11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 363 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-363|

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo - Junior Praha B 3:1

Vydáno dne 09. 04. 2008 (1112 přečtení)

Po strastech s překonáním virové epidemie v mužstvu spojené s odložením úvodního zápasu jsme na domácí půdě nastoupili k prvnímu jarnímu zápasu s odhodláním ukázat hru, která na jaře povznese naše mužstvo do přeboru. Po zápase, i když vyhraném, se dá jedině konstatovat, že takováto hra nám jedině zachová naši stávající pozici v tabulce nebo při pokračování v dalších zápasech nás ještě srazí v tabulce o několik pozic dozadu.

Přitom úvod zápasu naznačoval něco jiného. I když hned v první minutě zahrozil soupeř jako první, již ve 3.min Linhart střílí po nahrávce Babiara náš první jarní gól. Když se v 5.min. Čerkašin probil přes levou obranu a mohl postupovat ještě několik metrů sám, z hranice velkého vápna střelou překonává i vybíhajícího brankáře, ale míč končí jenom těsně vedle levé tyčky.

Celý článek... | Autor: Alexander Holko | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: SK Modřany - FC Tempo B 3:2

Vydáno dne 08. 04. 2008 (1036 přečtení)

Skoro celý zápas hrajeme na soupeřově polovině, bohužel bez gólů. Soupeři stačí tři útoky a pokaždé skóruje. První půli vyhrává soupeř po hloupém gólu, ve druhé se Modřany ujímají dvoubrankového vedení, což naše mužstvo položilo. Ve 49. minutě snižuje Jakub Kostka. Hráči se sice vyhecovali, ale soupeř záhy odpověděl a dal na 3:1. Pak už jsme jen snížili v 56. minutě Faktorem na konečných 3:2. Škoda nevyužitých šancí, ale na to se nehraje. Hráči předvedli asi nejhorší výkon za našeho působení u týmu.

Celý článek... | Autor: Jaroslav Malý | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A, příprava: Český Dub - FC Tempo 0:3

Vydáno dne 20. 03. 2008 (1445 přečtení)

Mladší žáci A odehráli v rámci zimní přípravy na soustředění v Českém Dubu přátelské utkání s místním "Podještědským" mužstvem starších žáků, hrajících ljabloneckou I.A třídu. Naši chlapci podali velmi sympatický výkon a staršího soupeře s přehledem přehráli 3:0 po dvou brankách Linharta a jedné Hendricha. "Jsme potěšeni, že nácvik herních činností se odrazil v předvedené hře a všichni hráči splnili naše očekávání, doufáme, že předvedený výkon chlapci zopakují v jarní části soutěže," uvedl asistent trenéra Dušan Jantol.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A, turnaj Meteoru: FK Dukla - FC Tempo 8:1

Vydáno dne 18. 03. 2008 (1151 přečtení)

Ještě těsně před odjezdem na zimní soustředění si tým mladších žáků odskočil na umělku do Libně, kde jej čekal další divizní soupeř. V závěrečném zápase zimního turnaje Meteoru šlo o hodně – o první místo. Náš soupeř, Dukla, na tomto turnaji válcoval jednoho soupeře za druhým, jenomže nám se jí již před měsícem podařilo zdolat, a tak Dukla byla nažhavená na odvetu. Navíc k zápasu přišla v plné zbroji, se 22 fotbalisty na soupisce, takže se dalo předpokládat, že povolené hokejové střídaní plně využije a bude se snažit nás fyzicky udolat.

Naše předpoklady se naneštěstí naplnily do sytosti a Dukla nás neskutečně převálcovala, hlavně co se týče výsledku. Přitom začátek zápasu jsme opět na hřišti vládli. Ve 4. min. měl brankář Dukly co dělat s přímákém Hendricha, aby jej alespoň vyškrábl na tyč. A za chvíli si na Kalinův dlouhý aut naběhl dobře Linhart, ale i jeho hlavičku zlikvidoval brankář.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, turnaj Aritmy: Tempo - Sparta 2:5

Vydáno dne 10. 03. 2008 (1186 přečtení)

V posledním zápase zimního turnaje Aritmy jsme teoreticky měli možnost se posunout na celkové třetí místo tabulky. To všechno za předpokladu, že jak Dukla, tak Sparta ve svých posledních zápasech zaváhají a dají nám možnost postupu výš. Právě Sparta byla našim posledním soupeřem a tak napůl byla teoretická šance v našich rukou.

Zápas se dá hodnotit velmi těžce, protože ten by se jistě vyvíjel jinak nebýt našich zaváhání a absence Vojty v brance. Jednalo se o souboj Davida s Goliášem. Naše mužstvo mělo výškovou převahu a jak to známe, s menšími čipernými fotbalisty, mají naši hráči problém. Fotbalová kvalita byla skutečně na kopačkách soupeře, jenomže v celkovém zhodnocení je třeba připomenout, že jsme si vypracovali stejně šancí jako soupeř, který trestal všechny naše zaváhání, kromě jednoho.

Mladší žáci

* Ml. žáci B, turnaj PSK Union: FC Tempo B - Podolí B 0:6

Vydáno dne 05. 03. 2008 (962 přečtení)

Ani předposlední turnajový zápas proti Podolí na hřišti PSK Unionu se nám nevydařil. I když Podolí bylo celkem hratelné, našim klukům neustále chyběla bojovnost. K prohře také trochu přispělo počasí. Silný vítr a déšť nedovolil klukům hrát tak, jak by si přáli. Míč létal, kam chtěl a kluzký povrch také udělal své. Musíme doufat, že aspoň poslední zápas se nám vydaří.

Celý článek... | Autor: Tibor Oračko | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo - Tatran Sedlčany 3:3

Vydáno dne 03. 03. 2008 (1160 přečtení)

V zimním turnaji Meteoru naše mužstvo nastoupilo proti čtvrtému celku divize mladších žáků a začátek zápasu naznačoval, že poprvé naši hráči můžou odejít s nepořízenou. Řádění Emmy bylo vidět nejenom všude kolem nás, když nás hned před vstupem na stadion přivítala plechová střecha na zemi a polámané stromy kolem, ale i na hřišti. Soupeř využíval sílu větru k neustálé aktivitě na naši branku a naše mrtvá záloha nedokázala nic vymyslet a přenechala střed hřiště úplně soupeři.

K vedení soupeř přišel lehce, když po špatném odkopu Jantola soupeřův hráč promáchl nohou míč a upadl. Rozhodčí odpískal nepochopitelně penaltu. Tu s přehledem soupeř proměnil, ale nás to vykolejilo úplně. Po krátké přestávce nám soupeř v 15. min. zasadil další ránu, když soupeřova osmička využila sílu větru i sílu své nohy a krásnou střelou poslala soupeře do dvoubrankového vedení.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, turnaj Meteoru: FC Tempo - H.Měcholupy 2:1

Vydáno dne 19. 02. 2008 (1345 přečtení)

Ve druhém zápase nadstavbové části zimní ligy Meteoru jsme se utkali s mužstvem Horních Měcholup okupujícím v pražském přeboru 4. místo. Od první minuty jsme se snažili aktivní hrou donutit soupeře k chybám. Snaha našeho mužstva byla korunována velice důležitou brankou v 7. minutě utkání, kdy po střele Leoše dorážel skvěle hrající kapitán mužstva Vojta Cahyna, který tentokrát nehájil naši svatyni, ale hrál na postu středního tvořivého záložníka (své role se zhostil na výbornou).

Po první brance jsem očekával klidnější projev, ovšem chyba lávky, přesnost našich přihrávek se nám vytrácela a soupeř mohl ukázat, co v něm je. Hra se opticky vyrovnala a docházelo k přelévání hry z jedné strany na druhou. V 15. minutě při závaru před naším vápnem rozhodčí daroval soupeři přímý volný kop po faulu, který viděl jedině on sám. Ani trenér soupeře netušil, co se děje, ale pochvalně mručel, že chlapec, který přímák půjde kopnout, se v obdobných situacích nemýlí a měl pravdu - 1:1.

Celý článek... | Autor: Patrik Šedo | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B, turnaj PSK Union: Újezd n. Lesy - FC Tempo 5:3

Vydáno dne 14. 02. 2008 (1308 přečtení)

Kluci nastoupili do zápasu s tím, že konečně soupeře porazí. Bohužel už po dvaceti minutách soupeř vedl 2:0. V tom okamžiku jako by se něco v klukách zlomilo a začali soupeře trápit při rozehrávce a konečně střílet na branku soupeře.

První střelu vyslal na bránu Jakub Kostka ve 20. minutě a byl z toho hned krásný gól a snížení na 2:1. Hned 5 minut po snížení skóroval, náš zatim nejlepší střelec, Maliňák a vyrovnal na 2:2 a ve 28. minutě přidal ještě jednu branku a vedli jsme o poločase 3:2.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, turnaj Aritmy: FC Tempo - SK Střešovice 4:0

Vydáno dne 11. 02. 2008 (1211 přečtení)

Tuto neděli, hodinu před polednem, za příjemného slunečného počasí nastoupili proti sobě dvě prvotřídní mužstva. Tempo ze skupiny A a Střešovice z B-éčka. Podle výsledků soupeře jsme tušili, že to nebude jednoduchý zápas a průběh prvního poločasu nám dal zapravdu. Soupeř kousal, kdykoliv jsme vytvořili jakoukoliv chybu, ovšem dobře fungující obrana a jistě chytající brankář nedala útočníkům soupeře šanci vyniknout.

Hrál se vcelku vyrovnaný zápas, hra se přelévala z jedné strany na druhou a čekalo se na chybu. Naši kluci trpělivě čekali na vážnější klopýtnutí soupeře, který k naší radosti ke konci poločasu větší chybu udělal a po hezké a rychlé kombinaci našich záložníků se dostal k míči vrátivší se Roman, který nejprve ukázal střešovické obraně záda se svým číslem 10 a pak nekompromisně trestal podél padajícího brankáře.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, turnaj Aritmy: FC Tempo - Sokol Troja 5:0

Vydáno dne 05. 02. 2008 (1926 přečtení)

Po parádním sobotním výkonu nastoupilo naše mužstvo v čase nedělního oběda za krásného počasí na zimním turnaji Aritmy proti celku, který zatím uzavírá tabulku tohoto turnaje. Kdo čekal, že zápas bude procházkou růžovou zahradou, tak byl překvapený. Proti nám stál soupeř úplně jiného ražení než v sobotu. Poziční bránění vystřídalo davové bránění, kdy našeho hráče s míčem automaticky napadalo několik hráčů soupeře, s čímž si naší hráči skoro celý první poločas nevěděli rady. Podle toho vypadala i naše střelecká potence, když jsme branku soupeře dokázali ohrozit jenom z dostatečně bezpečné vzdálenosti pro brankáře.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, turnaj Meteoru: FC Tempo - Junior 5:1

Vydáno dne 02. 02. 2008 (1361 přečtení)

V zimním turnaji Meteoru naše mužstvo postoupilo do finálové skupiny, kde jako jediný zástupce nižších soutěží bude bojovat proti divizním soupeřům. Jako první nás čekal celek Junioru, se kterým jsme změřili síly před třemi týdny s výsledkem 2:1 pro soupeře.

K zápasu jsme přistoupili s vědomím, že nemáme co ztratit, vzhledem k neúčasti několika stabilních hráčů. Jak se ukázalo, byla to nakonec naše výhoda. Kluci bojovali skutečně jako tým, žádné kličkování a samostatné vedení míče, ale vzájemná spolupráce a zastupování, to bylo to, co zdobilo náš tým.

První světlá chvíle zápasu přišla v 5. min., kdy náš rychlý protiútok Kocábek završil přihrávkou na nabíhajícího Linharta a najednou jsme překvapivě vedli. Již za chvíli mohla být naše radost ještě větší, když v 7. min. Holko poslal přímý kop na nohy nabíhajícího Linharta, ale Honza zády k bráně již na míč nedosáhl a následná Geisslerova střela mířila vedle.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, turnaj Meteoru: FC Tempo - FK Meteor B 3:1

Vydáno dne 31. 01. 2008 (1149 přečtení)

Víkendový program mladších žáků A se řídí jasnými pravidly, a tak tento víkend zaplnily dva zápasy proti mužstvům, které hrají 1.B třídu, a tak šlo vlastně o porovnání výkonnosti mužstev z obou prvních tříd.

Na malé umělce Meteoru v Libni jsme nastoupili proti domácímu B týmu, jinak čtvrtému mužstvu 1.B třídy, se záměrem dát příležitost klukům, kteří jinak moc příležitostí nedostávají. Zápas se dá zhodnotit jednoduše. Do 20. min. prvního poločasu se dalo na fotbal i koukat. Od 20. min. to nebyl fotbal, ale utrpení a kdyby zápas skončil hned po prvním poločase, asi by to bylo lepší.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, turnaj Aritmy: FC Tempo - AFK Slavoj Podolí 1:2

Vydáno dne 31. 01. 2008 (1099 přečtení)

Na zimním turnaji Aritmy nás čekal vedoucí tým 1.B třídy, ve kterém nastupuje další náš bývalý hráč Patrik, a tak se kluci na něj celkem těšili a narozdíl od Chrise se jej i dočkali.

V prvním poločase se hrál celkem dobrý fotbal s jedním záporem - hrálo se od vápna k vápnu, oči nebolely, srdce bylo v klidu. K ohrožení brankářů skoro nedošlo.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, turnaj Aritmy: FC Tempo - Český lev Beroun 1:1

Vydáno dne 20. 01. 2008 (1757 přečtení)

Po sobotním "utrpěném vítězství" 4:2 s SK Vršovice na malé trávě Meteoru, když se o branky podělili Artemuk 2, Čerkašin a Jantol, přišel na řadu nedělní zápas na turnaji Aritmy s mužstvem, které tak často nepotkáváme - Český lev Beroun.

Po protrpěném výkonu ze soboty bylo jediným úkolem kluků ukázat, že fotbal umějí hrát a že na jejich fotbal se budeme moci i dívat. Prvních 7 minut zápasu kluci splnili všechno, co se od nich očekávalo s jednou výjimkou – nezasadili soupeři ani jednu ránu. Kluci skutečně ve větrném počasí splnili prosbu a hráli po zemi, nahrávali si krásné balóny a dostávali se do šancí.