22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka C: Přesné penalty přinesly bronz

Vydáno dne 27. 06. 2006 (1446 přečtení)

Poslední akcí v uplynulé sezóně byl pro mladší přípravku C (hráče ročníku 99) turnaj na umělé trávě Meteoru. Klání se zúčastnilo šest týmů a Tempo nakonec obsadilo bronzovou příčku. Během turnaje se svěřencům kouče Hozáka paradoxně nepodařilo vstřelit branku, přesto díky přesným penaltám a nejlepšímu gólmanu turnaje Lukáši Novotnému uspělo.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: Vinoř - FC Tempo B 0:5

Vydáno dne 20. 06. 2006 (1190 přečtení)

"Do Vinoře jsme přijeli vyhrát a potvrdit šestou příčku v tabulce. Od začátku utkání jsme byli jasně lepším týmem a bylo jasné, kdo bude určovat ráz zápasu. Po pěti minutách jsme si začali zvykat na nepříliš kvalitní trávník a dokázali jsme se prosazovat. Sice jsme dokázali několikrát vystřelit na bránu, ale domácí gólman držel čisté konto. Až v 18. minutě se důrazem dokázal prosadit Chleborád a otevřel skóre. Na další gól se čekalo další dvě minuty. Poté co domácí za pomocí faulu zastavili Slámu, nedal domácímu gólmanovi šanci Schwank střelou z přímého kopu pod břevno. Do druhého poločasu jsme nastoupili o něco lépe a už po pěti minutách se prosadil Schwank, kdy mu pěkně naservíroval z rohu balón na hlavu Petřek. Další gól přidal po samostatném nájezdu Chleborád. Na konečných 0:5 se Prosadil Kuriš.

* Ml. přípravka C: Zlepšení v závěru znamenalo 9.místo

Vydáno dne 19. 06. 2006 (1021 přečtení)

Na silně obsazeném turnaju Piňďa Cup na umělé trávě SEMI Kačerov získala mladší přípravka C v konkurenci dvanácti týmů deváté místo. Po úvodních třech zápasech, ve kterých Tempo nedalo branku, se dostavil kanonýr Pekárek a na výkonu mužstva se jeho přítomnost pozitivně projevila.

* Ml. přípravka C: V Hradci Králové šestá pozice

Vydáno dne 16. 06. 2006 (1058 přečtení)

Na velmi dobře obsazeném turnaji v Hradci Králové obsadila mladší přípravka C šesté místo. V základní skupině uhrála ze tří zápasů tři remízy, v posledním utkání chyběl jeden gól a skupinu by vyhrála. "V utkání o páté místo jsem dal šanci hráčům, kteří zatím mnoho zápasů neodehráli a prohráli jsme 0:6," poznamenal trenér Michal Hozák

* Ml. přípravka B: FC Tempo B - Háje B 6:0

Vydáno dne 14. 06. 2006 (1075 přečtení)

"Hráli jsme proti poslednímu týmu soutěže, a tak nám nezbývalo nic jiného než zvítězit. Od prvních minut jsme přebrali iniciativu, ale nedokázali jsme se prosazovat střelecky. Několik slibných střel gólman Hájů chytil a držel nerozhodný výsledek až do desáté minuty, kdy se trefil Hlaváč po dorážce Jelínkovy střely. Na druhý gól se nemuselo čekat dlouho, protože Sláma pěkně uvolnil Kuriše a ten se nemýlil a zvýšil na 2:0. Těsně před poločasem měly i Háje velkou šanci na snížení, ale z přímého kopu těsně za vápnem branku nedaly, poté co zázračným zákrokem Hasman chytil balon. Do druhého poločasu jsme vstoupili o něco lépe a již po šesti minutách jsme díky Chleborádovi zvýšili náskok na 3:0. Naše převaha vyústila v další trestňák, který kopal Schwank a střelou pod břevno zvyšoval na 4:0. Další dvě branky dával rychle po sobě důrazný Kuriš, a tak završil svůj hattrick a konečné skóre na 6:0," popsal jednoznačné utkání trenér Michal Netušil.

* Ml. přípravka A: Dukla - FC Tempo 12:0

Vydáno dne 13. 06. 2006 (1023 přečtení)

"Za slunného nedělního dopoledne jsme podali zamračený výkon. Soupeř byl fotbalovější, ale měli jsme mnohem víc bojovat. Víc k tomu nemám co říct, snad jen - někteří kluci na sobě musí tvrdě pracovat," nemohl mít po těžkém debaklu na závěr sezóny dobrou náladu trenér Lukáš Zelenka.

Dukla Praha - FC Tempo 12:0 (7:0)
    FC Tempo: O.Moudrý - Hrstka, Heinc, Šmíd, Mencl, Chleborád, Sláma, Kuriš, Holub, Chour, Šváb.

* Ml. přípravka A: Prohra až ve finále

Vydáno dne 07. 06. 2006 (1044 přečtení)

Mladší přípravka A získala na turnaji v Chuchli stříbrné medaile, když prohrála až ve finále s Bohemians 1905. "Nesetkali jsme se s žádným týmem, který by nás svým výkonem překvapil, hráli jsme spíše proti slabším soupeřům. Hodně prostoru dostali kluci, kteří obyčejně tolik nehrají a vůbec nezklamali, ba naopak. Za nejlepšího hráče jsme zvolil Lukáše Heince, protože vystřídal všechny posty a na všech hrál velmi dobře. Ve finále mě zklamalo, že naši hráči už měli pocit, že "stejně nevyhrajeme", a tak zápas vypustili," hodnotil turnaj trenér Lukáš Zelenka.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: Klánovice - FC Tempo B 1:2

Vydáno dne 06. 06. 2006 (929 přečtení)

"Klánovicím jsme chěli vrátit porážku z podzimu. V úvodu byl soupeř o něco důraznější a pohyblivější, a tak nás zatlačil na naší polovinu. Žádnou vážnější šanci si ale nevytvořil. Zhruba od desáté minuty se hra vyrovnala a my jsme začali přebírat otěže zápasu. Do první šance se probojoval Chleborád, ale domácí obránce ho zastavil pouze za cenu faulu v pokutovém území. Petřek se postavil na penaltu, ale domácí gólman střelu vyrazil a ani napodruhé se Petřek nedokázal prosadit. O pět minut později jsme se ale už radovali, když Schwankovu střelu dorazil Bureš - 0:1. O další tři minuty později jsme měli další důvod k radosti po dorážce Chleboráda - 0:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili trošku zakřiknutě a soupeř nás opět zatlačil na naší polovinu. Soupeřovu první vážnější šanci zlikvidoval Sláma, a tak se doposud skóre neměnilo. Na další šanci soupeře se nemuselo dlouho čekat a po pěti minutách soupeřova střela skončila v naší síti. Poté jsme se trochu probrali a hra se začala vyrovnávat. První naši pološanci měl na kopačce Kuriš, ale nedokázal pořádně vystřelit. Další náznaky šancí vedl hlavně aktivní Sláma, ale nedokázali jsme si výsledek pojistit, přesto jsme utkání dovedli do vítězného konce," konstatoval trenér Michal Netušil.

* Ml. přípravka A: FC King - FC Tempo 1:3

Vydáno dne 31. 05. 2006 (1025 přečtení)

"Zápas jsem začali ve velmi vlažném tempu. Přesto jsme byli lepším týmem s několika náznaky šancí. V závěru poločasu nás poškodil "rozhodčí" (trenér Kingu) nesmyslně písknutou penaltou. Jeho výkon byl pochybný již v průběhu prvního poločasu, ale penaltou zdůvodněnou bráněním ve hře soupeřovu útočníku vše korunoval. Do druhého poločasu jsme za stavu 0:1 nastoupili zdravě naštvaní. Hned v úvodu se blýskli krásnou kombinací, která skončila vyrovnávacím gólem, Slavíček a Žežulka. Od té chvíle jsme soupeře přibili k šestnáctce. Náš tlak a současně obrat v utkání vyvrcholil ukázkovou střelou Hrstky, za níž se brankář soupeře ani nestihl otočit. Třetí gól přidal výborně hrající Šmíd, zhodnotil vítězství asistent trenéra Tomáš Svoboda.

Fotogalerie Michaely Menclové

* Ml. přípravka B: FC Tempo B - Chodov 0:2

Vydáno dne 26. 05. 2006 (1080 přečtení)

Úžasné představení dnes nabídla divákům mladší přípravka B proti týmu Chodova. Vůbec nevadí, že nakonec odešla poražena, dokonce ani nedala branku. Malí Tempáci předvedli proti o rok staršímu soupeři parádní výkon plný techniky, kombinace, souhry a nezměrné bojovnosti. Snad jen střelba trochu pokulhávala. Na podzim na Chodově mladší přípravka B prohrála po jednoznačném průběhu 2:6, na jaře byla soupeři více než vyrovnaným soupeřem a ve druhém poločase jej dokonce herně výrazně převyšovala, byť dvakrát inkasovala z brejkových situací. O hlavu vyšší hráči Chodova chvílemi nevěděli, kam dřív skočit, nakonec ale díky silovým dispozicím Tempo přetlačili.

FC Tempo B - Chodov 0:2 (0:0)
    FC Tempo: Píro - Petřek, Jelínek, Schwank, Klajbl, Chleborád, Slavíček, Hasman, Hlaváč, Kuriš, Žákovský, Sláma, Šišolák.

* Ml. přípravka A: Admira/Slavoj - FC Tempo 9:2

Vydáno dne 26. 05. 2006 (942 přečtení)

Mladší přípravka držela krok s Admirou pouze poločas. "Výsledek je pro nás hodně krutý, rozhodně neodpovídá průběhu zápasu," tvrdil asistent trenéra Tomáš Svoboda.

Admira/Slavoj - FC Tempo 9:2 (3:2)
    Branky Tempa: Hrstka 2.
    FC Tempo: Moudrý O. - Moudrý J. , Heinc, Žežulka, Holub, Chour, Hrstka, Mencl, Zikán, Sláma, Prokeš, Šmíd.

* Ml. přípravka B: Slavoj Podolí B - FC Tempo B 3:1

Vydáno dne 25. 05. 2006 (940 přečtení)

"Do zápasu jsme nastoupili v prořídlé sestavě. Již od prvních minut bylo jasné, že zápas rozhodne první vstřelený gól. Podolí nás od začátku sevřelo na naší polovině, ale žádnou vážnější šanci si nevytvořilo. Poté, co jsme se přečkali počáteční tlak, jsme se dokázali prosazovat. Z několika rychlých brejků, které vedla hlavně dvojice Schwank a Chleborád, jsme ale nic nevytěžili. Do druhého poločasu vstoupil lépe soupeř a když Klajbl nedokázal včas před prázdnou bránou odkopnout míč, ujal se vedení. I nadále byl soupeř lepší a jeho převaha byla odměněna dalšími dvěma brankami. Pak jsme se dokázali vzpamatovat, ale bylo už pozdě na zvrat zápasu. Jen jsme snížili na konečných 3:1 brankou Schwanka z rychlého protiútoku," komentoval derby utkání na Podolí trenér Michal Netušil.

* Ml. přípravka B: FC Tempo B - Újezd nad Lesy B 4:0

Vydáno dne 18. 05. 2006 (1028 přečtení)

"V zápase jsme chtěli potvrdit postavení v tabulce další výhrou proti doposud desátému týmu soutěže. Hned v úvodu jsme přebrali otěže zápasu, ale nedařilo se nám střelecky. Po několika minutách se hra ustálila a začalo se bojovat hlavně ve středu hřiště. Po deseti minutách jsme se dokázali prosazovat po stranách hřiště a projevilo se to několika slibnými šancemi. Hostující golman ale všechny střely zlikvidoval. První branku jsme dokázali vstřelit po pěkné akci Kuriše se Schwankem. Do poločasu jsme dokázali vstřelit ještě druhou branku Jelínkem přímo z rohového kopu," hodnotil první půli trenér Michal Netušil.

* Ml. přípravka A: Motorlet B - FC Tempo 2:3

Vydáno dne 16. 05. 2006 (1176 přečtení)

"V úvodu nás soupeř aktivní hrou zatlačil na vlastní polovinu a při pomyšlení na to, kolik máme k dispozici hráčů ve mně budoucí vývoj zápasu vyvolával spíše obavy. Tlak Motorletu vyvrcholil prvním gólem přibližně v 10. min. zápasu. V tento moment se ukázala vnitřní síla týmu. Za několik málo minut jsme se vzpamatovali a Žežulka vstřelil krásný gól po samostatném úniku z pravé strany s ukázkovým zakončením. V druhém poločase jsme začali soupeře přehrávat, od čehož jsme neustoupili ani po neštastně inkasovaném gólu soupeře, který si posléze, zřejmě v lítosti nad naším neštěstětím, vstřelil gól sám. V závěru jsme skvělý výkon korunovali druhým gólem Žežulky. Vyzdvihnout bych chtěl celý tým, zvláště pak jeho nasazení a vůli po vítězství," hodnotil utkání asistent trenéra Tomáš Svoboda.

Fotografie od Michaely Menclové

* Ml. přípravka A: FC Tempo - Bohnice 0:3

Vydáno dne 05. 05. 2006 (962 přečtení)

Mladší přípravka A nastoupila v dalším zápase na domácí půdě proti favorizovaným Bohnicím z čela tabulky bez svého trenéra Zelenky. Ten je zanaprázdněn školními povinnostmi, jeho pozici zaujali Petr Flaks s paní Bankovou. Mužstvo podalo bojovný výkon, ale na tým Bohnic to bohužel nestačilo.

FC Tempo - Bohnice 0:3 (0:2)
    FC Tempo: Moudrý O. - Prokeš, Mencl, Chour, Zikán, Holub, Heinc, Hrstka, Moudrý J., Žežulka, Slavíček, Sláma.

Celý článek... | Autor: Petr Dedek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář