22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 241 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-241|

Starší dorost

* St. dorost: FC Tempo - FC Zličín 2:4

Vydáno dne 28. 03. 2005 (1321 přečtení)

Oproti podzimním zápasům doznala sestava Tempa mnoho změn. Několik hráčů z klubu odešlo, další jsou vinou zranění a nemoci mimo hru, a tak sestava Tempa musela být výrazně doplněna mladšími dorostenci. Od začátku utkání nastoupilo hned 5 hráčů patřících věkově do mladšího dorostu a k dispozici na střídání byl pouze brankař Kolařík. Samotný zápas však začali domácí nebojácně a první poločas nebyli horším mužstvem.

Celý článek... | Autor: Jaroslav Krčmář | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

* St. dorost: Dvě porážky na závěr Gordic Cupu

Vydáno dne 08. 03. 2005 (1083 přečtení)

K posledním dvěma zápasům zimního turnaje Gordic Cup nastoupili hráči staršího dorostu výrazně posíleni hráči mladšího dorostu, až se naskýtala otázka, zda je starší dorost posilněn mladším dorostem nebo naopak je mladší dorost doplněn hráči staršího dorostu. Situace u staršího dorostu je bohužel taková jaká je a i v jarní části soutěže se bez výrazného doplnění hráči mladšího dorostu neobejde.

Celý článek... | Autor: Jaroslav Krčmář | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. dorost, Gordic Cup: Zbraslav - FC Tempo 0:1

Vydáno dne 28. 02. 2005 (1037 přečtení)

Na zimním turnaji Gordicu získal starší dorost v sedmém utkání čtvrtou výhru a posouvá se v tabulce směrem vzhůru. Příští víkend Tempo turnaj ukončí zápasy s Braníkem a domácím Gordicem.

Tak jako je již tradicí muselo být družstvo doplněno třemi hráči mladšího dorostu, aby mohlo k zápasu nastoupit v požadovaném počtu. Ovšem do začátku zápasu nastoupila obě mužstva pouze v deseti hráčích, neboť Duchek se k zápasu dostavil s dvacetiminutovým zpožděním a Zbraslav odehrála celé utkání oslabena o jednoho hráče. V první dvacetiminutovce, ještě při hře deset na deset, si Tempo vytvořilo dvě šance...

* St. dorost: Třetí výhra na Gordic Cupu

Vydáno dne 20. 02. 2005 (1151 přečtení)

Starší dorostenci Tempa během víkendu odehráli dvě utkání. Na Gordic Cupu si připsali třetí výhru, když tradičně otáčeli téměř prohraný zápas. Ve druhém utkání nestačili na Slavoj Podolí. Hlavní příčinou byl jednoznačně nedostatek hráčů, nastoupit dokonce museli i hráči starších žáků.

* St. dorost, Gordic Cup: FC Tempo - Čelákovice 0:4

Vydáno dne 31. 01. 2005 (1144 přečtení)

V dalším zápase zimního turnaje se Tempo utkalo s divizním mužstvem Čelákovic, které zatím na turnaji neztratilo ani bod. Hrálo se na sněhové pokrývce za poměrně mrazivého počasí. Prvních třicet minut bylo Tempo minimálně vyrovnaným soupeřem. Po úvodní šanci Čelákovic, kdy se útočník dostal po chybě obrany Tempa sám před brankáře Krčmaře a nastřelil břevno, byla hra vyrovnaná bez výraznějších šancí. Ovšem mezi 20. a 30. minutou zápasu si Tempo vytvořilo tři šance, které bohužel neproměnilo. Ve 20. minutě, po centru z pravé strany, měl Pavel Trikal před sebou už jenom prázdnou bránu, jenže na kluzkém terénu nedokázal míč dobře trefit a minul branku.

* Hattrick Vohnického: SK Střešovice - FC Tempo 2:3

Vydáno dne 23. 01. 2005 (1133 přečtení)

Zápas, hraný za poměrně chladného, ale především větrného počasí, začali lépe hráči Tempa. Zpočátku si vytvořili optickou převahu, měli častěji míč na kopačkách, ale příliš šancí si nevytvořili. Jedinou výjimkou byla pěkná přihrávka Jirků na Duchka na hranici šestnáctky, ale výsledná střela brankáře Střešovic neohrozila. Dle rozpisu se domácí Střešovice dostávaly do šancí jenom díky zbytečným a nevynuceným chybám, kterých se dopouštěla obrana Tempa. Během patnácti minut musel brankář Krčmař dvakrát řešit situaci, kdy se na něj řítil samotný útočník hostí...

* St. dorost, Gordic Cup: FC Tempo - V. Žižkov 5:4

Vydáno dne 17. 01. 2005 (1080 přečtení)

Na zimním turnaji Gordic Cup na Zlíchově si starší dorost Tempa připsal po dvou porážkách první výhru. Zlepšeným výkonem ve druhé půli otočil nepříznivě se vyvíjející utkání s Viktorií Žižkov.

FC Tempo Praha – FK Viktoria Žižkov 5:4 (2:3)
    Branky Tempa: 28.a 70. Chmelík, 37. Lhota, 59. Votava, 64. Albl.
    FC Tempo: Krčmař – Rybčak, Schmidt, Jirků, Votava – P.Trikal, Duchek, Dejl, Lhota – Albl, Chmelík.

* St. dorost, Gordic Cup: FC Tempo - Motorlet 0:2

Vydáno dne 09. 01. 2005 (1284 přečtení)

Za téměř jarního počasí nastoupili hráči Tempa ke svému druhému zápasu v rámci zimní přípravy na Gordic Cupu. Družstvo posílili čtyři mladší dorostenci, a tak tentokrát byli k dispozici i hráči na střídání. Střídalo se hokejově a zahráli si opravdu všichni.

FC Tempo: Krčmař – Votava, Schmidt, Jirků, Rybčak – Vohnický, Dejl, Duchek, P. Trikal – Kruml, Albl.
    Do zápasu dále nastoupili: Chmelík, Hlavík, Turek, Lhota.

* Starší dorost přátelsky: Podolí - FC Tempo 4:3

Vydáno dne 20. 12. 2004 (1134 přečtení)

Posledním zápasem starších dorostenců v letošním roce bylo přátelské utkání na umělé trávě Slavoje Podolí. Určitým handicapem pro Tempo bylo, že k zápasu přijelo bez brankáře, neboť ani jeden z gólmanů staršího i mladšího dorostu nebyl v tento termín k dispozici. Proto do branky Tempa nastoupil náhradní brankář domácích.

* Gordic Cup: Krč - FC Tempo 4:2

Vydáno dne 14. 12. 2004 (1177 přečtení)

V rámci zimní přípravy odehrálo mužstvo staršího dorostu první zápas zimního turnaje Gordic Cup 2005 ve velmi neobvyklé sestavě. Přestože tým doplnilo pět hráčů mladšího dorostu, sešlo se k zápasu pouze deset hráčů. Vzhledem k této situaci nastoupila obrana ve zcela nestandardním složení se třemi mladšími dorostenci.

* Hodnocení podzimní sezóny: starší dorost

Vydáno dne 30. 11. 2004 (937 přečtení)

Na předposledním místě Pražského přeboru figuruje po podzimu starší dorost. Jeho situace však není zdaleka beznadějná, za týmy před sebou má jen nepatrný odstup. Pokud však chce myslet na záchranu, musí zlepšit především obrannou činnost, která je katastrofální, průměr čtyř inkasovaných branek na zápas je otřesný. Od týmu v průběhu podzimu odešel trenér Votava, nahradil jej bývalý asistent Jaroslav Krčmář. Pro nezájem o fotbal či z jiných důvodů skončili i někteří hráči, a tak je tým doplňován mladšími dorostenci.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* St. dorost: Aritma - FC Tempo 7:1

Vydáno dne 22. 11. 2004 (1237 přečtení)

Odložené utkání 13.kola se odehrálo na pískovém hřišti ve Vokovicích. Povrch byl zčásti pokryt sněhovou pokrývkou a v průběhu první půle se přehnala i sněhová přeháňka, takže si hráči užili již typické zimní počasí. Kádr hostujícího mužstva byl již jako tradičně početně velmi oslaben a aby mužstvo nastoupilo aspoň v předepsaném počtu, bylo doplněno Jirkou Nechvílou a třemi hráči z mladšího dorostu.

* St. dorost: FC Tempo - Háje JM 1:8

Vydáno dne 07. 11. 2004 (1132 přečtení)

Vzhledem k listopadovému termínu se domácí zápas Tempa odehrál na škvárovém hřišti na Zlíchově. K zápasu přicestovalo aktuálně čtvrté mužstvo Pražského přeboru - TJ Háje JM.

Domácí do zápasu vstoupili velmi nezodpovědně a nekoncentrovaně a již po sedmi minutách prohrávali 0:2. Hned ve druhé minutě nebyla domácí obrana důrazná a dostatečně rychlá v osobním souboji a hostující hráč překonal i vybíhajícího brankáře Kolaříka. O pět minut později, opět po chybě ve středu obrany, nedokázal Dejl odstavit útočníka hostí od míče a ten ho obehrál na malém vápně, oklamal i brankáře Kolaříka a pohodlně rozvlnil síť podruhé.

* Starší dorost se v zimě zúčastní Gordic Cupu

Vydáno dne 03. 11. 2004 (919 přečtení)

Starší dorost FC Tempo v rámci zimní přípravy absolvuje Gordic Cup 2005, turnaj dorostu na škvárovém hřišti na Zlíchově. Kvalitně obsazeného klání se zúčastní deset týmů, devět pražských a Union Čelákovice ze středních Čech. Zápasy prvního kola se odehrají ještě v roce 2004, turnaj pak bude pokračovat v roce příštím.

V úvodním kole se Tempo střetne se Spartou Krč. O průběhu turnaje budeme pochopitelně podrobně informovat, pro začátek přinášíme rozpis zápasů Tempa.

* Starší dorost: Gordic - FC Tempo 3:6

Vydáno dne 31. 10. 2004 (1342 přečtení)

V 11. kole Pražského přeboru cestovalo Tempo na Císařskou louku, kde se střetlo se zatím posledním mužstvem soutěže, Gordicem. Mužstvo opět doplnili dva mladší dorostenci a vzhledem k tomu, že domácí doposud nezískali ani bod, všichni očekávali, že i Tempo tuto tradici neporuší a přiveze si povinné, ale velice důležité tři body.