11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka C: ABC Braník - FC Tempo Praha 0:2

Vydáno dne 20. 10. 2009 (1395 přečtení)

Dalším krokem v Mini cupu byl zápas proti hráčům ABC Braník. Hru jsme začali ve 13 hodin a očekávali jsme podobný fotbalový výkon, který naše mladší přípravka C předvádí tuto sezonu. Hra po celou dobu zápasu probíhala před brankou soupeře, což neslo svá pro i proti. Naše brána byla minimálně ohrožována a situací, kdy nám hrozil gól, bylo málo. Negativem stylu této hry byla nepřehlednost na hřišti a "hloučkování" kolem míče. Kluci se snažili, ale i přes blízkost k bráně proměnili málo šancí. V 11. minutě dokončil tempáckou akci Matyáš Havlíček a odměnil konečně naši odvedenou práci. Další míče už do přestávky do brány nepadly a první poločas skončil 1:0 pro Tempo.

Do druhé "dvacítky" šli kluci posilněni trenérskými radami. Dění hry se díky změně stran přeneslo na druhou stanu hřiště. Významnými okamžiky tohoto poločasu bylo zranění našeho stabilního obránce Ondry Filipa, který pro dlouhém krvácení z nosu musel být až do konce hry vystřídán. Dalším významným momentem byl faul na Sebastiana Linga, jenž znamenal úspěšnou penaltu Tempa, nechytatelně ji do brány soupeře vpálil Dan Michl.

Celý článek... | Autor: Sylva Lingová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: Loko Vltavín - FC Tempo Praha B 1:0

Vydáno dne 18. 10. 2009 (1014 přečtení)

V sychravém sobotním ránu jsme se vydali přes celou Prahu do Holešovic, abychom zde změřili síly s místním klubem Loko Vltavín. Časná ranní hodina, déšť a zima způsobily, že někteří jedinci vyrazili na cestu s velmi špatnou náladou. Konkrétně já jsem si ji hodlal vylepšit v Holešovickém McDonaldu vydatnou cheesburgrovou snídaní. K mému velkému úžasu mi bylo nabídnuto pouze cosi s vejcem, což již tak bídný začátek dne rozhodně nevylepšilo.

Po příjezdu na místní útulný stadiónek v nás oživla vzpomínka na minulý rok, kdy jsme zde uhráli pěknou bezgólovou remízu. Myslím, že by nám udělala radost i tentokrát. V naší brance nastoupil Šimon Bouma, pro kterého to byla letošní gólmanská premiéra. Jistota posledních dvou zápasů Ondřej Hrachovský operoval na pravé straně obrany.

Celý článek... | Autor: Petr Bouma | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: Čechie Dubeč – FC Tempo Praha 0:2

Vydáno dne 15. 10. 2009 (1313 přečtení)

V deštivém a větrném počasí jsme si ve středu 14.10. zahráli přátelské utkání proti týmu Dubče. Ti, co už nasadili své termo prádlo, udělali dobře, protože i čas dvakrát dvacet by byl na hřišti k nevydržení.

Kluci na začátku prvního poločasu trochu váhali, jako by testovali soupeře, jaké má síly. Po pěkné akci Ladislava Runanina vstřelil v osmé minutě svůj první letošní gól Pavel Krýda a tím rozhýbal k větší akci své spoluhráče. Útočníci Matyáš Havlíček a Jakub Kvasnička neustále tlačili k bráně soupeře, dokázali soupeře obehrát, šli do bojů o míč, ale úspěšné zakončení bohužel chybělo. Po faulu na Kubu Kvasničku proměnil penaltu Sebastian Ling a zvýšil na 2:0 pro Tempo.

* Ml. přípravka A: ABC Braník - FC Tempo Praha 0:11

Vydáno dne 14. 10. 2009 (1054 přečtení)

Další přeborový zápas nás čekal v neděli 11.10. na hřišti Braníka. Minulou sezónu jsme s tímto soupeřem prohráli, a tak jsem neponechali nic náhodě a k zápasu přistupovali zodpovědně.

Během celého zápasu jsme měli převahu a soupeře téměř nepustili na naši polovinu hřiště. Tomáš Touška v naší bráně neměl moc práce, zato brankář soupeře se nezastavil. První gól padl v 7.minutě z kopačky Dana Šejvla za asistence Štěpána Sedláře. Konečně jsme se střelecky prosadili, a tak i prolomili naší gólovou abstinenci. V tomto zápase si hattrick připsali Dan Šejvl a Luky Hroník. Dvakrát se trefili David Kny a Martin Pytlíček a jednu branku si připsal Martin Žůrek.

Celý článek... | Autor: Michaela Heřmánková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: FC Tempo Praha – Bohemians 1905 1:4

Vydáno dne 14. 10. 2009 (1016 přečtení)

Další domácí utkání jsme sehráli s týmem Bohemians 1905. Začátek zápasu chytil soupeř pevně do svých rukou. Poprvé musel Matěj v bráně zasahovat ve 3. minutě, kdy nadvakrát soupeřovu střelu zlikvidoval. O minutu později si i brankář Bohemky poradil se střelou Lukyho Hroníka. Hrálo se ve vysokém tempu a někteří naši hráči zapomínali hlídat hráče soupeře a často docházelo k přečíslení před naší brankou. To vedlo k prvnímu inkasovanému gólu v 5.minutě zápasu. V 9. minutě vběhla na hřiště druhá sedmička vedená Štěpánem Sedlářem a ten za asistence Zdendy Sity sólem téměř přes půl hřiště vyrovnal na 1:1. Herně jsme drželi se soupeřem krok až do 19. minuty, kdy opět nikým nehlídaný hráč Bohemky zvýšil na 1:2. Dvě minuty před koncem první půle jsme dostali třetí gól a za nepříznivého stavu 1:3 se šlo do šaten.

* Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha 6:1

Vydáno dne 12. 10. 2009 (1581 přečtení)

Mladší přípravka C přivítala hráče fotbalového klubu Motorlet na domácím hřišti. Do boje bylo povoláno patnáct kluků z týmu, což umožňovalo trenérovi střídat dvě sedmičky a kluky nechávat více odpočinout.

V páté minutě vstřelil první gól zápasu náš útočník Dan Michl, a dal tak základ Tempácké naději na vítězství. Na druhý gól jsme museli čekat dlouhých dvanáct minut, kdy po dobré přihrávce Matyáše Havlíčka skóroval opět Dan. Naopak osmnáctá minuta zápasu potěšila příznivce Motorletu a uzavřela první poločas zápasu na 2:1 pro Tempo. Náš náskok nebyl moc přesvědčivý, stoprocentní nebyla ani naše hra, což znamenalo, že druhý poločas může přinést cokoliv.

* Ml. přípravka B: FC Tempo Praha B - ABC Braník B 1:2

Vydáno dne 08. 10. 2009 (1125 přečtení)

V dalším domácím zápase jsme na svém hřišti přivítali hráče z nedalekého Braníka. V brance opět dostal příležitost Ondřej Hrachovský, který předvedl v posledním střetnutí ve Vršovicích velmi jistý výkon. Na poslední chvíli ze zdravotních důvodů nemohl nastoupit útočník Toník Kinský, na což jsme museli reagovat menšími korekturami v sestavě.

Do samotného utkání jsme vstoupili velmi špatně a hned v 1. minutě inkasovali po precizně provedeném útoku gól. Naši hráči bohužel nepředváděli v prvním poločase dobrý fotbal. Soupeř působil přímočařeji, dobře kombinoval a snáze se dostával do zakončení. A tak po skvěle zahraném rohovém kopu se náš protivník vzdálil již na rozdíl dvou gólů.

* Ml. přípravka C: FC Mělník - FC Tempo Praha 1:4

Vydáno dne 06. 10. 2009 (1645 přečtení)

Do Mělníka jsme jeli s částečným pocitem očekávané prohry, neboť Mělník se svou pověstí velkých kluků a jako aktuální vedoucí tým Minicupové tabulky, pro nás vypadal jako nepřemožitelný soupeř.

Hráči Mělníka začali zápas několika šancemi, ale výborné zákroky našeho brankáře a obrany jim nedaly šanci. První gól Péti Hodouše přinesl klukům naději a pocit, že máme proti soupeři šanci. Ve 12. minutě prvního poločasu vstřelil do mělnické brány míč Sebík Ling, a zvýšil tak na 2:0. Kluci hráli poctivě, hodně se snažili a neprojevovali žádný strach v soubojích o míč, který byl dříve v některých zápasech znát.

* Ml. přípravka B: SK Union Vršovice - FC Tempo Praha B 2:0

Vydáno dne 02. 10. 2009 (971 přečtení)

K dalšímu venkovnímu zápasu jsme zavítali na hřiště Unionu Vršovice. Po posledním domácím zápase s Bohemkou jsme k utkání vzhlíželi s jistými obavami. V naší brance tentokrát dostal přednost Ondřej Hrachovský před Viktorem Jeníčkem, ten se pak postavil na levou stranu obrany.

Na mokrém trávníku se hrál od začátku bojovný zápas s minimem šancí. Zatímco vršovičtí byli přeci jen nebezpečnější před brankou, našim klukům se docela dařila kombinace, což bylo potěšující zjištění. Mokrý terén sváděl ke střelbě, čehož vršovičtí hráči využili k vsítění prvního gólu. Do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí.

* Ml. přípravka B: FC Tempo Praha B - Bohemians 1905 B 1:6

Vydáno dne 01. 10. 2009 (965 přečtení)

V tradičním čase pro domácí zápasy, pátečním odpoledni, jsme přivítali soupeře zvučného jména Bohemians 1905. Po minulém zápase v Kolovratech, kde kluci předvedli výborný fotbal jsme čekali plni očekávání, že tento výkon minimálně zopakují.

Stejně jako na poslední domácí zápas ani na tento nedorazil rozhodčí, proto se této role musel ujmout jeden z tatínků, aby byla zajištěna nestrannost, byl touto rolí pověřen Artur Fryš, známý fanatický příznivec klokanů z Dolíčku. Nutno podotknout, že se této funkce ujmul výborně a ani jedna strana si na jeho pískání neměla důvod stěžovat.

* Ml. přípravka C: Třetí místo z turnaje na Meteoru

Vydáno dne 30. 09. 2009 (1513 přečtení)

V pondělí 28.9. se hráči mladší přípravky C zúčastnili turnaje na hřišti FK Meteor. Svou skupinu jsme začali zápasem proti týmu Brandýs nad Labem a už když hráči z tohoto týmu nastupovali na hřiště, bylo jasné, že utkání nebude snadné, neboť většina z brandýských kluků převyšovala naše hráče o půl hlavy. Bojovný výkon celého našeho týmu ale znamenal solidní remízu 0:0.

Druhý zápas turnaje, s papírově slabší Čechií Dubeč, dopadl 1:0 pro Tempo. Kluci podávali stabilní výkony a po prvním vstřeleném gólu získali větší jistotu ve hře. Zápas se Slavií byl plný očekávání, Matyáš předvedl v bráně perfektní výkon, obrana i zajištěný střed hřiště fungoval. Do útoku se pustil Dan Michl a Sebík Ling, což přineslo vstřelený gól a radost pro všechny z Tempa. Zápas byl odpískán za stavu 1:0 pro Tempo.

* Ml. přípravka A: FC Tempo Praha – AC Sparta Praha 0:2

Vydáno dne 29. 09. 2009 (944 přečtení)

V sobotu 26.9. jsme na domácím hřišti přivítali v dalším kole přeboru mladších přípravek tým Sparty. Věděli jsme, že půjde o těžký zápas. Hosté se ujali vedení už po 30 sekundách hry z rohového kopu. Druhá branka do naší sítě padla ve 14. minutě opět z rohu. Ani dva inkasované góly nesrazily naše kluky na kolena a bojovali do poslední minuty zápasu o zkorigování výsledku. Nejblíže byl Luky Hroník ve 38.minutě a poté i ve 49.minutě.

Ve druhé půli nastoupil do branky Matěj Heřmánek a svým výkonem tým podržel, když vychytal spoustu vyložených šancí hostí. Soupeř byl lepší, ale naši kluci se rozhodně nemají za co stydět. Nechali na hřišti všechny svoje síly a i když se nám nepodařilo vstřelit branku, rozhodně si za předvedenou hru zaslouží pochvalu.

* Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - SK Nusle 10:0

Vydáno dne 29. 09. 2009 (1217 přečtení)

Dalším krokem v soutěži Mini cup byl pro mladší přípravku C zápas proti týmu Nuslí. První gól padl do branky nuselského brankaře hned ve druhé minutě utkání, další hned ve třetí minutě a první poločas uběhl do konečného stavu 4:0 pro hráče Tempa. Kluci lépe drželi svá hráčská postavení a nebáli se zabojovat o své gólové šance.

Ve druhé dvacetiminutovce předvedl své sólové akce Dan Michl, který ke svým vstřeleným pěti gólům za zápas potřeboval jen dvě asistence, dokázal, že umí ukořistit míč soupeři a šanci rychle proměnit. Tempo a SK Nusle dohrály svůj zápas s konečným výsledkem 10:0 pro Tempo.

* Mladší přípravka A: FC Tempo Praha – Slavoj Podolí 0:0

Vydáno dne 22. 09. 2009 (972 přečtení)

Ve 3. kole nám los soutěže určil tým z Podolí. Od úvodního hvizdu jsme měli herní převahu a kluci měli velikou chuť po vítězství. Už po 30 sekundách hry prověřil pozornost soupeřova brankáře Dan Šejvl. Do dalších šancí se během zápasu postupně dostávali Štěpán Sedlář, Martin Žůrek, Martin Pytlíček, Luky Hroník, ale branka pro nás tentokrát byla zakletá. Prakticky celý zápas jsme ostřelovali soupeřovu branku, ale žádná ze střel neskončila v síti. Soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili. Za bezbrankový stav mohou podolští poděkovat výborně chytajícímu brankáři. Pro nás je to smolná remíza, ale takový už fotbal je.

Celý článek... | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka B: Sokol Kolovraty - FC Tempo Praha B 3:2

Vydáno dne 22. 09. 2009 (913 přečtení)

K dalšímu soutěžnímu zápasu naše mužstvo nastoupilo v nedělním odpoledni proti Kolovratům. Začátek utkání nevěstil pro naše kluky nic dobrého. Zmatky v obranně a nedůraz v osobních soubojích zapříčinil, že jsme brzy prohrávali 2:0. Po špatném výkopu soupeřova brankaře sice Toník Kinský snížil, ale hned vzápětí jsme si ve vlastním pokutovém území dávali tak dlouho přednost, až jsme za to zaplatili třetím gólem. Do šaten se šlo za stavu 3:1.

Do druhého poločasu za nás nastoupilo snad jiné mužstvo. Kluci bojovali jako lvi, přehrávali soupeře kombinací a jen ojediněle mu dovolili přiblížit se na dostřel naší branky. Po rohovém kopu skvěle hrající Artur Fryš hlavou snížil na rozdíl jediného gólu. Kluky tento moment nabudil a zakousli se do soupeře s ještě větší intenzitou.