15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka C: Z posledního domácího turnaje s bronzem

Vydáno dne 31. 03. 2009 (953 přečtení)

Poslední Tempácký turnaj pro ročník 2002 v sezóně 2008/09 byl jednak doprovázen deštivým počasím a v druhé řadě změnou času, která málem způsobila pozdní nástup tří našich hráčů. Nakonec ale vše dobře dopadlo, déšť občas ustal a na první souboj nastoupilo nakonec naše mužstvo v plném počtu.

Jižní Město – náš první soupeř nepatřil k těm nejsilnějším, celá soupeřova hra byla směřována na jediného hráče tedy hráčku, která byla jasným stěžejním bodem. Proto bylo zapotřebí, aby si naši kluci především hlídali tuto soupeřku. A to kluci zvládli skvěle, naše obě pětky bojovaly a jejich snaha byla korunována. Konečný stav 2:0, kdy oba góly střílel Toník Kinský, jednou za asistence Martina Matyse.

Celý článek... | Autor: Jana Matysová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - Loko Vltavín 3:0

Vydáno dne 30. 03. 2009 (923 přečtení)

První zápas jarního Mini Cupu nás mile překvapil. I přes nepříznivé podmínky, kdy tráva byla pořádně nasáklá vodou, se nám podařilo našeho soupeře porazit. První polovina se převážně odehrávala na soupeřově straně, i když soupeři se několikrát podařilo přesunout hru na naší polovinu, narazil zde na naší pevnou obranu. Již v sedmé minutě první půle se za asistence Kuby Havlíčka podařilo Martinu Škodovi vstřelit první gól. Kluci se snažili ještě zvýšit svůj náskok, ale bohužel ve zbylých 13 minutách prvního poločasu se nám již nepodařilo umístit míč do soupeřovy branky.

Ve druhé půli byla již na hráčích obou celků znát značná únava. Ale již ve čtvrté minutě využili naši kluci chyby soupeře a opět po přihrávce Kuby Havlíčka vstřelil David Martínek druhý gól. Po této akci se hra častěji přesouvala na naší polovinu, ale díky našemu brankáři a obraně nebyli soupeřovy akce úspěšné. Po několika našich neúspěšných akcích se pět minut před koncem utkání podařilo našim klukům přidat třetí gól, když po přesné přihrávce Vojty Kučery David Martínek krásnou střelou rozvlnil síť.

* Ml. přípravka A, ZL Háje: FC Tempo Praha - Sparta Krč 5:1

Vydáno dne 25. 03. 2009 (1147 přečtení)

Poslední zápas v zimní lize jsme odehráli den po návratu ze soustředění v Milevsku. Vzhledem k tomu, že jsme ve stejný čas absolvovali ještě turnaj na Tempu, neměli jsme dostatek hráčů. Na zápas se Spartou Krč jsme tedy odjeli po dvou utkání na Tempu pouze v pěti lidech. Na Hájích na nás čekali dva kluci z béčka, a tak jsme stejně do zápasu vstupovali o jednoho hráče méně. Soupeř měl k dispozici kompletní osmičku, ale nikoho na střídání.

Krátká rozcvička a šlo se hrát. Tentokrát bohužel nedorazil ani rozhodčí, tak jsme se o pískání podělili – jednu půlku rozhodoval zástupce Krče, druhou náš (konkrétně Roman Mašek).

Celý článek... | Autor: Petr Kamitz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: Konečně medaile...

Vydáno dne 25. 03. 2009 (755 přečtení)

Je to tady – konečně se nám podařilo prolomit zakleté 4.-5. místo a kluci tentokrát na domácím turnaji 15.3. vybojovali krásný bronz. Změna byla patrná hned od začátku – v předchozích turnajích většinou první dva zápasy znamenaly prohru. Tentokrát však do toho šli kluci hned naplno, což pro nás znamenalo 1 remízu a 1 výhru. Poté sice následovaly 2 prohry a rozhodující byl tedy poslední zápas s Mostem. V něm kluci – po lehké změně v sestavě – předvedli hezkou kombinační hru, obránci důrazně bránili, útočníci chodili do soubojů a odměnou byl skvělý výsledek 3:1.

Takže kluci, jen tak dál, držíme palce, velká pochvala všem za odvedený výkon a mimochodem – dali jste hezký dárek k narozeninám.

* Ml. přípravka A, příprava: Milevsko - FC Tempo Praha 0:22

Vydáno dne 17. 03. 2009 (1049 přečtení)

První přípravný zápas na soustředění jsme sehráli proti týmu přípravky Milevska. Tým Milevska byl tvořen mladšími kluky (ročníky 2001, 2002 a dokonce i dva kluci 2003), takže jsme mohli přenést některé prvky z tréninku do zápasu. Dohodli jsme se na hrací dobu 2 x 30 minut a šlo se na to.

Hned od úvodu ukazovali kluci, kdo bude pánem na hřišti. Jednalo se o spíše tréninkové tempo a kluci si s chutí zastříleli. Stručný přehled, jak probíhal zápas:

* Ml. přípravka A, ZL Háje: FC Háje B - FC Tempo Praha 0:6

Vydáno dne 15. 03. 2009 (916 přečtení)

Před odjezdem na soustředění do Milevska jsme odehráli předposlední zápas zimní ligy s mužstvem Háje B. Počasí nám přálo, hrálo se za pěkného počasí, sluníčko již zkoušelo více hřát.

Hned od prvních minut jsme se do soupeře zakousli a pokoušeli jsme se kombinační hrou se dostat do zakončení. To se podařilo v 2. minutě, kdy se Kryštof Tököly šikovně uvolnil ve středu obrany a kolmou přihrávkou uvolnil Kryštofa Poláka, který sám před brankářem nezaváhal - 1:0. Stále jsme se snažili kombinovat a více se pohybovat, využívat hru po stranách. Že je to účinné, potvrdil v 9. minutě Dominik Ctibor, který z jedné skóroval k tyčce po ideální přihrávce Kryštofa Tökölyho ze strany - 2:0.

Celý článek... | Autor: Roman Mašek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A, ZL Háje: Kunratice - FC Tempo Praha 0:14

Vydáno dne 10. 03. 2009 (908 přečtení)

V dalším kole zimní ligy na Hájích se nám postavil soupeř z Kunratic. Jednalo se o soupeře, jenž hraje II. třídu a očekávalo se hladké vítězství. Ačkoli jsme měli po celý zápas převahu, v prvním poločase se nám nedařila mezihra a od většího gólového rozdílu jsme se připravovali především vlastní nepřesností a zbytečným otálením v zakončení. Druhý poločas se na rozdíl od prvního podařil hlavně střelecky.

První branku jsme zaznamenali v 8. minutě, kdy Matěj Koubek po samostatné akci, kdy přešel přes dva obránce soupeře, umístěnou střelou dostal naše barvy do vedení. Hned nato se zapsal poprvé do listiny střelců Vojta Soukup, když po rohu Koubka a přistrčení Tomáše Rožníčka skóroval – 2:0.

* Ml. přípravka C: Pět mušketýrů v Heřmanově Městci

Vydáno dne 04. 03. 2009 (1003 přečtení)

Sobotní turnaj v Heřmanově Městci byl provázen již od samého začátku nesnázemi. I přes jarní prázdniny jsme počítali s účastí nejméně 7 hráčů, ale jak se den turnaje blížil, začali nám hráči podléhat nemocím. Takže nakonec nám zbyla jen pětice hráčů. S menším zpožděním nastoupila naše pětka k prvnímu zápasu se Spartou plna odhodlání. Bohužel již v první minutě jsme inkasovali první gól. Ale to našim klukům nevzalo odhodlání. Ale i přes veškerou snahu se podařilo soupeři vstřelit nám další gól. První zápas skončil naší prohrou 0:2.

Do souboje s Hradcem jsme nastoupili s menší obměnou v sestavě. I v tomto zápase kluci předvedli pěkný výkon a konečné skóre 2:2 hovoří za vše. Třetí souboj s Chrudimí připsal na naše konto 3 body. Výsledek utkání 3:1 pro naše kluky.

* Ml. přípravka B: Doma opět těsně pod stupni vítězů

Vydáno dne 23. 02. 2009 (925 přečtení)

V neděli 15.2. po obědě jsme se sešli v Modřanech k dalšímu halovému turnaji. V kvalitně obsazeném klání jsme obsadili opět čtvrté místo.

Tempo – Loko Vltavín 4:0
    Začátek zápasu jsme uchopili pevně do svých rukou a už nepustili. Do první velké šance se dostal už ve 3.min. Martin Pytlíček, ale branka z toho ještě nepadla. V 7.minutě jsme se už konečně mohli zaradovat po hezké střele Zdendy Sity. O dvě minuty později rozjel naší další akci Kuba Škobis přes Maťa Ondríka na Zdendu Situ, ten našel nabíhajícího Filipa Čiháka a my vedli 2:0. Za další dvě minuty si posledně zmiňovaná dvojice vyměnila pozice a v roli střelce se opět objevil Zdenda Sita, přihrával Filip Čihák. 23 vteřin před závěrečnou sirénou poslal Matěj Heřmánek do samostatného úniku Dominika a ten upravil na konečných 4:0.

Celý článek... | Autor: Michaela Heřmánková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A, ZL Háje: Meteor - FC Tempo Praha 1:2

Vydáno dne 20. 02. 2009 (1005 přečtení)

K dalšímu zápasu zimní ligy na Hájích jsme nastoupili v neděli 15.2., posíleni úspěchem našeho mužstva v sobotním turnaji pořádaném na Tempu. Měli jsme změřit síly s těžkým soupeřem Meteor Praha, který také pomýšlí na přední umístění v zimní lize, takže se očekával velmi vyrovnaný zápas.

Do prvního poločasu se postavil do brány Martin Mišovič, do druhého poločasu byl připraven Dominik Holub. Zápas začal za velmi chladného počasí, které se postupem času ještě zhoršovalo. Od počátečního hvizdu byla hra vyrovnaná, obě mužstva se snažila kombinovat ve středu hřiště, obrany byly velmi pozorné a rychle přistupovaly k volným hráčům. Proto se šance na skórování rodily velmi komplikovaně, první výrazná šance přišla na naší straně ve 13. minutě, kdy po zdařilém úniku Dominika Ctibora nastřelil Dominik břevno soupeřovi brány a k dorážce se nedostal nabíhající Vojta Soukup.

* Ml. přípravka C: Bronz unikl o vlásek

Vydáno dne 18. 02. 2009 (994 přečtení)

Po předchozím 4. místě jsme si tentokrát věřili (a moc přáli) medaili, ale bohužel i tentokrát nám unikla doslova o vlásek. Zápasy byly vyrovnané, kluci bránili, útočili i chodili do soubojů. Škoda posledního zápasu, který jsme vyhrávali 2:0 a pokud bychom skóre udrželi, bronz by byl náš. K naší smůle rozhodly dva rychle za sebou vstřelené góly soupeře a konečná remíza 2:2 nás poslala na nepopulární bramborovou příčku. Každopádně musím všechny kluky pochválit, protože bojovali od prvního zápasu a byla na nich vidět veliká chuť hrát. A na závěr: když to nevzdáme, potrénujem střelbu na bránu a vydrží nám nadšení, tak si tu medaili určitě brzy přivezeme.

* Ml. přípravka B: Na domácím turnaji bramborová pozice

Vydáno dne 07. 02. 2009 (931 přečtení)

V neděli 1.2. jsme změřili síly na domácím halovém turnaji. Po úspěšném zlatém tažení v Neratovicích jsme tentokrát obsadili nepopulární čtvrté místo.

Tempo – Aritma 2:1
    Úvodní zápas začal z naší strany trochu rozpačitě. Soupeř otevřel skóre už ve 3. minutě. O dvě minuty později zahrozil Štěpán Sedlář, ale jeho střelu ještě brankář chytil. V 6. min. už byl ale na tvrdou přesnou střelu Martina Pytlíčka krátký - 1:1. V 9. min. se skóre zápasu upravilo na 2:1, kdy se po rohu Jakuba Škobise míč odrazil od skrumáže hráčů do branky Aritmy.

* Ml. přípravka A: Šest statečných těsně pod stupni vítězů

Vydáno dne 03. 02. 2009 (1483 přečtení)

V sobotu 31.ledna 1e sešla hrstka našich hráčů na (erstvě zapadaném Tempu ke svému prvnímu turnaji pro starší hráče ročníku 99. Díky prodlouženému víkendu a nenadálé marodce se n konec vytvořila trojice Michal Pšenička, Damián Steinbart a Tomáš Mašek. Abychom mohli vůbec na0toupit, dostali jsme od starší 0řípravky B zapůjčeny hráče Jakuba Šlamiara, Jirku Kopeše a brankáře Honzu Staňka. S maximálním ,dhodláním jsme šli do turnaje a s jistotou, že každý si zahraje. Nejprve si ale kluci odklidili čerstvě napadaný sníh ze hřiště (a docela se při tom bavili a h,avně zahřáli).

Tempo B - Uhříněves 0:5
    Hned v úvodu jsem narazili na soupeř$, který střídal proti nám dvě p¬tky, kluci se snažili, ale bylo znát, že mají z hráčů o rok starších dost respekt. Za to jsme z platili prohrou, ale souhra se 0ostupně zlepšovala.

* Ml. přípravka B: Neratovické zlato s čistým štítem

Vydáno dne 30. 01. 2009 (1088 přečtení)

V sobotu 24.1. jsme se vydali na halový turnaj do nedalekých Neratovic. Po předchozích nezdarech jsme chtěli konečně zabojovat o medaile nejvyšší. Turnaje se účastnilo 8 družstev, rozdělených do dvou skupin. Jeden zápas trval 12 minut a hrálo se 4+1.

Neratovice B – Tempo 0:4
    V úvodním utkání jsme nastoupili proti Neratovicím B. Zápas se od začátku odehrával v naší režii. Z kluků byla cítit lehkost a jak jim sedí větší hala, kde mohli kombinovat a prosazovat se individuálně. O góly do branky soupeře se podělili: Sedlář 2x, Hroník a Čihák.

Celý článek... | Autor: Martin Vališ | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: Bronz z domácího turnaje

Vydáno dne 30. 01. 2009 (995 přečtení)

V neděli 25. ledna jsme nastoupili k našemu prvnímu turnaji venku, v domácím prostředí na UMT Tempa. Nominovali jsme všechny hráče, kteří se zapojili do přípravy na jaro. Proti nám nastoupila mužstva Admira, Rakovník, Viktoria Žižkov a Příbram.

Tempo - Rakovník 2:0 (1. Tököly, 15. Holub)
    Úvodní zápas nám vyšel hned od začátku, kdy hned v 1. minutě se podařilo otevřít skóre Kryštofovi T., který zužitkoval přihrávku mezi obránce umístěnou střelou. Pak jsme se spíše sehrávali dohromady, působili jsme trochu nevyrovnaným dojmem. Ve druhém poločase již souhra byla lepší a to se podařilo vyjádřit gólem na jeden dotek, kdy v 15. minutě překvapivou střelou ve skluzu zakončil pohlednou akci Dominik Holub. Poté jsme si již vítězství pohlídali.