22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 464 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-464|

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - Dolní Měcholupy 5:0

Vydáno dne 12. 05. 2010 (1697 přečtení)

V sobotu se na hřišti střetly dva týmy z opačných stran tabulky. První Tempo a poslední Dolní Měcholupy. Paradoxně Měcholupy byly týmem, který chtěl hrát fotbal, snažil se kombinovat a pohybem si říct o balon. Bohužel pro Měcholupy tato sympatická snaha neměla žádný výsledek. Trenér Koller má pro tento typ hry povedené přirovnání, které zde nejde publikovat. Tempo hrálo ze zabezpečené obrany a hlavně se mu dařilo střílet góly. První dalo už ve 4. minutě po nakrátko rozehraném rohu mezi Kočím a Žaludem. Žalud si balon navedl ke středu z vápna, jeho střelu brankař pouze vyrazil před nehlídaného Vrbu a ten neměl problém doklepnout míč do sítě. Rohu předcházela samostatná akce Kočího.

Do další šance se dostal Hlavík, ale ve slibné pozici si míč zbytečně přehodil na pravou nohu a slabou střelou trefil pouze brankáře. Ve 36. minutě se dočkalo Tempo další branky, kdy si vyměnili míč Kočí, David a Žalud, který si ho připravil ke střele a dva metry za vápnem rozvlnil pěknou umístěnou střelou pod břevno síť. Hosté těsně před koncem první půle zahrozili, kdy dlouhým odkopem brankář překopl naše obránce, míč získal útočník Měcholup a z pravé strany vápna pouze trefil boční síť.

Celý článek... | Autor: Jiří Nechvíla | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A, Pohár PFS: FC Tempo Praha - FC Zličín 1:5

Vydáno dne 07. 05. 2010 (1561 přečtení)

Ve čtvrtfinále Poháru PFS Teskahor Cup 2010 nastoupilo Tempo na domácím hřišti proti celku FC Zličín. Vzhledem k tomu, že jasnou prioritou klubu je návrat do přeboru, nastoupilo k utkání smíšené mužstvo složené ze šesti členů A týmu, zbytek tvořili čtyři starší a čtyři mladší talentovaní dorostenci. Tým při absenci trenéra Kollera vedl Ivo Flaks, kouč mladšího dorostu. Naopak soupeř, třetí celek přeboru, přijel téměř v kompletním složení.

Hned od začátku bylo vidět, kdo bude na hřišti pánem. Hosté se do nás zle zakousli a pernamentně ostřelovali naši branku a hned v šesté minutě se jim podařilo dostat do vedení. Náš tým působil těžkopádně, bez pohybu se spoustou nepřesných přihrávek. Rovněž chyběl důraz v osobních soubojích. Z toho všeho těžil soupeř a pernamentně ostřeloval naši branku, do konce prvního poločasu přidal ještě dva góly. Od větší pohromy při chybách defenzivy nás zachránil golman Flaks, který zlikvidoval do poločasu nejméně pět jasných golových příležitostí soupeře.

Celý článek... | Autor: Ivo Flaks | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: Sokol Královice - FC Tempo Praha 0:1

Vydáno dne 04. 05. 2010 (1638 přečtení)

Tempo zvládlo velmi důležitý zápas v Královicích a na čele tabulky si vytvořilo už osmibodový náskok. Směrem k postupu do přeboru je to odstup slibný, vyhráno ale ještě rozhodně není. Domácí potvrdili, že na jaře nedisponují oslnivou formou, Tempo naopak naplno bodovalo i v šestém jarním kole!

Zápas ve 47. minutě rozhodla dorážka Dvořáka po Žaludově trestném kopu. Tempo bylo po celý zápas lepším týmem, domácí zvolili hodně vyčkávací taktiku, ale ta jim moc šancí nepřinesla, vyjma Randova tečovaného přímého kopu, ketrý skončil na břevně. Po vedoucí brance Tempo nevyužilo ještě několik velmi nadějných šancí, domácí zaujali už jen brutálními zákroky obránce Hromase, kterého velmi přesný rozhodčí Berka v 79. minutě poslal předčasně ze hřiště.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - PSK Union Praha 2:0

Vydáno dne 27. 04. 2010 (2016 přečtení)

Tempo začalo aktivně a hned v první minutě Kočí uvolněný přihrávkou od Žaluda střílel z rohu malého vápna slabší nohou mimo branku. Ve třetí minutě se stoper Vrba odhodlal k samostatnému průniku přes střed hřiště, ale jeho střela z velkého vápna nenašla cestu mezi tři tyče. Po tomto pěkném úvodu si asi hráči začali myslet, že vše půjde samo a naopak hostující tým se oklepal a začal s námi hrát vyrovnanou hru. Dlouho se Tempo nedokázalo dostat na šance a naopak Union začal vystrkovat růžky. Naštěstí pro Tempo nám brankář Unionu usnadnil cestu k vítězství, když nepochopitelně chytil míč před pokutovým územím a jelikož tím zabránil šanci, dostal ve 33. minutě červenou kartu a ještě byla nařízená velice slibná standardní situace. Tu skvěle využil Žalud, náhradní gólman nestačil na jeho střelu reagovat a Tempo se dostalo do vedení.

Žalud se dostal i do dalších dvou slibných šancí, ale pokaždé střílel vedle branky. Ve 44. minutě se dostali do šance hosté, kdy po velkém závaru v našem vápně na poslední chvíli odkopával Kadlec.

A muži

* Muži A, Pohár PFS: Union Vršovice - FC Tempo Praha 1:2

Vydáno dne 22. 04. 2010 (1975 přečtení)

Tempo si proklestilo cestu do čtvrtfinále Poháru PFS. Po Hájích vyřadilo druhého přeborového soupeře - SK Union Vršovice a mezi osmičkou nejlepších přivítá na domácím hřišti ve středu 5.5. FC Zličín, tým ze špičky přeboru.

Ve Vršovicích nastoupily oba týmy v kombinovaných sestavách, v té tempácké se postupně objevilo hned šest dorostenců, z toho tři z kategorie mladšího dorostu a shodou okolností dva z nich nakonec rozhodli o výsledku. Na 1:1 srovnal Hnat a vítěznou branku vstřelil ještě ne šestnáctiletý Horn (na snímku), jenž sehrál výborný zápas, ale skvěle si vedli i jeho dorostenečtí kolegové. Přesně to je cesta, kterou se klub chce ubírat - stavět na vlastních kvalitních odchovancích. Jen je třeba, aby to samotní mladí hráči pochopili, když se jim někdy sbírat zkušenosti v obou týmech mužů nechce. Že to jde, pohárové utkání jasně ukázalo!

A muži

* Muži A: AFK Olympia Šeberov - FC Tempo Praha 2:4

Vydáno dne 21. 04. 2010 (1693 přečtení)

Čtvrtý zápas na jaře, z toho třetí venku a čtvrtá výhra, zisk dvanácti bodů a pětibodový náskok na Královice, které znovu klopýtly, tentokrát remízou 2:2 doma s Dolními Chabry. Tým na Šeberově vedl asistent Václav Nechvíla, trenér Koller měl pracovní povinnosti.

Tempo začalo dobře a od začátku si vynutilo poměrně značnou převahu. Po nevyužitých šancích Hlavíka a Dvořáka ji jako první využil Josef Hurka dorážkou do odkryté branky po akci Kadlece s Hlavíkem. Hned po brance následovaly hned čtyři nevyužité gólovky a na lavičce už padala slova "aby nás to nemrzelo". Uklidnění přinesl druhý gól, kdy rohový kop Davida proměnil v dvougólové vedení hlavičkující Netušil.. Domácí se dostali v první půli do jediné vyložené šance, když ve 34. minutě hlavičkoval Jizba do břevna.

A muži

* Přehnanému nadšení nepropadáme, říká trenér Koller

Vydáno dne 15. 04. 2010 (915 přečtení)

www.fotbalpraha.cz - Do jara I.A třídy skupiny A vstupovali fotbalisté Tempa z druhé příčky, když se dívali na záda soupeři z Královic. Tři jarní kola však zvládl tým ze Lhotky proměnit v devět bodů, a jelikož soupeř klopýtal, postavení v tabulce si oba celky prohodily. Žádná euforie však na Lhotce nevládne. "Počítal jsem s tím, že ty tři zápasy vyhrajeme," říká přesvědčivě kouč mužstva Libor Koller.

Skoro to vyznívá tak, že Tempo tedy na startu jara jen splnilo povinnost. Přece musíte být spokojený, je to tak?
    Tak samozřejmě, že co se týče bodového zisku, tak spokojený jsem. Co se týče hry, tak tam bych trošičku nějaké nedostatky viděl. To vidí trenér přece vždycky (usměje se). Ale vždycky jdeme do zápasu s tím, že chceme vyhrát a jsem rád, že zatím bodujeme naplno.

Na čem tedy musí váš tým ještě zapracovat?
    V čem se musíme zlepšit? Ve všech herních situacích (usměje se). Ale je jasné, že na začátku jara bývají horší terény, taky po zimě chvíli trvá, než se hráči dostanou do tempa. I proto mě těší, že jsme třikrát na jaře vyhráli.

Celý článek... | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha – SK Třeboradice 2:0

Vydáno dne 14. 04. 2010 (1492 přečtení)

První domácí utkání jara za aprílového počasí nenabídlo zajímavý fotbal. I když Tempo bylo fotbalovějším mužstvem, hrálo se většinou ve středu hřiště. První vážnější šanci Tempo zužitkovalo v gól, kdy si po centru Kočího na zadní tyč naběhl Budák a ve skluzu poslal míč do branky. Hosté měli ke snížení v první půli dvě šance. První spálil hostující Brynda, když se po špatné rozehrávce Dvořáka zmocnil míče, při kličce vybíhajícímu Kuchařovi se dostal z ideální pozice a přestřelil bránu. Druhou zahodil Pokorný, který z malého vápna hlavičkoval nad branku.

Druhá půle přinesla ještě jednu branku do sítě hostů. Unikajícího Josefa Hurku fauloval bránící hráč v pokutovém území a z nařízené penalty se Žalud nemýlil a poslal střelou po zemi k tyči míč do protipohybu brankáře. Tempo si dvoubrankové vedení s přehledem uhlídalo a jelikož Královice ztratily všechny body v Kyjích, tak se na čele tabulky drží s tříbodovým náskokem.

A muži

* Muži A: Sokol Dolní Počernice - FC Tempo Praha 1:2

Vydáno dne 05. 04. 2010 (1663 přečtení)

Těžký úvod v podobě dvou zápasů venku má Tempo za sebou, získalo plný počet šesti bodů a jelikož Královice ztratily dva body za domácí remízu s béčkem Meteoru, dostalo se Tempo zásluhou lepšího skóre na čelo tabulky. V příštím kole přivítáme doma Třeboradice, Královice budou hrát v Kyjích.

V Počernicích začalo Tempo slušně, v 5. minutě pálil k tyči Kočí, za chvíli se rval do šance Josef Hurka a ve 12. minutě volala po gólu akce po ose Kočí - Budák a zakončující Žalud. Ve 13. minutě vytáhl při první šanci domácích výborný zákrok Kuchař proti hlavičce Pospíšila. V 17. minutě fauloval metr před šestnáctkou Netušil, ale sudí Kříž měl víc než překvapivě penaltový názor... Naštěstí Nesnídal netrefil branku. Obrana Tempa ale nebrala varování vážně a ve 22. minutě po zaváhání Budáka i Kuchaře otevřel lacinou brankou domácí Jan Douděra skore - 1:0.

A muži

* Muži A: Spartak Kbely - FC Tempo Praha 1:2

Vydáno dne 30. 03. 2010 (1807 přečtení)

Důležitý úvod jara Tempo zvládlo. Předvedená hra sice nebyla žádný zázrak, ale počítají se tři body a svěřenci trenéra Kollera za nimi šili určitě s odhodláním a na horké půdě ve Kbelích si je zasloužili. Domácí na čtyřech místech obměnili tým, oživením byli dva Ukrajinci v jejich dresu.

A právě jeden z nich - Sakal - měl první šanci v 15. minutě poté, co přelstil obránce Hlavičku, ale přestřelil. O tři minuty později se nestihl vrátit z útočného výletu obránce Netušil, Josef Hurka mu posunul míč do strany a Netušil s nezvyklým klidem rutinéra míč uklidil na zadní tyč - 0:1. O minutu později pálil nebezpečně Žalud. Domácí se dostali jen k náznakům šancí, zato Tempo spálilo ve 39. minutě jednu obrovskou. Jakub Hurka, přihrávající Kočí a (ne)zakončující Šulc nedokázali využít situaci tři na jednoho.

A muži

* Muži A, příprava: AFK Slavoj Podolí - FC Tempo Praha 3:3

Vydáno dne 24. 03. 2010 (1410 přečtení)

V sobotu 20. března jsme na generálku před jarní sezonou zavítali na umělou trávu naše tradičního soupeře Podolí. Na to, že se jednalo o poslední přípravný zápas jsme se sešli ve velmi malém počtu 12 hráčů.

Zápas začal ve velmi svižném tempu ale jen s jedné strany a bohužel ne z naší. Podolí dlouhými nákopy na jejich útočník (téměř o dvě hlavy většího než naši stopeři) naší obraně způsobovalo značné problémy. Tohoto útočníka jsme zastavovali pomocí faulů, což vyústilo v zajimavé standardky pro Podolí. Hned tu první jsme trestuhodně nepohlídali - 0:1. Druhý gól jsme obdrželi opět po faulu, kdy golman Kuchař zfauloval (ač hrál balon) těsně za vápnem vysokého útočníka (po souboji musel střídat) a z trestného kopu jsme inkasovali podruhé. Po tomto golu jsme konečně začali trošku běhat a připomínalo to hru, kterou jsme předváděli v zimním turnaji. Naše snaha znamenala snížení Kubou Hurkou. Po levé straně šel míč po ose Netušil - Šulc - Žalud, Hurka si zpracoval míč na malém vápně a s přehledem (sobě vlastním) zakončil - 1:2.

Celý článek... | Autor: Jan Kočí | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: FC Přední Kopanina - FC Tempo Praha 3:2

Vydáno dne 18. 03. 2010 (1704 přečtení)

Tempo ke svému předposlednímu přípravnému zápasu nastoupilo proti diviznímu celku Přední Kopaniny. V zápasu, který byl poznamenám silným větrem, Tempo naštěstí nepotvrdilo roli outsidera a naopak bylo pro soupeře důstojným sokem.

V prvním poločase měli hráči Kopaniny míč více na svých kopačkách a měli velice dobrý pohyb bez míče, ale obrana Tempa velice pozorně bránila a nedovolila soupeři dostat se do větší šance. Naopak Tempo se do ní dostalo, když se Komorník po přihrávce Josefa Hurky dostal ke střele, ale svou slabší nohou nedokázal překonat brankaře. Ve 22. minutě se to již povedlo Žaludovi, který vybojoval balón a po samostatné akci překonal z velkého vápna vybíhajícího gólmana. Kopanina mohla vyrovnat ve 37. minutě, kdy si její hráč obhodil Kuchaře, ale dostal se z ideální pozice a vystřelil mimo branku.

A muži

* Muži A, ZT Aritma: SC Radotín - FC Tempo 2:1

Vydáno dne 09. 03. 2010 (1647 přečtení)

Tempo nastoupilo do prvního poločasu za hustého sněžení dobře a bylo lepším týmem. Vytvořilo si několik gólových šancí, které nedokázalo proměnit. Tu neslibnější spálil Kočí, který z pěti metrů od branky neprostřelil obránce a ten střelu mu zblokoval.

Ve druhé polovině zápasu se hra vyrovnala. Nicméně jsme soupeře do žádné šance nepustili a naopak Josef Hurka jednu velkou zahodil, když zvolil místo střely před malým vápnem kličku, kterou se dostal mimo střelecký úhel a jeho rána skončila mimo branku. Jako první skórovali hráči Tempa, kdy se po dobré přihrávce dostal k míči Žalud a z pravé strany vápna propálil brankáře. Bohužel po tomto gólu naši hráči přestali být důrazní před svým vápnem a za minutu bylo po pěkné akci srovnáno. Za nedlouho přišel další gól soupeře opět po nedůrazu a špatné komunikaci obrany. V poslední minutě měl možnost ještě vyrovnat Šulc, který běžel sám z levé strany na brankaře. Bohužel neměl moc času na přípravu balónu a jeho střelu brankář chytil.

A muži

* Muži A, ZT Aritma: FC Zličín - FC Tempo Praha 1:1

Vydáno dne 28. 02. 2010 (1770 přečtení)

Velice rychlý a pohledný fotbal okořeněný krásným slunečným počasím nabídla obě mužstva divákům, kteří se přišli podívat na sobotní odpolední utkání v Radotíně. Od první minuty se hrálo nahoru dolů a byly vidět pěkné akce na obou stranách. Největší příležitost v první polovině ke skórování měl zličínský Merta, který se na velkém vápně dostal k odraženému míči a pohotovou střelou zamířil do levého horního rohu branky. Kuchař naštěstí pohotově zareagoval a krásným zákrokem podržel své mužstvo.

Do druhé půle nastoupila obě mužstva se stejnou vervou a jediné co chybělo tomuto utkání, byly góly. Více gólových příležitostí si ve druhém poločase dokázali vytvořit hráči Tempa, avšak proměnili pouze jednu. V 83. minutě po autu hozený míč prodloužil hlavou Žalud na Šulce, ten ho zatáhl po levé straně a zpětnou přihrávkou na malé vápno našel Josefa Hurku, který míč poslal za záda brankaře. Zbývaly tři minuty do konce utkání, když se po faulu na rohu velkého vápna kopal na naší branku volný přímý kop. Odražený míč se dostal k nekrytému Čížkovi a ten propálil naší obranu i brankaře a vyrovnal na konečných 1:1.

A muži

* Muži A, ZT Aritma: Motorlet Praha B - FC Tempo Praha 1:2

Vydáno dne 24. 02. 2010 (1887 přečtení)

Velmi dobře vstoupilo Tempo do finálové skupiny turnaje Aritma a Radotína. Na hřišti ve Vokovicích zdolalo rezervu Motorletu, aktuálně šestý tým přeboru a s šesti body je právě spolu s Motorletem a Aritmou v čele turnaje.

Lépe začal Motorlet, vytvořil si dvě slibně šance, ale obě zlikvidoval pozorný gólman Kuchař. První šance Tempa, ale vyložená, přišla ve 26. minutě. Josef Hurka posunul do křídla na Kočího a jeho přesný centr hlavičkuje na malém vápně úplně osamocený Budák vedle branky. Hned po změně stran vystřídavší Jakub Hurka prostrčil míč na Kočího a ten precizní střelou k tyči z hranice šestnáctky otevřel skóre - 0:1.