15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 363 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-363|

Mladší žáci

* Ml. žáci A: Optimum sport - FC Tempo Praha 2:2

Vydáno dne 12. 05. 2009 (950 přečtení)

První půle se nevydařila, kluci hráli spíš na náhodu a asi si mysleli, že výhra přijde sama. Domácí využili situace a vstřelili nám hned dva góly, zatímco našemu útoku se vůbec nedařilo zakončovat.

Druhá půle se nesla ve zcela jiném duchu. Na branku domácích se valil jeden útok za druhým. První zdařilý byl ve 37. min. zakončen gólem, když T.Valenta přihrál L.Krčkovi a ten snížil na 2:1. Náš tlak nadále trval a po mnoha neproměněných šancích přišlo v 55. min. zasloužené vyrovnání, když se hlavou po centru A.Pyndzyna trefil J.Kostka - 2:2. V posledních minutách jsme měli možnosti strhnout vítězství na svou stranu, ale bohužel skóre se již nezměnilo. Je velká škoda, že nasazení a přístup některých hráčů není stoprocentní a týmový. A to platí nejen pro tento zápas!

Celý článek... | Autor: Kateřina Kostková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B: Satalice – FC Tempo Praha B 3:3

Vydáno dne 11. 05. 2009 (1253 přečtení)

K našemu dalšímu utkání jsme jeli k týmu, který vede tabulku. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. Přesto jsme věřili, že ho můžeme pozlobit jako na podzim, ale musíme odevzdat na hřišti maximální výkon. Přes týden jsme se scházeli na trénincích pouze v deseti lidech, tak jsme měli obavy, jestli se to podaří. Ještě k tomu ranní výkop v 8:30, sraz na Tempu v 6:45. Někteří hráči si s sebou přivezli šrámy: Musílek - koleno, J.Moudrý – třísla, O.Moudrý - natažený sval, Lazarov – pata. Dále chyběli Štěpáneka Kofroň - škola v přírodě, Šmíd - rodinné důvody a Haluska kvůli problémům s kolenem bude možná chybět až do konce sezony.

Celý článek... | Autor: Jiří Šak | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - Umbro 1:0

Vydáno dne 08. 05. 2009 (859 přečtení)

Vyrovnaný zápas s mužstvem ze spodní části tabulky rozhodla pěkná střela z otočky bez přípravy L.Krčky po dlouhém autu J.Kostky až ve 31. minutě. Do té doby se hrál celkem vyrovnaný zápas, ve kterém jsme měli více ze hry, ale bez vyložené šance. Po vstřelené brance náš tlak zesílil, hosté se často bránili pouze odkopy. Naši hráči se dostali do dalších brankových příležitostí, ale už se žádná nepodařila proměnit v další branku.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B – Bohemians Praha B 5:4

Vydáno dne 07. 05. 2009 (1014 přečtení)

V neděli 3.5. od 17 hodin jsme doma přivítali za krásného počasí tým Bohemians Praha ze Střížkova. Měli jsme mu co vracet, protože nás na podzim porazil 1:0. Soupeř byl pouhé 4 body za námi. Před zápasem jsme zdůrazňovali hráčům, že je to vyrovnaný soupeř a musíme hrát od první do poslední minuty naplno. Bohužel se tak nestalo.

Začátek zápasu nám nevyšel, soupeř měl hru ve své režii. My jsme si nedali tři přihrávky po sobě a místy se na hřišti jen hledali. To vyústilo v první branku v naší síti. To zaspal i náš brankář. To teprve běžela 4. minuta zápasu. Postupem času se hra začala vyrovnávat a od 15. minuty jsme měli místy až drtivý tlak. Soupeř se zmohl pouze odkopávat balóny. To vyústilo i v otočení výsledku. V 16. minutě krásnou střelu J. Modrého brankář vyrazil na roh. K jeho zahrání se postavil již tradičně Šmíd a soupeřův brankář si vrazil míč do sítě.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: SK Horní Měcholupy B - FC Tempo Praha 3:2

Vydáno dne 27. 04. 2009 (841 přečtení)

Začátek zápasu se nesl v duchu naší aktivity dopředu a v 5. minutě jsme po rychlém přechodu do útoku a T.Kocábek (as. F.Kojan) svým důrazem přehrál stopera domácích a vstřelil náš vedoucí gól! Hned z protiútoku domácí prudkou střelou trefili našeho stopera, který otřesen pokračoval ve hře a než byl vystřídán, domácí během tří minut využili oslabení naší obrany ke vstřelení hned dvou branek a otočili výsledek na 2:1. V dalším průběhu jsme získali územní převahu, ale z vytvořených šancí jsme žádnou nevyužili.

V první části druhého poločasu jsme měli velikou územní převahu, ale z ní jsme si připravili pouze pár střeleckých pokusů, které brankou neskončily. Naopak z ojedinělého útoku domácích z levé strany střelou ke vzdálenější tyči pojistil útočník domácích jejich vedení na 3:1. Až v 56. minutě se podařilo opět T. Kocábkovi po přihrávce P. Barocha snížit na 3:2. V samotném závěru se našim hráčům již vyrovnat nepodařilo.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - SK Aritma Praha 3:0

Vydáno dne 22. 04. 2009 (986 přečtení)

K našemu dalšímu domácímu utkání k nám přijel tým ze spodní části tabulky. Čekali jsme snadnou výhru, která se nerodila lehce, i když jsme měli po celý zápas převahu. Soupeř ukázal, že neprodá svojí kůži lacino a bojoval až do konce.

Už v první minutě jsme se ujali vedení, když utekl J.Moudrý po krásné přihrávce od Hyršla. Bohužel to byla jediná branka za první poločas.Šancí jsme měli spousty, jenom J.Moudrý čtyřikrát zbrkle zakončil. Soupeř zahrozil jen jednou, ale výborný zákrok brankáře odvrátil remízu do poločasu.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad 6:0

Vydáno dne 21. 04. 2009 (958 přečtení)

V prvních deseto minutách měli kluci tři vyložené šance, které neproměnili a vypadalo to zase na smůlu. Nepřestali se ale snažit a v 16 min. Krčka (as. Kostka) vstřelil naší první průlomovou branku. Od té doby byl zápas jednoznačnou záležitostí, kluci nabrali sebevědomí a kombinační hrou s přesnou koncovkou pokračovali ve zvyšování skóre. 21. min. Krčka (as. Kocábek), 29. min. Kocábek (as. Kostka).

Druhý poločas se hosté nedostali za půlku a trvalý tlak jsme zúročili dalšími třemi góly - 42. min. Kocábek, 49. min. Krčka (as. Kocábek) a 53. Krčka (as. Kostka). Kluci konečně ukázali, že když chtějí, tak to jde a doufejme, že nám to vydrží do konce sezony.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: SK Motorlet Praha D - FC Tempo Praha B 3:1

Vydáno dne 15. 04. 2009 (994 přečtení)

K našemu prvnímu výjezdu na jaře nás čekal v Jinonicích Motorlet. Tým, který byl za námi o 3 body. Tak se čekal vyrovnaný zápas. Na podzim jsme vyhráli 3:1, tak jsme čekali, že soupeř nám bude chtít porážku vrátit.

V prvním poločase se hrál vyrovnaný souboj. Domácí se dostali k zakončení pouze střelami z dálky. Nám nehrála vůbec pravá strana. Po vystřídání se hra zlepšila a přišly i naše šance. J.Moudrý šel sám na branku a nepochopitelně zakončoval úplně mimo branku. Ve 23.minutě Hyršl našel volného Veselého, kterému střelu brankář vyrazil a dobíhající Hyršl minul skoro celou prázdnou branku. O čtyři minuty později šel Hyršl do souboje se dvěma obránci, jeden spadl i s naším útočníkem a rozhodčí pískl penaltu a pak ji odvolal. Popravdě řečeno by byla přísná, drželi se navzájem. Ve 29. minutě jsme se konečně dočkali. Hrstka vhazoval aut, Šmíd balon vrátil zpět Hrstkovi, který odcentroval na Hyršla, jenž přihrál volnému Veselému a ten už prostřelil golmana domácích.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: ABC Braník B - FC Tempo Praha 4:0

Vydáno dne 14. 04. 2009 (845 přečtení)

Dnešní zápas se nám vůbec nevydařil, přestože opak měl být pravdou. Za celý zápas jsme se bohužel dostali jen třikrát do vápna domácích a jen jednou jsme nepřesně zakončovali. Braník nás přehrál úplně ve všem. V důrazu, kombinaci, technice a nakonec i výrazně ve skóre. Kluci vůbec neukázali to, co trénují a co v podstatě lehce zvládají! Doufejme, že si z tohoto zápasu vezmou ponaučení a k příštímu zápasu přistoupí jinak.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - Sokol Dolní Počernice 8:0

Vydáno dne 08. 04. 2009 (979 přečtení)

V našem úvodním utkání jsme doma přivítali tým z Dolních Počernic, který byl po podzimu na posledním místě. Před zápasem jsme hráče upozorňovali, že nesmí zápas podcenit. Musí hrát důrazně a napadat hráče už při rozehrávce.

Od úvodních minut jsme soupeře uzavřeli na jeho polovině. Tlak sice byl, ale bez efektu. Chyběl pohyb bez balonu a využití celé šířky hřiště. Hráči chodili spíše k sobě než od sebe. První branku jsme dali až v 11.minutě, kdy utekl Hrstka po lajně a nádherně odcentroval na volného Štěpánka, který už konečně šanci proměnil. O tři minuty později vyslal J.Moudrý pěknou uličkou Hrstku a ten sólo proměnil - 2:0. Třetí branka padla v17. minutě po schrumáži před brankou a dal ji Jan Moudrý.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - Junior Praha B 5:0

Vydáno dne 08. 04. 2009 (901 přečtení)

Tak už nám to zase začalo. Bohužel pro nás sezóna začala s hodně marody a ze základu zbylo pár hráčů schopných odehrát zápas. Požádal jsem tedy kolegy trenéry o zapůjčení hráčů pro tento zápas. Tímto jim děkuji.

První půli jsme měli ve své režii a až na několik nepřesností v rozehrávce se zápas vyvíjel lépe pro nás. Poločas skončil 4:0, kdy svoji střeleckou aktivitu zúročil skvěle hrající Tomáš Kocábek. Už v první půli nastoupil za náš tým hráč ročníku 97 Patrik Baroch a hrál velice dobrý zápas, byl bych rád, kdyby v budoucnu nastupoval častěji.

Ve druhé půli jsme prostřídali již unavené hráče a do hry se dostali zbylí dva půjčení hráči ročníku 97 a i jim patří dík za pomoc a dokázali, že i oni mohou nastupovat za starší kluky. Ve druhé půli padnul již jenom jeden gól a to z kopačky Martina Maliňáka, který se dostal ještě do spousty šancí, ale neproměnil.

Celý článek... | Autor: Jaroslav Malý | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B, turnaj PSK: Vršovice - FC Tempo Praha B 5:0

Vydáno dne 09. 03. 2009 (1063 přečtení)

V našem předposledním utkání na turnaji nás čekal soupeř velice silný. Po podzimu je v 1.třídě na 4.místě. My jsme se v tomto týdnu konečně sešli na tréninku i na zápas v šestnácti lidech. Takto bychom si to představovali už od ledna a ne až necelý měsíc před soutěží.

Začátek utkání nám opět nevyšel a jako minule jsme po 15 minutách prohrávali 0:3. Naši hráči neobsazovali hráče, nedodržovali své posty a svým laxním přístupem umožnili soupeři, aby si s námi dělal, co chtěl. To vyvrcholilo ještě ve 22. a 25. minutě, kdy jsme dostali ještě dvě branky. V prvním poločase jsme se dostali šestkrát na soupeřovu polovinu výkonem jsme zklamali. S hrou jsem nebyl vůbec spokojený a hlavně výkon Kofroně a Šmída nestál za nic. Vypadalo to, jako kdyby na hřišti vůbec nebyli a také dvě hrubé chyby brankáře zamrzely.

Mladší žáci

* Ml. žáci B, turnaj PSK: PSK Union - FC Tempo Praha B 8:0

Vydáno dne 24. 02. 2009 (1167 přečtení)

Dosažený výsledek je na to, že jsme před zápasem mysleli na body, pro Tempo velkým zklamáním. V prvním poločase jsme nezachytili začátek a po 15 minutách to bylo 3:0. Po zbytečných chybách v obraně. Špatné obsazování hráčů a nedůrazné odkopy z obrany. Do šancí jsme se prakticky nedostávali a ani jednou neohrozili soupeřovu branku.

Ve druhé půli se po změnách v sestavě hra vyrovnala a 15 minut jsme byli vyrovnaným soupeřem. Dokonce jsme šli sami na branku. Bohužel Šmíd akci nedokončil. Potom přišly krátce po sobě dva rohy a dvě branky, které nás úplně položily. Pak se zápas dohrával v křeči. Snaha byla marná, soupeř byl jasně lepší a po zásluze vyhrál souboj o předposlední místo.

Celý článek... | Autor: Zdeněk Votava | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A, ZT Admiry: Říčany - FC Tempo Praha 1:1

Vydáno dne 17. 02. 2009 (926 přečtení)

Náš soupeř na nedělní poledne sliboval silný tým, který se v turnaji drží o příčku výš než my. Naším úkolem bylo brzo skórovat, bohužel nepřesnými kombinacemi jsme jen vraceli soupeři balon a dávali mu šanci ohrozit naši branku. Ve 13. min. se nám nevyplatil špatný odkop našeho stopera a gólman, který jinak moc práce neměl, zaspal při výběhu a hráč Říčan pohodově zakončil.

Zápas pokračoval naším tlakem a nemohoucností vystřelit či jinak ohrozit bránu soupeře. Až se pak na nás usmálo štěstí a Pyndzyn po nepovedeném centru v 60. minutě místo na hlavu některého z našich hráčů trefil vzdálenější kout branky. Musím říci, že se kluci potřebují dostat do herní pohody a rozhodně jsme si remízu zasloužili.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, ZT Admiry: Brandýs - FC Tempo Praha 1:6

Vydáno dne 16. 02. 2009 (976 přečtení)

V sobotu jsme nastoupili k odloženému zápasu s Brandýsem s deseti hráči. Soupeř dorazil o sedmi hráčích. No nic, řekli jsme si, tak jim jednoho půjčíme a odehrajem to. Možná bychom udělali dobře, kdybychom souhlasili s trenérem Brandýsa a zápas nehráli. Určitě bychom byli o pár let mladší. Tento zápas ani nechci komentovat, jen chci na něj rychle zapomenout. Určitě by stálo za to klukům tyto zápasy nahrávat na kameru a pak za trest je na to nechat dívat, možná by nám dali zapravdu. V 10. min. Pavlát 1:0, 13. min. Maliňák 2:0, 17. min. Pavlát 3:0, 41. min. Šafránek 4:0, 42. min soupeř snižuje, 44. min. Maliňák 5:1, 46. min. Pavlát 6:1. Tímto nemám co dodat, rodiče, kteří tam byli, mi určitě dají za pravdu, že nebylo na co se koukat, natož ještě o tom psát.