18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka B: FC Tempo B - TJ Kyje B 9:0

Vydáno dne 11. 04. 2007 (1043 přečtení)

Prvním zápasem jarní mistrovské ligy vstoupili svěřenci trenéra Hozáka na domácím hřišti FC Tempo do víru mistráků. Po zimní přípravě na soustředění v Roudnici nad Labem se zdálo, že jsou ve formě. První poločas utkání s Kyjemi B se však zdálo, že místo soustředění spíš bylo rozptýlení. Ofenzívní hra Tempáků byla bezzubá. Borci si vytvořili řadu šancí, avšak nezakončili brankou. "Ještěže soupeř nemá ofenzívní hráče," povzdechl si trenér. Dvě branky padly ještě do konce poločasu.

Pravý brankostroj se však rozjel po výměně stran. Kluci jako by se vzpamatovali a začal ten pravý kolotoč. Střely zdálky i zblízka létaly na bránu soupeře a do konce zápasu se jich v síti Kyjí uhnízdilo ještě sedm. Kéž by tahle forma vydržela co nejdéle.

Celý článek... | Autor: Oldřich Novotný | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: FK Dukla - FC Tempo 8:1

Vydáno dne 11. 04. 2007 (1030 přečtení)

V sobotu 7.dubna jsme zahájili jarní část mistrovské soutěže. Naším soupeřem byla Dukla, hrálo se na jejím hřišti na Julisce. Už před zápasem jsme tušili, že to bude utkání těžké vzhledem k tomu, že Dukla po podzimní části suvereně vedla tabulku a na kontě měla jen jednu remízu a samé výhry. Přesto jsme doufali, že uhrajeme alespoň mnohem lepší výsledek.

Náš sen se ale rozplynul hned v první půlce, která se bohužel stala střeleckou přehlídkou Dukly. Úvod zápasu nevypadal až tak špatně, kluci nepustili soupeře příliš k naší brance. To ale trvalo jen do 5. minuty, kdy kluci nechali soupeře vystřelit poměrně z velké dálky a ten se trefil pod břevno a otevřel skóre. Pak jsme už spíše jen bránili a k soupeřově brance se dostávali jen velmi málo, a tak Dukla skórovala ještě v 9., 16., 18., 20. a 21. minutě.

Celý článek... | Autor: Dita Hasmanová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml.přípravka C: FC Tempo - FSC Libuš 2:1

Vydáno dne 04. 04. 2007 (989 přečtení)

Za krásného jarního počasí a na skvělém pažitu jsme sehráli první přípravný jarní zápas před startem Mini Cupu s kombinovaným týmem Libuše, který tvořili hráči i o rok starší. Ale pro nás byl zápas s takovým soupeřem samozřejmě důležitým testem před blížícím se soutěžním utkáním, které bude bezpochyby ještě mnohem těžší.

Do zápasu jsme vkročili s elánem a od začátku ukazovali hráčům Libuše, že to s námi nebudou mít lehké. Tlak jsme stupňovali, kluci s chutí kombinovali a na hru byla radost se podívat, jen v zakončení jsme měli malinkou rezervu. Vojta Soukup se zastřeloval, Kryštof Tököly se utápěl v kličkách a další střelci bohužel neměli to štěstí, abych jejich střely prošly až k brance soupeře.

Celý článek... | Autor: Petr Kamitz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: FC Tempo - Chodov 4:6

Vydáno dne 04. 04. 2007 (1030 přečtení)

V neděli 1. dubna jsme hráli další přátelské utkání, tentokrát proti Chodovu. Počasí nám přálo, a tak jsme si i my přáli jak jinak než zvítězit. První půlka byla velmi vyrovnaná, kluci se snažili a bojovali a jejich úsilí bylo korunováno v 11. minutě krásnou akcí, kterou začal Sláma, jemuž se povedlo hezky uvolnit a svůj únik zakončil přesnou přihrávkou na Kuriše, který se ocitl úplně sám před soupeřovou brankou a přesnou střelou poslal míč do branky. To se samozřejmě Chodovu nelíbilo a odpověděl na to ve 20. minutě vyrovnávací brankou. Ve 24 minutě jsme zahrávali roh, při kterém si včas našel balon Sláma a neomylně zakončil. První půle skončila pro nás příznivě 2:1.

Celý článek... | Autor: Dita Hasmanová | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: Za Slavií a před Marilou na druhém místě

Vydáno dne 03. 04. 2007 (1228 přečtení)

V sobotu 31.3. jsme se zúčastnili turnaje, který pořádala Marila Příbram na umělé trávě při 3. ZŠ Březové Hory. V původně plánovaném rozpisu byly krom domácí Marily a našeho týmu ještě Slavia Praha a Kladno. Bohužel kladenský tým se z důvodu onemocnění většiny kádru den před turnajem odhlásil, což byla určitě pro naše kluky škoda, jelikož jsme mohli narazit na soupeře, se kterým jsme se dosud neutkali. Na místo původní hrací době 2 x 14 min, jsme se dohodli s pořadatelem na době 2 x 20 min a pustili se s chutí do soupeřů.

* Ml. přípravka B: FC Zličín - FC Tempo 5:5

Vydáno dne 02. 04. 2007 (1158 přečtení)

Borci mladší přípravky B zavítali na přátelský zápas do Zličína s místním FC. Chladnému ránu odpovídaly i chladné výkony. V první půli zápasu obdrželi svěřenci trenéra Hozáka tři rychlé a možná i zbytečné branky. Hnáni mohutným povzbuzováním přítomných rodičů a trenérů se však vzpamatovali a postupně dvěma nádhernými střelami Davida Obermajera snížili na 3:2. Do druhé půle přáteláku nastupovali vyhecovaní hráči s vystřídaným brankářem. V tu chvíli jako by je studená sprcha z počátku zápasu rezehřála, vstřelili další dvě branky a zvrátili tak vývoj utkání ve svůj prospěch. Hráči FC Zličín byli nástupem Tempáků ve druhé půli zaskočeni. "Za stavu 4:5 jsem už věřil v naše vítězství," prohlásil trenér Hozák. Dvě branky vstřelil výborně hrající Michal Beneš a jednu dobře se orientující Adam Pekárek. Radost z vítězství nám sebrali zličínští po vstřelení vyrovnávací branky po chybě obrany 15 minut před koncem zápasu. Závěrem nelze než svěřence mladší přípravky pochválit za vyrovnaný výkon s o rok staršími hráči FC Zličín.

* Ml. přípravka A: FC Tempo - Slavoj Podolí 1:3

Vydáno dne 28. 03. 2007 (1003 přečtení)

V úterý 27.3. jsme sehráli další z řady přátelských utkání tentokrát proti Slavoji Podolí, vedoucímu týmu I.třídy skupiny B. Úvod zápasu byl celkem vyrovnaný, kluci drželi se Slavojem krok, ale v 9. minutě zahrál ve vápně Petřek rukou a kopala se penalta, kterou Slavoj proměnil a tento stav vydržel až do konce první půlky.

Začátek druhé půle se nám moc nevydařil a hned ve 27. minutě jsme obdrželi druhý gól. Ve 35. minutě se pěkně uvolnil Chleborád a hezkou akcí snížil na 1:2. Poslední gól padl ale opět z nohou soupeře a zápas skončil 1:3.

* Ml. přípravka C: Po pauze zase na bedně

Vydáno dne 27. 03. 2007 (1074 přečtení)

Po nepříliš vydařeném hradeckém vystoupení jsme tentokrát nastoupili na domácím turnaji, kde byl náš výkon i výsledky o poznání lepší. Turnaje se účastnili Bohemians 1905, Marila Příbram, Braník a stále se zlepšující týmy Loko Vltavín a Union Vršovice. Ačkoli jsme nevstřelili zrovna nejvíce branek, s čímž se trápíme již několikátý turnaj, tentokrát fungovala vcelku slušně obranná hra a především skvělé zákroky vystřihl ze svého repertoáru gólman Mišovič a nakonec jsme brali bronzové medaile za třetí místo.

* Ml. přípravka A: FC Tempo - ABC Braník 2:6

Vydáno dne 22. 03. 2007 (1087 přečtení)

V pondělí 19.3. jsme hráli přátelské utkání s přeborovým Braníkem na domácí půdě. Zápas se hrál 3x20 minut. Jeho začátek byl velmi vyrovnaný, kluci drželi se soupeřem krok a málo ho pouštěli před naši bránu. Braník přijel se dvěma kompletními sedmičkami a ke konci první třetiny bylo znát, že nám docházejí síly, a tak se Braníku povedlo v 18. minutě uniknout po kraji a střelou pod břevno zakončit. Druhou třetinu jsme zahájili smolně, když hned ve 22. minutě Braník zvyšuje na 0:2. Ve 30. minutě jsme se natlačili před soupeřovu branku a povedlo se nám zásluhou Slámy upravit skóre na 1:2. Na to ale bohužel Braník rychle odpověděl a hned ve 31. minutě zvyšuje na 1:3 a ve 38. minutě přidává na 1:4.

* Ml. přípravka A: S jednou prohrou na třetím místě

Vydáno dne 21. 03. 2007 (1055 přečtení)

Mladší přípravka A obsadila na nedělním domácím venkovním turnaji třetí místo a získala bronzové medaile. Prvenství si zaslouženě odvezl tým Pyšel, jenž měl zapůjčené hráče Benešova.

Výsledky: Loko Vltavín - Pyšely 1:4, Tempo - Kolovraty 3:1, Junior - Horní Měcholupy 1:4, Loko Vltavín - Tempo 0:0, Pyšely - Horní Měcholupy 2:0, Kolovraty - Junior 0:1, Tempo - Pyšely 0:6, Junior - Loko Vltavín 0:2, Horní Měcholupy - Kolovraty 2:0, Tempo - Junior 2:0, Pyšely - Kolovraty 3:0, Loko Vltavín - Horní Měcholupy 2:1, Junior - Pyšely 0:7, Horní Měcholupy - Tempo 3:3, Kolovraty - Loko Vltavín 0:2.

Konečné pořadí: 1. Pyšely 15, 2. Loko Vltavín 10, 3. Tempo 8, 4. Horní Měcholupy 7, 5. Junior 3, 6. Kolovraty 0.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: Bez útočníků osmé místo z deseti

Vydáno dne 20. 03. 2007 (1164 přečtení)

Velmi slušně obsazeného turnaje v Hradci Králové se kluci účastnili ve velmi prořídlé sestavě, bohužel omluvy rodičů jsme museli vzít v potaz a vydat se do dalekého Hradce s torzem mužstva. Těm co se zúčastnili a to nejen klukům, ale i rodičům bych chtěl poděkovat a těm, co se nezúčastnili snad jen říci, že taková konfrontace je to nejlepší, co může kluky potkat.

Celý článek... | Autor: Ben Mišovič | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: V domácím prostředí na 4. místě

Vydáno dne 18. 03. 2007 (995 přečtení)

Mladší přípravka B obsadila na domácím venkovním turnaji 4. pozici za Slavií, Duklou a Pardubicemi. S Duklou prohrála o gól, s Pardubicemi a Slavií o dvě branky. Ihned po skončení tunaji tým trenéra Hozáka odjel na soustředění do Roudnice nad Labem.

Výsledky: Dukla - Horní Měcholupy 4:0, Tempo - Chuchle 3:1, Pardubice - Slavia 0:4, Dukla - Tempo 3:2, Horní Měcholupy - Slavia 0:4, Chuchle - Pardubice 0:1, Tempo - Horní Měcholupy 4:1, Pardubice - Dukla 1:2, Slavia - Chuchle 2:0, Tempo - Pardubice 1:3, Horní Měcholupy - Chuchle 1:2, Dukla - Slavia 1:2, Pardubice - Horní Měcholupy 6:0, Slavia - Tempo 3:1, Chuchle - Dukla 1:2.

Konečné pořadí: 1. Slavia 15, 2. Dukla 12, 3. Pardubice 9, 4. Tempo 6, 5. Chuchle 3, 6. Horní Měcholupy 0.

* Ml. přípravka A: Slavoj Podolí - FC Tempo 1:5

Vydáno dne 14. 03. 2007 (1100 přečtení)

V pondělí 12.3. jsme sehráli přátelské utkání proti Slavoji Podolí na hřišti na Kavčích horách. Byl to po čtyřech měsících zase zápas na velkém hřišti v plném počtu hráčů. Byli jsme všichni zvědaví, co kluci zapomněli a jak jim to půjde. Musíme ale přiznat, že nás kluci překvapili, všichni se snažili a bojovali.

Během celého zápasu jsme měli mírnou převahu. První gól dal ve 12. minutě Sláma, kterého hned v 16. minutě následoval Schwank. Pak se chvíli hrálo spíše ve středu hřiště a ve 23. minutě se povedlo Slavoji uniknout a po pozdním výběhu našeho gólmana snížit na 2:1.

Celý článek... | Autor: Dita Hasmanová | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: Na plný plyn až v posledním zápase

Vydáno dne 13. 03. 2007 (1045 přečtení)

Dne 11.3. jsme hráli opět turnaj pořádaný naším klubem v DDM Modřany, turnaje se zúčastnilo 6 týmů. Již před začátkem jsme tušili, že výsledky zřejmě nebudou oslnivé vzhledem k tomu, že nám chybělo kromě tria útočníků Sláma, Kuriš, Chleborád a obránce Jelínka ještě dalších šest hráčů, a tak jsme se turnaje zúčastnili ve velmi prořídlé sestavě jen s osmi hráči. Bohužel se naše tušení vyplnilo a první čtyři zápasy jsme prohráli. Kluci hráli ospale, nenapadali soupeře a málo stříleli na bránu. Probrali se až v posledním zápase a začali být ve hře agresivnější a velkou bojovností dotáhli zápas do vítězného konce. Díky tomuto vítězství jsme skončili na pátém místě. Jediný kdo si zaslouží pochvalu za celý turnaj je Ondra Schwank.

* Ml. přípravka B: Spanilá jízda na domácím turnaji

Vydáno dne 12. 03. 2007 (1088 přečtení)

Jinak nelze než uvést vítěznou sérii zápasů mladší přípravky B trenéra Hozáka. Prosluněné, ale mrazivé ráno přineslo domácím barvám štěstí měrou vrchovatou. V prvním zápase turnaje nastoupili hráči proti Střešovicím. Od první minuty zápas s vysokým nasazením korunovaným třemi brankami. "Kluci byli správně nabuzení," řekl trenér Hozák po zápase. V dalším zápase s Meteorem to kluci neměli jednoduché. Meteor si brousil zuby na pohár již od počátku. Vítězstvím o jednu branku jsme jim však cestu k poháru nedopřáli. Po zápase s Měcholupy už bylo jasné, že nějaká ta medaile bude. S kluky z Vlašimi jsme doposud neměli žádnou zkušenost, a tak jsme jim pro jistotu nasázeli tři góly.