22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Mladší přípravka A: Turnajové vítězství v Neratovicích

Vydáno dne 17. 03. 2010 (988 přečtení)

I když v obměněné sestavě, ale stejně úspěšná byla mladší přípravka A na sobotním turnaji v Neratovicích. Za chladného počasí, ale v dobré náladě jsme nastoupili k předposlednímu zimnímu turnajovému klání a zároveň se jednalo o prověrku na nadcházející mistrovské zápasy. Šlo o to si zase přivyknout na velké hřiště a sedm hráčů v poli. Sešly se zde čtyři týmy: Neratovice, Kadaň, Tempo, Šeberov, (dva týmy se odhlásily). Hrálo se v prvním kole 2x15 min., 7+1 a ve druhém kole 2x10 min.

Tempo – Neratovice 6:1
    První zápas s domácími borci jsme zvládli. I když začátek byl dost neuspořádaný a hráči obou týmů hráli v jednom chumlu uprostřed hřiště. Po chvíli se nám podařilo hru roztáhnout na celé hřiště a to přineslo i své ovoce. První rozvlnil síť domácích Luky Hroník za asistence Dana Šejvla. Další branku přidal David Kny po přihrávce Marka Schätze a třetí branku přidal Maťo Ondrík po skvěle kopnutém rohu Martina Pytlíčka. Soupeř stihl do poločasu snížit střelou k tyči poté, co se Matěj Heřmánek nestihl vrátit do své svatyně. Druhý poločas jsem již zcela ovládli a přidali další tři branky zásluhou Štěpána Sedláře, ten se trefil dvakrát, a Tomáše Toušky.

Celý článek... | Autor: Michaela Heřmánková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: Domácí turnaj na umělce - 2. a 3. místo

Vydáno dne 16. 03. 2010 (950 přečtení)

Předposlední domácí turnaj zimní sezóny 2009/2010 jsme sehráli na naší umělce. Nakonec ze šesti mužstev se turnaje zúčastnily jen čtyři a z toho dvě naše. Nejprve den před turnajem odhlásila svoji účast Příbram a pak v samotný den turnaje přijel Beroun, který měl přihlášené dva týmy, jen s devíti kluky.

Tempo (čž) - V. Žižkov – první zápas sehráli naši kluci v červenožlutých dresech s Viktorií Žižkov. Již ve třetí minutě prvního poločasu se podařilo Tomáši Luskovi, vstřelit soupeři gól. Bohužel to byla v tomto utkání jediná branka, kterou jsme viděli. I když jsme převážnou část zápasu měli nad soupeřem herní převahu, nepodařilo se nám náš náskok zvýšit. Výsledek 1:0.

Celý článek... | Autor: Jana Matysová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: V Benešově zlato bez zaváhání

Vydáno dne 12. 03. 2010 (1253 přečtení)

Dne 7.3.2010 jsme zavítali do benešovského S – centra, abychom poměřili své síly s dalšími pěti týmy. Celkové prostředí a nálada během celodenního turnaje byla velmi příjemná, pořadatel prokázal svou schopnost akci perfektně koordinovat a S - centrum poskytovalo až nadstandardní zázemí pro naše hráče a jejich doprovod. (Nutno zmínit např. oběd v malém salónku pro celý hráčský tým.) Jediným "mrakem" průběhu turnaje byli neovládající se rodiče z nejmenovaného týmu, kteří si nechali doma své vědomosti o pravidlech slušného chování a nešetřili peprnými slovy ani naše malé hráče.

Prvním soupeřem byl tým ČAFC, jenž nám dopřál na začátek turnaje malou neohrožující rozcvičku a výhra 6:0 potvrdila naši celkovou převahu. Bylo jasné, že tým Bohemians, který byl druhým soupeřem, bude už větší oříšek. Bohemku jsme potkávali v turnaji Minicupu a nepodařilo se nám ji ještě nikdy porazit. V Benešově ale opravdu kluci bojovali a hráli s minimem chyb. Po krásné střele Vojty Pance jsme se naladili na možné vítězství, pak přišly další dva góly Patrika Běštáka a skóre 3:1 pro Tempo znamenalo naši vítěznou premiéru.

Celý článek... | Autor: Sylva Lingová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: Na domácím turnaji bramborové medaile

Vydáno dne 12. 03. 2010 (964 přečtení)

Na nedělním turnajovém klání starších přípravek ročníku 2000 jsme se dvěma vítězstvími obsadili čtvrtou příčku. Z důvodu jarních prázdnin a marodky jsme se sešli v prořídlé sestavě, a tak byli do našeho týmu půjčeni i čtyři hráči trenéra P. Kamitze.

Tempo – Příbram 0:6 a Tempo – Forward One 0:7
    V prvních dvou zápasech jsme neměli šanci na úspěch. Nic se nedařilo. Kluci nebyli sehraní, chvílemi byli i dezorientovaní ,ale i tak byl brankový příděl krutý. V prvním zápase nás deklasovala Příbram 0:6. Nevyužili jsme šanci v podobě pokutového kopu, když Štěpán Sedlář mířil do náruče brankáře. Ve druhém zápase nám Forward One nadělil ještě o jeden gól víc a konečný stav 0:7 byl k zamyšlení. Převaha útočníků donutila trenéra Kočího použít je i na posty obránců, a tak docházelo k tomu, že útočili všichni a brankář zůstával zcela sám.

* Ml. přípravka A: Na domácím turnaji pod bednou

Vydáno dne 23. 02. 2010 (1130 přečtení)

V neděli ráno se utkala mladší přípravka A na domácím turnaji na umělé trávě s týmy Junior Teplice, SK Horní Měcholupy, Union Vršovice r.2002, Loko Vltavín a SK Kladno. Hrálo se 2x8 min, 5+1.

Tempo – Horní Měcholupy 1:2
    Začátek zápasu jsme uchopili do svých rukou a už v první minutě vedli zásluhou Dana Šejvla. Bohužel to bylo z naší strany vše. Náš vlažný přístup soupeř potrestal vyrovnávací brankou na začátku druhého poločasu. V samém závěru nám soupeř vsítil rozhodující gól.

* Ml. přípravka A: Bronz na výborném turnaji v Teplicích

Vydáno dne 23. 02. 2010 (1359 přečtení)

V sobotu časně ráno jsme se vypravili na turnaj do Teplic. V hezkém prostředí haly Na Stínadlech jsme se v kvalitně obsazeném turnaji utkali s týmy Teplice 1, Teplice 2, Ravelem Ústí nad Labem, Baníkem Most, Dynamem Drážďany a Duklou Praha. Hrálo se 1x15 minut.

Tempo – Dukla Praha 5:0
    V úvodním utkání jsme nastoupili proti nám již známému týmu, s nímž máme kladnou zápasovou bilanci. Už v 1.minutě rozvlnil síť soupeřovy brány Kuba Škobis, když po rozehrání autu umístil odražený míč za brankářova záda. Ve 4.minutě prodloužil Zdenda Sita hlavou na Lukyho Hroníka a ten zvýšil na 2:0. V 6.minutě vybojoval míč Štěpán Sedlář a vedli jsme 3:0. V 8. minutě zahrál aut Fanda Hobzík do běhu Štěpána Sedláře a zvýšil na 4:0. Ještě dvě minuty před koncem utkání na konečných 5:0 upravil Luky Hroník.

* Ml. přípravka C: Tempo znovu obsadilo první dvě místa

Vydáno dne 22. 02. 2010 (1519 přečtení)

Dne 20.2.2010 pořádalo Tempo venkovní turnaj pro hráče narozené po 1.1.2003. První oteplení přineslo příjemnější pobyt mimo halu, především doprovod fotbalistů tolik nemrzl, ale zároveň tající sníh znepříjemňoval kvalitu hrací plochy a hlavně rohy a okraje "umělky" byly malý rybník, ve kterém se špatně hrálo.

MPC vytvořila ze svých hráčů dva týmy, které pro lepší orientaci nazveme A a B. Tým A nastartoval akci hned v prvním zápase. Dubeč, s kterou jsme se již několikrát potkali, odcházela z pole s prohrou 1:4. Tři góly dubečskému gólmanovi nasázel Dany Michl a jedním zvýšil naše skóre Sebastian Ling. Celkově byla znát naše herní převaha, protihráči, byť většího vzrůstu než my, neměli dostatečné fotbalové dovednosti, aby nás porazili.

* Ml. přípravka C: V domácí hale další prvenství

Vydáno dne 19. 02. 2010 (871 přečtení)

V turnaji se měla předvést druhá polovina mužstva než ta, co z Ústí přivezla stříbro. Nemoce nám tento úmysl trochu překazily, a tak byli povoláni ještě Matyášové Vágner a Havlíček a Daniel Michl.

V úvodním utkání proti nám dobře známému soupeři ze Záběhlic (ČAFC) dostal v brance příležitost Tomáš Klíma a stálý brankář Matyáš Vágner odehrál v utkání levého obránce. Soupeře jsme svírali před jeho brankou a ne a ne proměnit nějakou příležitost. Když utkání spělo k remízovému konci, tak se ze skrumáže prosadil svým prvním gólem v kariéře Tomáš Ulihrach. V posledních vteřinách se soupeř ještě dostal na dostřel naší branky, ale tam stál vždy připravený Tomáš Klíma.

Celý článek... | Autor: Lukáš Michl | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: Dva týmy na 1. a 2. místě

Vydáno dne 19. 02. 2010 (971 přečtení)

Po stornovaném předešlém venkovním turnaji jsme s netrpělivostí očekávali, jak se bude vyvíjet situace. I přes odhlášení dvou týmů na poslední chvíli se přece jen pořadatelé turnaje rozhodli jej uspořádat.

ČAFC - Tempo B
    První zápas našeho B týmu s obávaným soupeřem se od samého začátku vyvíjel pro naše kluky velice slibně. Většinu zápasu jsme soupeře přehrávali. Nejdříve se podařilo překonat soupeřova brankáře Arturu Fryšovi, na to soupeř odpověděl vyrovnávací brankou. Ale v zápětí nás do vedení opět dostal David Borovička. Konečný výsledek 1:2.

* Ml. přípravka A: Na turnaji Dukly Praha na 7. místě

Vydáno dne 15. 02. 2010 (911 přečtení)

Mladší přípravka A se v sobotu zúčastnila halového turnaje ve sportovní areálu Hamr. V konfrontaci s týmy r. 2000 jsme se umístili na předposledním místě. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech. Nám los přiřknul týmy Třebíče, Trenčína a Dukly Praha Tygrů, ve druhé skupině hrály týmy Viktorie Žižkov, Slavia Praha r.2001, Kuřim, Dukla Praha Draci. Hrálo se 1x15 minut s mantinely.

Tempo – F.Š. Třebíč
    Věděli jsem, že nepůjde o jednoduché měření sil, což se ukázalo hned v prvním zápase. Než jsem se stihli rozkoukat, prohrávali jsem s borci z Třebíče po 10 vteřinách 0:1. Soupeř nás přehrával rychlostí a tvrdostí. Prohráli jsem 1:7. Čestnou branku vstřelil Marek Schätz.

* Ml. přípravka A: V Benešově tentokrát stříbrní

Vydáno dne 10. 02. 2010 (960 přečtení)

V neděli 7.2. ráno nás čekal další turnaj v krásném prostředí benešovského sportovního areálu S-Centrum. Turnaje se zúčastnilo šest mužstev: Benešov, Příbram, Junior, Tempo, Admira a Sparta Praha r. 2002. Hrálo se 1x20 min., každý s každým.

Tempo – Admira 3:1
    Hned na úvod nás čekali borci z Admiry. Do zápasu jsme vstoupili dobře a vytvořili si tlak. První šanci jsme využili už ve 2.minutě, když trojice Martin Pytlíček, Dan Šejvl a Štěpán Sedlář rozebrala obranu soupeře a posledně jmenovaný přesně zakončil. V 6.minutě Zdenda Sita vhodil aut přímo na kopačky Lukyho Hroníka a ten parádním obloučkem překonal brankáře Admiry podruhé. V 9. minutě jsme malinko pootevřeli obranu a soupeři se podařilo po přečíslení snížit na 2:1. 30 sekund před koncem zápasu se střelou do šibenice trefil Štěpán Sedlář po asistenci Dana Šejvla.

* Ml. přípravka C: I přes ospalý výkon druhé místo v Ústí

Vydáno dne 08. 02. 2010 (1391 přečtení)

"Ach jo, zase turnaj." Tak to byla asi hlavní myšlenka našich hráčů na tomto turnaji. Ospalý výkon bez nasazení, zájmu a chuti do hry. Mít na krku fotoaparát, byli by chvílemi dokonalými výletníky. V prvním zápase je to již jejich tradice, dospávají ráno a pomalu se dostávají do tempa, ale že jim to vydrží takřka po celý dnešní turnaj, netušil nikdo. Získaná medaile je proto skoro zázrak.

Úvodní zápas s týmem Ravel Tygříci přinesl v prvním poločase dvě velké šance soupeře, které skončily mimo naší bránu. Jinak se toho na hřišti moc nedělo. Po přestávce soupeř zahrozil nebezpečnou střelou. Remízu odmítla v poslední minutě dvojice Petr Hodouš a Matyáš Havlíček. Petrovu střelu tečoval Matyáš ramenem do horního rohu soupeřovy brány. Výsledek 1:0 byl převážně dílem štěstí a našeho brankáře.

Celý článek... | Autor: Vladimír Ling | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: Další triumf v Dobřichovicích

Vydáno dne 02. 02. 2010 (1434 přečtení)

Letošní druhý turnaj v Dobřichovicích jsme zahájili proti Šeberovu skoro již tradičním způsobem a to laxně až lehkovážně. Hrálo se sice převážně na polovině soupeře a měli jsme i mnoho šancí, ale jediný gól zápasu padl z ojedinělé šance v 6. minutě do naší sítě. Po tomto úvodu se někteří rodiče, a možná i kluci, obávali, jak dopadne zápas s Vršovicemi. Dan Michl coby nahrávající a Matyáš Havlíček jako střelec hned po rozehrání jasně utnuli naše obavy. Když si role ve čtvrté minutě vyměnili, upravili stav na 3:0. Výsledek 5:0 ukázal výrazné zlepšení a naději na postup. K tomu jsme museli vyhrát nad Motorletem.

* Ml. přípravka C: AC Sparta Praha - FC Tempo Praha 20:11

Vydáno dne 02. 02. 2010 (1575 přečtení)

Neděle 31.1. byla ve znamení tréninkového utkání s týmem Sparty, klukům tak nastala příležitost poměřit své síly a zahrát si navíc jeden "nedělní" fotbal. Soupeř, jehož běžně na turnajích nepotkáváme, měl pěkné zázemí v zastřešené hale. Zakrytá UMT v nafukovačce byla v parádním stavu a v hale bylo akorát na to, aby kluci netrpěli vedrem či zimou.

MPC byla rozdělena na dva týmy, hráči byli sestaveni tak, aby si navzájem vypomohli svými zkušenostmi a předpoklady, nešlo tedy o žádný tým A a B. Tým č. 1 v sestavě Matyáš Vágner, Matyáš Havlíček, Dan Michl, Milan Mudra, Vojta Panc, Pavel Krýda, Sebastian Ling uhrál nakonec lepší skóre proti našim soupeřům a chybělo málo a mohl ukončit své "turné" vyrovnaným bojem. Ze čtyř zápasů vyhrál první tým jeden zápas (2:1), dva zápasy prohrál (1:2 a 1:4) a poslední mač skončil remízou (2:2). Kluci bojovali ze všech sil, ale bylo znát, že Sparta má víc technických dovedností, naučených akcí a umí "legálně" používat techniky jako strkání soupeře aj.

* Ml. přípravka A: V domácím prostředí zlato a bronz

Vydáno dne 30. 01. 2010 (1059 přečtení)

V sobotu 23.1. za mrazivého počasí nastoupila mužstva Tempa, Šeberova a Loko Vltavín, všichni v zastoupení týmů A a B, k turnajovému měření sil.

Tempo B – Šeberov A 3:0
    Do zápasu jsem vstoupili se zdravým sebevědomím. Ve 2.min. po chybě brankáře jsme zásluhou Dana Šejvla otevřeli skóre. Ve 4. min. zvýšil na 2:0 opět Dan Šejvl za asistence Zdendy Sity. Hned po změně stran na konečných 3:0 završil svůj hattrick Dan opět v kombinaci se Zdendou.

Tempo A – Šeberov B 5:0
    I náš druhý tým vstoupil do turnaje jasným vítězstvím. O všechny branky se postaral Luky Hroník se třemi asistencemi Štěpána Sedláře a dvěma Tondy Wijana.