11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka B2: FC Tempo Praha C - Čechie Uhříněves 0:3

Vydáno dne 11. 11. 2008 (1083 přečtení)

V sobotu 1.11. ráno jsme na domácí půdě přivítali vedoucí tým soutěže, Uhříněves. Nečekal nás lehký soupeř, ale do utkání jsme vstoupili s tím, že nemáme co ztratit. Zápas se odehrával, hlavně k překvapení hostujícího trenéra, ve zcela vyrovnaném duchu.

Opatrná hra naší obrany nepouštěla staršího soupeře do vážnějších šancí. Pár jsme si jich vypracovali i my, ale bez gólového efektu. Do šaten se šlo za stavu 0:0. Druhá polovina se odvíjela stejně a náš tým již pomýšlel na bodový zisk. O osudu zápasu rozhodla poslední šestiminutovka, kdy jsme inkasovali tři branky, vesměs po náhodných akcích soupeře a jeden z gólů si nešťastně vstřelil Péťa Hudák. Kluci určitě nezklamali a výsledek neodpovídá průběhu utkání. Soupeř byl šťastnější, ne lepší.

Celý článek... | Autor: Martin Vališ | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: FK Dukla Praha - FC Tempo Praha 0:6

Vydáno dne 10. 11. 2008 (988 přečtení)

V předposledním podzimním kole jsme zajížděli na půdu Dukly. V tabulce měla Dukla před tímto utkáním jen 3 výhry, a tak se dalo čekat, že by si ráda připsala další body na svůj účet. My naopak měli v nohách zase posilující výhru nad Meteorem (8:0) a chtěli mít klidnou zimní přestávku.

Po úvodním menším zmatku, kdy jsme Duklu překvapili našimi dresy, které se svou barevností velmi shodovaly, se mohlo s asi patnáctiminutovým zpožděním začít.

Utkání začalo a míč na kopačkách měli převážně naši kluci, kteří již od začátku ukazovali na Julisce, kdo bude na zdejší umělé trávě pánem. Nerozhodný stav vydržel jen 6 minut. To se míče zmocnil po výkopu Matěj Koubek, postavil si z domácích obránců slalomovou dráhou a na konci byla křížná střela, kterou nás dostal do vedení 1:0.

Celý článek... | Autor: Petr Kamitz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B1: TJ JM Chodov – FC Tempo Praha B 3:5

Vydáno dne 06. 11. 2008 (955 přečtení)

V sobotu 1.11. v pravé poledne jsme zavítali k dalšímu mistrovskému utkání na hřiště Chodova. Už do začátku byly ve vzduchu cítit problémy. Do šatny jsme se dostali až 15 minut před začátkem utkání, kdy jsme museli čekat, až nám jí uvolní fotbalisté z předešlého zápasu. A tak nezbyl čas na taktické pokyny a pokřik jsme stihli narychlo v šatně. Mělo to být pro nás jedno z těch "lehčích" utkání, a proto jsme si i s lehkou nadsázkou přijeli pro tři body.

Opak byl ovšem pravdou. Kluci byli úplně mimo. To, co jindy zvládají s naprostou samozřejmostí, byl najednou veliký problém. Nezvládali jsme obrannou činnost a o útoku nemohla být ani řeč. Proto jsme už ve 4. minutě inkasovali, když ušmudlanou střelu z dálky Erik nepochopitelně pustil mezi nohama. O dvě minuty později se ke střele propracoval Štěpán Sedlář, ale jeho střelu brankář kryl. V desáté minutě jsme se mohli přeci jen zaradovat, když se opět Štěpán snažil využít nepřehledné situace před soupeřovou brankou, kdy se nakonec střela odrazila od soupeřova hráče - 1:1.

Celý článek... | Autor: Michaela Heřmánková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B2: Sokol Královice – FC Tempo Praha C 0:5

Vydáno dne 06. 11. 2008 (876 přečtení)

V neděli ráno jsme jeli za soupeřem do Královic. Toto utkání bylo dvakrát odloženo (časové důvody Tempo a velká marodka Královic). Utkali jsme se s místním týmem, který je ve druhé polovině tabulky. Obavy a strach jsme měli jen my "dospěláci". Soupeř byl opět o něco "narostlejší" a výkon z předešlého dne nám na klidu taky moc nepřidal.

Ale naše obavy se rozplynuly už od první minuty zápasu. Kluci si postupně vytvářeli šance a dostávali soupeře pod tlak. Prvních deset minut jsme soupeře mapovali. V 11. minutě poprvé udeřila naše útočná dvojice Viktor Kužel, Zdenda Sita. Viktor přihrál Zdendovi a soupeř poprvé inkasoval. Už o minutu později si míč zpracoval Martin Pytlíček a poslal Zdendovi - 2:0. Ve 13.minutě vybojoval míč Viktor, připravil pro Zdendu a ten zavěsil na 3:0.

* Ml. přípravka C: Sokol Kolovraty - FC Tempo Praha 0:3

Vydáno dne 06. 11. 2008 (959 přečtení)

Kolovraty, 1.11.2008: Sobotní zápas i přes nepřízeň počasí nám přinesl krásné tři body do tabulky podzimního Mini cupu. A nejen vítězství bylo důvodem ke spokojenosti, ale i sama hra našich kluků. Po dlouhé době jsme se mohli dívat na krásný zápas plný nahrávek a soubojů. Každý z našich kluků znal přesně své místo ve hře a celou dobu se snažil si jej udržet.

K poslednímu zápasu podzimního Mini cupu nastoupili naši kluci ve skvělé kondici, což se projevilo již od samého začátku prvního poločasu. Již od samého začátku tlačili kluci na soupeře a bylo vidět, že chtějí vyhrát. Nahrávali si, bojovali o každý míč, ale co bylo nejdůležitější, každý si hlídal svůj post. A jejich snaha byla v 11. minutě prvního poločasu odměněna, kdy při přihrávce Kuby Havlíčka prostřelil kapitán David Martínek soupeřova brankáře a poslal nás do vedení. Bohužel další snahy našich kluků během prvního poločasu zvýšit vedení už nebyly úspěšné. A tak první poločas skončil 1:0 pro nás.

Celý článek... | Autor: Jana Matysová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: Bohemians 1905 - FC Tempo Praha 3:0

Vydáno dne 06. 11. 2008 (874 přečtení)

Bohemians, 19.10.2008. Nedělní zápas s Bohemians patřil k těm pro naše kluky slabším zápasům. I když ze začátku se zdálo, že by zápas mohl skončit, když ne vítězstvím, tak minimálně remízou. Bohužel to byla mylná představa.

Zápas začal vcelku slibně, kluci se opřeli do soupeřů ze všech sil a snažili se je tlačit na jejich polovinu. Bohužel již ve čtvrté minutě se podařilo soupeři dostat míč do naší branky díky penaltě. Naši kluci se však nevzdávali a bojovali až do konce prvního poločasu. Ale znovu nestálo štěstí na naší straně. I přes mnohé gólové příležitosti a jednu penaltu, se nám nepodařilo prolomit zakletou bránu soupeře a do šaten jsem odcházeli s výsledkem 0:1.

* Ml. přípravka A: FC Tempo Praha - FK Meteor VIII 8:0

Vydáno dne 05. 11. 2008 (925 přečtení)

Chladné a mlhavé nedělní ráno, první listopadové, nás přivítalo na domácím utkání s FK Meteorem. V tomto utkání jsme chtěli konečně plně bodovat a tím si zajistit klidnější střed tabulky.

Po důkladném rozcvičení jsme se do zápasu vrhli s plným nasazením, s cílem vstřelit první branku. Hned v 2. minutě po pěkném naražení trojice Tököly – Koubek – Obuškevič se dostal Martin Obuškevič k zakončení, ale mířil přesně doprostřed branky, kde byl přichystán brankář soupeře. V 5. minutě se po odraženém centu dostal k zakončení Kryštof Tököly, ale hradbu těl nepřekonal. Teprve v 9. minutě opět po pěkné kombinaci dvou Kryštofů (Tököly a Polák) se míč dostal na kopačku Vojty Soukupa, jenž do té chvíle hrál v obraně a těsně před touto akcí se vysunul do středu zálohy, a střelou k tyčce nedal brankáři soupeře šanci - 1:0!

Celý článek... | Autor: Roman Mašek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B1: FC Tempo Praha B - FK Admira B 1:2

Vydáno dne 27. 10. 2008 (990 přečtení)

V sobotu 25.10. jsme na domácím hřišti přivítali vítěze loňského Mini Cupu, Admiru B. V loňské sezóně byla bilance vzájemných zápasů vyrovnaná, a proto se čekala napínavá bitva. Hrálo se na hlavním hříšti, kde se nám v této sezóně nedaří a my šli do zápasu s tím to zlomit.

Od začátku jsme měli otěže zápasu ve svých rukou krom ojedinělých šancí soupeře, které vyřešila obrana nebo Matěj v brance. Kluci hráli velmi dobře přes křídelní prostory a po centrovaných míčích se dostávali do zakončení. Zhruba v 10. min. dobře pronikal Dan Šejvl, soupeř ho zastavil v pokutovém území až faulem, penalta. K té se postavil David Kny. Střílel do levé šibenice soupeřovy branky, ale bohužel těsně minul.

* Ml. přípravka A: FC Háje SOS - FC Tempo Praha 3:3

Vydáno dne 27. 10. 2008 (989 přečtení)

Netradičně ve všední den místo čtvrtečního tréninku jsme vyrazili na další mistrovské utkání na hřiště Háje SOS. Čekalo nás večerní utkání za umělého osvětlení, naštěstí počasí kromě chladu nepřipravilo nějaké nemilé překvapení.

Na začátku zápasu si obě mužstva asi zvykala na trochu nestandardní rozměr hřiště a bariéru okolo plochy, takže se spíše bojovalo daleko od branek. První střelu jsme vyslali na branku soupeře ve 4. minutě, kdy Matěj Koubek napřáhl z velké dálky, ale brankář soupeře byl pozorný. Hned z protiútoku soupeř mohl skórovat, když obrana nechala projít útočníka, ale ten samostatný únik naštěstí zakončil střelou mimo. Pak se opět spíše bojovalo o střed hřiště.

* Ml. přípravka A: FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov 1:3

Vydáno dne 22. 10. 2008 (980 přečtení)

Za chladného ale slunečného nedělního rána jsme se sešli na domácím hřišti, kde nás čekal soupeř Viktoria Žižkov. Utkání se mělo původně hrát odpoledne, ale na žádost soupeře jsme přesunuli zápas na 9:00.

To, že nám ranní zápasy nesvědčí, se opět potvrdilo. Kluci zůstali asi duchem v posteli, a tak začátek zápasu začal v režii soupeře. Byl agresivnější, důraznější a jednoznačně nás přehrával, zatlačil nás na naši půli a nutil nás k chybám. Hned první vyrobil Tomáš Mašek, kdy místo bezproblémové malé domů brankáři se nechal předběhnout útočníkem a ten v samostatném útoku naštěstí zaváhal a samostatný únik nezakončil správně. Hned vzápětí se řítil na branku Matěj Koubek a vybojoval roh, který nebyl využit.

* Ml. přípravka B2: FC Tempo Praha C - Dolní Počernice 4:8

Vydáno dne 21. 10. 2008 (930 přečtení)

Mladší přípravda B2 nastoupila na domácí půdě tentokrát proti Dolním Počernicím. Už do začátku se utkání pro nás nevyvíjelo vůbec dobře. Poprvé se v mistrovském utkání postavil do branky Honza Žežulka. Bohužel jeho radost netrvala dlouho. Poprvé inkasoval už v 1.minutě zápasu a ve 3.minutě musel do sítě znovu. Trenéři se snažili povzbuzováním a radami hnát kluky ke zvratu nepříznivého stavu. Nechtěli jsme se smířit s vývojem na hřišti, když přišla chvíle pro Zdendu Situ, který začal "rozdávat míče" přesnými a chytrými přihrávkami. V 9. minutě přihrával před branku číhajícímu Matěji Heřmánkovi a ten se nemýlil. Naše úderná dvojice Sita, Heřmánek zaúřadovala v 15. a 16. minutě a otočila stav utkání z 0:2 na 3:2 pro naše barvy. Bohužel o 2 minuty později se soupeři podařilo vyrovnat. Ve 21. minutě opět Zdenda, Matěj zvýšili na 4:3. Ani za tohoto stavu neskončil první poločas. Soupeři se podařilo srovnat na 4:4 gólem do šatny.

* Ml. přípravka B1: FC Tempo Praha B – SK Třeboradice 0:6

Vydáno dne 20. 10. 2008 (970 přečtení)

V sobotu ráno jsme nastoupili na domácím hřišti proti sousedovi z tabulky, Třeboradicím. Postavení v tabulce nasvědčovalo vyrovnanému souboji. Už po nástupu na hřiště jsme zjistili, že nás nebude čekat nic lehkého, protože soupeř byl o hlavu větší.

Od začátku jsme hráli aktivně a v plném nasazení, měli jsme i několik slibných šancí, ale v zakončení se nedařilo i díky dobrému brankaři soupeře. Bohužel v 5. minutě skončil zápas pro Péťu Hudáka, kterému se obnovilo zranění ze středečního tréninku. Na jeho místo obránce se posunul ze zálohy neúnavný David Kny. Soupeř se prosazoval jednoduchými akcemi přes střed hřiště, kdy okamžitě zakončoval. Když se k němu přiklonilo i štěstí, tak o poločase vedl 4:0. Nutno podotknout, že v naší brance skončilo vše, co bylo vystřeleno jejím směrem.

* Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - SK Union Vršovice 0:2

Vydáno dne 16. 10. 2008 (922 přečtení)

Páteční zápas na našem hřišti dopadl pro nás smutnou prohrou. Vršovice si od nás odvezly tři body do tabulky Mini cupu.

První poločas tohoto zápasu by asi všichni přítomní Tempáci raději vymazali. Kluci se nesoustředili, nebojovali, někdy si místo sledování hry mezi sebou povídali, dávali přednost soupeři, a tak by se mohlo pokračovat. Zkrátka první poločas kluci prospali. A tak můžeme být rádi, že jsme do šatny odcházeli jen s dvěmi inkasovanými brankami (z toho jedna byla vlastní).

Druhý poločas už byl o něčem jiném. Kluci se konečně probrali a začali hrát. Přestali hrát oblíbenou hru hurá za míčem, ale začali si přihrávat a hlavně bojovat o míč. Jak ale už jsme zvyklí, bohužel jsme se branky nedočkali i přesto, že většina času druhého poločasu se odehrála na straně soupeře. Snad se nám v příštím zápase podaří tuto "kletbu" prolomit a uvidíme ze strany našeho útoku i v druhém poločase nějaký pěkný gól.

* Ml. přípravka C: SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 2:2

Vydáno dne 16. 10. 2008 (892 přečtení)

Zápas s Aritmou vyvolával smíšené pocity, kluci hráli sice dobře, ale při trochu větší snaze a s méně fauly jsme si mohli přivést tři body. Od samého začátku zápasu se snažili kluci hrát útočnou hru. Ale již v prvních minutách se soupeř dostal před naši branku a kluci se tak snažili o vyražení míče, až skončil v naší bráně. Bohužel i takovéto branky se počítají, a tak si soupeř mohl připsat na své konto první gól. Naši kluci se však nevzdávali a doráželi na protihráče někdy až s tak důslednou razantností, že soupeř končil po faulu na zemi. Zvláště po jednom takovémto vydařeném pokusu ze strany našeho stopera zastavit útočníka, skončil ten na zemi a rozhodčí tak nařídil trestný kop, který se soupeři podařilo proměnit. A tak naši kluci prohrávali 2:0. Ale i přes tento neúspěch se nevzdávali a bojovali a ještě před koncem prvního poločasu se podařilo Arturovi snížit brankový rozdíl o jeden gól.

* Ml. přípravka C: Čechie Dubeč - FC Tempo Praha 1:1

Vydáno dne 16. 10. 2008 (1045 přečtení)

Tento zápas se nám moc nevydařil, podařilo se nám sice přivézt si z Dubče jeden bod, ale s celkovou hrou našich kluků nemůžeme být spokojeni.

Začátek zápasu vypadal celkem slibně, ale to byla jen představa, která se za několik minut rozplynula a naši kluci občas vypadali, že ztrácejí na hřišti orientaci. Pletli si posty, a vytvořili tak díru v obraně, které zdárně využil náš soupeř k tomu, aby nám vstřelil první branku. Místo toho, aby se kluci z této rány poučili a více dbali rad trenéra, ještě více začali hrát hru hurá za míčem. Jen štěstí a pohotovosti Šimona, které stálo v tu chvíli na naší straně, vděčíme tomu, že při jedné takovéto hurá akci, kdy před brankou soupeře se sešlo několik našich hráčů, vstřelil Šimon Bouma soupeři vyrovnávací gól. A tak naši kluci odcházeli do šaten před druhým poločasem se skórem 1:1.