15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 464 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-464|

A muži

* Muži A, příprava: Sokol Cholupice - FC Tempo Praha 2:1

Vydáno dne 23. 03. 2009 (1102 přečtení)

Generálka na "mistráky" Tempu výsledkově, a v první půli ani herně, příliš nevyšla. Soupeř, třetí tým B skupiny I.A třídy, rozhodně nebyl nijak zázračný a v první půli mu k získání převahy stačil pohyb bez míče. Tempu se nedařilo zejména v obraně a dvěma školáckými chybami soupeři doslova darovalo vedení.

O přestávce se v kabině strhla pořádná bouřka a po změně stran pokyny trenéra Kollera už dopadly na úrodnou půdu. Začalo se více běhat, napadat a najednou to šlo. Novotný po centru Prokopa snížil a několik dalších šancí zůstao nevyužito, vyrovnání by si Tempáci zasloužili. Důležitější však bude, aby to do branky padalo až tuto neděli, kdy Tempo začíná jarní část sezóny v 15 hodin ve Kbelích.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A, příprava: AFK Slavoj Podolí - FC Tempo Praha 2:3

Vydáno dne 17. 03. 2009 (1389 přečtení)

Přípravný duel se Slavojem Podolí, vedoucím týmem B skupiny I.A třídy, se hrál za stálého deště ve fotbalově nevlídném počasí, ale přinesl dost zajímavých momentů a především pět branek.

Soupeř byl první půlhodinu aktivnější, vypracoval si i několik slibných, ale ne vyložených šancí. Tempo mělo problémy s přesností přihrávek, chyběla přímočarost. Jenže po půlhodině vstřelil Žalud z první vážnější šance Tempa vedoucí branku a obraz hry se změnil. Najednou přicházely i další možnosti, některé zhatila střelecká zbrklost, ty další výroky svérázného asistenta rozhodčího s vizáží Charlie Chaplina.

A muži

* Muži A, ZT Radotín: Slavia Jesenice - FC Tempo Praha 2:1

Vydáno dne 12. 03. 2009 (1141 přečtení)

Utkání se nám nepovedlo. Jesenice působila celý zápas fotbalovějším dojmem a zaslouženě, i když se štěstím, zvítězila. Největší problémy nám dělala dvojice šikovných středních záložníků, kteří perfektně řídili hru našeho soupeře a v pohybu bez míče nás Jesenice naprosto deklasovala. Přesto se Jesenice do šancí nedostávala a když my jsme brejky řešili hodně složitě a pomalu, nebylo o poločase skóre 0:0 nijak překvapivé.

Góly ale padaly v poločase druhém. Nejprve prohrál klíčový souboj J. Nechvíla a soupeřův útočník nekompromisně nad Kuchařem trefil o břevno na 0:1. My jsme měli šanci Šulcem po rohovém kopu a pak Dedkem po propadeném dlouhém autu, ale vyrovnali jsme až chvíli před koncem. To si Dedek ve vápně našel centr z levé strany, přehodil si přibíhajícího beka a s jemnou tečí přeloboval gólmana Ropického. Remízu nám ovšem dost podobným způsobem sebral soupeřův hráč asi tři minuty před koncem. Také si ve vápně obhodil přibíhajícího Dvořáka a přes Kuchaře rozhodl zápas. Vyrovnání mohl ještě zařídit Dedek, ale přesný pas Kadlece si prsama zpracoval přiliš do strany a pak sice Ropického znovu překonal, ale tomu pomohla tyč.

Celý článek... | Autor: Petr Dedek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A, turnaj Radotína: Štěchovice - FC Tempo Praha 6:4

Vydáno dne 02. 03. 2009 (1375 přečtení)

Vstup do zápasu se hrubě nepovedl. Po jedné akci přes naši levou stranu a dvou středem jsme v 8. minutě prohrávali 0:3. Naše záloha byla téměř nevyužita a k ohrožení soupeřovy branky jsme se nedostávali. Světlou výjimkou byl odvážný průnik Vrby, který reflexivně zlikvidoval brankář Macho. Soupeř ze středních Čech pokračoval ve famózní produktivitě první půle a dvěma góly po centrech zvýšil až na poločasových 5:0.

Trenér některým hráčům řádně promluvil do duše, prostřídali jsme a začali hrát na dva typické útočníky. Hra se přesunula hlavně před branku Štěchovic a podařilo se převahu i brankově zúročit. Nejprve se před vápnem neukvapil Rožánek, našel Vrbu a ten prudkým centrem na malém vápně nabíhajícího Jakuba Hurku - 1:5. Pak se trochu se štěstím podařilo Rožánkovi zpracovat dlouhý výkop brankáře Kuchaře, aby si následně mazácky poradil s mladým brankářem Štěchovic, který vystřídal v průběhu druhé půle zkušeného Macha - 2:5.

A muži

* Muži A, turnaj Radotína: Mníšek- FC Tempo Praha 2:4

Vydáno dne 24. 02. 2009 (1158 přečtení)

V prvním utkání finálové skupiny radotínského turnaje si Tempo poradilo s Mníškem pod Brdy, týmu středočeské I.B třídy. Hlavní zásluhu na výhře měl s chutí a střeleckým apetitem hrající Žalud. Skóre ale otevřel hned v úvodu Komorník, Žalud se pak prosadil ve 25. minutě přehozením ležícího brankáře a v poslední minutě chytrou střelou z šestnáctky.

Hosté korigovali po ukvapené rozehrávce gólmana Flakse na 3:1, Žalud ale svým třetím gólem znuvu vrátil Tempu tříbrankový náskok a Mníšek pak snížil na konečných 2:4 v samotném závěru.

Tempo se v tabulce finálové skupiny posunulo na 4. místo a reálně stále může pomýšlet na celkové vítězství v turnaji.

A muži

* Muži A, turnaj Radotín: Dobřichovice - FC Tempo Praha 2:2

Vydáno dne 16. 02. 2009 (1260 přečtení)

V posledním utkání základní skupiny turnaje v Radotíně remizovalo Tempo s Dobřichovicemi a zajistilo si postup do skupiny o 1. až 6. místo. V sestavě soupeře se objevili extempáčtí hráči Krajči a bratři Sochové, obranu dirigoval exligista Mojžíš. Tempo naopak postrádalo Žaluda, Vrbu, Dedka, Valáška a Šulce.

Od začátku byl k vidění vyrovnaný a vyhecovaný zápas, Dobřichovice trefily tyč, ale těsně před půlí byl Socha krátký na podařenou Komorníkovu ránu z hranice šestnáctky. Jenže hned o minutu později nedokázal Budák pokrýt Krajčiho a bylo srovnáno na 1:1.

A muži

* Muži A, turnaj Radotína: Lipence - FC Tempo Praha 0:6

Vydáno dne 10. 02. 2009 (1470 přečtení)

Na turnaji v Radotíně získalo Tempo za poslední dva zápasy 6 bodů při skóre 10:0. První půli proti Lipencům, vedoucímu týmu II.třídy, tým rozhodně nijak neexceloval. Hra byla plná nepřesností a když už se hráči dostali do šancí, nedokázali je proměnit, tu největší záložník Vrba hned v úvodu zápasu.

Jakmile ale Žalud po změně stran otevřel skóre, nervozita byla pryč a soupeř byl najednou bezradný. Druhý gól přidal po Novotného akci Dedek a stejný hráč zvýšil zanedlouho na 3:0. Pohotovou dorážkou se prosadil dorostenec Hurka, Dedek z penalty mířil jen do tyče a poslední slovo měl dvěma přesnými zásahy s chutí hrající Žalud. Zvlášť bomba v poslední minutě do šibenice stála za vidění.

A muži

* Muži A, turnaj Radotína: Radotín B - FC Tempo Praha 0:4

Vydáno dne 03. 02. 2009 (1017 přečtení)

První výhru si na turnaji v Radotíně připsali muži Tempa v souboji s domácím béčkem, osmým celkem I.B třídy. O jasné výhře Tempo rozhodlo už v prvním poločase. Nejprve Budákův centr proměnil hlavou v gól Žalud, po rohu se také hlavou prosadil obránce Netušil a v závěru první půle po spolupráci se Žaludem přidal třetí branku Novotný. Tempo poctivě bránilo a vyráželo k rychlým brejkům, domácí mohli být rádi, že neinkasovali víckrát.

Po změně stran se Radotín trochu osmělil a několikrát ohrozil Kuchařovu branku, když už gólmana překonal, gól neplatil pro ofsajd. I na druhé straně se rodilo dost jasných šancí, 0roměněna byla ale až ta závěreč,á a Žalud přidal po Hurkově centru třetí gól hlavou a celkově čtvrtý Tempa v zápase.

A muži

* Muži A, turnaj Radotína: Nová Ves - FC Tempo Praha 3:2

Vydáno dne 26. 01. 2009 (994 přečtení)

Druhou porážku na turnaji Radotína si připsal A tým mužů. Proti Nové Vsi prohrával už od 1. minuty po brance inkasované po rohovém kopu, do přestávky stačil skóre značně vyhroceného utkání srovnat Novotný.

Když po změně stran přetavil převahu Tempa ve vedoucí gól povedeným blafákem dorostenec Hurka, zdálo se jasno. Jenže hned z protiútoku sklouzl míč centrujícímu hráči na patu a padající list zapadl za Kuchařova záda. Nová Ves pak zápas rozhodla další kuriozní brankou, kdy náhradník Flaks inkasoval téměř z poloviny hřiště z rychle rozehraného trestného kopu

A muži

* Muži A, turnaj Radotína: Králův Dvůr - FC Tempo Praha 5:0

Vydáno dne 17. 01. 2009 (1369 přečtení)

Těžkého soupeře měl na úvod přípravy nový trenér Libor Koller. Místo avizovaného B týmu Králova Dvora soupeř dorazil na turnaj Radotína s velmi silným výběrem, povětšinou hráči třetiligového áčka. Králův Dvůr vyhrál zcela zaslouženě, předčil Tempo především v rychlejším pohybu i kombinaci. Nicméně i Tempo si vypracovalo minimálně čtyři brankové šance, v první půli neuspěli Chval s Balunem, po změně stran Šíma a Žalud.

Tempo se muselo obejít bez absentujích Valáška, Novotného, Kuchaře a bratří Hurků, novou tváří je ofenzivní hráč Petr Chval, šanci dostali dorostenci Flaks, Balun a Horna.

A muži

* Novým trenérem A týmu se stal Libor Koller

Vydáno dne 13. 01. 2009 (1397 přečtení)

Sedmnáct hráčů se dnes sešlo na prvním tréninku A týmů mužů FC Tempo Praha v roce 2009 a v kabině na ně čekal nový trenér. S vedením klubu se na spolupráci domluvil devětatřicetiletý Libor Koller, bývalý obránce Českých Budějovic, Liberce, Slavie či Bohemians. Trenérsky působil u juniorky Slavie, kde asistoval Luboši Kozlovi. Hráčskou kariéru si Koller ještě prodlužuje, dosud působí v nižší soutěži v Rakousku. V pražském fotbale se dva roky pohyboval jako rozhodčí.

Dosavadní trenér Václav Nechvíla přechází na post asistenta. Po třech tréninkových jednotkách se A tým poprvé představí v sobotu na turnaji v Radotíně proti Královému Dvoru.

"Tým jsem na podzim viděl ve dvou zápasech a považuji jej za poměrně kvalitní a nechápu, že se pohybuje téměř u dna tabulky. Pro jaro jsem si dal za cíl postup do středu tabulky a příští sezónu rozhodně zaútočit na postup do přeboru, kam Tempo jenoznačně patří," řekl Koller směrem k hráčům na úvodním tréninku.

A muži

* Muži A: Čechie Dubeč - FC Tempo Praha 1:3

Vydáno dne 20. 11. 2008 (1268 přečtení)

Poslední podzimní kolo Tempo sehrálo v Dubči a výhrou 3:1 alespoň trochu zmírnilo nevydařený podzim, odpoutalo se z posledního místa tabulky a získalo i tři kladné body do tabulky pravdy.

Trenéra Václava Nechvílu mohla těšit i hra týmu, která v posledních třech zápasech konečně dostala řád. Výhra byla naprosto zasloužená, protože Tempo mělo v celém utkání trvalou převahu a zahodilo spoustu dalších šancí. Výkonem potěšili oba hráči B týmu - útočník Šíma i záložník Prokop si určitě řekli o trvalou pozici v áčku.

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - SK Citadel Dolní Chabry 1:1

Vydáno dne 11. 11. 2008 (2280 přečtení)

V předposledním utkání podzimní části sezóny přivítal A tým mužstvo Dolních Chabrů. Vzhledem k deštivému počasí se zápas musel odehrát na horním hřišti, jelikož dolní pažit se šetřil pro parkovací místa.

Vstup do utkání se povedl Chabrům. Tempo prvních pět minut zřejmě trávilo v myslích ještě v šatně a po zásluze za to bylo potrestáno, kdy na penaltě hlavičkoval osamocený Kaňka a dostal hosty do vedení. Za čtyři minuty měly Chabry další šanci, ale nájezd ze strany dokázal Kuchař nadvakrát pokrýt. Pak konečně začalo taktovku zápasu přebírat Tempo. Jenže střelecká nemohoucnost, která Áčko trápí v podstatě celý podzim, stále pokračovala. Prokop mířil po shrumáži ve vápně nad, Šulc z malého vápna hlavou jakbysmet a když tři minuty před půlí otřel Žalud přímý kop jen o tyč, šlo se do kabin se skóre 0:1.

Celý článek... | Autor: Daniel Morávek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Trenér Václav Nechvíla věří, že se Tempo zvedne

Vydáno dne 06. 11. 2008 (1118 přečtení)

www.prazskyfotbal.cz - Dlouhá léta oblékal Václav Nechvíla červenožlutý dres Tempa. Byl u oslav postupu do přeboru a patřil k oporám týmu. Zdravotní problémy jeho nadějnou kariéru ukončily předčasně. V minulé sezoně Tempo nejvyšší pražskou soutěž opustilo a nedaří se mu ani v I.A třídě.

Po porážce ve Štěrboholích rezignoval na funkci trenéra Ivo Flaks a vedení klubu oslovilo právě Václava Nechvílu. Ten nabídku přijal a usedl na horkou trenérskou židli. Premiéru absolvoval 25.října doma proti Rapidu. Bohužel nevyšla. Po porážce 1:2 Tempo kleslo na samé dno tabulky. Tento víkend pak prohrálo na hřišti předposledních Kyjí rovněž 1:2 a bodová ztráta se zvětšila na čtyři body. Přesto je Vašek Nechvíla optimistou a věří, že se Tempu opět začne dařit.

Celý článek... | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: TJ Kyje - FC Tempo Praha 2:1

Vydáno dne 04. 11. 2008 (1120 přečtení)

Zlý sen pokračuje dále. Tempo v souboji o 6 bodů nedokázalo na hřišti předposledních Kyjů bodovat, a zůstává tak na konci tabulky.

Přitom Tempo bylo v prvním poločase lepším mužstvem, ale ani jednu ze šancí však nedokázalo proměnit. Domácí se soustředili spíše na bránění a rychlé brejky, kterými hrozil především Dušek. Současně se také snažili o nakopávané míče na exligového Marka Trvala. Jejich nejnebezpečnější šanci první půle obstaral právě Trval, jenž po centru z pravé strany nebezpečně hlavičkoval k tyči, ale Kuchař jeho střelu výborně kryl. Poté už měli šance pouze hosté. Ale Podroužek se po vysunutí od Vrby unáhlil a skluzem mířil vedle a Novotný se z dobré pozice také neprosadil. A když po pěkném proháčkování se ve 41. minutě mířil nad branku Žalud, odcházely týmy do kabin s bezbrankovým skórem.