15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 193 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-193|

Mladší dorost

* Ml. dorost: FC Tempo - Vyšehrad 2:3

Vydáno dne 11. 04. 2005 (1027 přečtení)

Neuvěřitelným způsobem přišel o výhru mladší dorost Tempa. S pěti staršími žáky v sestavě vedl o poločase 2:0 a v pohodě kráčel ke třem bodům. Jenže ve druhé půli přišel zkrat, Vyšehrad třemi brankami zápas otočil a o trenéra Tichého se pokoušel infarkt. Branky Tempa zaznamenali ve 29. minutě Hurka a ve 35. minutě Vitásek.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Ml. dorost: Troja - FC Tempo 11:0

Vydáno dne 03. 04. 2005 (1075 přečtení)

Krutý debakl si přivezl mladší dorost ze hřiště v tabulce druhé Troji. Na zápas měl trenér Tichý k dispozici pouze 11 hráčů, už ve 20. minutě byl navíc vyloučen obránce Satýnek.

Troja - FC Tempo 11:0 (5:0)
    ČK: 20. Satýnek.
    FC Tempo: Švasta - Zíma, Hlavík, Satýnek, Podroužek, Okrouhlický, Sova, Vitásek, Ptáček, Turek, Ta Binh.

* Mladší dorost prohrál se Stodůlkami

Vydáno dne 08. 12. 2004 (859 přečtení)

Porážkou 0:2 se Stodůlkami vstoupil do zimního turnaje Motorletu mladší dorost. Ostatní výsledky: Motorlet B - Meteor 3:0, Motorlet A - Dukla 5:1, Střešovice - Zličín 3:4.

Celý článek... | Autor: Jiří Valášek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Hodnocení podzimní sezóny: mladší dorost

Vydáno dne 30. 11. 2004 (962 přečtení)

Mladší dorost pod vedením trenéra Antonína Tichého začal sezónu výborně, po třech kolech dokonce útočila na samé čelo tabulky I. třídy. Mezi šestým a devátým kolem ale nezískal ani bod a dostal 26 branek. Série tří výher v posledních kolech jej ale vynesla na 6. místo tabulky a nulu v tabulce pravdy. Tým musí nutně zlepšit obrannou činnost včetně činnosti brankářů a také se pokusit najít kanonýra, nejvíce branek dal záložník Kuželka.

* Ml. dorost: FC Tempo - Rapid Malešice 3:0

Vydáno dne 14. 11. 2004 (1183 přečtení)

Přes špatný výkon v prvním poločase Tempo vedlo po gólech Vaňka a Jirků 2:0. Po zlepšené hře ve druhé části domácí potvrdili vítězství třetím gólem z kopačky Kuželky. Mladší dorost zvítězil potřetí v řadě.

FC Tempo - Rapid Malešice 3:0 (2:0)
    Branky: 36. Vaněk, 39. Jirků, 60. Kuželka.
    FC Tempo: Kubín (55. Švasta) - Zíma, Schmidt, Jirků, Basl, Sova (65. Ta Binh), Kuželka, Vaněk, Ptáček (60. Strnad), Podroužek, Turek.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 12 | Přidat komentář

* Mladší dorost absolvuje přípravu na Motorletu

Vydáno dne 12. 11. 2004 (887 přečtení)

Zatímco starší dorost Tempa se přihlásil na zimní turnaj Gordic Cup, jejich o kategorii mladší kolegové budou v zimě hrát na škváře Motorletu. Do silně obsazeného turnaje vstoupí už 5. prosince utkáním se Stodůlkami. O průběhu turnaje pochopitelně budeme co nejpodrobněji informovat.

* Ml. dorost: Satalice - FC Tempo 1:3

Vydáno dne 08. 11. 2004 (1212 přečtení)

Mladší dorost prohrával v Satalicích už od první minuty a až do konce první půle se mu, přes velký tlak, nepodařilo vyrovnat. Ale hned po příchodu z kabin se trefil obránce Schmidt a v 60. minutě strhl vedení na stranu Tempa Pavel Trikal. V 71. minutě skóre uzavřel Kuželka. Stínem zápasu bylo hloupé vyloučení Trikala v 76. minutě.

Satalice - FC Tempo 1:3 (1:0)
    Branky Tempa: 45. Schmidt, 60. P. Trikal, 71. Kuželka.
    FC Tempo: Kubín - Zíma, Schmidt, Jirků, Basl (60. Turek), Hlavík (62. Vaněk), Kuželka, P. Trikal, Sova, Okrouhlický (50. Ptáček), Podroužek (40. Vitásek).

* Ml. dorost: Dolní Počernice - FC Tempo 1:4

Vydáno dne 31. 10. 2004 (1175 přečtení)

Pro povinné vítězství si na jřiště posledních Dolních Počernic dojel mladší dorost. I když tři body se počítají stejně jako z jiného zápasu!
    Ve 20. minutě se ujali vedení domácí po střele z přímého kopu. O dvanáct minut později ale Tempo srovnalo zásluhou Vitáska po Ptáčkově centru. Poté se konečně po několika šancích prosadil Kuželka a uklidnil celý tým. V 53. minutě využil důrazný Ptáček centr Podroužka a výsledek pečetil v poslední minutě Turek po přihrávce od Schmidta.

Dolní Počernice - FC Tempo 1:4 (1:1)
    Branky Tempa: Vitásek, Kuželka, Ptáček, Turek.
    FC Tempo: Flaks - Zíma, Schmidt, Jirků, Basl, Hlavík, Vaněk (76. Okrouhlický), Kuželka, Ptáček (55. Turek), Vitásek, Podroužek (75. Strnad).

* Ml. dorost: FC Tempo - Háje 1:9

Vydáno dne 25. 10. 2004 (1120 přečtení)

Mladší dorost pokračuje v mizerných výkonech, trenér Tichý si stěžuji na herní nedisciplinovanost svých svěřenců. Čestný úspěch vstřelil za stavu 0:9 střídající Tomáš Vitásek. V brance nastoupil straší žák Petr Flaks a na obdržených brankách nenesl vinu.

FC Tempo - Háje 1:9 (0:6)
    Branka Tempa: Vitásek.
    FC Tempo: Flaks - Podroužek, Schmidt, Jirků, Basl, Sova, Hlavík, Kuželka, Vaněk, Turek, Strnad (50. Vitásek).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář

* Mladší dorost: FC Tempo - Slavoj Podolí 0:7

Vydáno dne 11. 10. 2004 (1130 přečtení)

V první půli mladší dorost díky bojovnosti držel s lepším soupeřem krok. Jedinou branku úvodního dějství Tempo ale týmu Podolí doslova nabídlo. Ve druhé půli Tempo v bojovném výkonu pokračovalo jen do druhé inkasované branky. Poté se jeho hra úplně rozpadla a výsledkem byl hrozivý debakl.

FC Tempo - Slavoj Podolí 0:7 (0:1)
    FC Tempo: Kubín (60. Švasta) - Podroužek, Turek, Jirků, Basl - Sova, Kuželka, Hlavík, Ptáček (40. Zíma, 65. Hurka) - Ta Binh, Vaněk (54. Strnad).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

* Mladší dorost: Řepy - FC Tempo 4:0

Vydáno dne 04. 10. 2004 (1155 přečtení)

V okleštěné sestavě drželo Tempo s domácími krok jen deset minut. Tlak Řep vyvrcholil ve 32. minutě. Domácí sice neproměnili penaltu, ale od tyče odražený míč dopravili do sítě. Ještě v téže minutě chyboval Turek a bylo to 2:0. V 51. minutě přidali domácí, zřejmě z ofsajdu, třetí branku a svou jasnou výhru završili v poslední minutě. Po dobrém úvodu soutěže se mladší dorostenci dostali do herního útlumu.

Řepy - FC Tempo 4:0 (2:0)
    FC Tempo: Kubín - Podroužek, Schmidt, Jirků, Turek (41. Švasta) - Hlavík, Kuželka, P. Trikal, Sova - Ptáček, Zíma.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 29 | Přidat komentář

* Ml. dorost: FC Tempo - Troja 1:6

Vydáno dne 29. 09. 2004 (950 přečtení)

Mladší dorostenci na lídra soutěže nestačili. Mohou se utěšovat tím, že mu zatím jako jediný tým soutěže dokázali vstřelit gól. Dokonce se díky němu dostali zásluhou Pavla Trikala do vedení, ale od 20. minuty zápasu na hřišti existoval jen jeden tým. V 63. minutě dostal Pavel Trikal, stejně jako jeho sok, druhou žlutou kartu a byl vyloučen.

FC Tempo - Troja 1:6 (1:3)
    Branka Tempa: P. Trikal.
    ČK: 63. P Trikal.
    FC Tempo: Kubín (58. Švasta) - Podroužek, Schmidt, Jirků, Basl - Hlavík, Kuželka, P. Trikal, Turek (41. Ptáček) - Zíma, Strnad (55. Hurka).

* Mladší dorost: Union Žižkov - FC Tempo 3:3

Vydáno dne 18. 09. 2004 (1440 přečtení)

Po nešťastné domácí remíze s Motorletem si jel mladší dorost spravit chuť na hřiště Unionu Žižkov. V zápase prohrával již 0:2, skóre otočil, ale nakonec získal jen bod za remízu 3:3, ovšem po výkonu, který měl do spokojenosti trenéra Tichého hodně daleko.

* Mladší dorost poprvé nevyhrál: Tempo - Motorlet 3:3

Vydáno dne 14. 09. 2004 (1261 přečtení)

Před slušnou kulisou odehrál mladší dorost své nedělní utkání proti Motorletu C. Hosté nasadili laťku příliš vysoko a Tempo zpočátku nestíhalo tempo zápasu. První branku utkání ale vstřelili domácí, když si po rohu Zímy hosté nešťastně srazili míč do sítě.

Celý článek... | Autor: Robin Zíma | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

* Mladšímu dorostu se start povedl: Vyšehrad-Tempo 0:4

Vydáno dne 04. 09. 2004 (1123 přečtení)

Skvělé vstupy do obou poločasů znamenaly pro mladší dorost premiérovou výhru v novém ročníku I. třídy. Na hřišti Vyšehradu hned vlétli na soupeře od prvních minut. Z velkého tlaku vytěžili rohový kop, Zíma našel úplně volného Podroužka, který ukázkovou trefou nedal gólmanovi domácích šanci. Několikrát v první půli zahrozil Vyšehrad, Tempo se nemohlo prosadit.