22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka B: V Příbrami těsně pod stupni vítězů

Vydáno dne 30. 05. 2008 (1015 přečtení)

V sobotu 24. května jsme se netradičně vydali na halový turnaj pořádaný Marilou Příbram.

Turnaje se účastnila mužstva: Dukla Praha, Tatran Sedlčany, Písek, Ústí nad Labem, Spartak Příbram, Marila Příbram (žluté a červené mužstvo), Marila Příbram 2001 a Tempo MPB.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách každý s každým dle rozlosovaného pořadí, zápas ve složení 4+1 trval vždy 20 minut (protože Aritma odřekla účast).

Celý článek... | Autor: Roman Mašek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: AFK Slavoj Podolí B - FC Tempo B 0:10

Vydáno dne 27. 05. 2008 (1092 přečtení)

Utkání 20. kola na Podolí už mohlo o lecčems napovědět. Především o tom, zda se i nadále budeme prát o příčku nejvyšší a postup do I. třídy. V nedělním parném odpoledni a na rozpálené umělé trávě šlo i o to, nemít úžeh či úpal! Ale natěšení kluci nekoukali na nic okolo, ani na teplo, které jim mohlo ubírat sil, a tak okolo 15. hodiny již vyběhli na hřiště na rozcvičku.

Před výkopem, stanoveným na půl čtvrtou, již byli všichni kluci patřičně fotbalově nažhaveni, protože tepelně to potřeba skutečně nebylo, a mohlo se začít.

Celý článek... | Autor: Petr Kamitz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Přebor je náš! Ml. přípravka A: FC Tempo - ČAFC B 11:2

Vydáno dne 25. 05. 2008 (1808 přečtení)

Pátek 23. května se zapíše do historických análů klubu FC Tempo Praha jako den, kdy se podařilo týmu mladší přípravky A (ročník kluků narozených 1999 a mladších) "prokopat se" do Pražského přeboru mladších přípravek.

Ano, dnešní zápas na domácí půdě se stal dnem výjimečným. Do konce jarní části soutěže zbývají tři kola včetně toho dnešního. Přivítali jsme soupeře ČAFC Praha. V podzimní části jsme je na jejich hřišti porazili 5:0. Tato zkušenost nás vedla k přesvědčení, že i dnes si s kluky z Čafky poradíme.

Začátek zápasu byl stanoven na 16 hodin. Tradičně jsme si dali na Tempu dostaveníčko 1,5 hodiny před zápasem. Ze zkušenosti víme, že tento čas je optimální pro potřebnou koncentraci hráčů na zápas. Domácí šatna hučela jako včelí úl. Hlasitá muzika, nastříkání hlav bojovými barvami, to vše patří již k předzápasovému rituálu našich borců. Také lehká rozcvička a taktické pokyny, rozestavění hráčů v poli. V 16 hodin zazněl úvodní hvizd rozhodčího, a tak naši kluci mohli začít s ofenzívní hrou hned od počátku.

Celý článek... | Autor: Oldřich Novotný | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: FC Tempo - Gordic Kačerov 9:0

Vydáno dne 22. 05. 2008 (1068 přečtení)

V pátek 16.5. jsme za deštivého počasí hostili poslední tým tabulky Gordic Kačerov. Naši nastoupili netradičně v zelenobílých dresech. Od začátku zápasu jsme byli aktivní, ale soupeř bránil v sedmi a tím nám komplikoval zakončování akcí. Poprvé jsme mohli zvednou ruce nad hlavu v 6.min. kdy David Kny dorážel odražený míč za brankářova záda. Kluci byli při chuti a úvodní branka je nastartovala. Soupeře jsme neustále drželi pod tlakem a v 8.min. jsme se mohli radovat podruhé, když si Štěpán Sedlář naběhl na přihrávku Zdendy Sity. O minutu později opět Zdenda poslal pěknou přihrávku na Martina Žůrka – 3:0. Hráči soupeře se snažili vytvořit si alespoň nějakou šanci , ale jejich veškerá snaha končila na naší dobře hrající obraně. Naše gólová nadílka nekončila, když se ve 13. min. opět trefil "Žůras". Další branka padla v 16.min. po akci, kterou vedl Martin Žůrek a zakončoval Štěpán Sedlář. V 17.min. ještě zvýšil naše vedení tvrdou střelou Luky Hroník. První poločas končil se skórem 6:0 pro náš tým.

Celý článek... | Autor: Michaela Heřmánková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: SK Motorlet B - FC Tempo 2:5

Vydáno dne 18. 05. 2008 (1226 přečtení)

Když jsem usedal ke klávesnici svého počítače, přemýšlel jsem, jak dnešní zápas prezentuji na webových stránkách Tempa. Jen tak narychlo jsem se podíval do tabulky na výsledky ostatních klubů v soutěži a hned jsem se zarazil nad výsledkem utkání mezi Slovanem Bohnice a Újezdem nad Lesy. V duchu jsem si přál, aby tento zápas dopadl alespoň nerozhodně. A hle, stal se zázrak, Bohnice vyhrály nad Újezdem doma 1:0. Pro naše hráče to znamená jednoznačně upevnění pozice na prvním místě.

Dnešní sobota 17. května byla pro naše borce dalším prubířským kamenem výkonnosti, dovednosti a pevných nervů. Sraz jsme měli v 7:30 na Tempu. Když jsme odjížděli vstříc hřišti SK Motorlet, honilo se mi v hlavě, jak to dnes všechno dopadne. Soupeř přebývá na třetí pozici v tabulce s 34 body. Takže výsledky má. Pro nás to je výzva k jeho porážce na domácí půdě. Na hřiště jsme dorazili po menším bloudění.

* Ml. přípravka B: FC Tempo B - Slavoj Vyšehrad B 2:1

Vydáno dne 18. 05. 2008 (1151 přečtení)

Devatenácté herní kolo naší soutěže 2.třídy sk. A - MP – Praha připravilo zajímavý a pro osud celého ročníku klíčový souboj mezi Třeboradicemi a Loko Vltavín. Je to souboj o první místo v tabulce a výsledek tohoto utkání určí nejspíše výslednou podobu tabulky po odehrání všech zápasů. Uvidíme, jak toto utkání dopadne. Je důležité zde poznamenat, že už naše mužstvo nehraje jen pro sebe o celkové umístění, ale bojuje i o možnost postoupit o jednu třídu výše, což pomůže klukům MPC, kteří po nás příští rok převezmou štafetu v této věkové kategorii. Nejenže jim to pomůže hrát s kvalitními soupeři, ale také budou sbírat cenné zkušenosti, které pak zúročí v dalším fotbalovém životě. Proto se snažíme a stavíme nejsilnější mužstvo. Bohužel nejsme v situaci, kdy máme osud jen v našich rukách, musíme se spolehnout na „pomoc“ soupeřů, že vezmou Loku (zatím vedoucí mužstvo tabulky) body. Asi poslední příležitost je toto kolo (pozn. autora - výsledek utkání Třeboradice - Loko 2:2 nás posunul na čelo tabulky).

* Ml. přípravka C: FC Tempo - Loko Vltavín 10:0

Vydáno dne 16. 05. 2008 (1043 přečtení)

Ve středu 14. května jsme sehráli domácí zápas a soupeřem nám byl tým Loko Vltavín. Na podzim jsme na jeho hřišti zvítězili 4:0, a tak se dalo toto utkání zařadit do kategorie lehčí.

Přestože náš tým měl od úvodu převahu, tak se nám podařilo vstřelit první branku „až“ v 6.minutě zásluhou Martina Pytlíčka, kdy těžil z přihrávky Štěpána Sedláře,1:0. Poté se dlouho nic nedělo, ale od 11.minuty to přišlo. V té se poprvé prosadil po přihrávce Lukyho Hroníka Martin Žůrek, 2:0. Náš tlak narůstal a v 15.min. zahrával Matěj Heřmánek rohový kop na který nejlépe naběhl Martin Žůrek a skóroval, 3:0.

Celý článek... | Autor: Martin Vališ | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: 1. FC Folprecht – FC Tempo 0:5

Vydáno dne 14. 05. 2008 (1230 přečtení)

V neděli 11. května dopoledne jsme nastoupili k dalšímu utkání Mini cupu na hřišti Folprechtu. V sestavě došlo k několika změnám, aby se protočilo více hráčů. Zápas nebyl valné úrovně. Soupeř se sice od podzimu zlepšil, ale většinu zápasu měl míč pod kontrolou náš tým.

Gólově se prosadil v 1. poločase jako první Luky Hroník, kterého neopustila střelecká forma z čtvrtečního turnaje předpřípravek - 1:0. Střelecká forma se také drží Dana Šejvla, který přidal druhý gól po odrazu míče od obránce soupeře - 2:0.

* Ml. přípravka A: FC Tempo - Slovan Bohnice 1:1

Vydáno dne 13. 05. 2008 (971 přečtení)

K dalšímu mistrovskému zápasu nastoupili borci MPA za velmi pěkného, slunného počasí, na domácím trávníku v neděli 11. května. Tentokrát jsme se potýkali s hochy ze Slovanu Bohnice. Papírově slabší soupeř se dostavil na hřiště v půl deváté a hned se aktivně rozcvičoval. Do začátku zápasu zbývalo patnáct minut a v naší šatně se udělovaly pokyny směrem k našim útočníkům i obráncům. Tradiční barvy začaly z ruky asistenta Šebka zabarvovat vlasy našich kluků. Někteří měli dokonce vystříhaná a následně zabarvená čísla svých dresů ve vlasech. Zajímavé zpestření v bojovém zabarvení následně překvapilo i soupeřovy hráče.

* Ml. přípravka B: SC Xaverov - FC Tempo B 1:6

Vydáno dne 11. 05. 2008 (1206 přečtení)

V sobotu časně ráno jsme odehráli další, v pořadí již 18. kolo II. třídy. Zavítali jsme na hřiště Xaverova, se kterým jsme na podzim smolně doma prohráli 0:1 a tak jsme chtěli vše napravit! Za nádherného počasí a se dvěma absencemi v sestavě (kvůli škole v přírodě) jsme se patřičně naladili do bojové nálady!

Začátek jsme měli v rukách my. Soupeř měl k dispozici i hráče ročníku 2002 (ten byl hráčům Holubovi a Nejedlíkovi po pás) a disponoval pouze dvěma náhradníky. Hned ve 2. minutě na sebe dal upozornit Vojta Soukup, jehož střelu do tyče nedokázal do branky usměrnit Martin Obuškevič a ještě následnou Vojtovu dorážku zblokovala hradba těl domácích hráčů. O chvilinku později se do šance probíjel štírek Robin Šebek, kterého našel přihrávkou Matěj Koubek, ale střela našla pouze brankáře domácích. Až v 6. minutě konečně uhodilo! Matěj Koubek vzal míč, prošel po levé straně zcela sám a dle rad před zápasem, aby svůj únik vždy nějak zakončil, třeba i bodlem, tak přesně tak učinil a my vedli 1:0.

* Ml. přípravka C: Sedmé místo na turnaji Meteoru

Vydáno dne 09. 05. 2008 (1040 přečtení)

O sváteční čtvrtek 8. května, za velmi slunečného počasí, se náš tým zúčastnil velmi kvalitního turnaje, který pořádal FK Meteor Praha. Na turnaji startovalo 16 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. V naší skupině byli s námi Marila Příbram, Motorlet - nedorazil, Junior Teplice, Admira Praha, ČAFC, Slavia a Mladá Boleslav. Hrálo se na umělé trávě a hřiště bylo užší než obvykle, takže bylo málo prostoru k tvoření. Ve skupině se hrálo každý s každým na jednou 15 minut, pořadí ve skupině rozhodovalo o jaké konečné místo v turnaji se týmy utkají.

Náš tým skončil ve skupině na 4. místě se stejným bodovým ziskem jako druhý tým. O 4. místě rozhodovala mini tabulka, ve které jsme skončili poslední. Tím jsme byli odsouzeni k boji o celkové 7. místo s týmem Sparty Praha.

* Ml. přípravka A: SK Slavia B - FC Tempo 2:2

Vydáno dne 05. 05. 2008 (1064 přečtení)

Další důležitý zápas čekal naše hráče v sobotu 3. května na hřišti SK Slavia Praha. Od rána bylo nějak proměnlivo. Chvíli pršelo, chvíli svítilo sluníčko. Kluci si dali dostaveníčko na Tempu v půl čtvrté, což na přesun ke Slávistům bohatě stačilo.

Dnes jsme nastupovali v plné sestavě s navrátivším se Pekárkem. Bojová nálada v šatně byla dobrá. Bohužel se nám nepodařilo zajistit přívod elektrické energie a tak dnes byla šatna němá. Bojový nástřik hlav však nechyběl.

Vše bylo připraveno, lehká předzápasová rozcvička, zahřívaní gólmana, pokyny trenéra. Zápas mohl začít. Úvodní hvizd slečny rozhodčí na umělé trávě uvedl míč do pohybu. Zápas nabíral na rychlosti velmi pozvolna. Hráči obou mužstev jako by se navzájem oťukávali, co si mohou či nemohou dovolit. Hrálo se za velmi příznivého počasí.

* Ml. přípravka C: FC Tempo - SK Aritma 2:0

Vydáno dne 05. 05. 2008 (1004 přečtení)

Netradičně ve středu, na čarodějnice, jsme doma nastoupili k dalšímu zápasu Mini Cupu. Naším soupeřem byla Aritma Praha. Tento tým šel výkonnostně velmi nahoru, o čem jsme se přesvědčili na zimních turnajích.

Od začátku zápasu jsme byli aktivní a snažili se prosadit v koncovce, ale kombinace se moc nedařila. Jednalo se většinou o individuální akce. Z několika šancí jsme vytěžili v prvním poločase pouze jedinou branku. Tu vsítil v 15.min. po nahrávce M.Pytlíčka Dan Šejvl, 1:0.

* Ml. přípravka B: Skvělé 2. místo v nabité konkurenci

Vydáno dne 03. 05. 2008 (1795 přečtení)

Na 1. máje jsme se zúčastnili výborně obsazeného turnaje na pražské Admiře, kde jsme vloni obsadili skvělé 3. místo také v nabité konkurenci. Záštitu nad turnajem převzal pražský primátor Pavel Bém, jenž pozdravil kluky na začátku turnaje a popřál jim hodně štěstí!

Hrálo se ve třech čtyřčlenných skupinách, ve skupině každý s každým na 15 minut, klasicky na půlku hřiště se sedmi hráči v poli a brankářem. Vítězové skupin, druzí a dva nejlepší ze třetích míst si to rozdali v semifinálové skupině o nejvyšší příčky, zbytek odehrál skupinu o 9. - 12. místo.

Náš tým čekala skupina A, ve které jsme se utkali s domácím pořádajícím týmem a loňským vítězem Admirou, pražskou Duklou a s týmem z Ústí nad Labem.

* Ml. přípravka B: FC Tempo - Sokol Kolovraty 0:0

Vydáno dne 02. 05. 2008 (1248 přečtení)

"Zápis tohoto zápasu se mi nepíše lehce. Stále ještě doznívá zklamání nad výsledkem, protože se mohlo zdát, že povinné vítězství bude potvrzeno. Bohužel, nestalo se tak. Ztratili jsme dva velmi důležité body a velmi si tak zkomplikovali naše ambice na vítězství v soutěži a zajištění postupu o třídu výše pro naše následovníky" začal s hodnocením asistent trenéra Roman Mašek.

Podmínky pro zápas byly zcela ideální, počasí, čas i domácí prostředí. Do zápasu kluci vstupovali odhodlaně s vidinou pokračování velmi dobrých výkonů z předchozích soutěžních zápasů. Možná se projevila na většině hráčů únava z nabitého programu, možná to byly myšlenky na odlet čarodějnic z Tempa, nevím, ale první zápis v poznámkách se objevil až v 15. minutě zápasu.