18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 363 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-363|

Mladší žáci

* Ml. žáci A: SC Radotín - FC Tempo Praha 2:0

Vydáno dne 29. 04. 2010 (1174 přečtení)

Utkání se našim hráčům vůbec nepovedlo, soupeř byl důraznější a měl rychlejší start na míč. Mužstvo podalo průměrný výkon ve všech řadách, povrch hřiště UMT nám evidentně nesvědčil, hráčům Tempa utíkal míč od nohy a odskakoval, ale to není omluva. Soupeř vyhrál zaslouženě. Za celý zápas jsme si vypracovali jedinou šanci, v 16. min. za stavu 1:0 pro domácí, šel sám na branku Jan Moudrý, ale zbrkle zahodil šanci, dal míč brankáři do náruče.

Nad průměr zahráli jenom Šváb, Kofroň, Mach a Hyršl. V brance nastoupivší Vejšický za gól nemohl. Soupeř byl důraznější a pohyblivější, neboť hřiště hráčům Radotína svědčilo, protože jsou na něm zvyklí hrát. Ve 2. půli se hra v poli zlepšila, bohužel chyběla střelba a zakončení před brankou soupeře. Takže zklamání v kontextu předešlé výhry nad Vyšehradem 5:0.

Celý článek... | Autor: Zdeněk Votava | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Sokol Dolní Počernice - FC Tempo Praha 0:1

Vydáno dne 27. 04. 2010 (2028 přečtení)

K dalšímu mistrovskému utkání jsme odjížděli na hřiště do Dolních Počernic. Přivítal nás pěkný areál a nádherné počasí, prostě ideální odpoledne pro fotbal. Zápas začal poměrně svižným tempem z obou stran. První však zahrozili domácí, když téměř z půlky hřiště poslal stoper ránu, která směřovala pod břevno našeho brankáře. Ten si však dal pozor a střelu chytil. Od této chvíle se hrál fotbal, který připomínal spíše bojiště, i když pár akcí na jedné nebo druhé straně bylo k vidění. Velkou šanci měl David Chleborád, který se pěkně uvolnil na malém vápně, ale střela šla těsně nad břevno. Domácí fotbalisté měli také pár šancí, ale nedokázali je využít. Největší problémy našim útočníkům dělal stoper domácích, který byl jasně nejlepším hráčem na hřišti. Byl tvrdý, rychlý a hrál s velkým přehledem. Dokonce i střílel na bránu z velkých vzdáleností. Nicméně největší šanci ke gólu měl těsně před půlí Vojta Vejšický, který si pěkně zpracoval míč uprostřed na malém vápně, brankáře se mohl zeptat kam to chce, ale tak dlouho si přehazoval míč na svoji silnější nohu, že nakonec trefil domácího golmana. Půle tedy skončila 0:0.

Celý článek... | Autor: Petr Petřek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad 5:0

Vydáno dne 23. 04. 2010 (1040 přečtení)

Konečně první jarní vítězství našich chlapců a bylo to naprosto zasloužené, až nečekaně hladké vítězství. Soupeř byl před tímto zápasem jenom 2 body za námi v tabulce. Naše hra se v tomto zápase zlepšila o 50%, hráli jsme dobře kombinačně, dopředu si vytvářeli šance a v 1. půli už mohlo být rozhodnuto! V 6. minutě nečekanou střelou zdálky Honza Moudrý přehodil padáčkem brankáře soupeře - 1:0, takzvaným gólem do kabiny se zaskvěl v 28. min. Moris Hyršl Moris a důrazem ve vápně dal zblízka na 2:0.

Ve 2. půli pokračovali naši chlapci v dobrém výkonu, ve 35. min. po krásné akci Nguyen - Hrstka krásnou ranou přes celou branku zavěsil Hrstka na 3:0, ve 44. min. Patrik Šmíd po navážečce Štěpánka zvýšil na 4:0 a skóre uzavřel v 51. min. Hrstka opět ze stejného místa po přihrávce Štěpánka a teči obránce soupeře skončil míč v brance soupeře a tímto zápas skončil 5:0 pro Tempo!

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha - Čechie Dubeč 12:1

Vydáno dne 20. 04. 2010 (987 přečtení)

V sobotu 17.4. jsme doma přivítali Čechii Dubeč, předposlední tým tabulky. Na soupeře jsme podle očekávání vstoupili velkým tlakem od prvních minut, ale dlouho jsme nedokázali překonat soupeřova brankáře. Vylámal si na něm zuby dvakrát Liska, Vejšický a Nguyen. První gólovou radost jsme měli ve 14. minutě, kdy Slavíček přesně přihrál Vejšickému, který pak šel sám na branku. Samostatný nájezd proměnil sice až napodruhé, ale branku vstřelil - 1:0. Na druhou branku jsme čekali pouze dvě minuty. Na 2:0 zvyšoval Liska, kterého našel Vejšický volného před brankou a dorážka do brány byla jednoduchá. Do poločasu se podařilo Vejšickému vstřelit ještě dva góly a dovršil si hattrick. Do šaten se šlo za příznivého vedení 4:0.

Celý článek... | Autor: Michal Netušil | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: ABC Braník B – FC Tempo Praha 4:0

Vydáno dne 14. 04. 2010 (1050 přečtení)

Utkání bylo v režii Braníka, který byl očekávaně posílen hráči z áčka, hrajícími přebor Prahy, což bylo velmi znát! Pouze ve 2. půli asi patnáct minut naše mužstvo převzalo hru a mělo větší tlak, ale po třetím gólu v naší síti už bylo rozhodnuto. Přesto kluci zaslouží za bojovnost pochvalu. Do branky nenastoupil brankář Opletal, který má dlouhodobé potíže s kolenem a nechodí vůbec trénovat. Z tohoto důvodu se v brance vystřídali hráči z pole (Moudrý Jan a Kofroň), ale to nemělo vliv na porážku.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: SK Aritma Praha B - FC Tempo Praha B 2:1

Vydáno dne 11. 04. 2010 (931 přečtení)

Dne 11.4. jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát na hřišti Aritmy Praha. Toto hřiště je pro nás doslova zakleté. Malé hřiště a umělka nám vůbec nesedí. Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře, ale pětiminutový tlak jsme nijak nevyužili. Naopak soupeř se začal více prosazovat a provětrával naši obranu stále více a více. Přesto se nám podařilo v 9. minutě vstřelit branku ze skrumáže ve vápně Vojtou Vejšickým.

Poté se však hra vyrovnala a byl to spíše boj o každý metr. Nebyli jsme schopni si přihrát více jak dvě přihrávky za sebou, natož něco kloudného vymyslet. Kluci z Aritmy postupně přebírali iniciativu a výsledkem byl gól do naší sítě v 16. minutě, kdy šel útočník domácích sám z pravé strany. První střelu obránce Brych ješte odvrátil, ale na dorážku jsme se jen koukali. A aby toho ještě nebylo dost, tak hned v další minutě jsme dostali druhý gól po špatném výkopu od brány, následném nedůrazu a špatné domluvě brankáře se stopery. Domácí útočník zavěsil pod břevno. Poločas jsme prohráli 1:2.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Real KV - FC Tempo Praha B 1:4

Vydáno dne 08. 04. 2010 (1279 přečtení)

Ve středu za krásného počasí jsme hráli odložené mistrovské utkání s FC Real na jeho půdě. Od začátku utkání jsme měli jasnou převahu avšak bez golového efektu. Poměrně lehce jsme se dostávali k soupeřově šestnáctce, ale tam jsme nebyli schopni nic vymyslet, natož kloudně zakončit slibně se vyvíjející akci. Na fotbal nebyl moc hezký pohled. Míč nás vůbec neposlouchal, přesto soupeř nebyl schopen nás nějak více potrápit. Ve 20. min utkání, po špatném rozehrání od naší branky a špatné komunikace mezi stopery, jsme dostali první branku. Dále jsme měli převahu, ale až těsně před poločasem vyrovnal na 1:1 Čáslavský střelou, která se sotva došourala za brankovou čáru.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - FC Háje JM C 1:5

Vydáno dne 06. 04. 2010 (1211 přečtení)

Ve druhém jarním zápase nás čekal velmi těžký soupeř a to vedoucí tým tabulky JM Háje. Na úvod však musím říct, že kluci z Hájů jsou vesměs o rok starší a na velkém hřišti hrají již druhým rokem, kdežto my teprve začínáme.

Začátek zápasu však vůbec nenasvědčoval tomu, že hraje první s osmým a naši kluci hráli velmi dobře. Je pravda, že již v 7. minutě soupeř vedl, když velmi rychlý a šikovný útočník hostí dostal míč za naši obranu a přehodil vybíhajícího našeho brankáře. Od této chvíle se hrál velmi svižný fotbal s pěknými akcemi obou týmů. Do poločasu již nepadl žádný gól.

Ve druhém poločase jsme se snažili hned od úvodu vyrovnat a měli jsme více ze hry, vyrovnání viselo ve vzduchu, avšak pořekadlo nedáš dostaneš se vyplnilo do puntíku. Po úniku z pravé strany jsme zapomněli na útočícího hráče který opět přehazoval našeho brankáře. Stav 0:2 však netrval dlouho, po obléhání branky soupeře se nám konečně podařilo vstřelit kontaktní gól Vojtou Vejšickým po přihrávce Štepána Kuriše.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: SK Sparta Krč - FC Tempo Praha 2:0

Vydáno dne 01. 04. 2010 (1006 přečtení)

K našemu dalšímu mistrovskému zápasu jsme jeli na Krč. Soupeř budil respekt, protože je na prvním místě a má velice šikovné fotbalisty. My jsme v tomto zápase neměli co ztratit, proto jsme mohli hrát uvolněně a v klidu. Od začátku zápasu měli hráči Krče hru ve své režii. Málo jsme se dostávali k míči, který nám domácí skoro nepůjčili. Hrálo se především na naší polovině. Za celý zápas si domácí hráči vytvořili minimálně šest stoprocentních brankových příležitostí. Jinak střely z větších vzdáleností buď letěly mimo nebo jsme je zblokovali. Jejich vyhlášené standardní situace (rohy) jsme si pohlídali velice dobře. Branky jsme obdrželi ve 34. a 42. minutě.

Celý článek... | Autor: Jiří Šak | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Tempo má tři reprezentanty ve výběru Prahy

Vydáno dne 31. 03. 2010 (1040 přečtení)

Dne 23.3. se na hřišti Braníka konalo Pražské kolo Danone Cupu neligových výběrů v katerorii U12. Turnaje se zúčastnily čtyři výběry městských částí Prahy 4 a 10 (Braník, Krč, Tempo, PSK Union, Hostivař), Prahy 4 a 6 (Podolí, Vyšehrad, PSK Union, ČAFC, Střešovice) Prahy 6 (Dukla Praha, Aritma, Bílá Hora) a Prahy 8 (Admira Praha, Střížkov). Náš klub reprezentovali Štěpán Kuriš a Vojtěch Vejšický.

Týmy se utkaly každý s každým a náš výběr pod vedením trenéra Štvrtni prošel turnajem bez jediného zaváhání a bez inkasované branky. "Nato, že kluci byli z pěti oddílů a tudíž neměli možnost se sehrát, odehráli vynikající turnaj. Každým zápasem šla jejich hra nahoru a dokázali, že i přes svůj relativně nízký věk jsou opravdu velkými hráči. Gratulace k předvedené hře i k postupu do dalšího kola, které se uskuteční 11.-12.5. v Sušici. Mě nyní čeká nelehký úkol zúžit nominaci na 14 hráčů, protože všichni zúčastnění hráči předváděli opravdu velmi kvalitní výkony," hodnotil turnaj Štvrtňa. Vojta Vejšický na turnaji zaznamenal tři branky, Štěpán Kuriš se trefil jednou.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - Praga Praha 6:1

Vydáno dne 30. 03. 2010 (898 přečtení)

První jarní mistrovské utkání a slušná výhra. První jarní zápas jsme sehráli na domácím hřišti s chlapci TJ Praga. Naši kluci se na zápas velmi těšili a v kabině panovala velmi dobrá nálada. Zápas ale pro nás nezačal moc dobře. Hned při prvním útoku hostí se míč dostal po hrubce stoperů za naši obranu a v 1. minutě Pragováci vedli 1:0. Asi 5 minut trvalo než se s toho kluci vzpamatovali a začali soupeře přehrávat. Již ve zmíněné minutě se po zblokované střele Čáslavského zmocnil míče Nguyen a perfektní střelou k tyči vyrovnal. Od této chvíle jsme měli více ze hry a soupeř se k naši brance dostával jen sporadicky. Před koncem poločasu dostal krásnou přihrávku Kuriš od Nguyena a po solu zvýšil na 2:1.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - PSK Union 1:1

Vydáno dne 25. 03. 2010 (1120 přečtení)

Tak už nám to začíná. Rozjel se kolotoč odvet. K našemu prvnímu mistrovskému zápasu k nám přijel tým PSK Union, který nás na podzim porazil (2:1). Chtěli jsme jim porážku vrátit. My jsme se konečně sešli v nejsilnější sestavě. Věřil jsem, že si vypracujeme více brankových příležitostí, ale bude záležet, jak s nimi naložíme. Byl to také přímý souboj o 3. místo. Soupeř budil respekt, protože měl velice povedený domácí zimní turnaj, který vyhrál bez ztráty bodu.

Jenže od začátku utkání jsme měli hru ve své moci a dělali si se soupeřem, co chtěli. Naše šance končily na jejich nejlepším hráči, a to brankáři. V 5. min. vyrazil střelu Štěpánka. V 7. min. dobře vyběhl proti Hrstkovi. V 10. min. jsme se už konečně dočkali, kdy Mach nádhernou uličkou našel volného rozběhnutého J.Moudrého a ten svoji šanci proměnil a vedli jsme 1:0. V 15. min. J. Moudrý uvolnil Štěpánka, ale brankář opět vyrazil. Hostující brankář měl ještě dva velice dobré zákroky ke konci poločasu. Soupeř se na naši polovinu vůbec nedostával, ale důrazně nás obsazoval.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: SK Aritma Praha – FC Tempo Praha 3:3

Vydáno dne 19. 03. 2010 (924 přečtení)

Hráno za větrného počasí (vítr narušoval průběh hry) ve velmi dobrém tempu z obou stran. Šance se střídaly na obou stranách. V 7. min. pěkně proběhl obranou domácích Moudrý Jan a s přehledem po zemi k tyči otevřel skóre - 0:1. Domácí v 11. min. po chybě levé strany obrany po centru zblízka vyrovnali na 1:1. Dále Moudrý Honza krátce po sobě špatně vyřešil dva své úniky na brankáře a neproměnil. Potom se už do konce poločasu skóre zápasu nezměnilo a zůstal stav 1:1.

Do 2. poločasu vstoupilo Tempo velkým náporem, ve 37. min. Moudrý Jan po akci celého útoku zvýšil na 1:2, vzápětí Hyršl zblízka nedal a Mach po pěkném úniku dal střelu těsně podél tyče do autu! Ale bohužel ve 47. min. po rohu soupeře celá obrana a záložní řada v čele s brankářem neodkopla míč z vápna a soupeř vyrovnal zblízka na 2:2. Utkání pokračovalo dále a zaslouženě v 58. min. Moudrý Jan dovršil hattrick a skóre se opět změnilo – 2:3 pro Tempo, ale soupeř se nevzdal a po hezkém úniku bývalého hráče Tempa (Stojka Roman) v 60. min. z pravé strany dal přihrávku křížem před branku a bylo vyrovnáno na 3:3.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, ZT Admira: FC Tempo Praha - Český Brod 2:1

Vydáno dne 11. 03. 2010 (1059 přečtení)

K poslednímu utkání na turnaji na Admiře nás čekal odložený zápas s Českým Brodem. Soupeř na tom byl stejně jako my "bez bodu". Byl to přímý souboj o předposlední místo. Věřil jsem, že bychom měli už konečně bodovat a vyhrát. Už v minulých zápasech jsme byli lepším týmem v zápasech s Admirou B, Říčany, Duklou, ale chybami v obraně a špatným pokrytím protihráčů při standardních situacích (roh, přímý kop a nepřímý kop) a mnoho neproměněných šancí nás stálo lepší umístění.

Vstup do zápasu se nám povedl a hned v 1.minutě se Nguyen uvolnil a jeho střela jen těsně minula branku. V 5. min. se do šance dostal Hyršl, ale jeho střela byla slabá. Ve 12. min. střela Nguyena se opět nevešla mezi tyče. V 17. min. po našem rohu, který zahrával Hrstka, si naskočil Mach a hlavičkou přehodil brankáře, ale i branku. Do největší šance se dostal ve 20. min. Hyršl, kdy šel od poloviny hřiště sám na branku, ale brankář vyrazil na roh. Ve 25. min. střele Holuba chyběla větší razance. To bylo zhruba shrnutí prvního poločasu. Celý poločas se hrál v naší režii a soupeř pouze odkopával balony. Po většinu poločasu jsme hráli na jeho polovině.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, ZT Admira: FC Tempo Praha - Dukla Praha 2:3

Vydáno dne 19. 02. 2010 (1589 přečtení)

Hrálo se za dobrých podmínek (upravené hřiště a dokonce vysvitlo sluníčko) a pak se začalo v rychlém tempu a s velkým nasazením z obou stran. Prvních 15 min. mělo Tempo menší převahu, slibné šance a v 16. min. po dobře zahraném trestném kopu kapitánem mužstva (Patrik Baroch) přímo z voleje pěkně trefil míč Mach Tomáš a bylo to 1:0 pro nás! Byl to jeho první gól za FC Tempo. Potom šel sám na branku J. Moudrý, ale nedal, takže soupeř z protiútoku po rychlém úniku a chybném vyběhnutí našeho brankáře a nedorozumění obou stoperů hráč Dukly pohodlně přehodil brankáře vyrovnal ve 20. min. na 1:1. Potom se už do konce 1.poločasu nic nestalo a skóre zůstalo vyrovnané.