15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka C: Union Vršovice - FC Tempo 0:14

Vydáno dne 09. 10. 2006 (1003 přečtení)

Ihned od úvodu utkání bylo vidět, kdo bude na hřišti pánem, když v 1. minutě utkání po přihrávce Matěje Koubka vstřelil úvodní gól Dominik Ctibor – 1:0. Po rozehrávce po vstřelené brance obral o míč domácí hráče Koubek a poslal skvělou přihrávku na Vojtu Soukupa, který si s ní poradil nejlépe, jak mohl a zvýšil na 2:0. Běžela třetí minuta, Dominik Ctibor využil nesehranosti a nedorozumění v domácí obraně a zvýšil na 3:0 pro Tempo. V páté minutě se do střelecké listiny zapsal i Matěj Koubek, který do této chvíle připravoval šance pro své kamarády, když se nejlépe zorientoval po rohovém kopu v mele před brankou a zvýšil již na 4:0.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: FC Tempo - Třeboradice 7:1

Vydáno dne 03. 10. 2006 (1080 přečtení)

Sérii tří porážek v řadě přerušila mladší přípravka B a v domácím prostředí rozstřílela tým Třeboradic 7:1. Střelecky se dařilo Pekárkovi, Šebkovi a Obermajerovi, všichni dali po dvou gólech, premiérovou trefu si připsal Hozák. "Poprvé v sezóně mohu být s výkonem kluků spokojen, podali jsme zatím nejlepší výkon. Naše hra již měla fotbalové prvky, kluci hru roztahovali do křídel, netvořili chumly," liboval si trenér Michal Hozák.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: FC Tempo - Kolovraty 5:0

Vydáno dne 03. 10. 2006 (1041 přečtení)

V nedělním typicky sychravém podzimním počasí zavítali na Tempo hosté z Kolovrat. Ihned od začátku, od výkopů hostí, se zmocnili míče domácí a soupeři ho nepůjčili, dokud se nezastavil v síti. Míče se chopil Koubek, unikl po straně a ránou prostřelil vše, co mu stálo v cestě, a ujali jsme se vedení – 1:0. Utkání pokračovalo dál převahou Tempa a netrvalo dlouho a došlo k druhém správnému zásahu, když střelou z vápna překonal hostujícího brankáře znovu Koubek – 2:0.

* Ml. přípravka A: Junior B - FC Tempo 0:6

Vydáno dne 28. 09. 2006 (1006 přečtení)

Mladší přípravka A jela k předehrávanému utkání na Junior ve velmi kombinované sestavě. Trenér Netušil měl kvůli epidemii k dispozici pouze pětici hráčů, a tak vypomohl trenér béčka Hozák společně se sedmi svými svěřenci. Společnými silami pak Tempo dovedli k jasné výhře, když Junioru nasázeli půltucet branek, všechny už během prvního poločasu. Hattrick zaznamenal Schwank, prosadili se i jeho o rok mladší spoluhráči Beneš, Obermajer a Průša. "Soupeře jsme prakticky nepustili na naši polovinu, výhra zasloužená. Věřím, že na příští zápas se Slavií se nám již vyprázdní marodka," doufal kouč Netušil.

* Ml. přípravka C: Loko Vltavín - FC Tempo 1:4

Vydáno dne 26. 09. 2006 (1182 přečtení)

V parném sobotním poledni jsme se vydali na půdu Loko Vltavín v optimální sestavě, která chce jen a jen vítězit a již od samého začátku to domácím ukazovala.

Především herně lepší jsme byli oproti domácím a po rozehrávce domácích jsme se do nich zakousli a ohrožovali jejich branku. Z úvodního náporu však nic nebylo, až v 5. minutě se trefil přesně Matěj Koubek – 0:1.

Po vsítěné brance jsme pokračovali v aktivním napadání soupeře a ohrožování branky domácích a zdálo se, že je otázkou času, kdy vstřelíme další gól...

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: Xaverov - FC Tempo B 6:3

Vydáno dne 25. 09. 2006 (1098 přečtení)

Třetí porážku v řadě si připsala mladší přípravka B. Přes nepříznivý výsledek na Xaverově byl přesto trenér Hozáka spokojen. "Oproti minulému zápasu byla na klucích vidět mnohem větší touha po vítězství. Sehráli jsme vyrovnaný zápas, před poločasem jsme ale dostali vyrovnávací branku a po změně stran domácí ukázali v koncovce vyšší efektivitu."

Xaverov - FC Tempo B 6:3 (3:3)
    Branky Tempa: Nedvídek, Průša, Pekárek.
    FC Tempo: Novotný - Rod, Buzek, Koubek, Nedvídek, Obuškevič, Obermajer, Průša, Iltis, Pekárek, Hozák, Janský, Stanec, Tököly, Vácha.

* Ml. přípravka B: FC Tempo B - Újezd nad Lesy B 0:4

Vydáno dne 18. 09. 2006 (1016 přečtení)

Překvapivě hladce prohrála mladší přípravka B v domácím prostředí s Újezdem nad Lesy a už dva zápasy čeká na vstřelený gól. "Kluci mě naštvali, nedali do zápasu vše, zapomněli na bojovnost a zaslouženě prohráli," zlobil se trenér Michal Hozák.

FC Tempo B - Újezd nad Lesy B 0:4 (0:1)
    FC Tempo: Novotný, Blažka - Rod, Buzek, Šebek, Vácha, Obuškevič, Obermajer, Průša, Beneš, Pekárek, Hozák, Jánský, Nedvídek, Stanec, Tököly, Rejžek.

* Ml. přípravka C: FC Tempo - Junior 7:0

Vydáno dne 18. 09. 2006 (995 přečtení)

Posíleni výhrou z prvního utkání Mini Cupu jsme vstoupili do druhého soutěžního utkání a ihned od začátku bylo na hřišti vidět, kdo je tam pánem. Kluci zatlačili soupeře před jeho branku a počali ji dobývat, až se to povedlo v 5. minutě poprvé Koubkovi, když se důrazem prosadil před hostujícími obránci – 1:0.

V rychlém sledu po první vstřelené brance se po rozehrávce hostů opět Tempáci zmocnili míče a po souhře ho Matěj Koubek uklidil za záda hostujícího brankáře – 2:0.

* Ml. přípravka A: Viktoria Žižkov - FC Tempo 3:8

Vydáno dne 16. 09. 2006 (1006 přečtení)

Do třetího kola sezony jsme nastupovali s přáním konečně prolomit smůlu a zvítězit. Bohužel se nás smůla držela již před zápasem, kdy onemocněla půlka týmu včetně obou gólmanů, ale přesto jsme doufali, že zápas dopadne dobře. Mladší přípravka B nám zapůjčila gólmana a čtyři hráče, takže doplnili naší prořídlou sestavu.

Od začátku zápasu byla vidět naše převaha, která byla po několika minutách korunována prvním gólem, který vstřelil po rohovém kopu Petřek. První gól kluky namotivoval a hned dvakrát za sebou se trefil Schwank. Poté se soupeři podařilo snížit na 1:3, ale kluci se nedali a do konce první půle vstřelil gól opět z rohového kopu Petřek a poslední se v první půli do sítě trefil Slavíček.

* Ml. přípravka A: FC Tempo - Újezd nad Lesy 2:3

Vydáno dne 12. 09. 2006 (971 přečtení)

Na začátku zápasu jsme se jenom rozkoukávali a soupeř toho využil. Po několika našich chybách jsme mu lacině darovali tři góly. Tak jsme po poločase prohrávali 0:3. Do druhé půle jsme nastoupili jako vyměnění. Hned z první naší šance jsme trefili tyčku. Po třech minutách nám soupeř daroval penaltu, ale tu Jelínek nedokázal proměnit. I nadále jsme měli převahu, která vyústila rohovým kopem, který zahrával Petřek a hostující obránce si dal hlavou vlastní gól. Na další gól se nemuselo dlouho čekat a z brejku vstřelil branku Jelínek. Další góly jsme už vstřelit ale nedokázali, a tak zůstalo konečné skóre 2:3.

* Ml. přípravka C: ČAFC - FC Tempo 0:2

Vydáno dne 11. 09. 2006 (997 přečtení)

Svůj první mistrovský zápas má za sebou mladší přípravka C v Minicupu. O body by u malých fotbalistů mělo jít až v druhé řadě, o to cennější je zjištění, že Tempo v utkání působilo fotbalověji, byť, na rozdíl od domácích, nepoužilo dvou povolených hráčů ročníku 99.

V úvodním utkání Mini Cupu jsme začali s respektem k soupeři, který nás ihned po výkopu zatlačil před naší branku. Kluci se však nezalekli a otřepali se z úvodního náporu a postupně přebírali iniciativu na svou stranu a začali se prosazovat také před domácí brankou. Zejména Obuškevič s Koubkem se snažili překvapovat a ohrožovat branku domácích samostatnými úniky, ale bez úspěchu.

* Ml. přípravka B: Loko Vltavín - FC Tempo B 6:0

Vydáno dne 09. 09. 2006 (1114 přečtení)

Po výhře 7:1 v úvodním kole v Kyjích cestovala maldší přípravka B v brzkém sobotním dopoledni na hřiště Loko Vltavín, ale vrátila se tentokrát s prázdnou. "Kluci na hřišti ještě spali, ale především proti nám nastoupilo sedm hráčů ročníku 98, někteří víc než o hlavu vyšší než naši fotbalisté. I když jsme si vytvořili poměrně dost šancí, soupeř zaslouženě zvítězil," poznamenal trenér Michal Hozák.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: FC Tempo - Dukla 0:2

Vydáno dne 05. 09. 2006 (971 přečtení)

Oba kluby ctí červenožluté barvy, a tak domácí Tempo nastoupilo netradičně v modrých dresech. V prvním poločase měli navrch urostlejší hosté a zaslouženě se ujali vedení. Po změně stran, i přes absenci zraněného Schwanka, Tempo soupeře zatlačilo, aktivní hrou a neustálým napadáním si vytvořilo dostatek šancí, ale maximem byla Burešem nastřelená tyč. Za druhoo půli si Tempo minimálně bod zasloužilo, ale v pohledném zápase se po druhé polovlastní brance nakonec radovali hosté.

* Ml. přípravka B: TJ Kyje B - FC Tempo B 1:7

Vydáno dne 02. 09. 2006 (1061 přečtení)

Parádní kanonádou vstoupila do svého vůbec prvního mistrovského utkání mladší přípravka B, hráči ročníku narození 1999. O výsledku bylo rozhodnuto již v první půli, kdy si Tempo vypracovalo třígólový náskok. I když po přestávce domácí snížili, neměli nárok. Pozitivem je, že trenéři Hozák a Jánský využili v utkání šestnáctku fotbalistů.

TJ Kyje B - FC Tempo B 1:7 (0:3)
    Branky Tempa: Beneš 3, Pekárek a Obermajer 2.
    FC Tempo: Novotný - Rod, Šlehofer, Šebek, Veselý, Obuškevič, Obermajer, Průša, Beneš, Pekárek, Hozák, Jánský, Staněk, Stanec, Matula, Rejzek.

* Ml. přípravka B: Test formy skončil čtvrtým místem

Vydáno dne 31. 08. 2006 (1054 přečtení)

Mladší přípravka B vstupuje do mistrovské sezóny již zítra zápasem v Kyjích. Dnes si ještě otestovala formu na velmi silně obsazeném turnaji v Braníku a obsadila v konkurenci deseti týmů velmi slušné čtvrté místo, když jí postup do finále turnaje utekl až v penaltovém rozstřelu s ČAFC. Trenéři Hozák a Janský měli k dispozici osmnáctku hráčů.