15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 285 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - FK Admira B 7:1

Vydáno dne 09. 10. 2006 (1275 přečtení)

Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce jsme nemohli chtít nic jiného než tři body a za tímto cílem jsme šli od první minuty. První velikou šanci měl Hlavík, který se postavil k přímému kopu z více jak třiceti metrů a bomba z jeho kopačky skončila na břevně soupeřovy branky. O kousek níž a byla to šibenice jak vyšitá. Za chvíli jsme se již prosadili, když Procházka výborně odcentroval do vápna na volného Franceho a ten se v podobných situacích nemýlí. I nadále jsme se prezentovali aktivní hrou a dokázali proměnit další šance. Postupně se trefil Hlavík, Šulc a Hnat. O poločase střídal France, neboť měl bolesti v koleni a nemělo smysl riskovat. Místo něho šel na hřiště Vrkoč.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: Řeporyje - FC Tempo 3:9

Vydáno dne 03. 10. 2006 (1125 přečtení)

Soupeř hrál celý zápas v deseti hráčích, v jejich dresu vynikl brankář, který sice dostal devět branek, minimálně deste dalších superšancí ale pochytal, včetně Hnatovy penalty. V obraně jsme měli zbytečné výpadky, z nichž pramenily tři inkasované branky včetně jedné penalty. V závěru utkání jsme vstřelili tři branky a byl z toho debakl Řeporyj. Střelecky se zaskvěl France, autor pěti branek. Hráči udělali radost trenéru Hronovi, jenž se zápasu kvůli studijním povinnostem ve Finsku nemohl zúčastnit.

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Dukla Praha C 3:1

Vydáno dne 27. 09. 2006 (1106 přečtení)

V utkání s Duklou C (většinou ročník 93) chybělo několik hráčů základní sestavy. Především střed hřiště byl citelně oslaben, chyběl kapitán Benda a těsně před zápasem vypadl pro zdravotní problémy Hlavík. Navíc obránce Janura má nadvakrát zlomený prst a s dlahou hrát nemůže. Ve středu hřiště tak nastoupili za Sehnoutkou Šulc s Houškou, na krajích obrany hráli Selichar a Koula. Další změnou byla absence Vrkoče, kterého zastoupil v útoku Hnat.

Starší žáci

* St. žáci: Dolní Chabry - FC Tempo 2:1

Vydáno dne 19. 09. 2006 (1121 přečtení)

Od prvních minut zápasu jsme hráli aktivně, hlavně obrana si konečně vzala k srdci má slova a místo odkopávání míčů řešila všechny situace fotbalově, což se projevilo na hře celého týmu. Soupeř se nezmohl na nic než na odkopávání míčů. V 10. minutě poslal Vrkoč krásnou kolmici na Sehnoutku, který sice míč nejprve ztratil, ale okamžitě ho získal zpět, zatáhl míč po brankové čáře a naservíroval ho ideálně Hnatovi, který se nemýlil. Obdržená branka nám dodala klid a hráli jsme pohledný kombinační fotbal. Dostávali jsme se i do zakončení, ale kluci zahodili všechny šance. Tu největší Vrkoč, když šel ze strany sám na branku.

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Loko Vltavín 6:1

Vydáno dne 13. 09. 2006 (1102 přečtení)

Jako tradičně jsme začali utkání špatně a po rohovém kopu jsme inkasovali už ve druhé minutě. Kluci byli nervózní a všechny míčejen nakopávali dopředu, což mělo za následek mírnou převahu hostů, kteří ještě v 10. minutě trefili tyč. To však byla jejich poslední šance. Chvíli nato se totiž sám před brankou zjevil Vrkoč a chladnokrevně přehodil brankáře. Tím jsme získali klid a vedení strhli na svou stranu před poločasem díky Bendovi.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci, Pohár PFS: FC Tempo - Sparta Krč 1:2

Vydáno dne 06. 09. 2006 (1151 přečtení)

Zápas jsme začali s jednou změnou v sestavě, kdy zraněného Hlavíka nahradil v záloze Houška a do obrany šel Petrák. Již v 1. minutě jsme dostali hloupý gól, který se poté dost projevil na psychice celého týmu. Začali jsme hrát zakřiknutě a proti vyššímu soupeři kluci pouze nakopávali míče. Trest přišel v 10. minutě, kdy Štech neuhlídal soupeřova hráče a ten z úhlu prostřelil brankáře Varechu. Soupeř měl i nadále více ze hry a tak to šlo až do konce poločasu. Na jeho konci jsem musel vystřídat Houšku, který měl nakopnutou nohu a o poločase šli dolů Procházka, který stále nebyl fit a Benda, kterého již od soustředění bolí pravá noha. Náhradníci Strnad a Vrkoč se snažili nabídnutou šanci využít a bylo to vidět na hře celého týmu. Začali jsme víc hrát po zemi a odměnou byla branka Sehnoutky. Poté se však skore již neměnilo a tak zápas skončil naší porážkou a v Poháru PFS jsme své účinkování ukončili už v prvním kole.

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Sparta dívky 4:0

Vydáno dne 06. 09. 2006 (1324 přečtení)

Do utkání jsme nastoupili druhý den poté, co jsme se vrátili ze soustředění. Naším prvním soupeřem byl tým dívek Sparty. Na tento zápas se všichni kluci těšili, ale hlodala v nich obava, že selžou proti holkám. Před zápasem ale již všichni byli nabuzení. Již od samého začátku bylo vidět, že rozhodčí nepřipustí ani trochu hru tělem ze strany našich hráčů, což mělo společně s nervozitou za důsledek, že jsme hráli na nakopávané míče směrem dopředu, namísto kombinačního fotbalu. Nutno dodat, že soupeř hrál technicky i takticky zdatný fotbal a měl optickou převahu, ale naše defenziva pracovala spolehlivě.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Dolní Počernice 1:4

Vydáno dne 11. 06. 2006 (1002 přečtení)

"Hráči poslední zápas naprosto vypustili a soupeř trestal naše individuální chyby," stěžoval si trenér Petr Semirád. Chyběl kanonýr Balun. Dvěma domácími porážkami na závěr si starší žáci pokazili jinak povedenou jarní část sezóny.

FC Tempo - Sokol Dolní Počernice 1:4 (0:2)
    Branka Tempa: Šulc.
    FC Tempo: Flaks - Novák, Šulc, T.Procházka, Čermák, Tauchman, Linhart, Vu (56. Přikryl), Janura (36. Nehasil), Mrázek (36. Dalibaba).

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - ABC Braník B 0:3

Vydáno dne 07. 06. 2006 (1077 přečtení)

"Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál. Zápas částečně ovlivnily neúčasti hráčů, kterým rodiče naordinovali léčení z nachlazení a rýmy. Vyšší prohře zabránil výborný výkon brankáře Flakse," poznamenal trenér Petr Semirád.

FC Tempo - ABC Braník B 0:3 (0:2)
    FC Tempo: Flaks - Novák, Šulc, T.Procházka (5. France), Čermák, Tauchman, Nehasil (36. Linhart), Balun, Vu, Mrázek, Přikryl (35. Janura, 56. Havel).

Starší žáci

* St. žáci: Sparta Krč - FC Tempo 1:3

Vydáno dne 30. 05. 2006 (1423 přečtení)

Starší žáci pokračují ve výborných jarních výsledcích, prohráli jen jednou, na hřišti vedoucí Hostivaře. O import bodů z Krče se gólově zasloužil jarní kanonýr Balun a Šulc. Chyběli opory Linhart s Mrázkem. "Velmi dobrý kolektivní výkon, hráči se vyrovnali s vynucenými absencemi a na jiných postech podali všichni velmi dobré výkony. Musím je pochválit za nasazení a disciplínu, se kterou porazili nebezpečného soupeře," vysekl poklonu trenér Petr Semirád.

Sparta Krč - FC Tempo 1:3 (0:2)
    Branky Tempa: 32. a 56. Balun, 30. Šulc.
    FC Tempo: Flaks - Novák, T.Procházka (69. Havel), Šulc, Čermák, Tauchman, D. Procházka (61. Nehasil), Balun, Vu, Janura (51. Přikryl), Lana.

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Chodov 3:3

Vydáno dne 21. 05. 2006 (1007 přečtení)

"Mužstvo v prvním poločase udělalo několik hrubých chyb a soupeř je potrestal. Za druhý poločas tým, ač se mu nedařilo, zaslouží pochvalu, neboť nerezignovalo a vybojovalo alespoň remízu," uvedl kouč Petr Semirád.

FC Tempo - Chodov 3:3 (2:3)
    Branky Tempa: Balun, Linhart, T.Procházka.
    FC Tempo: Dalibaba - Novák, Tauchman, Šulc, Procházka T., Čermák, Linhart, Balun, Mrázek, Flaks, Lana (61. Havel).

Starší žáci

* St. žáci: Malešice - Tempo 1:7

Vydáno dne 14. 05. 2006 (974 přečtení)

"Zápas potvrdil postavení mužstev v tabulce a umožnil dát příležitost hráčům, kteří toho zatím moc nenahráli. Největším soupeřem Tempa byl nerovný terén, s jehož zvládnutím měli hráči velké potíže," byl ve svém hodnocení stručný trenér Petr Semirád.

Malešice - FC Tempo 1:7 (1:3)
    Branky Tempa: Balun 3, Linhart 2, Flaks, Mrázek.
    FC Tempo: Dalibaba - Tauchman, Šulc (51. Nehasil), Procházka T., Čermák, Janura (36. Havel), Hlavík (36. Linhart), Balun, Vu, Mrázek, Flaks.

Celý článek... | Autor: Petr Dedek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: Inferno - Tempo 1:5

Vydáno dne 05. 05. 2006 (1540 přečtení)

Na nakloněném trávníku Újezdu Praha 4 protáhli starší žáci svou sérii výher v nadvakrát dohrávaném utkání. Oba pokusy sehrát zápas v průběhu dubna neuspěly kvůli nezpůsobile podmáčeného terénu.

"V prvním poločase jsme hráli do kopce a nemohli jsme najít skuliny v dobře organizované obranné hře našeho soupeře. Dokonce jsme si nechali vstřelit úvodní branku utkání. Po vyrovnání i v celé druhé půli jsme již byli herně lepší," hodnotil zápas trenér Petr Semirád.

Inferno - FC Tempo 1:5 (1:1)
    Branky Tempa: Balun 2, Lana 2, Mrázek.
    FC Tempo: Flaks - Selichar (56. Přikryl), Novák, Linhart, Lana (70. Dalibaba), Procházka T., Čermák, Mrázek, Šulc (61. Nehasil), Balun, Janura (36. Procházka D.).

Starší žáci

* St. žáci: Kyje - FC Tempo 2:4

Vydáno dne 02. 05. 2006 (998 přečtení)

Na krutou podzimní porážku v poměru 1:5 nechali Tempáci zapomenout hned v úvodních minutách zápasu. Během prvních deseti minut totiž vstřelili Linhart, Lana a Balun tři branky, čímž hosté vykročili za vítězstvím. Komplikace mohla ve 48. minutě způsobit penalta, kterou Kyje proměnily. Jenže o čtyři minuty později, než stačili domácí lhotecké fotbalisty dostat pod tlak, znovu zvýšil vedení na bezpečný rozdíl Balun. Druhý úspěch domácích přišel až v závěru zápasu, a tak se Tempo o tři body strachovat nemuselo. "Mužstvo potvrdilo stoupající formu v zápase se soupeřem srovnatelné kvality," hodnotil duel trenér Petr Semirád.

Kyje - FC Tempo 2:4 (0:3)
    Branky Tempa: Balun 2, Linhart, Lana.
    FC Tempo: Flaks - Novák, Šulc (62. Janura), T. Procházka (50. D. Procházka, 69. Selichar), Čermák, Tauchman, Linhart, Balun, Vu, Mrázek, Lana.

Celý článek... | Autor: Jiří Trunečka | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Starší žáci

* St. žáci: FC Tempo - Kunratice 3:0

Vydáno dne 28. 04. 2006 (989 přečtení)

"Jednoznačný zápas se slabším soupeřem, který se k ničemu nedostal. Úroveň druhého poločasu ovlivnilo časté střídání. Další zápasy napoví, zda forma týmu má stoupající tendenci," tušil kouč Petr Semirád.

FC Tempo - Kunratice 3:0 (2:0)
    Branky: Balun 2, Šulc.
    FC Tempo: Flaks - Novák, Šulc (51. Selichar), T. Procházka, Čermák, Tauchman, Linhart, Balun, Vu (51. D. Procházka), Mrázek (36. Lana), Janura (36. Lahoda, 51. Nehasil)