15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 464 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-464|

A muži

* Muži A: V sobotu dopoledne na hřiště lídra

Vydáno dne 02. 09. 2005 (899 přečtení)

Druhé utkání venku čeká ve 4.kole Pražského přeboru A tým mužů FC Tempo. V sobotu se od 10:15 hodin utkají v Košířích s prvním týmem tabulky - exdivizními Uhelnými sklady. Soupeř v úvodních třech kolech bodoval naplno. Nejprve získal tři body za výhru 3:1 v Ďáblicích, ale výkonem neoslnil. Poté mu výhra spadla do klína, neboť zápas se Střížkovem B vyhrál kontumačně a konečně ve třetím kole suverénně zvítězil na Libuši 4:1. Trenérem týmu je František Mysliveček starší, nejznámějším hráčem David Fillinger, jenž v kariéře okusil i druhou ligu a v minulé sezóně působil v divizních Klatovech.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Drtivý tlak stačil jen na vyrovnání: FC Tempo - ČAFC 1:1

Vydáno dne 28. 08. 2005 (1249 přečtení)

Další domácí ztrátu znamená remíza Tempa s Čafkou ve 3. kole Pražského přeboru. Tempo bez čtyř hráčů základní sestavy rozhodně mělo šance na zisk tří bodů, ale vlastní střelecká nemohoucnost vyústila jen ve druhou remízu na domácím hřišti. Za hosty skóroval v 18. minutě Mandík, drtivý tlak Tempa přinesl vyrovnání až tři minuty před koncem z kopačky střídajícího Dedka.

FC Tempo – ČAFC 1:1 (0:1)
    Branky: 87. Dedek – 18. Mandík.
    Rozhodčí: Formánek – Vojtěch, Klejna.
    FC Tempo: Kuchař – Valášek, Trusina, Soumar – Netušil (59. Glos), Vrba (59. Dedek), Krajčí, Fitzel, Žalud - Trunečka, Mutafov (71. Hurka).

A muži

* Muži A: Porazit ČAFC a zůstat v popředí tabulky

Vydáno dne 26. 08. 2005 (872 přečtení)

Již třetí mistrovský zápas čeká v sobotu A tým FC Tempo. Od 17 hodin hostíme tradičního soupeře - tým ČAFC. Tempo je po výhře na Xaverově nažhavené a v domácím prostředí je jediným cílem zisk tří bodů. ČAFC ve druhém kole remizovala doma s Libuší, v dohrávce prvního prohrála na Střížkově, v tabulce tedy zatím disponuje jen jedním bodem. Tempo má čtyři a rádo by se udrželo nadále v popředí tabulky.

ČAFC přes léto vyměnila trenéra, když Zemana nahradil zkušený Karel Vesecký, průvan nastal i v hráčském kádru. ČAFC si dala za cíl nehrát o záchranu a po podzimu mít na kontě 20 bodů.

A muži

* Kapitán odmítl remízu: Xaverov B - FC Tempo 1:4

Vydáno dne 20. 08. 2005 (1410 přečtení)

Tempo ve druhém utkání napravilo domácí ztrátu z úvodního utkání se Zličínem a přivezlo na Lhotku tři body za jasnou výhru na hřišti rezervy Xaverova. V první půli si vytvořilo jasnou převahu a několik gólových šancí, bohužel proměnilo jen jednu. Po změně stran Xaverov vyrovnal skóre, na chvíli i hru, ale vítr z plachet mu vzal inkasovaný gól z kopačky kapitána Dedka v 79. minutě. Tempo v závěru ještě výši výhry náležitě upravilo.

Xaverov B - FC Tempo 1:4 (0:1)
    Branky: 57. Kučera – 10. a 79. Dedek, 81. Havlas, 88. Vrba.
    Rozhodčí: Michálek – Kořínek, Pelikán.
    ŽK: Havlas.
    FC Tempo: Socha – Valášek, Trusina, Žalud – Hurka (63. Fitzel), Vrba, Krajčí, Dedek, Novotný (65. Soumar) – Havlas, Mutafov (84. Glos).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář

A muži

* Bezbranková premiéra: FC Tempo - FC Zličín 0:0

Vydáno dne 14. 08. 2005 (1298 přečtení)

Jen bod získalo Tempo v prvním mistrovském utkání nové sezóny. Soupeř ze Zličína uhrál na Lhotce bezbrankovou remízu. První poločas se Tempu herně vůbec nevyvedl, ale po změně stran na hřišti dominovalo, ale brankové šance nedokázalo využít. Největší šanci zápasu paradoxně zahodili hosté. Závěrečnému tlaku Tempa zabránilo vyloučení záložníka Novotného po druhé žluté kartě sedm minut před koncem.

FC Tempo – FC Zličín 0:0 (0:0)
    Rozhodčí: Ochotnický – Šimšík, Váša.
    ŽK: Novotný – Pechr.
    ČK: 83. Novotný.
    FC Tempo: Socha – Valášek, Trusina, Žalud – Hurka, Vrba, Krajčí, Fitzel (77. Mutafov), Novotný – Havlas (80. Glos), Dedek (85. Nechvíla).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

A muži

* A je to tady, sezóna začíná! Na Tempo přijede Zličín

Vydáno dne 12. 08. 2005 (951 přečtení)

Po dvouměsíční pauze vyplněné dovolenými a letní přípravou startuje v sobotu Pražský přebor, nejvyšší fotbalová soutěž v hlavním městě za účasti FC Tempo Praha. V úvodním kole hostíme tradičního soupeře - tým Zličína. Utkání začne na stadionku na Lhotce v 17 hodin.

V minulé sezóně Tempo sice skončilo v konečné tabulce před Zličínem, ale ze hřiště odešlo dvakrát poraženo, v domácím prostředí 1:4 a na Zličíně 1:3. Pevně věříme, že nepříjemnou sérii zlomíme a získáme na úvod důležité tři body!

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář

A muži

* Třetí posilou je Tomáš Fitzel z PSK Union

Vydáno dne 08. 08. 2005 (1251 přečtení)

Kádr A týmu pro novou sezónu je již kompletní a počet hráčů se zastavil na čísle 23 včetně obránce Vrzala, jenž ale kvůli zranění zřejmě nebude k dispozici celý podzim.

Dnes došlo k podepsání poslední posily, kterou se stal záložník Tomáš Fitzel z PSK Union, klubu hrající I.A třídu. Devatenáctiletý Fitzel strávil většinu dosavadní kariéry na hostování v předních pražských klubech Bohemians a Viktorii Žižkov, za mateřský PSK Union odehrál jarní část sezóny a vstřelil tři branky. Na Tempu absolvoval kompletní přípravu, v posledním utkání s Libuší si připsal i první vstřelený gól.

A muži

* Vydařená generálka: FC Tempo - FSC Libuš 4:2

Vydáno dne 07. 08. 2005 (1442 přečtení)

Generálka na přeborový start Tempu vyšla. V posledním přípravném utkání zdolalo rivala z Libuše 4:2 a zejména výkon v prvním poločase snesl přísnější měřítka. Tempo za půl hodiny vedlo 3:0 a zápas plně kontrolovalo. Ve druhé půli, po několikanásobném vystřídání, se převaha přestěhovala na kopačky hostí, ale Tempo naprosto zasloužené vítězství bez problémů uhájilo.

Uvnitř článku fotogalerie, na které jsou zachyceny tři ze čtyř branek Tempa!

FC Tempo – FSC Libuš 4:2 (3:1)
    Branky: 13. Žalud, 21. Fitzel, 29. Vrba, 59. Mutafov – 43. Pilík, 61. Hrdlička ml.
    FC Tempo: Kuchař (46. Socha) – Valášek (46. Netušil), Dvořák (46. Soumar), Žalud – Hurka (67. Novosad), Vrba (46. Krajčí), Trunečka, Fitzel (56. Kruml), Novotný (55. Dvořák) – Havlas (73. V. Nechvíla), Dedek (46. Mutafov).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář

A muži

* Generálka na přebor: Tempo proti Libuši

Vydáno dne 05. 08. 2005 (933 přečtení)

Poslední soupeř v přípravě čeká na fotbalisty Tempa v neděli 7. srpna od 18 hodin. Na hřiště na Lhotce přijede odvěký rival a přeborový soupeř FSC Libuš.

Mužstvo Libuše těží především z kvalitních dorosteneckých týmů a může si každý rok dovolit prodat několik hráčů, aniž by kvality týmu utrpěla. Po odchodu trenéra Vlčka do Admiry mužstvo převzal internacionál a libušský patriot Zdeněk Hruška. V brance by Libuš měla představit novou posilu - extempáckého Pepu Šindelku, naposledy působícího v Cholupicích.

A muži

* Muži A: FC Tempo - ABC Braník 2:1

Vydáno dne 04. 08. 2005 (1311 přečtení)

V pátém přípravném utkání získalo Tempo třetí vítězství, když zdolalo Braník, přední celek I.A třídy, brankami Novotného a Žaluda 2:1. Tempo mělo do 75. minuty jasně navrch, dovolilo si i neproměnit pokutový kop, ale poslední čtvrthodina jasně patřila hostům, kteří si vytvořili velký tlak a několik šancí a byli velice blízko remíze.

FC Tempo – ABC Braník 2:1 (1:0)
    Branky Tempa: 12. Novotný, 63. Žalud.
    FC Tempo: Kuchař (46. Socha) – Valášek (46. Žalud), Trusina, Netušil – Hurka (71. Novosad), Vrba, Dvořák, Fitzel, Novotný – Havlas (71. Mutafov), Kruml (46. Dedek).

A muži

* Příprava finišuje: ve středu derby s Braníkem

Vydáno dne 02. 08. 2005 (903 přečtení)

Předposlední zápas letní přípravy čeká A tým Tempa ve středu 3. srpna. Na svém hřišti od 18:30 hodin přivítá Braník, velkého konkurenta z Prahy 4. Braník se již několik let marně pokouší prokousat do Pražského přeboru. V minulé sezóně skončil v I.A třídě na druhém místě, postup mu vyfoukla rezerva Motorletu.

Tempo již finišuje s přípravou, v posledním utkání s Jílovým (5:1) dostali rovnou šanci všichni hráči kádru, s Braníkem se již sestava bude blížit té, která vyběhne do úvodního kola se Zličínem.

A muži

* Muži A: FC Jílové - FC Tempo 1:5

Vydáno dne 01. 08. 2005 (1403 přečtení)

Ve čtvrtém přípravném utkání zvítězilo Tempo na hřišti v Libni nad FC Jílové, nováčkem středočeské I.A třídy, vysoko 5:1. Dvě branky zaznamenal Havlas, jednou se trefili Hurka, Dedek a Vrba. V utkání se vystřídala dvacítka hráčů, ve středečním zápase s Braníkem se již začne krystalizovat základní sestava.

FC Jílové - FC Tempo 1:5 (1:4)
    Branky Tempa: 29. a 30. Havlas, 23. Hurka z penalty, 45. Dedek, 87. Vrba.
    FC Tempo: Socha (46. Kuchař) – Netušil (46. Novosad), Trusina (61. Dvořák), Žalud (46. Soumar) – Hurka (46. Vrba), Valášek (46. Kruml), Vrba (23. Trunečka), Fitzel, Novotný (46. J. Nechvíla) – Havlas (73. Březina), Dedek (46. Mutafov).

A muži

* V neděli se Tempo utká s Jílovým, nováčkem I.A třídy

Vydáno dne 29. 07. 2005 (1223 přečtení)

Již čtvrtý přípravný zápas čeká na fotbalisty Tempa v neděli 31. července. Od 18 hodin změří síly s nováčkem středočeské I.A třídy FC Jílové. Zápas se bude hrát na hřišti v Libni, vesnici za Dolními Břežany.

Tímto utkání Tempo zakončuje první část přípravy. Během následujícího týdne se již bude ladit forma a v zápasech s Braníkem (3.8.) a Libuší (7.8.) se bude hledat sestava, která vyběhne na trávník v úvodním mistrovském utkání proti Zličínu (13.8.).

A muži

* Ofenzívu Tempa posílil Jiří Novotný ze Slavie

Vydáno dne 27. 07. 2005 (1175 přečtení)

Po Petru Mutafovovi z Bohemians přišel do Tempa další nový hráč. Ze Slavie Praha se na Tempo vrátil Jiří Novotný, devatenáctiletý ofenzivní fotbalista. Novotný na Tempu již působil v žákovské kategorii, kde se ze současného kádru potkal právě s Mutafovem, ale také s Novosadem, Krumlem či Jiřím Nechvílou.

A muži

* Muži A: FC Tempo - Horní Měcholupy 1:6

Vydáno dne 27. 07. 2005 (1205 přečtení)

Třetí přípravné utkání s divizním soupeřem v šesti dnech skončilo pro Tempo krutým debaklem, za výkon v prvním poločase ale zaslouženým. Omluvou pro šest inkasovaných branek nemůže být ani značně kombinovaná sestava, kdy se hráči točí na různých postech. Nicméně v kádru je momentálně více než dvacet fotbalistů a vzhledem k mistrovské sezóně je i taková porážka velmi užitečná. Horní Měcholupy se ukázaly jako kompaktní tým v čele se zkušeným Vrabcem, bylo vidět, že kádr na divizní sezónu již mají dobře připravený.

FC Tempo – Horní Měcholupy 1:6 (1:5)
    Branka Tempa: 44. Dedek.
    FC Tempo: Socha (46. Kuchař) – Netušil (46. Trusina), Dedek (46. Fitzel), Žalud (67. Netušil)– Hurka (46. Novosad), Budák (46. Trunečka), J. Nechvíla (46. Vrba), Fitzel (23. Valášek, 67. J. Nechvíla), Novotný (46. Mutafov) – Glos (46. Havlas), Mutafov (23. Kruml).