15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 464 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-464|

A muži

* Pechar se v boji o první body postaví "svému" Motorletu

Vydáno dne 21. 09. 2006 (1107 přečtení)

Je mužem, který má vyvést přeborové Tempo z výsledkové krize. Trenér Miroslav Pechar přišel k týmu ze Lhotky před minulým kolem nejvyšší pražské fotbalové soutěže, ale mužstvo pod jeho vedením prohrálo 0:3 v Uhříněvsi. Teď čeká rezerva Motorletu. A pro Pechara to bude obzvlášť důležitý zápas: jeho nové mužstvo potřebuje nutně bodovat proti klubu, kde strávil drtivou část své kariéry.

"Každý zápas je důležitý, ale tenhle je pro mě trochu zvláštní," přiznává Pechar. "Vždyť jsem v Motorletu strávil 25 let. Určitě mám zvýšenou motivaci. Ty kluky, kteří proti nám nastoupí, jsem vychovával. Někteří se mnou i hráli."

Jako trenér Pechar s béčkem Motorletu postoupil z II. třídy až mezi pražskou elitu. Teď však bude hájit barvy Tempa. "Budeme hrát doma. Měli bychom vyhrát, remíza je sice taky bod, ale v naší situaci by to bylo málo."

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

A muži

* Krutá "trojka": Uhříněves - FC Tempo 3:0

Vydáno dne 17. 09. 2006 (1592 přečtení)

V přeborovém utkání poprvé pod vedením trenérské dvojice Pechar - Daševský nastoupilo Tempo na hřišti nováčka z Uhřiněvsi a odjelo bez bodu, navíc se třemi inkasovanými brankami. Byť výsledek vypadá jednoznačně, vzhledem k obrazu hry je pro hosty velmi krutý. Jenže Uhříněves měla ve středu zálohy výborného Zlatníka, který dvěma ukázkovými góly zápas rozhodl. Ten druhý vstřelil minutu poté, co Rožánek neproměnil stoprocentní gólovou šanci a nevyrovnal na 1:1 (na snímku).

Čechie Uhříněves - FC Tempo 3:0 (1:0)
    Branky: 33. a 76. Zlatník, 84. Jaroš.
    Rozhodčí: Váňa - Ochotnický, Záruba.
    Diváků: 100.
    ŽK: Šimáček (Uhříněves).
    Uhříněves: Schorník - Trhlík - König, Horáček, Šimáček (80. Kaněra), Sedláček - Krejča, Zlatník (90. Hráský), Bobek, Kasal - Jaroš.
    Tempo: Kuchař - Valášek, Vrba (56. Mutafov), Trusina, Žalud (50. Komorník) - Rožánek, Hurka (87. Budák), Krajči - Smetana, Dedek, Jurtík.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář

A muži

* Muži A, Pohár PFS: Junior - FC Tempo 3:2

Vydáno dne 13. 09. 2006 (1249 přečtení)

Cesta Tempa Pohárem PFS skončila hned v prvním utkání, když prohrálo na hřišti Junioru 2:3. Vzhledem k průběhu zápasu a množství šancí je výsledek nespravedlivý, Tempo stáhlo dvoubrankové manko, ale v poslední minutě si dal Hlavička nešťastný vlastní gól. Z lavičky tým poprvé vedl trenér Miroslav Pechar a musel se obejít bez Trusiny, Vrby, Smetany a Netušila.

Junior - FC Tempo 3:2 (1:0)
    Branky: 18. Popelák, 54. Urban, 90. vlastní Hlavička - 84. Dedek, 88. Krajči.
    Rozhodčí: Peřina - Slavík, Mencl.
    Junior: Tatek - Kalný, Zeman, Baštař, Gebr - Hanzlík (65. Veselý), Urban, Dvořák, Klíma - Popelák, Mráz (8. Barák).
    Tempo: Kolařík (46. Kuchař) - Komorník (50. Hlavička), Valášek, Krajči - Kruml (50. Dedek), Budák, Hurka, Žalud - Rožánek, Jurtík, Mutafov.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: Trenér Gregor rezignoval, přichází Pechar

Vydáno dne 12. 09. 2006 (1584 přečtení)

Nelichotivou bilanci čtyř porážek a pouze jedné výhry zatím mají v pražském přeboru fotbalisté Tempa. Trenér Pavel Gregor včera odpoledne na základě špatných výsledků oznámil vedení klubu svou rezignaci.

Na jeho místo byl dnes angažován sedmatřicetiletý Miroslav Pechar, držitel A licence, trenér mládeže v Bohemians 1905, jenž dříve působil u B mužů a mládeže v Motorletu. Roli asistenta bude plnit o dva roky starší Tomáš Daševský, v současnosti student Profi licence se zkušenostmi u mládeže Baníku Ostrava.

A muži

* Strnadelův hattrick: FC Tempo - Přední Kopanina 1:3

Vydáno dne 10. 09. 2006 (1197 přečtení)

Tempo nastoupilo potřetí v sezóně v domácím prostředí a potřetí odešlo ze hřiště bez jediného bodu. Soupeř z Přední Kopaniny měl ve svém středu kanonýra Strnadela, jenž si vzpomněl na minulou sezónu, kdy střílel jeden gól za druhým. Do poločasu nastřílel na Tempu čistý hattrick. První branku mu daroval hrubkou gólman Kuchař, při dalších dvou gólech jej domácí obrana nechala nepochopitelně volného. Po změně stran již je parádním volejem snížil domácí ostrostřelec Smetana.

FC Tempo - FC Přední Kopanina 1:3 (0:3)
    Branky: 63. Smetana - 5., 31. a 41. Strnadel.
    Rozhodčí: Formánek - Tikal, Klíčman.
    Diváků: 120.
    ŽK: Netušil, Trusina, Rožánek - Janda.
    Tempo: Kuchař - Valášek, Krajči, Netušil - Kruml (46. Mutafov), Trusina, Vrba (71. Rožánek), Hurka, Žalud - Smetana, Jurtík (83. Hlavička).
    Kopanina: Pavelka - Kopecký, Janda, Sekerka, Vyšata - Erber (56. Bajar), Kouble, Buzek, Gregor (83. Skočdopole) - Nedvěd, Strnadel.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

A muži

* Konečně tři body: FC Háje - FC Tempo 1:3

Vydáno dne 03. 09. 2006 (1417 přečtení)

Tempo po třech porážkách ve čtvrtém kole konečně bodovalo, když získalo všechny tři body na hřišti nováčka z Hájů. Byť po nepříliš vydařené první půli prohrávalo, dokázalo po změně stran zásluhou branek Smetany, Mutafova a Trusiny výsledek otočit. Domácí po změně stran naprosto vypadli z role, téměř k ničemu se nedostali a výhra Tempa byla naprosto zasloužená.

FC Háje - FC Tempo 1:3 (1:0)
    Branky: 23. Janoušek - 63. Smetana, 75. Mutafov, 88. Trusina.
    Rozhodčí: Záruba - Šimšík, Kříž.
    Diváků: 90.
    ŽK: Smetana, Žalud (oba Tempo).
    Háje: Tlustý - Tesař, Sojka, Hartman - Jablonský (6. Aksamit), Janoušek, Brož, Hrůza - Bičaník, Lafek, Dub (46. Marval, 79. Kasal).
    Tempo: Kuchař - Valášek, Krajči, Netušil - Kruml (80. Budák), Trusina, Vrba, Hurka, Žalud - Smetana (89. Březina), Rožánek (46. Mutafov).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář

A muži

* Jen bojovnost nestačila: FC Tempo - Horní Měcholupy 1:3

Vydáno dne 26. 08. 2006 (1377 přečtení)

Tempo utrpělo třetí porážku ve třech přeborových zápasech, druhou na vlastním hřišti. Favorizované Horní Měcholupy nepředvedly na Lhotce nijak zázračný výkon, Tempo se jim v mnoha činnostech vyrovnalo, ale bohužel si vytvořilo velmi málo gólových šancí, naopak hosté byli v koncovce velmi efektivní.

FC Tempo - SK Horní Měcholupy 1:3 (0:0)
    Branky: 68. vlastní R.Čáp - 49. Vrabec, 77. Podskuba, 87. Soucha.
    Rozhodčí: Hríb - Fišer, Nykl.
    Diváků: 200.
    ŽK: R.Čáp (H.Měcholupy).
    Tempo: Kuchař - Valášek, Krajči, Netušil - Komorník (55. Mutafov), Hurka, Vrba, Trusina, Žalud - Rožánek (82. Kruml), Smetana.
    Horní Měcholupy: Janocsko - Hradil, R.Čáp, Šafránek, Procházka - Vrabec, Neumann, Podskuba, Jánoš (85. Brojo) - P.Čáp (71. Soucha), Birma.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Tragický druhý poločas: Aritma - FC Tempo 4:1

Vydáno dne 19. 08. 2006 (2040 přečtení)

Ani ve druhém utkání nové sezóny Tempo nebodovalo. V poločase vedlo na hřišti Aritmy zásluhou Smetany 1:0, ale ve druhé půli naprosto vyklidilo pole a čtyřikrát inkasovalo, byť dvakrát v samotném konci z brejků při snaze vyrovnat. Bilance deseti inkasovaných branek ve dvou kolech je velmi varující...

Aritma - FC Tempo 4:1 (0:1)
    Branky: 84. a 90. Mareček, 48. Krejča, 65. Honka - 22. Smetana.
    Rozhodčí: Gotthard - Hríb, Grabinský.
    Diváků: 60.
    ŽK: Honka, Horák, Mareček - Krajčí, Netušil.
    Aritma: Bilík - Horák, Beran, Froněk - Jarský, Fiala, Krejča, Hájek (46. Rybka), Výravský (46. Vacek) - Honka, Hanka (55. Mareček).
    Tempo: Kuchař - Komorník, Trusina, Netušil, Valášek - Hurka (78. Budák), Vrba, Krajči (69. Rožánek), Žalud - Jurtík, Smetana (61. Mutafov).

A muži

* Divoká přestřelka a smutný konec: FC Tempo - Zličín 5:6

Vydáno dne 13. 08. 2006 (1484 přečtení)

Neuvěřitelných jedenáct branek padlo v úvodním utkání nové sezóny pražského přeboru. Hosté ze Zličína byli nakonec o jednu branku šťastnější a odvezli si ze Lhotky všechny tři body. Zápas citelně ovlivnilo vyloučení domácího Jurtíka těsně před poločasem za stavu 3:2.

FC Tempo - FC Zličín 5:6 (3:2)
    Branky: 9. a 17. Smetana, 11. Krajči, 76. Žalud, 81. Rožánek - 3., 11. a 83. Sigan, 57. a 75. Svoboda, 54. vlastní Netušil.
    Rozhodčí: Tikal - Nykl, Petrášek.
    Diváků: 150.
    ŽK: Kruml - Cacák, Roubíček.
    ČK: 41. Jurtík (Tempo).
    Tempo: Kuchař - Hurka, Trusina, Netušil, Valášek - Smetana (63. Kruml), Vrba, Krajči, Žalud - Jurtík, Mutafov (52. Rožánek).
    Zličín: Vrána - Roubíček, Vacula, Bouška, Novák - Hort (89. P. Merta), Tarbaj, Sigan, Zbožínek (46. Jarouš) - Svoboda, Cacák (79. I. Merta).

A muži

* Poslední test: Slavoj Podolí - FC Tempo 2:2

Vydáno dne 07. 08. 2006 (1329 přečtení)

Poslední zkoušku před ostrým startem přeboru mají za sebou fotbalisté Tempa. V generálce na první mistrovský zápas se Zličínem remizovali s Podolím, celkem I. A třídy, 2:2. Tempo prohrávalo o dva góly, ale zlepšeným výkonem ve druhém poločase zachránilo aspoň remízu.

Slavoj Podolí - FC Tempo 2:2 (1:0)
    Branky Tempa: 60. Kruml, 74. Trusina.
    Tempo: Kuchař - Hurka (50. Hlavička), Trusina, Netušil, Komorník - Smetana (70. Mutafov), Vrba (55. Rožánek), Krajčí (55. Kruml), Žalud (55. Duchek) - Mutafov (45. Valášek), Jurtík.

Celý článek... | Autor: Radim Trusina | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: FC Tempo - Teplýšovice 3:5

Vydáno dne 02. 08. 2006 (1211 přečtení)

První porážku v přípravě si připsali fotbalisté Tempa s Teplýšovicemi, týmem středočeského přeboru. Příčinou byl výpadek na úplném konci první půle, kdy tým dvakrát inkasoval v rozmezí minuty.

FC Tempo - Teplýšovice 3:5 (2:4)
    Branky Tempa: 24. Jurtík, 27. Žalud, 78. Kruml.
    FC Tempo: Kuchař (46. Kolařík) - Hurka, Trusina, Netušil, Komorník - Hlavička (46. Kruml), Vrba (70. Rožánek), Rožánek (46. Hlavík), Žalud (60. Duchek) - Smetana, Jurtík.

A muži

* Muži A: FC Tempo - SK Úvaly 4:3

Vydáno dne 31. 07. 2006 (1325 přečtení)

Zejména díky vydařené první půli vyhrálo Tempo i třetí zápas letní přípravy. Nad nováčkem středočeského přeboru zvítězilo 4:3. Do druhého poločasu nastoupila hodně prostřídaná sestava a soupeř nakonec nebyl daleko od remízy.

FC Tempo - SK Úvaly 4:3 (3:1)
    Branky Tempa: Krajčí z penalty, vlastní, Jurtík, Rožánek.
    FC Tempo: Kuchař - Hurka, Trusina (46. Hlavička), Netušil, Komorník - Smetana (46. Rožánek), Vrba, Krajčí (70. Žalud), Žalud (46. Kruml) - Mutafov (46. Hlavík), Jurtík (65. Smetana).

A muži

* Muži A: FC Tempo - Viktoria Žižkov B 5:1

Vydáno dne 30. 07. 2006 (1337 přečtení)

I ve druhém přípravném zápase před novou sezonou fotbalisté Tempa vyhráli. Po výhře 3:2 nad ČAFC z minulého týdne, zdolali v sobotu na hřišti ve Zlatníkách divizní Viktorii Žižkov B 5:1.

Tempo nastoupilo bez kapitána Nechvíly, který leží v horečkách v nemocnici. Z pracovních důvodů chyběl i záložník Krajči, obránce Valášek zase objevuje krásu Dolomit na cyklistickém výletě, nehrál ani útočník Dedek. I bez těchto čtyř stabilních členů základní sestavy se ale Tempo prosadilo a divizního soupeře, který testoval sedm nových tváří, od prvních minut zápasu jasně přehrávalo.

FC Tempo - Viktoria Žižkov B 5:1 (4:0)
    Branky Tempa: Mutafov 3, Jurtík, Smetana.
    FC Tempo: Kuchař - Hurka, Trusina, Netušil, Komorník - Rožánek (46. Hlavička), Vrba (65. Smetana), Smetana (46. Kruml), Žalud (65. Mutafov) - Mutafov (46. Hlavík), Jurtík.

Celý článek... | Autor: Radim Trusina | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* První příprava: ČAFC - FC Tempo 2:3

Vydáno dne 24. 07. 2006 (1286 přečtení)

Fotbalisté Tempa mají za sebou první herní test před novou sezonou - ve Zlatníkách v neděli odpoledne porazili ČAFC 3:2. První branku vstřelil záložník Krajči, další dva góly přidali nováčkové v tempáckém útoku Smetana a Jurtík. Kromě nich se poprvé představil i brankář Bilík či nadějný dorostenec Hlavík. Naopak chyběl především nemocný špílmachr Nechvíla.

ČAFC - FC Tempo 2:3 (1:3)
    Branky Tempa: 10. Krajči, 13. Smetana, 15. Jurtík.
    FC Tempo: Kuchař (46. Bilík) - Hurka (70. Hlavík), Trusina, Netušil, Valášek - Hlavík (46. Hlavička), Vrba (60. Jurtík), Krajči (60. Smetana), Žalud (46. Komorník) - Smetana (46. Dedek), Jurtík (46. Mutafov).

Celý článek... | Autor: Radim Trusina | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář

A muži

* Příprava A týmu začne v úterý 18. července

Vydáno dne 09. 07. 2006 (1281 přečtení)

Příprava A týmu FC Tempo na novou sezónu pražského přeboru začne v úterý 18. července. Na přípravné období naplánoval kouč Pavel Gregor čtrnáct tréninkových jednotek, mužstvo odehraje i pět přípravných zápasů. První mistrovské utkání sehraje v sobotu 12. srpna od 17 hodin proti Zličínu.

Jisté je, že tým opustili zahraniční hráči Meerits a Aro, kteří se vrátili domů do Estonska, respektive Finska. O dalších odchodech a příchodech se v těchto dnech jedná, o místo v A týmu se budou v přípravě prát dorostenci Duchek, Chmelík, Kolařík, Tomáš Trikal a Rybčak.