15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 640 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-465|465-480|480-495|495-510|510-525|525-540|540-555|555-570|570-585|585-600|600-615|615-630|630-640|

Mladší přípravka

* Ml. přípravka C: Bohemians 1905 - FC Tempo Praha 4:0

Vydáno dne 21. 09. 2009 (1394 přečtení)

V sobotu 19.9. pokračovali hráči mladší přípravky C v soutěži Mini cupu zápasem proti týmu Bohemians 1905. Základní sestava týmu byla oslabena, několik stabilních hráčů onemocnělo a nemohlo hrát. Nastala tak příležitost i pro další kluky, kteří měli šanci zabojovat a získat další fotbalové zkušenosti. Tým Bohemians podával od začátku zápasu vyrovnanější výkon, jeho hráči lépe zvládali přihrávky a v první poločas hry dokázali vstřelit tři góly do branky Tempa. Naši hráči první polovinu zápasu naopak promarnili, nebyli schopní žádné spolupráce a snad pocit, že jsou v zápase horší, je vedl k častým chybám, dovednosti, které jindy běžně zvládají, jako by najednou neuměli. Ve druhém poločase jsme inkasovali čtvrtý gól, který potvrdil i konečný výsledek 4:0 pro tým Bohemians 1905.

Celý článek... | Autor: Sylva Lingová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Mladší přípravka A: SK Motorlet - FC Tempo Praha 1:4

Vydáno dne 15. 09. 2009 (982 přečtení)

Utkání 2. kola jsme sehráli na hřišti Motorletu. Čekali jsme těžký boj, ale ten se nakonec nekonal. Od začátku zápasu jsme drželi otěže pevně ve svých rukou. Poprvé jsme ohrozili soupeřovu branku už ve 2. minutě. Skóre se otevřelo o dvě minuty později, kdy David Kny téměř z poloviny hřiště poslal míč pod břevno za záda překvapeného brankáře domácích. Soupeř se jen těžko dostával na naši polovinu hřiště, ale i tak se mu podařilo ve 12. minutě vyrovnat po nedorozumění našeho brankáře s obráncem, kdy odkopnutý míč našel kopačku soupeře a ten se trefil do naší prázdné branky. Ještě ve 22.min. nám byla poskytnuta výhoda pokutového kopu, ale Štěpán Sedlář mířil do náruče brankáře. První poločas skončil za stavu 1:1.

Celý článek... | Autor: Michaela Heřmánková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - AFK Union Žižkov 14:0

Vydáno dne 14. 09. 2009 (1459 přečtení)

V pátek 11.9. si kluci mladší přípravky C místo tréninku zahráli první utkání Mini cupu proti týmu Union Žižkov. Sestava hráčů MPC byla stejná jako při posledním zápase s ČAFC: v bráně Matyáš Vágner, stabilní obrana: Vojta Panc, Filip Snížek, Ondřej Filip, Milan Mudra a další hráči: Michal Škach, Lukáš Radimský, Dan Michl, Pavel Krýda, Jakub Kvasnička, Patrik Bešták, Petr Hodouš, Ladislav Runanin, Matyáš Havlíček, Sebastian Ling.

První gól vstřelil za MPC Tempo hned ve druhé minutě zápasu Dan Michl, dalších 10 minut kluci stříleli jak o závod, ale všechny šance promarnili a gól nepadl. Celá hra probíhala na půlce soupeře, bylo jen výjimkou, že měl náš brankář šanci si zachytat. V druhé polovině prvního poločasu se na brankáře Unionu sesypala gólová sprcha a skoro každou minutu inkasoval jeden gól. S první půlkou zápasu jsme se rozloučili za stavu 7:0 pro Tempo.

* Mladší přípravka A: FC Tempo Praha - FK Admira Praha 2:1

Vydáno dne 10. 09. 2009 (1025 přečtení)

V neděli na domácím hřišti přivítala při svém prvním mistrovském utkání mladší přípravka A již tradičního soupeře – Admiru. Bilance vzájemných zápasů je vyrovnaná, a tak se dala očekávat vyrovnaná bitva. Obě mužstva nastoupila do zápasu zodpovědně, ale první půle byla herně přeci jen lepší ze strany Admiry. Právě to byla Admira, kdo jako první otevřel skóre. Ve 13. minutě jsme inkasovali po tvrdé střele zpoza hráče. O dvě minuty později poslal Dominik Horák do útoku Martina Žůrka, který v konfrontaci s brankářem jen těsně minul branku. Ve 23. minutě jsme se mohli radovat i my díky přesné střele Martina Pytlíčka za asistence Lukyho Hroníka. Poločas skončil 1:1.

* Ml. přípravka B: FC Tempo Praha B - FSC Libuš 0:3

Vydáno dne 10. 09. 2009 (995 přečtení)

V pátek odpoledne naši hráči nastoupili k prvnímu zápasu sezóny na svém hřišti proti nedaleké Libuši. Hráči našeho soupeře byli vesměs o rok starší než naši borci a to se (překvapivě) projevilo i na hřišti. Před zápasem trenér nabádal k odpovědné hře našich hráčů směrem dozadu a především v prvním poločase si jeho slova kluci moc k srdci nevzali.

Začátek byl nadějný. Několik útočných akci jsme nedotáhli k úspěšnému konci. Zatímco kluci spalovali šance, soupeř své útoky proměnil a prokázal tak jenom větší herní vyzrálost. Poločas jsme prohráli 0:3.

Celý článek... | Autor: Jana Matysová | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - ČAFC Praha 11:0

Vydáno dne 08. 09. 2009 (1106 přečtení)

V neděli 6.9. jsme na Tempu přivítali hráče ČAFC. Mladší přípravka C nastoupila proti soupeři v plné síle a konečný dvouciferný výsledek musel být pro tým ČAFC „studenou sprchou“. Kluci byli na začátku utkání trochu roztěkaní, prázdninová přestávka byla znát, takže zapomínali na „svá hráčská postavení “, ukopávali si míče a zapomínali na přihrávky, po pár odehraných minutách a zvučných radách svého trenéra se pustili lépe do hry, kde byly vidět i náznaky kombinace. Bojovnost a sebevědomí kluků se začaly brzy zvyšovat a s tím i vstřelený počet gólů do branky soupeře. Již po prvním poločase, který skončil 8:0 pro Tempo, bylo zřejmé, že výhru už soupeř těžko získá.

* Ml. přípravka B: Na turnaji v Braníku proti starším 13.místo

Vydáno dne 28. 08. 2009 (977 přečtení)

V sobotu 21.8.nás čekal turnaj ročníku 2001 v Braníku. Většina kluků se právě vrátila z prázdnin, takže jsme turnaj pojali spíš tréninkově, bez ambicí na lepší umístění. Navíc soupeři byli kromě jedné ze Spart, Viktorky, Dukly a Benešova o rok starší. Vylosování do skupiny B také nebylo nejšťastnější, protože stejně staré týmy jako ten náš byly, kromě zmiňované Sparty ve skupině A. Škoda.

Zápasy proběhly podobně. My jsme se sporadicky dostávali za půli a protivník se stále tlačil k naší bráně. V naší skupině jsme skončili bez bodu, i když prohra byla většinou těsná a dokázali jsme vstřelit i tři góly - Havlíček 2 a Lusk 1. Závěrečný mač o konečné 13. místo skončil konečně naší výhrou v poměru 1:0 nad stejně starou Duklou. Gól dal opět Havlíček. Konec dobrý, všechno dobrý.

Celý článek... | Autor: Václav Nechvíla | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A, příprava: FC Tempo Praha - SK Aritma 4:1

Vydáno dne 21. 08. 2009 (1127 přečtení)

Ve středu sehrála mladší přípravka A první přípravné utkání, proti tradičnímu soupeři - Aritmě. Okleštěná sestava domácích měl od počátku navrch, tým hrál velmi kolektivně, zatímco v dresu soupeře většina akcí šla pouze přes dva hráče.

Tempo se ujalo vedení díky krásnému sólu Hroníka, na 2:0 pak zvýšil Heřmánek střelou do šibenice. V závěru dvě výstavní branky přidal rychlonohý Šejvl a hostům se podařilo jen korogovat na konečných 4:1.

FC Tempo Praha - SK Aritma Praha 4:1 (1:0)
    Branky Tempa: Šejvl 2, Hroník, Heřmánek.
    Tempo: Heřmánek, Žežulka - Hroník, L.Michl, D.Michl, Ondrík, Pytlíček, Sedlář, Šejvl, Škobis, Touška.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Hodnocení sezóny 2008/09: Mladší přípravka A

Vydáno dne 16. 07. 2009 (880 přečtení)

Ročník 00 pod vedením trenéra Petra Kamitze (na snímku) měl možnost si jako první tým na Tempu zahrát přebor mladších přípravek. V ostré konkurenci se rozhodně neztratil a konečné šesté místo v Praze je výbornou vizitkou postupně se lepšící tempácké mládeže. Potěšily hlavně vyrovnané zápasy s Bohemkou, Spartou i Slavií.

Jaké byly cíle do skončené sezóny?
    Naším prvořadým cílem bylo udržet v první sezoně přebor mladších přípravek na Tempu. To se nám nakonec povedlo.

Jak jste spokojeni s konečným umístěním?
    Konečné umístění ve středu tabulky a s kladnými ukazateli je podle mě úspěch. Samozřejmě jsme měli možnost se umístit lépe, ale síla soupeřů v nejvyšší soutěži byla někdy nad naše síly.

Jak těžká byla soutěž a v čem byli soupeři lepší a v čem je naopak převyšoval náš tým?
    Soutěž byla náročná. Žádný zápas nebyl jednoduchý a to ač se jednalo o týmy, které se umístily pod námi. Naopak náš tým musím pochválit, že se dokázal na přední týmy vybičovat k dobrým výkonům a krom Sparty jsme všem soupeřům nad námi sebrali nějaký ten bod. Náš tým byl především týmem bojovníků.

Celý článek... | Autor: Petr Kamitz | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Hodnocení sezóny 2008/09: Mladší přípravka B

Vydáno dne 14. 07. 2009 (952 přečtení)

Mladší přípravka B (ročník 01) odehrála sezónu hned ve dvou soutěžích. Důvodem byl především široký kádr a snaha o maximální zapojení kluků do zápasů. Proti vesměs starším klukům se Tempu dařilo prosazovat především chytrostí a fotbalovým umem a tým plný šikovných individualit má před sebou zajímavou budoucnost. Na naše otázky odpovídal Martin Vališ (na snímku), jenž mužstvo vede společně s Lukášem Michlem.

Hlavním cílem našeho týmu bylo, aby všichni hráči odehráli co nejvíce zápasů. I proto jsme byli přihlášeni do dvou soutěží. Myslíme, že svůj účel to splnilo, i když to bylo časově dost náročné. Po výsledkové stránce jsme určitě ani v jedné soutěži nechtěli mít sestupové starosti.

V obou soutěžích jsme odehráli lepší i horší zápasy, ale v celkovém hodnocení jsme s umístěním spokojeni. V 1.třídě jsme skončili na pěkném 5.místě z 12 účastníků. Ve druhé třídě jsme skončili dokonce na medailovém umístění a to na 3. místě se strátou jednoho bodu na příčku druhou. Při faktu, že většina soupeřů v obou soutěžích byla starších, pak nelze výsledek hodnotit jinak než kladně.

Celý článek... | Autor: Martin Vališ | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Hodnocení sezóny 2008/09: Mladší přípravka C

Vydáno dne 12. 07. 2009 (932 přečtení)

Mladší přípravka C se v sezóně 2008/09 účastnila především Mini cupu - nemistrovské soutěže, kterou již třetím rokem pořádal David Kopec z ČAFC. Tempo nakonec skončilo na osmém místě a na závěrečném turnaji té "horší" poloviny skončilo na druhém místě, ale to vůbec nebylo důležité. Podstatné bylo sledovat, jak malí Tempáci vstřebávají rady trenérů a postupně se výrazně zlepšují. Na podzim pod trenérem Šedo, na jaře tým převzal kouč Václav Nechvíla (na snímku). A právě on je autorem hodnocení uplynulé sezóny.

V této věkové kategorii se kluci fotbal teprve učí, proto naším cílem bylo stálé zlepšování téměř všeho, co se fotbalu týče. Pokrok kluci udělali opravdu velký.

Výsledky ještě nehrají téměř žádnou roli, spíše mě zajímá výkonnostní růst jak jednotlivců, tak i celého týmu, s čímž jsem byl spokojen.

* Ml. přípravka A: Stříbro z domácího Tempo cupu

Vydáno dne 25. 06. 2009 (2900 přečtení)

Jako již tradičně jsme se v předposlední červnový víkend zúčastnili domácího turnaje mladších přípravek, Tempo cupu 2009. Letošní ročník již byl 5. v pořadí a doposud se žádnému našemu týmu nepovedlo proniknout na stupně vítězů, či se nějak výrazně zapsat do historie turnaje. Dohromady 9 týmů (mladších i starších přípravek) bojovalo o krásný putovní pohár. Ale ani podesáté se nestal kořistí domácích fotbalistů, ačkoli k němu měli asi nejblíže...

Maratón zápasů začal krátce po deváté hodině ranní, ale napřed byli všichni účastníci představeni divákům při slavnostnímu nástupu mužstev. Po nástupu již začal samotný turnaj a nás čekaly v základní skupině týmy Lobkovic, Kyjí a Motorletu.

* Ml. přípravka C: Sportovní J.Město - FC Tempo Praha 1:5

Vydáno dne 22. 06. 2009 (841 přečtení)

Náš poslední zápas v této sezóně se odehrál na malé umělé trávě na Jižnim Městě. Hned po úvodním hvizdu se míče ujmuli domácí a během deseti vteřin rozvlnili síť za bezmocným Ondrou Hrachovským - 0:1. Rychlá branka kluky zaskočila a chvíli trvalo, než jsme opět začali předvádět svoji kombinační hru. Přesto se do půle podařilo zápas otočit zásluhou Toníka Kinského a Toma Luska. Druhé dějství už bylo zcela v naší režii a po brance Kuby Havlíčka a dalších dvou Tondy Kinského skončilo utkání 5:1, což neunesli domácí rodiče a nesmyslnými výroky vyvedli z míry jindy absolutně klidného trenéra Nechvílu:-). Poděkování opět patří všem klukům za předvedený výkon.

* Ml. přípravka A, turnaj: V Ústí nad Labem na pátém místě

Vydáno dne 19. 06. 2009 (1462 přečtení)

Po nevydařeném posledním mistrovském utkání na hřišti Admiry jsme se vydali až do Ústí nad Labem na velmi kvalitně obsazený turnaj, kterého se účastnila mužstva Ravel Ústí nad Labem, SK Benešov, Sparta Praha, Mladá Boleslav, Junior Teplice, Baník Most, ČL Neštěmice a Tempo. Hrálo se každý s každým 20 minut, takže nás čekala porce 7 utkání, za krásného slunného počasí.

SK Benešov - Tempo 1:1
    Branka:Koubek
    Vyrovnané utkání na úvod, sice jsme prohrávali, ale z trestného kopu Matěje Koubka jsme vybojovali remízu.

Celý článek... | Autor: Roman Mašek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. přípravka A: FK Admira Praha - FC Tempo Praha 9:1

Vydáno dne 17. 06. 2009 (1005 přečtení)

Na poslední utkání jsme dorazili na stadion Admiry ve středu, kdy jsme předehrávali mistrovské utkání s ohledem na víkendové turnaje obou mužstev. Krásné letní počasí a sestříhaný trávník sliboval dobré podmínky na vlastní zápas. Již během rozcvičky působili kluci hodně roztěkaní, nepozorní a vše brali na lehkou váhu. To nás mělo varovat před tím, co následovalo po prvním hvizdu rozhodčího.

První poločas bych shrnul do výkřiku: "Totální katastrofa!" To bylo 25 minut trenérského zlého snu, kdy po první brance nevíte, jak vyburcovat všechny ze spánku.