15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 363 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-363|

Mladší žáci

* Hodnocení podzimní sezóny: mladší žáci

Vydáno dne 01. 12. 2004 (938 přečtení)

Mladší žáci pod vedením trenérské dvojice Petr a Michal Nakládalové do své premiérové sezóny vstoupili debaklem od týmu Libuše. Postupem času se ale tým dával herně dohromady a od poloviny podzimu začal sbírat body. Na kontě jich má z deseti zápasů třináct, což stačí na 6. místo s šestibodovým odstupem na pátý Meteor. Tahounem týmu je jednoznačně Ondřej Šulc, střelecky se chytil Patrik Strnad.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Mladší žáci skončili v Kyjích sedmí

Vydáno dne 28. 11. 2004 (974 přečtení)

Na turnaji na umělé trávě v Kyjích obsadili mladší žáci sedmé místo z osmi účastníků. Utkání se hrála na 2x15 minut. "Výsledek nevypadá dobře, ale kluci podali velmi slušný výkon a se soupeři vesměs z vyšších soutěží svedli vyrovnané bitvy," uvedl trenér Petr Nakládal.

V článku přinášíme i rozpis zimních turnajů mladších žáků.

Mladší žáci

* Ml. žáci: FC Tempo - Umbro B 2:1

Vydáno dne 14. 11. 2004 (1130 přečtení)

Mužstvo Tempa silně poznamenané rozsáhlou marodkou nastoupilo s odhodláním vyhrát,ale již po deseti minutách prohrávalo 0:1. Zvýšeným důrazem a také díky výbornému výkonu brankáře Dalibaby do přestávky Tempo vyrovnalo, branku vstřelil Strnad. Ve druhé půli se obě strany soustředily na brejky a Tempu se po jednom z nich, znovu zásluhou Strnada, podařilo dát vítězný gól. U obou branek asistoval Procházka.

FC Tempo - Umbro B 2:1
    Branky Tempa: Strnad 2.
    FC Tempo: Dalibaba - Čermák, Selichar, Houška, Hlavík, Burian (46. Babinec), Procházka, Petrák, Urban (31. Šaník), Zuska (31. Vrkoč), Strnad.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci: Horní Měcholupy B - FC Tempo 6:0

Vydáno dne 08. 11. 2004 (1061 přečtení)

Domácí mužstvo posíleno o několik hráčů z A týmu zatlačilo soupeře hned v úvodu a do vedení se dostalo brankou z pokutového kopu. Tempo hrálo velmi špatně a nemohlo se dostat do hry. Druhá půle již byla poměrně vyrovnaná, ale čestný úspěch se zaznamenat nepodařilo. Pochvalu zaslouží gólman Dalibaba, který sice šestkrát inkasoval, ale několik jasných šancí zlikvidoval.

H. Měcholupy B - FC Tempo 6:0 (4:0)
    FC Tempo: Dalibaba - Čermák, Petrák (34. Šaník), Houška, Selichar, Burian (48. Koláček), Vrkoč (38. Zuska), Šulc, Hlavík (52. Patejdl), Procházka, Strnad (39. Babinec).

Mladší žáci

* Ml. žáci: FC Tempo - Dolní Počernice 3:1

Vydáno dne 31. 10. 2004 (1092 přečtení)

Tempo mělo po celé utkání jasnou převahu, kterou ale soupeř narušoval nebezpečnými brejky. V poločase byl stav 1:1, ale po změně stran Tempo přidalo dvě branky a zaslouženě získalo tři body. Premiérovou trefu v dresu Tempa zaznamenal Tomáš Procházka.

FC Tempo - Dolní Počernice 3:1 (1:1)
    Branky: Hlavík, Strnad, Procházka - Svoboda.
    FC Tempo: Dalibaba - Čermák, Štech, Houška, Selichar, Burian, Vrkoč (53. Patejdl), Šulc, Hlavík (47. Petrák), Strnad (54. Koláček), Procházka.

Mladší žáci

* Ml. žáci: Klánovice - FC Tempo 2:1

Vydáno dne 24. 10. 2004 (999 přečtení)

Po vyrovnané první půli nastoupilo Tempo do druhého poločasu bez chuti a bojovnosti. Klánovice si vytvořily převahu a nutily hráče Tempa k chybám, které vyústily ve dva góly a další vyložené šance. V závěru se Tempo probudilo a po asistenci Vrkoče snížil Strnad na konečných 2:1.

Klánovice - FC Tempo 2:1 (0:0)
    Branka Tempa: Strnad.
    FC Tempo: Dalibaba - Čermák, Štech, Hlavík (31. Koláček, 46. Benda), Vrkoč, Burian (53. Smolík), Urban (20. Zuska), Šulc, Procházka, Patejdl (30. Babinec), Strnad.

Mladší žáci

* Mladší žáci: SEMI Kačerov - FC Tempo 2:0

Vydáno dne 17. 10. 2004 (1524 přečtení)

Ve vyrovaném utkání se nakonec radovali šťastnější domácí. V 18. minutě Tempo vstřelilo gól, který ale pro ofsajd nebyl uznán. Po změně stran se Kačerov dostal do vedení, Tempo nadále dobývalo soupeřovu branku, ale po brejku v závěru inkasovalo podruhé. Trenér Nakládal i přes prohru výkon svých svěřenců označil za nejlepší v dosavadním průběhu podzimu.

SEMI Kačerov - FC Tempo 2:0 (0:0)
    FC Tempo: Dalibaba - Čermák, Štech, Hlavík, Vrkoč, Selichar, Urban (27. Zuska), Šulc, I. Flaks, Patejdl (42. Benda), P. Strnad (53. Babinec).

Mladší žáci

* Mladší žáci: FC Tempo - Rapid Malešice 2:1

Vydáno dne 11. 10. 2004 (1282 přečtení)

Od začátku utkání se nehrál bůhvíjaký fotbal. Tempo se v prvním poločase dostalo do vedení zásluhou Hlavíka, Malešice pak získaly mírnou územní převahu. Po změně stran ale Tempo zásluhou Zusky dalo druhý gól a Malešice se zatáhly do obrany a hrozily jen z občasných brejků. Přesto se jim v samém závěru po zaváhání gólmana Dalibaby podařilo snížit. Na obě branky Tempa přihrával neúnavný Šulc.

FC Tempo - Rapid Malešice 2:1 (1:0)
    Branky Tempa: Hlavík, Zuska.
    FC Tempo: Dalibaba - Čermák, Štech, Hlavík, Vrkoč, Burian, Patejdl, Šulc, Zuska (39. Benda), Šaník (50. Babinec), Strnad.

Mladší žáci

* Mladší žáci dobyli Vršovice

Vydáno dne 03. 10. 2004 (1124 přečtení)

První vítězství v sezóně získali mladší žáci. Od prvního kola se výsledky zlepšují, sestava ustaluje, hráči si zvykají na velké hřiště. Tempo udeřilo hned z první akce, vlétlo do pokutového území a sudí po jednom zákroku nařídil penaltu, kterou Šulc proměnil. Domácí do poločasu vyrovnali. O přestávce musel vystřídat zraněný Houška. Vedení na stranu Tempa strhnul Hlavík z trestného kopu. Po chybě obrany se soupeř znovu dotáhl, ale v závěru se premiérově, po trestném kopu Šulce, trefil Vrkoč a vítězství Tempo v závěru pohlídalo.

Vršovice - FC Tempo 2:3 (1:1)
    Branky Tempa: Šulc, Hlavík, Vrkoč.
    FC Tempo: Dalibaba - Patejdl, Štech, Houška (31. Smolík), Vrkoč, Burian, Hlavík, Šulc, Benda (31. Zuska), Strnad, Šaník.

Mladší žáci

* Mladší žáci: FC Tempo - Meteor B 1:1

Vydáno dne 26. 09. 2004 (1043 přečtení)

Mladší žáci získali první bod v soutěži, trochu překvapivě proti Meteoru, týmu z popředí tabulky. Hosté se ujali vedení z pokutového kopu. Ve druhé půli vyrovnal na 1:1 Václav Burian po přihrávce Ondřeje Šulce. Po sporné situaci v samém závěru zápasu se rozhodčí neodvážil odpískat pokutový kop na straně Tempa.

FC Tempo - Meteor B 1:1 (0:1)
    Branka Tempa: Burian.
    FC Tempo: Dalibaba - Čermák, Štech, Houška, Vrkoč, Burian, Hlavík (48. Bača), Šulc, Selichar, Šaník (25. Strnad), Patejdl (31. Zuska, 55. Rataj).

Mladší žáci

* Mladší žáci: Čechie Smíchov - FC Tempo 3:2

Vydáno dne 19. 09. 2004 (1315 přečtení)

Po zlepšeném výkonu sahali mladší žáci po prvním bodovém zisku. Byť prohrávali už 0:2, góly Rataje a Šulce náskok dotáhli, ale v předposlední minutě zazmatkovala obrana Tempa při rohovém kopu a soupeř vstřelil vítězný gól.

Čechie Smíchov - FC Tempo 3:2 (0:0)
    Branky Tempa: Rataj, Šulc.
    FC Tempo: Dalibaba - Čermák, Štech, Houška, Vrkoč (46. Zuska), Hlavík (50. Rataj), Patejdl, Šulc, Benda, Strnad (45. Bača), Šaník.

Mladší žáci

* Mladší žáci: FC Tempo - Libuš B 1:9

Vydáno dne 12. 09. 2004 (1057 přečtení)

Krutým debaklem vstoupili do soutěže mladší žáci pod vedením trenéra Nakládala. Čestný úspěch vstřelil Ondřej Šulc. Gólman Dalibaba zlikvidoval pokutový kop. Mužstvo se teprve tvoří a sehrává a jistě se bude jen zlepšovat.

Tempo - FSC Libuš B 1:9 (1:5)
    Branky: Šulc - Rözler 3, Klimeš 2, Jurek 2.
    FC Tempo: Dalibaba - Čermák, Hlavík, Houška, Vrkoč, Rataj (31. Šaník), Benda (41. P.Strnad), Šulc, Burian, Štech, Patejdl (47. Bača).

Mladší žáci

* Mladší žáci v přípravě remizovali s Braníkem

Vydáno dne 22. 08. 2004 (1118 přečtení)

Přípravu na novou sezónu už začal i tým mladších žáků pod vedením trenéra Nakládala. K přípravnému utkání na Braníku se však bohužel sešlo jen devět hráčů, a tak soupeř vypomohl půjčením dvou fotbalistů. Zápas skončil remízou 1:1, do vedení dostal Tempo pohotovým volejem Bača, domácí během několika minut vyrovnali.

Mladší žáci

* Ml.žáci: Fantastická sezóna skončila těsně pod vrcholem

Vydáno dne 16. 06. 2004 (1111 přečtení)

V právě skončené sezóně 2003/2004 se mladší žáci FC Tempo Praha umístili na druhém místě II. třídy skupiny C, což by bylo před sezónou považováno za fantastický úspěch.

Hráči v soutěži však podávali takové výkony, že až do posledního kola bojovali o postup, který nakonec jen o vlásek unikl, díky prohře v posledním kole s Viktorií Žižkov, která však proti Tempu poslala své A mužstvo, což bylo nad síly fotbalistů z Lhotky.

Statistiky mužstva a hráčů v článku …

Celý článek... | Autor: Jiří Formánek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci: Vyrovnané derby rozhodl Hakl

Vydáno dne 26. 05. 2004 (1004 přečtení)

Tři kola před koncem soutěže svedl los proti sobě dva odvěké rivaly – FC Tempo a Libuš. Oba dva celky se pohybují na úplné špici tabulky, Tempo šlo do utkání z druhé pozice, se stejným počtem bodů jako vedoucí Junior, Libuši pak patřila třetí příčka.

Tempo muselo zvítězit, aby si uchovalo naději na postup do první třídy a srovnalo krok bodově s Juniorem, který hrál na Počernicích. Libuš, pokud chtěla zamíchat kartami ve hře o postup, tak také musela zvítězit.

Tempo nastoupilo bez zraněného Dominika Firsta, pro kterého jarní část sezóny už skončila, a tak mohl Tempu pouze držet palce. Na jeho místo se postavil Jan Figel, na levý okraj zálohy se vrátil Vu.