11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 363 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-363|

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo - Vyšehrad 2:1

Vydáno dne 03. 10. 2006 (1585 přečtení)

"S vývojem zápasu, ze kterého jsem měl velké obavy vzhledem k většímu počtu nemocných hráčů, jsem nakonec poprvé v podzimní části soutěže absolutně spokojen. Za předvedený výkon hráčům děkuji, ukázala se síla kolektivu," uvedl po zápase trenér Ivo Flaks. Celý první poločas mělo Tempo výraznou převahu, ale hosté se ujali vedení ve 43. minutě, domácí ale hned za minutu vyrovnali z penalty po faulu na Neitsche a tentýž hráč dvě minuty poté utkání rozhodl. Hosté od první minuty zápasu hledali chybu zejména v rozhodčím, nikoli sami u sebe. Zápasy s Vyšehradem už jsou tradičně vyhecované, tým trenéra Flakse má ještě v živé paměti poslední utkání na hřišti soupeře...

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Real - FC Tempo 0:9

Vydáno dne 01. 10. 2006 (1096 přečtení)

Béčko mladších žáků i nadále válcuje jednoho soupeře za druhým, ale výkon mužstva jde od zápasu k zápasu dolů. Tempo podalo v tomto ročníku svůj vůbec nejhorší výkon, ale i tak dokázalo svého soupeře jasně přehrát. Zvláště první půle, to byl fotbal pro pěší, ze kterého fanoušky bolely oči.

Real - FC Tempo 0:9 (0:4)
    Branky: Kocábek 4, Pecha 2, Hendrich, Geissler, Klimovič.
    FC Tempo: Cahyna – Jantol, Polívka, Kalina, Vencl (49. Fencl), Holko, Kocábek, Hendrich (35. Hanzlík), Linhart, Pecha (43. Klimovič), Nwogu (7. Geissler).

Celý článek... | Autor: Alexander Holko | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: SEMI Kačerov - FC Tempo 0:2

Vydáno dne 28. 09. 2006 (1476 přečtení)

"K utkání jsme nastoupili opět citelně oslabeni bez tří opor základního kádru. Dovoluji si konstatovat, že jsme zápas odehráli doslova katastrofálním zúůsobem. Přestože jsme hráli proti mladšímu soupeři, tak jsme díky střelecké nemohoucnosti dát více branek. Je znát, kdo chodí trénovat pravidelně a kdo si myslí, že může chodit pouze na zápasy," zlobil se trenér Ivo Flaks.

"Pokračuje hledání kanonýra. Zápas na Kačerově nám musí být výstrahou před důležitým duelem proti Vyšehradu. Musí nastat zlepšení minimálně o 200 procent, jinak neuspějeme. Pochválit mohu jen Erika Čecha a Davida Jirsáka," dodal Flaks.

Mladší žáci

* Ml žáci B: FC Tempo B - Háje C 19:0

Vydáno dne 25. 09. 2006 (1005 přečtení)

I když náš tým vybojoval na vlastní půdě drtivé vítězství, radost nad výkonem týmu nevládla. Po hlubším zhodnocení je potřeba ale říct, že jsme hráli to, co nám soupeř dovolil. A dovolil nám toho hodně. Proto může jenom mrzet, že kluci ke hře nevyužili celou velikost dolního hřiště, aby soupeři zasadili ještě větší ránu.

FC Tempo - FC Háje C 19:0 (7:0)
    Branky: 8., 14., 24. a 45. Nwogu, 5., 35. a 39. Kocábek, 25., 36. a 51. Holko, 31., 37. a 59. Polívka, 45., 48. a 58. Kalina, 12. a 23. Hendrich, 60. Hanzlík.
    FC Tempo: Cahyna – Jantol, Polívka, Kalina, Vencl, Holko, Kocábek, Hendrich (49. Klimovič), Linhart, Folprecht, Nwogu (47. Hanzlík).

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo - Admira B 2:0

Vydáno dne 20. 09. 2006 (1433 přečtení)

"Mužstvo nastoupilo citelně oslabeno o šest hráčů základní sestavy, což se pochopitelně muselo na hře projevit. Museli jsme si půjčit hráče ročníku 96 a dokonce Kloučka ročníku 97, proto musíme být s výsledkem spokojeni, získané tři body navíc byly naprosto zasloužené," oddechl si trenér Ivo Flaks, jehož tým se po třech kolech drží na čele tabulky bez ztráty bodu.

FC Tempo - Admira B 2:0 (2:0)
    Branky Tempa: 23. Stejskal, 30. Horn.
    FC Tempo: Žurav - Petrák, Stejskal, Jirsák, E.Čech, Lehký, Klouček (41. Neitsch), R.Čech, Machulka (51. Šilhavý), Horn, Škopek.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Slivenec - FC Tempo 1:4

Vydáno dne 18. 09. 2006 (972 přečtení)

I po třetím kole je naše mužstvo v tabulce stále bez ztráty kytičky, stejně jako další tři jeho soupeři. Po třech kolech se zdá, že tabulka je již celkem polarizována a o tom, kdo bude na kterém místě, bude zatím rozhodovat hlavně počet vstřelených branek.

AFK Slivenec - FC Tempo 1:4 (0:2)
    Branky Tempa: Linhart 2, Pokorný, Holko.
    FC Tempo: Cahyna – Jantol, Polívka, Kalina, Vencl (33. Geissler), Holko, Folprecht (58. Hanzlík), Hendrich, Linhart, Pokorný (42. Pecha), Nwogu (58. Malý).

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo B - Modřany 10:1

Vydáno dne 12. 09. 2006 (1114 přečtení)

Ani ve druhém mistrovském zápase na domácí půdě náš celek neztratil body, i když potíže se sestavou stále přetrvávají. Pokračující řádění virózy, rozbitá hlava a upřednostňování chalupaření před fotbalem mělo za příčinu absenci čtyř hráčů základního kádru a na hře mužstva to bylo znát hlavně v prvním poločase.

FC Tempo – SK Modřany 10:1 (2:1)
    Branky: Nwogu 3, Linhart 2, Geissler, Hendrich, Pokorný, Holko, Klimovič - vlastní.
    FC Tempo: Cahyna – Jantol, Holko, Kalina, Vencl (47. Fencl), Malý (45. Hanzlík), Hendrich (50. Klimovič), Linhart, Geissler, Pokorný (40. Pecha), Nwogu.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: ČAFC B - FC Tempo 1:3

Vydáno dne 09. 09. 2006 (929 přečtení)

Mladší žáci A mají podvou odehraných kolech plný bodový zisk. Po výhře v Kunraticích přivezli tři body i z horké půdy ČAFC. Rozhodnuto bylo už po dvanácti minutách, soupeř sice do půle snížil, ale hned po změně stran se trefil Erik Čech a pojistil výsledek.

Trenér Flaks, narozdíl od prvního utkání v Kunraticích, měl pro své svěřence slova chvály: "Zápas jsme tentokrát zvládli celkem dobře, kluci hráli s nasazením a získané tři body jsou zasloužené. Problémem nadále zůstává obrovské množství neproměněných šancí, které jsme si v průběhu zápasu vytvořili."

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo B - Junior C 2:1

Vydáno dne 05. 09. 2006 (1420 přečtení)

Po nepříliš vydařeném soustředění, kde kluci vlivem počasí víc nacvičili stolní tenis jako fotbal, se torzo celku postavilo ve svém prvním skutečném mistráku na velkém hřišti a to rovnou proti záloze divizního mužstva Junioru. Mezi hráči řádí viróza, která již postihla několik hráčů základního kádru a tak Patrik do poslední chvíle nevěděl se kterým hráčem může nebo nemůže počítat. Nakonec se k zápasu nedostavili tři nominováni hráči a Cahyna v brance odehrál zápas z velkým sebezapřením, když jej doslova z teploty bolela každá část těla.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: Kunratice - FC Tempo 1:3

Vydáno dne 02. 09. 2006 (1015 přečtení)

Výhrou v Kunraticích začali novou sezónu mladší žáci A. Na zisk tří bodů se ale pořádně nadřeli, trápila je především neuvěřitelná nemohoucnost v koncovce. Naštěstí se dvakrát trefil Erik Čech, jedn gól přidal Mašek.

Trenér Flaks velkou spokojeností neoplýval: "Převážnou část utkání jsme soupeře dostali pod tlak, ale skóre i přes přehršel šancí zůstalo nevýrazné. Dá se říci, že to byl festival neproměněných šancí, což mě dost zklamalo, neboť Kunratice patří ke slabším soupeřům."

Mladší žáci

* Hodnocení sezóny 2005/2006: mladší žáci A

Vydáno dne 23. 06. 2006 (1128 přečtení)

Do podzimní části jsme nastupovali s minimem hráčů, kteří navíc měli díky problémům s předchozím trenérem některé základní nedostatky. Navíc v mužstvu nebyl brankář, a tak v brance začal nastupovat Houška. I když se hra týmu postupně lepšila, stálo mužstvo na 4 až 5 hráčích, a tak jsme za podzim získali pouhých 6 bodů. Během zimního období tým posílilo pět hráčů z Braníka a dva z mladších žáků B, čímž se kádr výrazně zkvalitnil. V průběhu zimní přípravy jsem přešel z klasického rozestavení 4-4-2 na mnohem efektivnější 4-2-3-1. Do jarní části soutěže jsme vstoupili špatně, když jsme zbytečně prohráli 1:4 na Junioru. V dalším zápase na hřišti FC King jsme o vítězství přišli penaltou v nastaveném čase, ale bylo vidět, že tým se rozjíždí. Šlapat začal v dalším zápase s Dolními Měcholupy, které dostaly potupných 8:0.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo B - Kunratice 6:1

Vydáno dne 13. 06. 2006 (981 přečtení)

"Proti soupeři ze spodní části tabulky jsme podali vcelku solidní výkon. V prvním poločase byla hra kvalitnější, po změně stran jsme se bohužel přizpůsobili hře soupeře. Jsemrád, že jsme skončili na čtvrtém místě - vzhledem k tomu, že jsme hráli ve velmi vyrovnané skupině a vlastně prvním rokem na celé hřiště," uvedl trenér Ivo Flaks.

FC Tempo B - Kunratice 6:1 (4:0)
    Branky Tempa: Flaks 3, E.Čech, R.Čech, Strnad.
    FC Tempo: Čutka - Petrák, Stejskal, Tintěra, E.Čech, Lehký, Horn (56. Šilhavý), Strnad (31. R.Čech), Mašek (51. Žurav), Flaks, Škopek.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo - Loko Vltavín 7:1

Vydáno dne 07. 06. 2006 (1067 přečtení)

Do posledního zápasu jsme nastoupili ve stejné, optimální sestavě, jako před 14 dny proti Vršovicím a naším cílem bylo zakončit úspěšnou jarní část sezony vítězstvím. Za tím jsme rázně vykročili již v první minutě, kdy jsme měli dvě brankové příležitosti, přičemž hlavně ta druhá, Vrkočova, volala po gólu. V 5. minutě se ale do zakončení dostal Sehnoutka, jehož střelu sice brankář kryl, ale vyražený míč vybojoval Strnad a dopravil ho poprvé do soupeřovy branky.

FC Tempo - Loko Vltavín 7:1 (2:0)
    Branky Tempa: Vrkoč 3, Sehnoutka 2, Strnad, Štech
    FC Tempo: Varecha – Lacina, Štech, Houška (51. Ocelík), Petrák, Benda, Koula, Sehnoutka, Strnad, Hnat, Vrkoč.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Újezd nad Lesy B - FC Tempo B 1:4

Vydáno dne 06. 06. 2006 (954 přečtení)

"Soupeř nás nečekaně překvapil zcela obměněným mužstvem a i přes vytrvalý tlak jsme nebyli schopni vstřelit branku, Ve druhém poločase jsme se po vedoucím gólu soupeře probrali a rychle vyrovnali, což bylo pro dalšá vývoj utkání důležité. Na vítězství jsme se skutečně nadřeli, ale nakonec mohu být spokojen," uvedl trenér Ivo Flaks.

Újezd nad Lesy B - FC Tempo B 1:4 (0:0)
    Branky Tempa: E.Čech 2, R.Čech, Flaks.
    FC Tempo: Čutka - Petrák, Stejskal, E.Čech, R. Čech, Lehký, Fejt, Strnad (58. Šilhavý), Mašek, Flaks, Horn.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: Rapid Malešice - FC Tempo 2:0

Vydáno dne 01. 06. 2006 (952 přečtení)

"Utkání se hrálo na podmáčeném hřišti, což dělalo hráčům problémy hlavně při zakládání útočných akcí. Soupeř měl výškovou převahu a toho se snažil využít tak, že nakopával dlouhé míče dopředu. Protože kombinace na kluzké trávě je obtížnější a naši hráči se s tím nedokázali plně vyrovnat, hrál se fotbal nevalné úrovně. Převážně jsme hráli na soupeřově polovině, ale moc slibných příležitostí jsme si nevytvořili. Zápas tak rozhodla branka, kterou soupeř vstřelil po rozehrání nepřímého kopu v našem vápně, který byl nařízen za to, že Varecha překročil šestisekundový limit držení míče v ruce. Druhá branka padla v nastavení, kdy jsme již vše vsadili na útok. Hráči poznali, že zápasy rozhoduje efektivita v zakončení, a také zákeřnost, když Sehnoutka dostal po odehrání míče loktem do nosu a musel střídat," komentoval druhou jarní porážku kouč Jiří Hron.