11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka C: FC Háje JM - FC Tempo 3:11

Vydáno dne 18. 10. 2007 (1056 přečtení)

Mladší přípravka C pod vedením trenéra Lukáše Michla sehrála další přípravný zápas. Na Hájích nastoupili kluci, kteří zatím v Mini Cupu nenastupují pravidelně. S domácím A výběrem prohráli poločas 0:3, po změně stran ale rozstříleli béčko 11:0.

Háje JM - FC Tempo 3:11 (3:0)
    Branky Tempa: Kuchař a Trajhan 3, Cabrnoch 2, Luťcha, Škobis, Sokol.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: Slovan Bohnice - FC Tempo 0:3

Vydáno dne 18. 10. 2007 (1018 přečtení)

Mladší přípravka pokračuje v I.řídě ve velmi dobrých výkonech a byť oslabena o Novotného a Buzka, získala v Bohnicích bez problémů tři body. Gólmana Novotného nahradil poprvé v mistrovském utkání Říha a udržel čisté konto. Tým trenéra Hozáka zůstává ve hře o postup do přeboru.

Slovan Bohnice - FC Tempo B 0:3 (0:2)
    Branky: Pekárek, Obermajer, Hozák.
    Tempo: Říha - Rod, Kopeš, Šebek, Obuškevič, Klapka, Obermajer, Blažka, Staněk, Pekárek, Hozák.

* Ml. přípravka B: FC Tempo B - Xaverov 0:1

Vydáno dne 16. 10. 2007 (1244 přečtení)

V sedmém kole jsme hostili na své půdě tým Xaverova, který měl jen o pouhý bod více, jak my, a dal se očekávat těžký boj. Kluci byli patřičně připraveni a nabuzeni a ihned od úvodního hvizdu se do soupeře s chutí pustili. První ohrožení soupeřovy branky bylo v sedmé minutě, kdy se po přihrávce od Jirky Kaštila dostal ke střele „Polda“ (J. Polívka), ale jeho slabá střela nemohla mít úspěch. Tím se ale kluci nenechali zaskočit a pokoušeli se i nadále dobývat branku Xaverova a u dalšího útoku byl o pár minut později opět zastaven „Polda“ obranou hostí. Kluci dobře napadali soupeře, který se před naši branku dostal poprvé po 15 odehraných minutách. Jednou z dalších akcí byla secvičená akce, kdy Vojťas (Soukup) z prostředku poslal po lajně „Pištu“ (Tököly) a ten střílel vedle. Stále jsme měli znatelnou převahu a byla jen otázka času, kdy tuto převahu vyjádříme i nějakou tou brankou. Vojťas byl u zrodu další akce, přihrával na Jirku Kaštila, který byl faulován, ale ponechanou výhodu „Poldovi“ zneškodnil dobře chytající brankář Xaverova.

Celý článek... | Autor: Petr Kamitz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: FC Tempo - FK Admira 0:1

Vydáno dne 13. 10. 2007 (1108 přečtení)

Smolná prohra. Klobouk dolů před klukama. Začátek zápasu rozhodl o těsné porážce s vedoucím týmem MINI Cupu. Než se kluci rozkoukali, přišla ve 2. minutě nedůslednost a jediná střela ohrožující naši branku. Ta bohužel skončila v síti - 0:1. V ten moment asi každému Tempákovi proběhla hlavou myšlenka, kolik branek bude na konci v kolonce obdržených. Jenže od té doby byl zápas až atraktivně vyrovnaný. Šance se střídaly na obou stranách, ovšem do přímé střely na branku jsme soupeře nepustili.

Kluci bojovali jeden za druhého, útočníci pomáhali v obraně. Nejnebezpečnější zbraní soupeře jsou standardní situace a ty jsme zvládli perfektně. V prvním poločase jsme se několik minut vzpamatovávali z inkasované branky, ale ke konci přišly i naše šance. Velká škoda byla, že se nikdo z kluků neodvážil vystřelit z větší vzdálenosti, příležitost k tomu měl Viktor Kužel, Dan Šejvl a při dorážce Mikuláš Vybíral, kterému chyběl krok k vyrovnání. Byla v tom i smůla. Při závarech před soupeřovou brankou se ve většině případech odrážel míč všude, jen na naše kopačky ne. Poločas tedy skončil 0:1.

Celý článek... | Autor: Martin Vališ | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B, příprava: FK Admira Praha – FC Tempo 8:0

Vydáno dne 12. 10. 2007 (984 přečtení)

Na středu jsme si sjednali přátelské utkání s velmi dobrým týmem z Kobylis, kde jsme si chtěli vyzkoušet, zda se můžeme měřit s těmi nejlepšími. Utkání se měl zúčastnit především širší kádr, který nedostává tolik příležitostí v mistrovských utkání. Ale bohužel, ač na tréninku se nás schází někdy až 20 hráčů, sestavu tvořila ze tří čtvrtin běžná jména, která známe z mistrovských utkání..

Samotné utkání se nevyvíjelo od začátku vůbec dobře. Míč se z rozehrávky dostal na kopačky domácích a okamžitě zahrozili. Z první šance sice ještě branku nedali, ale po druhém útoku se jim to již povedlo a prohrávali jsme 1:0. Rozehrávka, to byla naše největší slabina, no a dobývání naší branky domácími hráči pokračovalo. Kluci se chovali jakoby byli poprvé na hřišti a domácí naopak hýřili aktivitou a již v osmé minutě zvyšovali na 2:0.

* Ml. přípravka C: FC Tempo - SK Aritma 0:4

Vydáno dne 11. 10. 2007 (1107 přečtení)

Trenér Václav Nechvíla dal v přípravném utkání hráčům, kteří zatím do zápasům příliš nenastupují a ti se mu odvděčili snaživým výkonem a obrovským zapálením pro hru. Porážka 0:4 absolutně nebyla podstatná, a tak je to u nejmenších fotbalistů správné - důležitá je radost ze hry, ne honba za výsledky.

* Ml. přípravka B: Sokol Kolovraty - FC Tempo B 2:1

Vydáno dne 09. 10. 2007 (1554 přečtení)

K našemu pátému zápasu jsme se vydali na hřiště Sokol Kolovraty, kde jsme na jaře v rámci Mini Cupu uštědřili domácímu mužstvu drtivou porážku. Byla by však chyba si myslet, že tato situace se bude opakovat, protože Sokol je na předních místech průběžné tabulky. Na rozdíl od minulého týdne vyšlo počasí, řekl bych "ideální fotbalové", příjemné podzimní sluníčko a bezvětří. Hned na začátku přišla nemilá zpráva, že naše brankářská jednička „Marťan“ (Mišovič) je nemocný. Tak se do brankářského oblékl „Peťas“ (Hájek) a aniž bych chtěl předbíhat, musím Peťana pochválit, protože potvrdil svým výkonem, že je schopen hájit naší bránu. Jako další v nominované sestavě chyběl „Páťa“ (Lidický), kterého nahradil „Pišta“ (Tököly) navzdory tomu, že díky svému chování a přístupu k tréninku nebyl ve čtvrtek v nominaci. Později svou chybu uznal a omluvil se, nicméně nebýt omluvy „Páti“, seděl by v neděli doma!!

Celý článek... | Autor: Roman Mašek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: FC Tempo - SK Slavia Praha B 3:3

Vydáno dne 08. 10. 2007 (1064 přečtení)

Trenér Hozák měl velké problémy se sestavou, kvůli škole v přírodě a nemocem chyběli gólman Novotný, Buzek, Rod a Janský. Proti Slavii tým přesto podal výborný výkon a kdyby měl více sil, neprohrál by. Tempo totiž ještě pět minut před koncem vedlo díky hattricku Pekárka 3:1, ale Slavia po rohových kopech dokázala srovnat. Vyrovnání na 3:3 zařídil Matěj Koubek, hráč Tempa, toho času na hostování v červenobílém.

FC Tempo - SK Slavia Praha B 3:3 (1:1)
    Branky Tempa: Pekárek 3.
    Tempo: Blažka - Klapka, Kopeš, Šebek, Obuškevič, Obermajer, Löfler, Staněk, Pekárek, Hozák.

* Ml. přípravka C: Gordic Kačerov - FC Tempo 0:4

Vydáno dne 08. 10. 2007 (1300 přečtení)

Zisk tří bodů, bohužel nic víc. Byl to takový podivný zápas. Nevím, zda se na tom podepsalo, to že byl pátek večer a hráli jsme na cizím hřišti, ale výkon našeho týmu byl vlažný. V tomto zápase jsme poprvé nasadili do branky na druhý poločas nadějného Erika Papeže a Matěje nechali hrát v útoku.

Od úvodu to byl hlavně boj. Pohledných akcí nebylo mnoho, ale branky jsme v prvním poločase dosáhli a to třikrát. Prosadili se: 8. min. Dan Šejvl, 12. min. Lukáš Hroník, 19. min. Jakub Škobis. V prvním poločase musel nedobrovolně střídat Lukáš Hroník, který inkasoval nešťastně rukou do obličeje a objevilo se i trošku krve. Naštěstí pro Lukáše to nebylo vážné a do druhého poločasu opět nastoupil.

* Ml. přípravka C: FC Tempo – 1.FC Folprecht 6:0

Vydáno dne 03. 10. 2007 (1399 přečtení)

Povinné vítězství. Náš soupeř se krčí na dně tabulky MINI Cupu, a proto nám naše postavení jasně velelo zvítězit. To se také podařilo celkem jednoznačným výsledkem 6:0, kdy se brankami prosadili dvakrát Vybíral a po jedné Hroník, Kužel, Pytlíček, Dmitriev.

Výsledek je hezký, ovšem mohli jsme zvítězit větším rozdílem, kdyby hrály naplno obě sedmičky. Pro porovnání: první sedmička vstřelila jediný gól a její hra byla neurovnaná, bez pořádné přihrávky a pohybu, nelze upřít snahu, ale minulé zápasy to byla ona, co táhla tým. Snad to byl jen výpadek a v dalším zápase se to zlepší. Druhá sedmička se podílela na zbývajících gólech, přihrála si míč, snažila se stále přidávat branky.

* Ml. přípravka B: FC Tempo B - Třeboradice 1:4

Vydáno dne 01. 10. 2007 (1258 přečtení)

Druhé domácí utkání, které díky svátku bylo hrané v pátek ráno, začalo za soustavného deště. Bohužel do deštivého rána se asi nechtělo delegovanému rozhodčímu, a protože soupeř odmítl nabídku zápas odpískat, museli jsme si zápas odpískat sami. To byla pro nás komplikace, protože jsme postrádali trenéra Kamitze, který nemohl z pracovních důvodů, a tak asistent Mašek musel pískat a zároveň koučovat kluky.

Podmáčený trávník nijak kluky nelákal, což bylo vidět již při rozcvičování, kdy balón odskakoval a měnil směr, čímž zaskočil nejednoho střelce. I „Marťan“ (Mišovič) v bráně si nebyl jistý žádnou střelou, zda nezmění směr. Úvodním hvizdem však obavy zmizely a kluci se urputně zakousli do soupeře i do terénu. To, že každá střela na bránu je nebezpečí, potvrdila 4. minuta, kdy se k odraženému balónu dostal „Obuch“ a vyslal dalekonosný lob směrem na bránu. Brankář soupeře situaci podcenil a nechal si balón před sebou skočit. Ten však na mokré trávě odskočil tak nečekaně, že přeskočil nešťastného brankáře a my vedli 1:0!

* Ml. přípravka A: Junior - FC Tempo 1:2

Vydáno dne 29. 09. 2007 (1211 přečtení)

Za stálého deště čtvrtečního odpoledne dorazila kolona vozidel s hráči MPA na neutrální půdu SK Královice, kde se měla od 17 hodin utkat s borci Junioru Praha. Po příjezdu na stadión jsme obdrželi klíče od šaten, které nás uvnitř příjemně překvapily svou velikostí a výbavou. Zvenku vypadal objekt poměrně neudržovaný. Do zápasu zbývalo 15 minut, a tak se chlapci zahřívali jak se dalo. V 17 hodin začal zápas. Pršelo už jen velmi drobně, a tak se zdálo, že počasí se přece jen umoudřilo.

Naši borci se hned od začátku snažili vyvinout tlak, a dostat tak hru pod kontrolu. Řadu šancí si vytvářeli postupně se zvyšujícím tlakem na soupeře. Hoši z Junioru stále nemohli popadnout dech. Prvních 20 minut se hrálo jen na polovině Junioru, tlak našich narůstal a chyby v obraně domácích taktéž. Po dobře rozehrané útočné akci a chybě domácích trestal Pekárek. Stav pro naše barvy tedy 0:1.

Celý článek... | Autor: Oldřich Novotný | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: FC Tempo - Sokol Kolovraty 6:0

Vydáno dne 27. 09. 2007 (1296 přečtení)

Skvělý výsledek. Čekal se velmi vyrovnaný zápas, ale převážně se hrálo na jednu branku, Kolovrat. Kluci začali velmi dobře a dostali se do řady šancí, ale bohužel branky se ne a ne dočkat. Střelecký půst protrhl v 18. min. Štěpán Sedlář, který prošel přes tři bránící hráče a nekompromisně zakončil. První poločas tímto výsledkem skončil.

Ve druhé půli naši hráči roztočili gólový kolotoč. Ve 23. min. zakončil pohlednou kombinační akci znovu Sedlář a zvýšil na 2:0. Kluci dále útočili a soupeře skoro nepustili do šance. Po dobrém náskoku hráli kombinačně a zásluhou Dana Šejvla zvýšili vedení ve 29.min. na 3:0. Kluci se dále hrnuli do útočení a jednoduchého zakončení. Ve 35. min. dovršil hattrick Sedlář. Ve 37. a 39. min. se prosadil také Mikuláš Vybíral brankami jak přes kopírak, kdy po průniku po stranách a následných střelách brankař Kolovrat neudržel míč a Mikuláš pohodlně dorážel - 6:0.

* Ml. přípravka C: SK Aritma - FC Tempo 0:1

Vydáno dne 26. 09. 2007 (1091 přečtení)

Dobrý zápas se spoustou šancí. Aritma budí v Praze oprávněný respekt, ale ten naši hráči od začátku neměli a pustili se do soupeře s vervou. Od začátku se snažili o kombinační hru, kterou zakončili domácí zápas s Duklou, i když nastoupili v obměněné sestavě. Jedním útokem za druhým zaměstnávali obranu a brankáře Aritmy. Bohužel jen branky chyběly, v prvním poločase nepadla ani jedna.

Ve druhém to bylo o čekání na branku a obavách nás trenérů o to, aby neskončil míč náhodu v naší síti. Dočkali jsme se v 35 min. zápasu, kdy dobře vystihl rozehrávku brankáře Dan Šejvl (nejlepší hráč Tempa) a nekompromisně poslal míč do branky. Náš tým měl spoustu dalších šancí, ale žádna brankou neskončila. V poslední minutě všem Tempákům zatrnulo. Péťa Hudák udělal jedinou chybičku, kdy špatně zasáhl míč na vlastní půlce a toho využil útočník Aritmy, který běžel sám na Matěje. Ovšem Matěj nakonec zasahovat nemusel díky Lukašovi Michlovi, který z posledních sil hráče doběhl a skluzem mu míč odkopl na rohový kop.

* Ml. přípravka A: FC Tempo - SK Aritma 1:1

Vydáno dne 21. 09. 2007 (996 přečtení)

V prvních deseti minutách byli hosté lepším týmem, Tempo se obtížně dostávalo ze své poloviny, ale postupně hru vyrovnalo. Jakmile díky důrazu a pohotovosti dostal Blažka domácí do vedení, ti získali půdu pod nohama a rázem se obraz hry změnil. Bohužel hosté po chybě obrany zanedlouho skóre srovnali, ale po celý druhý poločas se jen bránili převaze Tempa. Domácí střelci si ale složitě hledali palebné pozice, a tak se body nakonec dělily.

FC Tempo - SK Aritma 1:1 (1:1)
    Branka Tempa: Blažka.
    Tempo: Novotný - Rod, Janský, Šebek, Obuškevič, Buzek, Obermajer, Blažka, Staněk, Pekárek, Hozák, Klapka, Kopeš.