15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka B2: ČAFC Praha B - FC Tempo Praha C 1:1

Vydáno dne 17. 09. 2008 (1025 přečtení)

V sobotu 13.9. ráno jsme nastoupili k druhému utkání 2.třídy na hřišti ČAFC proti místnímu B týmu. Zápas pro nás nezačal dobře, soupeř byl v prvním poločase lepší. Nedařila se kombinace, obrana jako by ještě spala a jen díky skvělému Erikovi v brance jsme přežili poločas bez obdržené branky. Naši kluci si vypracovali v prvním dějství dvě šance, ale obě bohužel skončily mimo branku.

O přestávce jsme museli většině hráčů připomínat jejich povinnosti na hřišti. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a hru jsme vyrovnali a hra se převážně odehrávala ve středu hřiště. Ve 35. minutě ovšem přišla povedená kombinace a po přihrávce Viktora Kužela se povedlo střelou do horní poloviny branky Honzovi Žežulkovi dostat náš tým do vedení 1:0.

Celý článek... | Autor: Martin Vališ | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B1: SK Sparta Krč - FC Tempo Praha B 1:12

Vydáno dne 17. 09. 2008 (1035 přečtení)

Za chladného počasí jsme vyjeli k dalšímu zápasu na hřiště soupeře. Byl to pohodový zápas. Hrálo se převážně v naší režii. Poprvé jsme se mohli radovat už ve 2. minutě, kdy David Kny vyvezl míč podél lajny a sám z úhlu trefil bránu – 1:0. Míč ještě kontroloval Martin Pytlíček. Kluci útočili a stále častěji se dostávali před soupeřovu branku. Na další gól jsme proto nečekali dlouho. Po přihrávce Martina Žůrka se trefil Štěpán Sedlář – 2:0. V 7. min. za asistence Martina Žůrka zvyšoval Martin Pytlíček – 3:0. O minutu později si Martinové role vyměnili a na gól přihrával M. Pytlíček Žurasovi - 4:0. Soupeř se snažil útočit, ale jeho snaha končila u Davida, který si vždy poradil.

Na začátku 10. min. si poprvé v zápase sáhl na míč i Erik v brance. Střelu se mu ještě podařilo zlikvidovat. Ale na konci téže minuty došlo k přečíslení a Erik inkasoval – 4:1. To kluky nevyvedlo z rovnováhy a pokračovali ve stejném nasazení jako doposud. Ve 14. min. se uvolnil Martin Žůrek, počkal si na přihrávku od Maťa Ondríka a připsal si další gól – 5:1. Do konce první půle stihl ještě Štěpán Sedlář opět za asistence Žurase zvýšil na 6:1.

Celý článek... | Autor: Michaela Heřmánková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: SK Motorlet Praha - FC Tempo Praha 1:1

Vydáno dne 15. 09. 2008 (1217 přečtení)

Za poměrně chladného sobotního rána jsme se vydali ke druhému mistrovskému zápasu na hřiště SK Motorlet. Domácí chtěli potvrdit přivezené body ze hřiště Dukly a my chtěli potvrdit domácí výhru nad Admirou.

Zápas jsme zahájili ve stejné zahajovací sestavě jako zápas první, v brance Martin Mišovič, obrana ve složení Tomáš Jirků, Vojta Soukup, Martin Obuškevič, záložní řada Honza Polívka, Matěj Koubek, Petr Neckař a v útoku na hrotu Kryštof Polák. Zase se potvrdilo, že ranní zápasy nám nesvědčí, počáteční tempo zápasu máme slabší, jakoby ospalé. Dlouho jsme se dostávali do tempa, nedostatečný pohyb a spousty zkažených přihrávek nás připravovaly o možnost vytvořit si tlak. Soupeř bránil velmi pozorně a měl rychlejší přechod do útoku, ale naše obrana vždy stihla zasáhnout včas. Proto se bojovalo spíše o střed pole, až v 11. minutě jsme si vynutili dva rohové kopy, které jsme však nezužitkovali.

Celý článek... | Autor: Roman Mašek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - FK Admira Praha 0:4

Vydáno dne 14. 09. 2008 (1189 přečtení)

Páteční zápas s Admirou byl trochu zklamáním pro nás všechny. Nejde o to, že naši kluci zápas prohráli, ale spíše jde o styl jejich hry. Kluci jakoby ztratili chuť do hry a bojovnost. Míče svému soupeři nechávali a jen zřídka se pouštěli do soubojů, aby jej získali zpět. Na klucích byla vidět i únava po prvním tvrdém týdnu tréninků a zápasů.

První poločas začal celkem slibně. Silnému soupeři, jakým Admira bezesporu je, naši kluci byli adekvátním soupeřem. Vypadalo to, že udělají přinejmenším pro udržení stavu 0:0 cokoliv. Ale po prvním inkasovaném gólu jakoby se vše změnilo. Kluci neposlouchali taktické rady trenéra, běhali z místa na místo, nedrželi posty a hlavně zapomněli usilovat o míč. Občas se zdařilo, že jeden z útočníků utekl s míčem až na soupeřovu polovinu, ale ten nedovolil našim klukům větší akci, takže se hra zase pomalu vracela k našemu brankovišti. Při jedné nepřehledné akci před naší brankou se ještě našim klukům podařilo vstřelit si vlastní gól, takže první poločas skončil stavem 0:2 pro hosty.

Celý článek... | Autor: Jana Matysová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: Loko Vltavín - FC Tempo Praha 0:0

Vydáno dne 12. 09. 2008 (924 přečtení)

Do zápasu s Loko Vltavín nastoupila naše parta bez svých stálých gólmanů. Bylo proto třeba vybrat adekvátní náhradu a to se nám, myslím, povedlo. Bylo ještě třeba nového brankáře roztrénovat a zápas mohl začít.

Od prvních minut se hra odehrávala převážně na straně soupeře. Kluci bojovali, kombinovali, ale soupeřovu obranu ne a ne překonat. Celý první poločas se hráči Loko Vltavín nedostali dále než na polovinu hřiště, kde je zastavila naše obrana a poslala míč zpět k soupeřově bráně.

* Ml. přípravka A: FC Tempo Praha - FK Admira Praha 2:1

Vydáno dne 11. 09. 2008 (1073 přečtení)

První mistrovské utkání v Přeboru mladších přípravek a los nám přisoudil k úvodnímu utkání mužstvo Admiry. Jak již všichni z předchozí doby víme, utkání s Admirou patří vždy k velmi kvalitním a nyní tomu nebylo jinak.

Ve čtvrt na čtyři přivedl na lhotecké hřiště rozhodčí oba týmy a mohlo se začít. Ovšem co se událo hned zkraje, tak to nemělo obdoby. Z prvního útoku a daleké střele z pravé strany, kterou brankář hostů neudržel, jsme se dostali do vedení. Kryštof Polák se nacházel ve správnou chvíli na správném místě a v první minutě jsme vedli 1:0. To rozpumpovalo i všechny přihlížející v hledišti, kteří sborově a hlasitě povzbuzovali: Tempo, Tempo!

Celý článek... | Autor: Petr Kamitz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: SK Benešov - FC Tempo Praha 4:1

Vydáno dne 09. 09. 2008 (1054 přečtení)

První zápas Mini cupu nedopadl pro naše kluky zrovna nejlépe. Prohra 1:4 není zrovna důvodem k oslavě. Ale na obranu našich kluků je třeba říci, že stále nejsme schopni se po prázdninách sejít v plném počtu jak na trénincích tak na zápasech. Někteří spoluhráči se stále ještě nevrátili z prázdnin, a tak máme stále málo kluků na střídačce.

Zápas začal hrou na naší polovině. Našim klukům chyběla koncentrace a vzájemná souhra. Když se dostali k míči, nepřesná přihrávka zmařila snahu probojovat se na soupeřovu polovinu hřiště. Soupeř disponoval hráči oproti našim sice menšího vzrůstu, ale s o to větší mrštností a důsledností. Hráči benešovského týmu byli soustředěnější a věděli o schopnostech svých spoluhráčů a zdárně toho využili ke vstřelení dvou gólů.

* Ml. přípravka B1: FC Tempo Praha B – SK H. Měcholupy 4:0

Vydáno dne 09. 09. 2008 (983 přečtení)

V prvním kole jsme nastoupili na domácím hřišti proti SK Horní Měcholupy. Do soupeře jsme se nelítostně pustili ihned po začátku zápasu. První velkou šanci už v 1. minutě využil Luky Hroník po krásné přihrávce Filipa Čiháka – 1:0. Neustále jsme útočili a většinu času trávili na polovině soupeře. V 8. minutě si po faulu postavil míč Štěpán Sedlář a jeho krásná střela přes zeď jen těsně "olízla" břevno. V 15. minutě se uvolnil Martin Pytlíček, ale i jeho střelu brankář ještě chytil. Stále jsme soupeře přehrávali, ale chyběl ten pověstný kousíček. Ve 23.minutě rozehrál Luky Hroník roh. V mele před brankou se nejlépe zorientoval Viktor Kužel a zvýšil na 2:0. Tímto stavem skončil první poločas.

* Ml. přípravka B2: FC Tempo Praha C – Union Vršovice B 3:1

Vydáno dne 08. 09. 2008 (926 přečtení)

V pátek 5.9. jsme nastoupili k našemu prvnímu utkání v nové sezóně. Na domácím hřišti jsme hostili našeho již tradičního soupeře Union Vršovice. Nikdo nečekal, že zápas bude tak vyrovnaný. Obě mužstva vstoupila do utkání s velkým nasazením. Ve 4. min. vyvezl podél lajny míč David Kny, přihrál nabíhajícímu Matějovi Heřmánkovi a ten vstřelil úvodní branku. V 10. min. jsme mohli jásat podruhé, kdy opět David zahrával rohový kop. Před brankou soupeře se nejlépe zorientoval Jáchym Trajhan a vedli jsme 2:0. O čtyři minuty později se opět výborně hrajícímu Davidovi podařilo uvolnit a vyvézt míč až na polovinu soupeře. Našel lépe postaveného Jáchyma a ten využil situace a podruhé se trefil do soupeřovy branky.

* Ml. přípravka B: Skvělá generálka - 1.místo na Bohemce

Vydáno dne 05. 09. 2008 (1097 přečtení)

V sobotu 30.8. jsme nastoupili k turnaji v Odolené Vodě pořádaným Bohemians 1905. Turnaje se nakonec zúčastnilo 9 týmů. Hrálo se systémem každý s každým, zápas trval 16 minut a hrálo se klasicky 7+1.

Tempo - Union Žižkov 0:0
    V prvním zápase jsme nastoupili proti Žižkovu, pro nás nepříliš známému soupeři. Celé utkání bylo ovšem v naší režii a soupeře jsme do ničeho nepustili. Bohužel ze začátku klukům nesedl lehký míč, se kterým již dlouho netrénují. To se projevilo, jak při přihrávkách, tak i při střelbě. Střeleckých pokusů jsme měli plno, ale vždy skončily těsně mimo branku. V závěru zápasu nevyužil největší šanci Žůras, po rohu Jakuba Škobise trefil břevno. Zápas skončil nerozhodně.

* Ml. přípravka A, příprava: FC Tempo - ČAFC 0:4

Vydáno dne 02. 09. 2008 (1039 přečtení)

Za krásného počasí jsme se sešli na našem hřišti k sehrání dalšího přípravného zápasu, tentokrát s borci ČAFC. Počasí i terén ideální, kluci si mohli s chutí zahrát před tím, než zase usednou do školních lavic.

Protože se sezóna blíží, soustředění bylo z našeho pohledu kvalitní a ideální, měl mít výkon stoupající tendenci. Říkám „měl“, bohužel průběh zápasu ukázal, že tomu tak zatím není…

Zápas začal svižným tempem, soupeř byl dravý, rychlostně i technicky dobře vybavený. První příležitost jsme si vytvořili my, když ve 4. minutě prováhal Martin Obuškevič příležitost ke střele ze střední vzdálenosti a jeho již zablokovaná střela skončila na rohu, který jsme nezužitkovali.

* Ml. přípravka C: V oslabené sestavě skvělé 5.místo

Vydáno dne 01. 09. 2008 (1518 přečtení)

Náš první turnaj jako mladší přípravka C dopadl lépe, než jsme mnozí očekávali. Ještě v sobotu to vypadalo, že se nikam nepojede, protože jsme měli jen devět hráčů, ale naštěstí nám vytrhli trh z paty mladší kluci. Ještě jednou děkuji rodičům Petra Hodouše a Sebastiana Linga, ktří na poslední chvíli byli ochotni jet s námi.

Sice hned na začátek jsme dostali silnější soupeře (Bohemians a Slavia), ale výhru jsme jim nedarovali tak lehce (oba zápasy jsme prohráli 0:1). Kluci bojovali jako draci a už další zápas vyhráli nad Berounem 2:1, kdy oba góly střílel Martin Škoda za asistencí Oty Vavreka. I souboj s ČAFC dopadl pro naše kluky výborně. Konečný výsledek dopadl 1:0 a opět střílel Martin Škoda, tentokrát za asistence Pavlíka Šenka.

* Ml. přípravka A, příprava: FC Tempo - Sportovní JM 13:0

Vydáno dne 30. 08. 2008 (980 přečtení)

Místo čtvrtečního tréninku jsme si domluvili první domácí přípravné utkání po soustředění a to se soupeřem z Jižního Města. Soupeř dorazil s mužstvem složeným převážně z hráčů ročníku 2001. Ani naše mužstvo se nesešlo kompletní, někteří si ještě užívali poslední týden prázdnin mimo Prahu, někteří doléčovali drobná svalová zranění, nicméně zahrál si každý, kdo dorazil na zápas.

Zápas začal svižným tempem, obě mužstva se snažila kombinovat, první šanci jsme si vytvořili v 5. minutě, kdy Vojta Soukup uvolnil Honzu Polívku, který zakončil krásnou střelou do břevna. To bylo ale zahřívaní, pak se hra vyrovnala a hrálo se ve středu hřiště, soupeř umě rozrušoval naší kombinaci a hrozil rychlým přechodem do útoku. Naštěstí se podařilo vždy zastavit průnik souhrou s Martinem Mišovičem.

* Ml. přípravka B: FC Tempo - Bohemians 1905 6:5

Vydáno dne 27. 08. 2008 (918 přečtení)

Po návratu ze soustředění jsme sehráli další neuvěřitelný zápas. Opět se všem chtělo dávat branky, ale bránit se nechtělo ani obráncům. Bohemka se představila ve velmi dobrém světle a zle zatápěla Matějovi v brance. Ten náš tým hlavně v začátku utkání podržel a jen díky němu nám soupeř ve skoré neutíkal vyšším rozdílem.

Když jsem psal, že šlo o neuvěřitelný zápas, tak ten, kdo viděl zápas s Aritmou, překvapen nebyl. Bohemka šla do vedení již v 6.minutě po závaru před naší brankou. Kluci vypadali, že je to jejich první zápas a zřejmě se projevila i únava ze soustředění. Postupem času se hra vyrovnávala a přišli i naše šance, největší v úvodu nevyužil Filip Čihák, který dobře vyhodnotil situaci a místo přihrávky vyrazil vstříc brance souepře sám. Bohužel se mu brankáře překonat nepodařilo.

* Ml. přípravka A, příprava: Vysočina Jihlava - FC Tempo 5:4

Vydáno dne 24. 08. 2008 (1478 přečtení)

Na odvetné utkání v Jihlavě jsme se vydali stejně jako na předešlé, vlakem. Tentokrát jsme ho odehráli na umělé trávě. Od začátku utkání byli aktivnější domácí hráči. Z našich kluků již od rána nevyzařovalo tolik energie, jako tomu bylo v předešlých dnech. Únava z předešlých tréninků již na ně ulehla, ale ani tak nechtěli dát svou kůži zadarmo!

Domácí hráči sice byli po celý začátek utkání aktivnější, ale byli jsme to právě my, kteří jsme jako první skórovali. V 10. minutě se ještě neujaly střely Poláka a Petra Neckaře, ale v 11. minutě se po rohovém kopu a závaru před brankou nejlépe zorientoval Kryštof Tököly a dostal nás do vedení – 0:1. O dvě minuty později uvolnil pěknou přihrávkou do běhu Péťa Neckař Honzu Polívku, ale jeho střela byla zblokována.