na 3:1. Poslední slovo jsme měli my. Adámek dostal nahrávku od Kuriše a uzavřel skóre na 4:1.

* St. přípravka A: FK Viktoria Žižkov - FC Tempo Praha 3:1

Vydáno dne 16. 11. 2008 (1042 přečtení)

V desátém kole jsme přijeli na hřiště Viktorky Žižkov. Zápas byl od prvních minut vyrovnaný. Hrálo se hlavně ve středu hřiště. Soupeře jsme do ničeho nepouštěli a když jsme přežili minutu před koncem poločasu šanci Žižkova, šlo se do kabin za stavu 0:0.

Do druhého poločasu se vstup povedl lépe Viktorce Žižkov. Ve 32. minutě zaváhala naše obrana a soupeř toho využil a vstřelil branku na 1:0. Poté jsme se snažili vyrovnat, ale Viktorce se podařilo zvýšit na 2:0. Kluci chtěli snížit a podařilo se nám soupeře dostat pod tlak. Kurišovi se podařilo zatáhnout míč po lajně a naservíroval míč na nohu Pekárkovi a ten snížil na 2:1. Kluci cítili šanci na vyrovnání. To se ale nelíbilo rozhodčímu a zapískal ruku, která ani nebyla, a nařídil penaltu. Tu Viktorka proměnila a ukončila tím zápas za stavu 3:1.

* St. přípravka A: FC Tempo Praha - AFK Slavoj Podolí 0:2

Vydáno dne 07. 11. 2008 (952 přečtení)

V devátém kole jsme přivítali doma Slavoj Podolí. V prvních minutách zápasu jsme si vytvořili několik slibných šancí. Hlavně dvě Kurišovy šance měli skončit v soupeřově brance. Nestalo se tak. Naopak soupeř nás potrestal z rohu a do kabin se šlo za pro nás nepříznivého stavu 0:1.

Do druhého poločasu jsme chtěli na Podolí zatlačit a rychle vyrovnat. To se nám ale nepovedlo. Podolí se lépe pohybovalo a drželo balon na svých kopačkách. Nepouštělo nás na vlastní polovinu a celý poločas se hrálo před naší brankou. Z tlaku dokázalo Podolí vstřelit druhou branku, a tak jsme prohráli 0:2.

* St. přípravka B: FC Tempo Praha B - Slovan Kunratice 8:2

Vydáno dne 03. 11. 2008 (1648 přečtení)

Hustá mléčná clona se líně převalovala nad pažitem tempáckého hřiště v sobotu 1. listopadu. Dnešní dostaveníčko na domácím hřišti zahájilo poslední 9. kolo podzimní části mistrovské ligy. Výsledek s dnešním soupeřem SK Slovan Kunratice rozhoduje o našem průběžném umístění v tabulce. A tak to bude až do zahájení jarní části ligy.

Hrálo se na horním travnatém hřišti za chladného mlhavého a vlhkého počasí. Usměvavý rozhodčí zahájil zápas o 3 minuty dříve než v 10:15. Obě mužstva byla lehce rozcvičena, a tak se zápas pomalu dostával do obrátek. Hrála se 3. minuta utkání a naši kluci měli tolik smůly, že si po nastřeleném břevnu naší branky Maty Buzek srazil míč do vlastní sítě za záda překvapeného gólmana. Kunratičtí slavili úvodní branku a už se viděli jako vítězové. Jenže to naše kluky naštvalo a zároveň vyburcovalo. V 8. minutě se podařilo vystřelit Koubisovi tak šťastně, že překvapený čapák soupeře kapituloval. Skóre bylo vyrovnáno na 1:1.

* St. přípravka A: SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 1:0

Vydáno dne 02. 11. 2008 (1002 přečtení)

V osmém kole jsme přijeli na hriště Aritmy. Potřebovali jsme vyhrát, ale věděli jsme, že zápas nebude lehký. Od prvních minut se hrálo vyrovnané utkání. Dobře nám fungovala obrana a nepouštěli jsme soupeře do žádné šance. Aritma nás ale také do ničeho nepouštěla, protože jsme se nechávali lehce obrat o míče. Do šaten se šlo za stavu 0:0.

Do druhého poločasu jsme nevstoupili dobře. Aritma nás zatlačila a kopala několik rychlých rohů za sebou. Ve 30. minutě byl závar před naší brankou, když jsme nedokázali naněkolikrát odkoupnout míč a soupeř toho využil vstřelením branky na 1:0. Kluci se snažili vyrovnat, ale když už jsme dostali míč za brankovou čáru, rozhodčí to neviděl a gól neuznal. Zápas jsme nakonec prohráli 0:1.

* St. přípravka B: Slavoj Vyšehrad B - FC Tempo Praha B 2:5

Vydáno dne 26. 10. 2008 (1218 přečtení)

Takový výsledek dnes uhraný na hřišti FK Slavoj Vyšehrad si nikdo z nás nedokázal představit ani ve snu. Ale nyní již krátce k průběhu zápasu. Na 8. kolo podzimní části ligy jsme si zajeli zahrát na Vyšehrad s již zmíněnými borci FK Slavoj. Z tabulky lze vyčíst, že tito hoši porazili FC Zličín 4:2, kterýžto porazil doma zase nás 2:0 (jako zatím jediný tým). Hráči tedy budili oprávněný respekt. Hrálo se na velmi dobrém terénu umělky na Slavoji vedle "kongresáku" za chladného, ale jinak velmi dobrého bezvětrného počasí.

V 16 hodin vypukl tedy všemi námi rodiči a trenéry očekávaný mač o body a potažmo umístění v tabulce. A jak říkal trenér Hozák před zápasem (a říká to před každým zápasem), vstřelit rychlou první branku a morální převaha je na naší straně. A na jeho doporučení došlo už 1. minutu zápasu. Jeden rychlý útok a Koubis umístil střelu k levé tyči vyplašeného brankáře a překvapených beků. Rychlá branka nejenže zaskočila domácí borce, ale našim nalila do oběhu adrenalin a odvahu do dalších minut boje.

* St. přípravka A: FC Tempo Praha - ABC Braník 0:8

Vydáno dne 22. 10. 2008 (983 přečtení)

V neděli 19.10. za krásného počasí nás čekal jeden z nejtěžších soupeřů v této soutěži, doposud neporažený ABC Braník. Kluky jsme se snažili nažhavit v kabině, aby bojovali aspoň tak jako v minulém kole. Avšak s hvizdem rozhodčího na trávníku existovalo pouze jedno mužstvo a to náš soupeř. Pouze 10 minut jsme jsme s ním drželi krok, i když se hrálo převážně na naši polovině. Kluci z Braníka nás pak jasně přehrávali a to jak po technické stránce, tak i v agresivním pojetí. Vždy byli o krok dříve než naši kluci. Po polovině hry jsme prohrávali 0:3.

Celý článek... | Autor: Petr Petřek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: FC Tempo Praha B – FK Řeporyje 5:1

Vydáno dne 21. 10. 2008 (1437 přečtení)

Na domácím hřišti za chladného slunečného počasí jsme přivítali hosty z Prahy 5 Řeporyjí. FK Řeporyje se pohybuje uprostřed tabulky se 7 body. "Statistika nuda je, má však cenné údaje," zpívá se v jedné známé pohádce. Tímto pro nás cenným údajem je počet vyhraných zápasů, remíz a proher. Tabulka praví, že kluci z Řeporyjí vyhráli 2 zápasy, 1 remizovali a 3 prohráli. Papírově jsme tedy favorité.

Zápas začal v 10:45 za účasti rodičů obou stran. Naši kluci měli pokyny hned od začátku dostat soupeře pod tlak, jenže se jim to nějak nedařilo. Hra byla prvních patnáct minut rozháraná. Obě strany se snažily dostat se před soupeřova brankáře. Šťastnější chvilku měli ve 14. minutě naši kluci. Koubisovi se podařilo z bezprostřední blízkosti zasunout míč za gólmanova záda po chytré teči Krtka (Obermajera). Stav 1:0 rozjasnil tváře přihlíživších diváků, tedy samozřejmě domácích.