15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka C: FK Admira Praha - FC Tempo Praha 5:0

Vydáno dne 28. 04. 2009 (866 přečtení)

Již od samého začátku byl tento den jak začarovaný. Na začátek utkání jsme se málem dostavili pozdě, neboť polovina mužstva čekala na úplně jiném místě. Nakonec jsme se sešli.

Do první poloviny zápasu nastoupila Admira v bojovném duchu. Naši kluci jí v prvních minutách statečně odolávali. Bohužel asi kolem páté minuty nastal zlom a soupeř se probojoval až k naší bráně a svou útočnou akci zakončil zavěšením míče do naší sítě. Tato první inkasovaná branka jakoby našim klukům vzala chuť do dalšího boje, a tak již za chvíli byl míč opět v naší bráně. Naši kluci místo aby se snažili bojovat o míč, začali běhat se soupeřem a stáhli se do obrany. Bohužel nebránili dostatečně dobře, protože ještě do konce poločasu umístil soupeř třikrát míč za záda našeho gólmana.

Celý článek... | Autor: Jana Matysová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B2: FK Jižní Město - FC Tempo Praha C 0:3

Vydáno dne 27. 04. 2009 (916 přečtení)

V sobotu 25.4. jsme za krásného a slunečného dopoledne vyrazili k dalšímu mistrovskému utkání, a změřili tak síly s týmem Jižního Města, který se v tabulce držel za námi s osmibodovou ztrátou.

Začátek zápasu vypadal, že kluci budou pokračovat v duchu pátečního nepěkného utkání na Bráníku, kde se také nedařila kombinace, střely na bránu a kluci jakoby vůbec nevěděli, jak na balon a co s ním. Naštěstí dnes se jim podařilo začít střílet pořádně na branku a první vážnější střela vyrazila "z první" od kopačky Lukyho Hroníka, ale bohužel cíl minula. Věděli jsme, že kluci potřebují dát gól, aby začali pořádně hrát a rvát se o vítěztví, ale všechno létalo všude možně kolem soupeřovy brány.

Celý článek... | Autor: Kateřina Čiháková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: FC Tempo Praha - AC Sparta Praha 2:3

Vydáno dne 22. 04. 2009 (1100 přečtení)

V neděli přijela na Tempo Sparta Praha. Náš soupeř byl na druhém místě a po slušném výkonu na Podolí jsme chtěli navázat doma se Spartou.

Do utkání jsme vstoupili celkem dobře. Ve 3. minutě udělal hostující brankář drobnou chybu, ale Štěpán Sedlář minul odkrytou branku. Sparta od úvodu v obraně nepůsobila moc přesvědčivě, a tak se štírek v naší sestavě Štěpán Sedlář dostal do dalšího úniku, ale opět těsně minul branku. Hned po této akci se snažil nerozhodné skóre zápasu změnit Matěj Koubek, ale také on neměl správnou mušku.

K překvapění asi všech, co přihlíželi utkání, jsme Spartu k ničemu nepouštěli a zahazovali dál slibné příležitosti. Sedlářovu střelu v 7. minutě vytěsnil brankář Sparty na roh. Pak přišel krásný průnik Koubka, jehož zastavili obránci Sparty faulem v pokutovém území a kopali jsme penaltu. Sám postižený si na ni netroufl, tak ji šel zahrát Vojta Soukup, ale ten trestuhodně přestřelil. Potom začala vystrkovat růžky i Sparta, ale jejich akce jsme dokázali ještě eliminovat.

Celý článek... | Autor: Petr Kamitz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B1: FC Tempo Praha B - Union Vršovice 2:0

Vydáno dne 22. 04. 2009 (1045 přečtení)

Za ideálního fotbalového počasí jsme se sešli na domácím zápase se soupeřem SK Union Vršovice. Momentální umístění soupeře napovídalo, že nás čeká velmi těžké utkání.

V úvodu zápasu se hrálo především ve středu hřiště, vytvořili jsme si mírnou územní převahu, ale naše přihrávky většinou končili u soupeře. Až ve 4. minutě si Zdeněk Sita připravil míč, jeho přízemní střela šla těsně vedle. Souhra se zlepšovala a my se dostávali do příležitostí a nebo jsme nutili soupeře k faulům. V 6. minutě rozehrával David Kny trestný kop, ale jeho střela byla sražena obranou a soupeř se ubránil.

Celý článek... | Autor: Roman Mašek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B2: FC Tempo Praha C - Sparta dívky 5:0

Vydáno dne 20. 04. 2009 (970 přečtení)

V pátek 17.4. jsme za nepřetržitého deště nastoupili na domácím hřišti proti dívkám za Sparty. Na podzim nám Sparťanky nadělily sedm gólů, a tak se klukům na hřiště moc nechtělo. Obavy jakoby se vstupem na trávník zmizely. Od začátku jsme byli aktivnějším a jasně lepším týmem.

Ve 2. min. zúročil první naší šanci Martin Žůrek po přihrávce Dana Šejvla. Dívky zaskočeny naší hrou se nemohly vymanit z našeho sevření na vlastní polovině hřiště a veškeré jejich přihrávky končily na kopačkách našich kluků. Ve 4.min. vybojoval míč Filip Čihák, přiklepl míč nabíhajícímu Danovi a ten zvýšil na 2:0. Ve 12. minutě zahrával Kuba Škobis roh, našel Lukyho Hroníka a vedli jsem 3:0. O minutu později neúnavný bojovník Martin Žůrek poslal opět Lukyho Hroníka do brejku a ten zvýšil na 4:0. Do poločasu přidal ještě jednu branku tentokrát Zdenda Sita opět po přihrávce Žůrase - 5:0. Za tohoto stavu šli kluci promočení, zmrzlí, ale šťastní do šatny.

Celý článek... | Autor: Michaela Heřmánková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - SK Benešov 0:4

Vydáno dne 15. 04. 2009 (1498 přečtení)

Utkání z Benešovem bylo zklamáním pro nejednoho fanouška a rodiče našeho týmu. Nálada na naší straně střídačky byla od samého začátku zamlklá. Klukům chyběla chuť do hry a bojovnost. Postrádali útočnost a touhu po vítězství.

První poločas začal celkem slibně, ale netrvalo dlouho a situace se změnila. Naši kluci jakoby zapomněli hrát útočný fotbal. Přihrávky byly nepřesné a občas zapomínali i na jakém postu kdo hraje. A tak není divu, že této situace využil soupeř ve svůj prospěch, využil nepřehledné situace před naší bránou a poslal míč za záda našeho brankáře. Hra po rozehrání probíhala ve stejném duchu. A i když se náš brankář snažil střelu na bránu vychytat, šikovný soupeřův útočník přeci jen dostal opět míč za naší brankovou čáru. Skóre po poločase bylo 0:2.

* Ml. přípr. B1: Bohemians 1905 B - FC Tempo Praha B 1:4

Vydáno dne 14. 04. 2009 (883 přečtení)

Na Velikonoční pondělí odpoledne jsme změřili svoje síly s nelehkým soupeřem Bohemians 1905. Hrálo se v příjemném prostředí na Vítkově. Po podzimní části jsme měli Bohemce co vracet. Od začátku se hrálo ve velice rychlém tempu. Do první vážnější akce jsme se dostali už ve druhé minutě zásluhou Martina Žůrka, ale jeho střela mířila těsně vedle branky. Kluci hráli velice dobře pozičně, a tak nebyla nouze o pohledné akce na obou stranách.

Po dlouhých osmnácti minutách jsme se mohli poprvé zaradovat právě my. Po přihrávce Štěpána Sedláře se do tabulky střelců zapsal Martin Žůrek. Potom rozhodčí nevědomky délky hracího času ukončil předčasně první poločas (o 5 minut dříve a to nebyla zdaleka jeho jediná minela). Po dohodě se zbývajících pět minut přeci jen dohrálo. Nejvíce rozhořčení přinesla o dvě minuty později nesmyslně udělená žlutá karta pro Fandu Hobzíka, který atakován padl před naším brankářem na míč a jak již bylo zmíněno následovala žlutá karta a penalta. Tu soupeř proměnil a bylo srovnáno – 1:1. Za tohoto stavu se šlo do kabiny.

* Ml. přípravka C: 9. místo na turnaji v Braníku

Vydáno dne 14. 04. 2009 (905 přečtení)

První turnaj jarní sezóny byl doprovázen teplým počasím a již od samého rána jsme se mohli těšit ze slunečného dne. Ale na druhé straně snad bohužel tomuto teplému počasí podávali naši kluci takové výkony jaké podávali.

Braník – prvním soupeřem bylo mužstvo domácích. Naši kluci nastoupili do tohoto souboje plni energie a tu také v průběhu zápasu plně využili. Již od samého začátku tlačili soupeře na jeho polovinu a nedali mu žádnou šanci dostat se před naši bránu. Celková snaha našeho týmu byla korunována konečným výsledkem 2:0.

* Ml. přípravka A: AFK Slavoj Podolí - FC Tempo Praha 0:5

Vydáno dne 14. 04. 2009 (871 přečtení)

Před Velikonocemi jsme zavítali na hřiště Slavoje Podolí v hodně nezvyklý čas, čtvrtek 13:00. Jeli jsme si napravit reputaci po domácí prohře s Motorletem, kde výkon nebyl ideální. Počasí bylo opravdu skoro letní, doslova nabádalo k dobrému výkonu.

Začátek byl opatrný na obou stranách, nikdo nechtěl udělat hned na začátku chybu a pustit toho druhého do nějaké šance. Střed hřiště byl ostře hlídán, proto jsme se snažili hru roztáhnout a přenést do stran. Při jednom takovém průniku Kryštof Tököly zasekl balón a zpětnou nahrávkou našel volného Matěje Koubka a ten se nemýlil, střela k tyčce byla přesná. V 7. minutě jsme vedli 1:0. Vedení nás trochu uspokojilo, začali jsme nechávat soupeři více prostoru. Několikrát jsme se dostali do šance, nicméně chyběl klid či přesnost.

* Ml. přípravka B1: FC Tempo Praha B - SK Sparta Krč 3:4

Vydáno dne 08. 04. 2009 (901 přečtení)

V neděli 5.3. dopoledne se do bojů o body v tabulce vrhla i mladší přípravka B1. Na svém hřišti jsme přivítali Spartu Krč. Od začátku bylo jasné, že to kluci nebudou mít vůbec jednoduché. Soupeř byl rychlý a hrál výborně tělem. Ve druhé minutě soupeř zahrával roh, Matěj míč minul, Fanda Hobzík vykopával z brankové čáry,bohužel trefil soupeřova hráče a od něj se míč odrazil do naší brány – 0:1. Soupeř nám nenechal kousek prostoru a my jsme se nevzdávali. Ve 12. minutě měl na kopačkách vyrovnání Honza Žežulka, když se ocitl sám před brankářem, ale jeho střela minula branku. O minutu později se do podobné situace dostal i Dan Šejvl, ale i jeho střela mířila těsně vedle. Škoda neproměněných šancí. První půle skončila 0:1.

* Ml. přípravka A: FC Tempo Praha - SK Motorlet 2:5

Vydáno dne 07. 04. 2009 (1071 přečtení)

Jarní část přeboru mladších přípravek se rozběhla o prvním dubnovém víkendu, za příjemného fotbalového počasí. Jaro začíná druhým kolem, a tak na Tempo zavítal tým Motorletu z pražských Jinonic. Podzimní zápas byl vyrovnaný a také skončil dělbou bodů (1:1). Soupeř byl sice o dvě příčky pod námi, ale v případě výhry se mohl posunout před nás.

Aby toho nebylo málo, tak z nominace vypadl Damian Steinbart, jenž se bez omluvy nedostavil, ale později se ukázalo, že z důvodu zranění nastoupit ani nemůže. Již při rozcvičce bylo vidět, že jsou kluci jako opaření, jako kdyby každý z nich stihl ještě doma pořádný nedělní oběd.

* Ml. přípravka B2: FC Tempo Praha C - ČAFC Praha B 6:1

Vydáno dne 06. 04. 2009 (945 přečtení)

První zápas jarní části soutěže se hrál na domácím hřišti a za krásného slunečného počasí. Poslední dobou jsme s Čafkou měli trošku problémy, ale ty jakoby odešly i s odchodem zimy.

K útoku jsme zaveleli už ve 4.minutě zápasu, kdy brankář soupeře záhadným zákrokem ještě vytáhl míč z brankové čáry. O tři minuty později jsme se mohli poprvé zaradovat. Brnkář ČAFC vykopával, míč ze vzduchu zpracoval Zdenda Sita, přiklepl Štěpánovi Sedlářovi a ten poprvé rozvlnil soupeřovu síť - 1:0. V 16. minutě si kluci role vyměnili a do tabulky střelců se zapsal Zdenda Sita po přihrávce Štěpána Sedláře – 2:0. Za tohoto stavu rozhodčí ukončil první poločas.

* Ml. přípravka B: AFK Slavoj Podolí - FC Tempo Praha 2:9

Vydáno dne 02. 04. 2009 (853 přečtení)

K poslednímu přátelskému zápasu jsme jeli prověřit svoje síly za soupeřem z Podolí. Tentokrát už nám počasí moc nepřálo a za stálého mrholení jsme soupeře udolali jak herně tak i přídělem branek. Vyhráli jsme vysokým rozdílem, a tak jsme generálku před nadcházející jarní sezónou zvládli. I penaltový rozstřel vyšel lépe.

* Ml. přípravka B: FC Háje JM - FC Tempo Praha 2:1

Vydáno dne 01. 04. 2009 (830 přečtení)

V sobotu 28.3. za krásného počasí jsme sehráli přátelské utkání s týmem Hájů. Hrálo se na třetiny po 20 minutách. Od začátku bylo jasné, že přechod z malého hřiště (haly) na velké nás bude trápit. Zpočátku jsme se nemohli prokousat k žádné akci, vázla kombinace a všichni hráli v jednom chumlu. Soupeř byl aktivnější, a tak se většina času z první třetiny hrála na naší polovině hřiště. Ubránili jsme stav 0:0.

Ve druhé třetině naše hra už dostávala fotbalovější podobu, ale stále se nám moc nedařilo dostat se ze soupeřova sevření na naší polovině. Soupeř zahrával rohový kop a nešťastnou tečí Patrika Novotného skončil míč za Honzovými zády. Kluci se nevzdávali a snaha o vyrovnání přinesla úspěch. K odraženému míči naběhl Milan Cabrnoch a nadvakrát překonal soupeřova brankáře. Druhá třetina 1:1.

* Ml. přípravka B: Oba týmy získaly medaile

Vydáno dne 01. 04. 2009 (871 přečtení)

Poslední zimní turnaj v sobotu 21.3. dopadl dobře. Po nečekaném zrušení turnaje v Benešově nasadilo Tempo do domácího turnaje dva týmy, A a B (bylo umožněno po odhlášení jednoho ze soupeřů). A nakonec si medaile odnesly oba. Tým A – stříbrné a tým B – bronzové.

Konečné pořadí: 1. Admira, 2. Tempo A, 3. Tempo B, 4. Motorlet, 5. Vršovice, 6. Forward One
    Sestavy: A: Žežulka – Touška, Novotný, Hobzík, Ondrík, Čihák, Hroník, Sedlář. B: Heřmánek – Hudák, Kny, Trajhan, Pytlíček, Šejvl, Žůrek, Horák