15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 363 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-363|

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Čechie Uhříněves - FC Tempo Praha B 0:9

Vydáno dne 31. 10. 2009 (1969 přečtení)

Konečně jsme prolomili sérii proher. Podařilo se nám zvítězit venku proti Uhříněvsi. Konečně jsme mohli počítat s posilou Nguyenem. Hned od začátku utkání jsme měli větší touhu po vítězství a zatlačili jsme Uhříněves na vlastní polovinu. Tlak jsme zužitkovali už v 5. minutě, když se na pravé straně dostal k míči Kuriš. Ten přesně nahrál Vejšickýmu, který otevřel skóre utkání - 0:1. Uhříněves to ale nevzdávala a začala více bojovat. My jsme ale dobře bránili a nepouštěli soupeře do blískosti našeho vápna. Navíc se nám podařilo vstřelit branku na 0:2.V 15. minutě se Čáslavský dostal k míči ve středu hřiště, kde si poradil se dvěma protihráči a poté přesně nahrál Kurišovi, který se nemýlil. O minutu později se dostal ke střele z dálky Nguyen. Jeho střela ale skončila pouze na břevnu. Ve 20. minutě se dostal k míči Vejšický, který ve vápně nedal šanci domácímu gólmanovi. Uzavřel tím poločasové skóre na 0:3.

Celý článek... | Autor: Michal Netušil | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Zličín - FC Tempo Praha 2:0

Vydáno dne 28. 10. 2009 (1026 přečtení)

K našemu dalšímu utkání jsme jeli na Zličín. Tým měl 4 výhry po sobě a dalo se tušit, že to bude těžký zápas. My jsme měli 5 výher po sobě a chtěli jsme v této sérii pokračovat. Věřil jsem tomu, že když kluci budou hrát to, co po nich chceme, můžeme uspět.

V prvním poločase jsme zaspali na začátku. Domácí si vytvořili 4 vyložené šance, kdy po naší pravé straně utíkal jejich hráč, který byl velice rychlý a naše obrana ho vůbec nestíhala. Svoji šanci proměnil a v 10 min. vstřelil branku. My jsme přehodili některé hráče na pravé straně a střed zálohy. Přesto jsme byli vždy o krok později u balonu. Od 20. min. se hra vyrovnala, ale do žádné vyložené akce jsme se nedostali. Chyběl větší důraz v koncovce a pohyb bez balonu.

Celý článek... | Autor: Jiří Šak | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - FK Klánovice 2:4

Vydáno dne 26. 10. 2009 (1253 přečtení)

Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Hned ve 2.minutě se jsme inkasovali branku, když dlouhý balon do naší obrany se dostal k Petřekovi, který zpracoval míč naneštěstí pouze na nohu útočníka Klánovic. Ten si míč připravil a rychle zakončil - 0:1. O dvě minuty později se opět měnilo skóre v náš neprospěch. Z rohu našeho vápna se dostaly ke střele Klánovice a Marinov v bráně opět lovil míč z branky. Ke snížení jsme se dostali v 10. minutě, když Chleborád zatáhl míč po levé straně, přesnou nahrávkou našel na vápně volného Vejšického, který přesnou střelou snížil na 1:2. Cítili jsme šanci k vyrovnání, ale Klánovice hrály kompaktně a do žádné pořádné šance nás nepouštěly. Naopak to byly Klánovice, které navýšily skóre. Podařilo se jim zaútočit z rychlého brejku, když nakoply dlouhý míč za naší obranu a samostatný nájezd jednoduše proměnily - 1:3. Do šaten se šlo za nepříznivého stavu.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - Optimum sport 3:0

Vydáno dne 20. 10. 2009 (1559 přečtení)

K našemu dalšímu domácímu utkání přijel tým Optima, který měl na svém kontě 0 bodů a jednu vstřelenou branku. Nabádali jsme hráče, že v žádném případě nesmí soupeře podcenit. Budou bránit v 10 lidech a pouze odkopávat balony. To se od první minuty taky stalo. Byl to zápas na jednu bránu a bylo otázkou, kolik soupeři dáme branek. Kdybychom nezahrávali 4x malou domů, tak by byl Opletal na hřišti úplně zbytečný. Soupeř se dostal pouze jednou k našemu vápnu. Na druhou stranu nás dobře obsazoval. V prvních dvaceti minutách chyběla lepší finální přihrávka nebo měla místo přihrávky přijít střela.

V 7., 15. a 18. minutě se vždy dobře uvolnil J. Moudrý, ale své šance neproměnil. Střely brankář kryl. Ve 13. min. se J. Moudrý krajně uvolnil a z brankové čáry nahrával na penaltu. Jenže náš hráč byl obsazen čtyřmi hráči. Ve 20. minutě slabá střela z vápna, se kterou měl brankář až moc velké problémy a míč skončil za brankovou čárou, ale vedle branky. K rohu byl určen J. Moudrý a krásným centrem našel Hrstku, který už konečně proměnil šanci a dostali jsme se do vedení. Po této brance náš tlak sílil. Střela Vejšického mířila jen těsně vedle brány. Ve 25. min. si Vejšický zpracoval výkop hostujícího brankáře, narazil si s Musílkem a proměnil na 2:0.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Jižní Město Chodov - FC Tempo Praha B 7:3

Vydáno dne 16. 10. 2009 (1147 přečtení)

Do zápasu jsme nastoupili s dvěma posilami z áčka Pavlem Hrstkou a Markem Veselým. Zápas jsme začali aktivně. Dostali jsme se do první šance hned ve 3. minutě, když Hrstka vybídl Kuriše krásnou ulicí. Kuriš si s tím poradil a otevřel skóre utkáni - 0:1. Bohužel jsme se z vedení neradovali příliš dlouho. O minutu později dostal míč do nohy útočník Chodova. Ten si pohrál s naší obranou a jednoduše srovnal na 1:1. O další změnu skóre se postaral opět Kuriš v 8. minutě, který si naběhl do vápna, kde byl sražen k zemi. Rozhodčí nařídil penaltu. Míč si postavil sám Kuriš a s přehledem ji proměnil - 1:2. To bylo ale z naší strany vše.

Ve 12. minutě si pohrál s naší obranou domácí útočník, který se dostal až do vápna, kde nahrál na volného spoluhráče na vápno a ten vyrovnal na 2:2. O dvě minuty později se dostal do další gólovky Chodov a otočil skóre na 3:2. Ve 24. minutě se dostal po pravé straně hráč Chodova až před branku a uzavřel poločasové skóre na 4:2.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: SK Umbro – FC Tempo Praha 1:2

Vydáno dne 14. 10. 2009 (1504 přečtení)

K našemu dalšímu zápasu jsme jeli do Štěrbohol, kde hraje domácí utkání UMBRO. My jsme konečně jeli k týmu, který byl v tabulce za námi. Soupeř se nacházel na 9.místě se 4 body, jenže remiza doma s Vyšehradem byla pro nás velkým varováním. Přesto jsme věřili, že bychom měli vyhrát a ukázat rozdíl v kvalitě. K zápasu se bohužel nemohli dostavit bratři Moudří, Jelínek a Hlaváč. Také na naší hře to bylo znát. K tomu brzký začátek v 8:45 hod, sraz na Tempu v 7:15 hod.

Domácí zahrozili hned v 1. minutě, po rohu byl před naší brankou závar a střela skočila na brankovou čáru a ven. To bylo varování. Ve 4.min. jsme kopali přímý kop. Šváb poslal nádherný balon přes zeď na Hrstku, jenže ten balon minul. V 6.min. se Štěpánek po levé straně zbavil obránce a zpětnou přihrávkou našel na velkém vápně Kofroně, který jen těsně minul. Po této naší akci domácí hráči začali předvádět pěkný fotbal. My jsme neobsazovali hráče, byli jsme bez pohybu a bez důrazu v osobních soubojích. Všude jsme byli o krok později.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - Sokol Dolní Počernice 1:3

Vydáno dne 08. 10. 2009 (997 přečtení)

Doma jsme přivítali soupeře z Dolních Počernic. Museli jsme se obejít bez Vejšického a Klajbla. Podle postavení soupeře v tabulce jsme čekali, že zápas bude jasnou záležitostí pro nás. Počernice nás ale zaskočily dobrou hrou. Podepsalo se i to, že soupeř nastoupil s hráči o rok staršími. Začátek zápasu se nám vůbec nepovedl. Počernice nás hned od začátku zatlačily na vlastní polovinu. Nedařilo se nám se z tlaku vymanit, a tak si Počernice vytvořili v 9. minutě rohový kop. Ten jsme sice odvrátili za cenu odkopu, ale pouze na velké vápno, kde byl připravený soupeř. Z voleje vystřelil přesně k tyči a bezmocný Marinov v brance poprvé vyndaval míč ze sítě - 0:1.

Poté jsme trošku otrkali a začali jsme se tlačit do útoku. Naše snaha ale končila na kopačkách soupeřova stopera, který nás do ničeho nepouštěl. Jedinou šanci v prvním poločase jsme si vytvořili z trestného kopu na pravé straně. Míč si postavil Kuriš, ale poslal jej jen na břevno počernické branky. Ani dorážku jsme nedokázali přesně zakončit.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha – SC Radotín 6:1

Vydáno dne 07. 10. 2009 (1052 přečtení)

K utkání 5.kola k nám v sobotu 3.10. přijel tým Radotína. Hosté měli stejně bodů jako my, ale lepší skóre. To dávalo tušit, že půjde o vyrovnaný zápas. Naše domácí zápasy začínají již tradičně v 10.45 hod. Tentokrát jsme hráli na hlavním a mírně podmáčeném hřišti.

Do utkání jsme vstoupili vcelku dobře. Měli jsme lepší pohyb a hráli pohledný fotbal. Hosty jsme zatlačili na jejich polovinu. Už ve 4. min. dostal krásnou přihrávku J.Moudrý, bohužel brankář vyběhl a střelu vyrazil. Stále jsme dobře napadali a ve středu pole odehrál velice dobrý zápas Hrstka, který odebral spoustu balónů a zakládal naše akce. V 8. min. na půlce hřiště vybojoval míč již zmíněný Hrstka, nahrál Šmídovi a ten z první poslal míč na Kofroně, Jakub utekl obráncům a svoji šanci proměnil - 1:0!

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Čechie Dubeč - FC Tempo Praha B 0:5

Vydáno dne 01. 10. 2009 (1079 přečtení)

V šestém kole jsme přijeli sehrát zápas do Dubče. Hrálo se za chladného rána. Chybělo nám několik hráčů, a tak jsme lehce museli improvizovat v sestavě. Kluci si od začátku utkání museli zvykat na mokrý trávník a přefouklé míče. Nedařilo se nám si kloudně přihrát a dostat se před branku Dubče. Do první šance se dostal Löfler, kterého našel Kuriš přesnou nahrávkou za obranu. Löfler si míč připravil ke střele a poprvé rozvlnil sít Dubče - 0:1. Poté se hráči Dubče otrkali a začali hrát důrazněji. Nepouštěli nás do žádné velké šance. Až v samém závěru poločasu se dostal ke střele Löfler. Domácí gólman ale střelu vyrazil pouze ke Klímovi, který přidal pojišťovací branku. Do šaten se šlo za příznivého stavu 0:2.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FK Slavoj Vyšehrad – FC Tempo Praha 1:2

Vydáno dne 29. 09. 2009 (1139 přečtení)

Ve čtvrtém kole jsme zavítali na Vyšehrad, který se nacházel na čtvrtém místě. Je známo, že se na jejich umělé trávě vyhrává těžko. My jsme chtěli potvrdit výhru z minulého kola, která nebyla náhodná.

V prvním poločase jsme byli lepším týmem, ale spousty šancí jsme nevyužili. V 7. min. se dostali domácí na naši polovinu a vytěžili z toho roh. Domácí ho zahráli na přední tyč a my jsme si opět vstřelili vlastní branku. Ta nás nepoložila. Stále jsme měli míč pod kontrolou, ale branka ne a ne padnout. Do vyložených šancí se dostali Kuriš a Kofroň, bohužel jejich střely brankář kryl. Heincovu technickou střelu pod břevno brankář vyrazil, ale Hyršlovi chyběl krok k zakončení.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B- FC Real Král. Vinohrady 7:3

Vydáno dne 25. 09. 2009 (1346 přečtení)

Zápas jsme začali dobře. V 6. minutě se dostal do brejku Löfler, ale nedokázal dostat míč do branky. Real jsme neustále tlačili. V 10. minutě našel přesnou nahrávkou Löfler Chleboráda, ten ale nedokázal přesně zamířit. Do další šance se dostal Kuriš, který pouze nechal vyniknout gólmana Realu. O dvě minuty později se už Kuriš trefil a otevřel skóre utkání - 1:0. Těsně před poločasem se nám podařilo skóre navýšit ještě o dvě branky. Trefili se Löfler a Vejšický. Do šaten se šlo příznivého stavu 3:0.

Do druhého poločasu vstoupil lépe Real. Ve 32. minutě kopal Real trestňák, který nepochopitelně proletěl celým vápnem a neporadil si s ním ani gólman Píro. Real snížil na 3:1. O minutu později si Vejšický narazil míč na půlce s Kurišem, který se řítil sám na gólmana. Nájezd s přehledem proměnil a zvýšil na 4:1. Ve 40. minutě zahrával Petřek roh, Kuriš si naběhl a vstřelil další branku 5:1. Na 6:1 zvyšoval opět Vejšický. Poslední tempácký gól vstřelil opět Vejšický, když ho přesnou ulicí našel Slavíček.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - SK Aritma Praha B 1:1

Vydáno dne 23. 09. 2009 (1036 přečtení)

Ve čtvrtém kole jsme přivítali doma poprvé Aritmu. Hrálo se na horním hřišti, které klukům nevyhovovalo. Od začátku zápasu se kluci nedokázali srovnat s nerovným terénem a na hře to bylo znát. Zatlačili jsme Aritmu na její polovinu, ale bez větších šancí. Naše obrana většinu míčů míčů nakopávala dopředu a útočníci si s tím nedokázali poradit. Jedinou naší střelu v prvním poločase měl Hrstka, který ale pálil vedle. Naopak soupeř se dostal do brejku po chybě obrany, ale Jelínek útok na poslední chvíli zneškodnil. Vázla nám záloha, která nedokázala na Aritmu vyzrát. Nedařilo se nám kloudně si nahrát a vytvořit si pořádnou šanci. Do šaten se šlo za bezbrankového stavu.

Mladší žáci

* Mladší žáci A: FC Tempo Praha – ABC Braník B 5:2

Vydáno dne 21. 09. 2009 (1104 přečtení)

V sobotu 19.9. jsme nastoupili doma k zápasu 3. kola. Čekal nás silný a nevyzpytatelný tým Braníku, který měl na svém kontě dvě výhry. Nám zase naopak nevyšel začátek sezony a byli jsme bez bodu. Tím bylo dáno, že Braník bude v tomto zápase mírným favoritem. Přesto jsem věřil, že uhrajeme dobrý výsledek. Soupeř budil respekt, protože na turnaji jsme mu nedali ani jednu branku ze čtyř utkání. Naštěstí to dnes na hřišti vypadalo jinak.

Vstup do utkání nám vyšel výborně. Už v první minutě utekl obráncům J. Moudrý po přihrávce Hyršla a otevřel skore - 1:0. Pak v 5. min. poslal kolmou přihrávku Hrstka krásně na J. Moudrého, kterého stíhal obránce. Jenže Hyršl nasadil své tělo a on upadl. Tím se Honzovi uvolnila cesta k brankáři. Jeho střelu vyrazil, ale na dorážku byl již krátký. To soupeře trochu rozhodilo, nám to dodalo potřebný klid a ovládli jsme hru. Byli jsme lepší ve všech směrech. Hýřili jsme bojovností a soupeř nevěděl, kam dřív skočit. Bohužel některé další akce se neujaly. To až ve 22.minutě přišla pěkná branka, které předcházela akce, kdy Hyršl hlavou uvolnil J. Moudrého a ten se opět nemýlil – 3:0.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Háje JM C - FC Tempo Praha B 9:1

Vydáno dne 17. 09. 2009 (1125 přečtení)

Zápas pro nás nezačal dobře. Ještě při rozcvičení se zranil Čáslavský a byl mimo hru. Hned v první minutě se do našeho vápna dostal útočník Hájů a dal vedoucí branku, 1:0. Nedařilo se nám udržet balon a hlavně jsme byli slabí v osobních soubojích. Druhou branku jsme dostali v 15. minutě, 2:0. Soupeř nás nepouštěl z vlastní poloviny. Na 3:0 zvyšovaly Háje ve 22. minutě po chybě v obraně. Do poločasu Háje přidali jestě jednu branku a skóre bylo 4:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem zlepšit hru. To se nám ale nepovedlo. Soupeř nás do ničeho nepouštěl a kontroloval utkání. Rychle přidal dvě branky a ve 40. minutě jsme prohrával 6:0. Do konce zápasu jsme obdrželi ještě tři branky a modlili se, ať to není 10:0. Těsně před koncem, v 59. minutě se blížil do vápna Hájů Vejšický. Domácí ho faulovali a kopali jsme penaltu. Tu proměnil Vejšický a vstřelil čestný gól na 9:1. Nutno dodat, že jsme hráli proti klukům o rok starším.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Slovan Kunratice - FC Tempo Praha B 0:13

Vydáno dne 16. 09. 2009 (1037 přečtení)

Začátek zápasu se nám povedl. Hned ve druhé minutě se dostal Kuriš před branku, ale míč skončil pouze na tyči. O dvě minuty později Kuriš nahrál Vejšickému a ten se už nemýlil a otevřel skóre utkání 0:1. Kunratice jsme neustále tlačili na jejich polovinu. V 11. minutě se opět uvolnil po pravé straně Vejšický a zvýšil už na 0:2. O chvíli později centroval zleva Vejšický. Míč se odrazil ke Kurišovi, který dal gól na 0:3. Na 4:0 zvyšoval Löfler. Do další šance se dostal Chleborád, ale těsně netrefil branku. K další velké šanci se dostal Kuriš, když měl samostatný nájezd. Nedokázal ho ale proměnit. Ve 25. minutě dal dva rychlé góly opět Vejšický 0:6. Poločasové skóre uzavřeli Čáslavský a Kuriš na 0:8.