15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 419 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-419|

Starší přípravka

* St. přípravka A: Bohemians 1905 - FC Tempo Praha 0:1

Vydáno dne 16. 10. 2008 (1024 přečtení)

V neděli jsme přijeli na hřiště Bohemians 1905. Domácí nastoupili kompletně s hráči o rok mladšími, a tak jsme chtěli získat další tři body. Od prvních minut bylo jasné, že zápas nebude jednoduchý. Bohemka se snažila kombinovat, ale přes dobře hrající obranu se nedokázala dostat k naší bráně. Naopak jsme to byli my, kdo se dostal do šance. Kuriš se dostal sám před golmana, ale nedokázal ho překonat. Poločas teda skončil 0:0.

Na začátku druhého poločasu se dostal do slibné příležitosti Adámek, ale gól se mu nepodařilo dát. To se ale povedlo ve 35. minutě, když se po Kurišově nahrávce Adámek dostal do samostatného nájezdu a s přehledem podél gólmana dal branku na 0:1. Kluci poté polevili v bránění a soupeř nás zatlačil před branku. Naštěstí se Bohence nepodařilo skórovat, i když minutu před koncem Marinov natřikrát na brankové čáře chytil 100% šanci.

Celý článek... | Autor: Michal Netušil | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka B: FC Zličín – FC Tempo Praha B 2:0

Vydáno dne 14. 10. 2008 (1009 přečtení)

Pod silným psychickým tlakem nastupovala starší přípravka FC Tempo B k nedělnímu zápasu s domácím FC Zličín. Nádherné, ba suprové slunečné počasí na hřišti ve Zličíně, slibovalo nádhernou kopanou. Borci SPB se scházeli od 11. hodiny na Tempu, aby kolona vozidel vyrazila vstříc zápasu. Lehkým předzápasovým tréninkem na velmi dobře upraveném pažitu se kluci připravili na zápas. Při pohledu do tábora domácích Zličínských bylo patrné, že to nebudou mít naši kluci jednoduché. A také neměli.

Zličínští měli doma mohutnou diváckou podporu. Hnali své kluky do útoků od prvních minut zápasu. Jejich mohutný nápor byl úspěšně zakončen střelou k tyči, když gólman Novotný nestačil vykrýt nádhernou střelu domácího útočníka v osmé minutě hry. K vidění bylo několik pohledných akcí na obou stranách. Oba brankáři však do konce poločasu neudělali závažnou chybu, a tak stav 1:0 ve prospěch domácích ukončil první poločas.

Celý článek... | Autor: Oldřich Novotný | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: FC Tempo Praha - AC Sparta Praha 1:4

Vydáno dne 10. 10. 2008 (1179 přečtení)

V neděli jsme přivítali na domácí půdě Spartu. Ta si na začátku utkání vytvořila tlak, ze kterého kopala ve 4. minutě rohový kop, který si nešťastně tečoval Klajbl do vlastní branky. Sparta se lehce ujala vedení 0:1. Kluci nepoložili zbraně a bojovali o každý balón. Dostali jsme se do několika jasných šancí, ale Adámek ani Slavíček nedokázal vstřelit branku. Poločas skončil za nepříznivého stavu 0:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a hned ve 28. minutě Sparta faulovalave vápně Adámka. Šanci na vyrovnání měl Slavíček, ale penaltu neproměnil. Naopak Sparta dala hned druhou branku a zvýšila na 0:2. Poté se dostal před branku Slavíček a jeho střelu dostal do branky Adámek. Další branky z naší strany jsme se nedočkali, naopak Sparta potvrdila vítězství ještě dvěma góly. Zápas zkončil 1:4. Kluci ukázali, že se dá hrát vyrovnaná hra i se silnými soupeři, i když výsledek tomu neopovídá.

* St. přípravka B: FC Tempo Praha B - Slavoj Podolí C 1:0

Vydáno dne 06. 10. 2008 (1579 přečtení)

Pohled to tabulky II. třídy skupiny D jasně napověděl, že dnes na Tempo přijede neporažený soupeř z druhého místa. AFK Slavoj Podolí stejně tak jako Tempo má jistě ambice na výhru. Pozice v tabulce je daná. V případě, že vyhrajeme, upevníme si první pozici. V opačném případě nás Slavoj předběhne. Dnešní den je tedy z pohledu Tempa důležitý. Kluci se scházeli na domácím hřišti v 9:15 a po převlečení zahájili dnešní slunné ráno rozcvičkou. Soupeř se také rozcvičoval a bylo jasné, že to dnes nebude jednoduché. Podolští trénovali svého brankáře na střely z blízka i z dálky. Jejich klíčoví hráči stále přesněji mířili při rozcvičce mezi tři tyče.

* St. přípravka A: FK Admira Praha - FC Tempo Praha 4:0

Vydáno dne 05. 10. 2008 (1019 přečtení)

Ve třetím utkání jsme přijeli na Admiru. Soupeř nás zaskočil rychlou brankou, kterou dokázal dát hned v první minutě. Kluci se snažili vyrovnat, ale nepřesnou hrou a bez jediné střely na soupeřovu branku se nám to do poločasu nepovedlo. Ve druhém poločase nás Admira k ničemu nepustila, přidala ještě další tři branky a zaslouženě zvítězila 4:0.

FK Admira Praha - FC Tempo Praha 4:0 (1:0)
    Tempo: Marinov - Jelínek, Hlaváč, Klajbl, Petřek, Slavíček, Kuriš, Chleborád, Adámek, Pecora, Lofler.

* St. přípravka B: TJ Sokol Lipence – FC Tempo Praha B 0:6

Vydáno dne 29. 09. 2008 (1537 přečtení)

S vědomím, že nemáme hráče na střídání, jsme si podruhé zajeli na hřiště do Lipenců. Zde nás čekal domácí tým, zřejmě v plné sestavě. Lipenští si nevedou právě nejlépe, a tak potřebovali doma zachránit body. Věděli, že dnes k nim přijel soupeř z čela tabulky, a tak sestavili to nejsilnější, co měli dnes k dispozici. Počasí slibovalo nádhernou sluneční atmosféru, a tak to také bylo. Nesměle se sluníčko dralo zpoza mraků a postupně zalévalo hřiště hřejivými paprsky. Stejně tak se pomalu lehkým rozcvičením zahřívali i naši borci. Celkem osm borců se dnes sešlo k zápasu. Chyběli nám někteří hráči z důvodu školy v přírodě a další dnes hráli na Spartě. Kluci si byli vědomi, že na hřišti musí nechat duši i tělo. Každý zápas se musí hrát naplno od prvních minut. Jen to je záruka úspěchu.

* St. přípravka A: FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha 5:0

Vydáno dne 27. 09. 2008 (1004 přečtení)

Ve druhém utkání jsme přivítali doma Motorlet. Do zápasu jsme vstoupili dobře. Hned ve druhé minutě jsme vstřelili branku díky Adámkově důrazu před golmanem. Poté se hra vyrovnala a na další gól se čekalo až do samého závěru poločasu, kdy se opět prosadil Adámek a uzavřel poločasové skóre na 2:0.

Ve druhé půli se hra vyrovnala, a tak se hrál bojovný fotbal. Až ve 39. minutě se prosadil dobře hrající Kuriš a zvýšil na 3:0. O dalších pět minut se opět prosadil Kuriš a skóroval na 4:0. Těsně před koncem zamířil přesně ještě Marinov a uzavřel skóre na konečných 5:0.

* St. přípravka B: FC Tempo Praha B – FC Háje SOS C 13:0

Vydáno dne 20. 09. 2008 (1255 přečtení)

První mistrovský zápas hraný na domácím hřišti se sousedy z Jižního Města. Domácí půda, dobré počasí pro fotbálek, motivace, chuť do hry. To vše bylo dnes výhodou pro domácí tým SPB. Tradičně se borci sešli jeden a půl hodiny před začátkem zápasu, aby se probudili a zahřáli. Lehký předzápasový trénink a motivační chvilka a mohlo se začít.

V 10:50 zahájil sudí úvodní minuty prvního poločasu. Kluci ze šatny věděli, že musí zabrat hned na začátku hry a zaskočit tak soupeře. Taktika ordinovaná trenéry je doposud úspěšná. Vrhnout se na branku soupeře a vstřelit první gól je vždy to nejdůležitější pro pohodu v mančaftu. A tak se zadařilo i v tomto utkání hned v první minutě hry umístit ten kulatý nesmysl za záda hostujícího gólmana. První branku zápasu si na své konto připsal Krtek (Obermajer) po asistenci Pekyho.

* St. přípravka B: TJ Kyje - FC Tempo Praha B 0:11

Vydáno dne 15. 09. 2008 (1198 přečtení)

Druhým výjezdem za mistrovským utkáním 2. kola si starší přípravka B přijela na hřiště TJ Kyje vylepšit střeleckou bilanci. Pohled to tabulky II. třídy skupiny D napovídal, že na Kyjích se body nenechávají. S tímto soupeřem jsme se přede dvěma lety již utkali, tehdy jako mladší přípravka C. Tenkrát souboj vyzněl jednoznačně ve prospěch Tempa 9:1. Nechtěli jsme zůstat své pověsti nic dlužni a na zápas jsme se dobře připravili a motivovali.

Sraz nominovaných borců v 15 hodin, slunné a chladné počasí, to vše slibovalo příjemně strávené odpoledne.

* Starší přípravka B navštívila trénink národního týmu

Vydáno dne 10. 09. 2008 (1112 přečtení)

Skvělý zážitek si v průběhu týdne odnesli hráči starší přípravky B. Zúčastnili se totiž soustředění české fotbalové fotbalové reprezentace před jejím odletem na kvalifikační zápas do Severního Irska.

Český národní tým trénoval na hřišti ve středočeských Kunicích, kde vládne místnímu nádhernému areálu, a zároveň střílí branky v divizním celku, František Koubek, otec hráče starší přípravky B Matěje Koubka. Koubek senior má za sebou bohatou úspěšnou kariéru, zná se s realizačním týmem národního týmu a jaký zážitek tempáckým borcům připravil, se můžete podívat v následující fotogalerii...

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: SK Slavia Praha - FC Tempo Praha 6:2

Vydáno dne 10. 09. 2008 (1181 přečtení)

V prvním kole pražského přeboru jsme přijeli na Slavii. Od prvních minut si Slavia vytvořila územní převahu a zatlačila nás před branku. To vyústilo ve vstřelení prvního gólu do naší sítě po rychlém rohu, na který naši kluci nedokázali reagovat. Vstřelená branka jakoby kluky probudila. Začali jsme hrát více s balónem a několikrát vystřelili na bránu. Vyrovnávající gól visel ve vzduchu a Slavíček důrazným napadáním sebral míč stoperovi a řítil se na branku. Nájezd zakončil hokejovým blafákem a pohodlně uklidil míč do slávistické branky 1:1. Buhužel kluci opět polevili a Slavia dokázala do poločasu vstřelit ještě jednu branku a do kabin se šlo za stavu 2:1.

* St. přípravka B: FC Real - FC Tempo Praha B 3:4

Vydáno dne 08. 09. 2008 (1199 přečtení)

Začíná podzimní sezóna mistráků 2008/2009. Na první kolo podzimní části soutěže jsme si zajeli na hřiště do Lipenců, kde nás čekali kluci FC Realu z Vinohrad. Počasí bylo nádherné, hřiště dobře upravené. Do Lipenců se jede kolem Zbraslavi, která byla dnes uzavřena kvůli srazu historických vozidel. Dopravní komplikace kolem Zbraslavi způsobila můj pozdější příjezd na hřiště. Kluci se už rozcvičovali lehkým předzápasovým tréninkem a já jsem měl čas pozorovat při rozcvičení hráče soupeře. Kluci z Realu se mi zdáli urostlejší a někteří i o rok starší.

Rozhodčí se do Lipenců nedostavil, a tak se naši trenéři dohodli se soupeřem, že jednu půli bude pískat jejich a druhou náš zástupce. Dohoda vstoupila v platnost, a tak úvodní hvizd rozhodčího ze soupeřova tábora zahájil první mistrovský zápas.

* St. přípravka B: Ostrý test vyšel velmi slušně

Vydáno dne 28. 08. 2008 (1039 přečtení)

Těžkou přípravu před nadcházející sezónou zvolila starší přípravka B, když se přihlásila na kvalitní turnaj pořádaný Bohemians 1905 v Odolena Vodě. Z deseti účastníků tým trenéra Hozáka obsadil šesté místo. Hrálo se systémem každý s každým 1x16 minut.

Pořadí a výsledky z pohledu Tempa v závorce: 1. Teplice (0:1), 2. Sparta (0:5), 3. Bohemians 1905 (0:1), 4. Motorlet (0:1), 5. Roudnice nad Labem (1:0), 6. FC Tempo Praha, 7. Admira (1:1), 8. Střešovice (2:1), 9. Meteor (1:0), 10. Aritma (1:1).

* St. přípravka A: Hodnocení sezóny 2007/08

Vydáno dne 25. 06. 2008 (1261 přečtení)

Podzim – seznámení se soutěží přeboru. Byla vidět tréma něco nezkazit a strach, že se přebor neudrží. Když se začalo prohrávat, tak se kluci většinou položili a bylo otázkou, kolik dostaneme branek. Chyběla větší odhodlanost s utkáním se lépe poprat. Proto jsme dostávali laciné branky. Přesto jsme zápasy, které jsme měli vyhrát, vyhráli. Škoda zápasů s Viktorií Žižkov a Vršovicemi. Deset bodů za podzim bylo slušným základem pro jaro.

Jaro – přišli brankář Jan Opletal a obránce Marek Veselý a byli velkým přínosem pro tým. A zbytek se podstatně zlepšil. Bylo na hráčích vidět větší zaujetí pro hru.

Zápasy které se nepovedly: první poločas s Viktorií Žižkov, druhé poločasy s Bohemians a Vršovicemi a celé utkání se Slavojem Podolí, od 18. minuty se Spartou.

Celý článek... | Autor: Jiří Šak | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. přípravka A: Vítězství při loučení s malým hřištěm

Vydáno dne 16. 06. 2008 (1175 přečtení)

Starší přípravka A si na závěr sezóny naposledy zahrála na polovině hřiště a zúčastnila se turnaje ve Stodůlkách. S bilancí tří výher a jedné porážky nakonec celý turnaj vyhrála. Nejlepším střelcem turnaje se stal se šesti brankami Matěj Štěpánek.

Sestava: Opletal - O.Moudrý, Šváb, Stojka, Hlaváček, Musílek, J.Moudrý, Štěpánek, Hyršl, Haluska, Kalina, Kuriš, Adámek.

Tempo - Zličín 5:0 (3:0)
    Branky: Štěpánek 3, Kuriš 2.
    Zápas jsme odehráli ve velkém stylu a soupeře od začátku přišpendlili na jeho polovinu.