15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 363 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-363|

Mladší žáci

* Ml. žáci B, turnaj PSK: Újezd n. L. - FC Tempo Praha B 3:0

Vydáno dne 09. 02. 2009 (1123 přečtení)

K našemu dalšímu utkání jsme nastoupili proti týmu, který je po podzimu ve II.A třídě na prvním místě. Na stejné pozici byl i v průběžném pořadí na turnaji (3 zápasy, 9 bodů, skóre 7:0).Naši hráči nastoupili až s příliš s velkým respektem k zápasu proti o rok starším hráčům.

V prvním poločase jsme hráli velice špatně. Chybělo nasazení, důraz, klid v rozehrávce. Většinou jsme byli všude později než soupeř a ten nám skoro nepůjčil míč a hrálo se na naší polovině. Újezd měl hru ve své moci a v 15. minutě se ujal po zásluze vedení. Za první poločas jsme se dostali na soupeřovu polovinu jen sporadicky.

Celý článek... | Autor: Jiří Šak | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A, ZT Admira: Dukla Praha B - FC Tempo Praha 1:4

Vydáno dne 08. 02. 2009 (966 přečtení)

Dukla nastoupila s mužstvem ročníku 97, a tak by se mohlo zdát, že vítězství mělo být ještě vyšší. Bohužel nebylo. Dukla se ujala vedení z přísně nařízené penalty, ale to bylo od ní vše. Přes čtyři góly (9. min. J.Kostka as. M.Maliňák, 23. min. J.Pavlát, 38. min. T.Kocábek as. J.Kostka a 59. min. A.Pyndzyn as. J. Pavlát), které jsme vstřelili, se nám hra v průběhu zápasu moc nedařila. Vázla kombinace, nepřesných přihrávek bylo víc než dost a střeleckých pokusů mohlo být mnohem víc, kdyby střelci neváhali a byli rychlejší při zpracování balónů. Ovlivnit hru také nešlo, protože střídačka zela prázdnotou. Příští víkend nás čekají dva zápasy, v sobotu Brandýs a v neděli Říčany. V těchto zápasech se snad ukážeme už v lepším světle.

Celý článek... | Autor: Kateřina Kostková | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci B, turnaj PSK: Junior - FC Tempo Praha B 1:2

Vydáno dne 27. 01. 2009 (1091 přečtení)

V našem dalším utkání na turnaji nás čekal silný tým Junioru Praha. Kluci k tomuto zápasu nastoupili velice zodpovědně. Semkli se a zahráli velice dobrý zápas. Od první minuty jsme diktovali tempo hry. Byli důrazní v osobních soubojích, měli lepší pohyb bez balonu a start na míč. Soupeř nevěděl, co má na nás hrát. Již v 8.minutě krásně přenesl hru Štěpánek na úplně volného Gronycha , který šel sám na branku. Bohužel klička brankáři se nepovedla. Dále jsme hráli aktivně a stupňovali tlak, který vyústil v 15. minutě brankou Štěpánka, kterému nádherně nahrál do běhu Hrstka. Ve 22.minutě Štěpánek vybojoval ve středu hřiště míč, rychle rozehrál na J.Moudrého, který šel sám na branku, ale bohužel svoji šanci neproměnil. Ve 28.minutě se soupeř dostal do přečíslení a volný hráč vstřelil vyrovnávací branku. Byla to naše jediná chyba v prvním poločase.

Mladší žáci

* Ml. žáci A, ZT Admiry: Junior Praha - FC Tempo Praha 2:0

Vydáno dne 18. 01. 2009 (934 přečtení)

V dalším zápase zimního turnaje Admiry jsme narazili na soupeře, se kterým hrajeme i v soutěži a na podzim jsme ho porazili. Jenže dnes to byl Junior "A" v divizním složeni. V prvním poločase byla hra vyrovnaná a naši kluci měli i více střeleckých příležitostí, ale brankou žádná neskončila.

Druhý poločas byl z obou stran živější, jenže hráči Junioru brali souboje důrazněji a měli vůli po vítězství. Ve 36. minutě nám Junior vstřelil první gól, po autu jsme neobsadili hráče, který odcentroval a střela po centru skončila v naší síti.

Mladší žáci

* Ml. žáci B,turnaj PSK: D.Měcholupy - FC Tempo Praha B 2:1

Vydáno dne 17. 01. 2009 (1223 přečtení)

K našemu druhému utkání na turnaji PSK Union jsme nastoupili proti týmu Dolních Měcholup, se kterým jsme odehráli v září přátelské utkání. Tak jsme věděli, že soupeř je hratelný a dá se porazit. Bohužel jsme se nesešli v nejsilnější sestavě. Pro nemoc chyběli Štěpánek a Hyršl, na škole v přírodě jsou Veselý, Baroch a mimo Prahu byli Holub a Kofroň.

V první půli jsme hráli pouze do 15. minuty vcelku dobře, dostávali se do šancí, ale neproměnovali. V souboji ve vápně soupeře se J.Moudrý dostal do kontaktu s brankářem a kousl se do rtu a tím na chvilku opustil hřiště. V té době se bohužel na půlce nedomluvili Döme s Haluskou a útočník soupeře běžel sám na branku a za přispění Švába skóroval. Opět se ukázalo, jak je pro náš tým důležitá první branka. Dostaneme hloupou branku a kluci si přestanou věřit, kazí přihrávky, které jim do té doby šly a pomalinku se vytrácí ze hřiště.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: Střížkov - FC Tempo Praha 0:2

Vydáno dne 11. 01. 2009 (970 přečtení)

V mrazivém počasí jsme odehráli druhý zápas turnaje na Admiře s mužstvem ze Střížkova. V první půli se hra nedařila a kluci se na hřišti hledali, takže se do největší šance dostal Střížkov. Trestný kop ale brankář Valenta do branky nepustil.

Druhý poločas už byl herně lepší a Střížkov se takřka nedostal ze své půlky do útoku. Ve 39. minutě se po dlouhém autu Kostky dostal k hlavičce Buryš. Jeho hlavička gólem ještě neskončila, ale následná dorážka V. Nováka už ano - 1:0. Nadále jsme měli stálou převahu, ale druhá branka padla až po závaru tři minuty před koncem. Maliňákovi se konečně povedla přihrávka a tutovku pak proměnil Pavlát v konečný výsledek 2:0.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: Hodnocení podzimu 2008

Vydáno dne 08. 01. 2009 (836 přečtení)

Začátek sezóny jsme si nemohli představovat lépe. Naše snaha splnit si svůj sen bojovat o postup do přeboru na předních příčkách tabulky se dařila. Bohužel přišly zápasy, kdy soupeř byl podprůměrný a naši kluci nevěděli, jak na něj hrát. Nejvíce nás mrzí remízy s Umbrem a Vršovicemi. Ještě více nás rozhodila prohra se Zličínem. Myslíme si, že máme velice dobrý a kompaktní mančaft, který by se nemusel stydět hrát i přebor.

Musíme kluky pochválit za poslední zápas, který odehráli u vedoucího týmu Stodůlek, kdyby v této hře pokračovali i na jaře, tak nemáme soupeře. Proto se teď zaměříme co možná nejvíce na fyzickou přípravu a poté i herní. Naším cílem je stále postup do Pražského přeboru a věřím, že nejen my jako vedení mančaftu, ale i samotní hráči udělají vše, co se dá, aby se nám sen splnil. Přejeme všem Tempákům hodně zdraví a sportovních úspěchů do nového roku.

Celý článek... | Autor: Jaroslav Malý | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FK Admira Praha B - FC Tempo Praha 0:8

Vydáno dne 24. 11. 2008 (920 přečtení)

První zápas zimního turnaje na UMT Admiry Praha se hrál za deště a drobného sněžení. Tomu odpovídala i kvalita hřiště. Prvních patnáct minut se kluci rozkoukávali a oťukávali protihráče. Až ve 22 minutě jsme udeřili. T. Kocábek přesně přihrál A. Pyndzynovi a ten vstřelil první branku - 1:0. Ve 25. minutě po rohu J.Kostky dal T.Kocábek naši druhou branku. A další, už třetí gól, přidal T.Kocábek po přihrávce F. Šafránka ve 29. minutě. Tak skončil první poločas.

Druhý poločas začal vlažnou hrou, kdy si už si kluci asi mysleli, že mají vyhráno. Ve 42. minutě ale přihrál R.Novák F.Šafránkovi a byla z toho čtvrtá branka - 4:0. A mužstvo zase dostalo chut dávat branky. Ve 46.min. po přesném rohu J.Kostky pěkně zakončil na 5:0 M. Veselý. To samé zopakoval ještě ve 48. min. po přihrávce R. Nováka - 6:0. Dále v 50. minutě přihrál A.Pyndzyn T.Kocábkovi a bylo to 7:0. Ještě v téže minutě skóre uzavřel po průniku F.Šafránek na konečných 8:0.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - FC Real Kr. Vinohrady 4:2

Vydáno dne 23. 11. 2008 (1665 přečtení)

Ke čtvrtému domácímu utkání k nám přijel tým z konce tabulky. Již v minulosti jsme měli neúspěšné zápasy se slabšími týmy. Proto jsem kladl důraz na začátek utkání. Ten nám vyšel velice dobře. Již v 1. minutě z přímého kopu Jakuba Kofroně jsme nastřelili tyč. Chyběl větší důraz před brankou, abychom dorazili míč do sítě. Ve 3. minutě jsme zahrávali rohový kop. Patrik Šmíd našel na zadní tyči volného Matěje Štěpánka, který nezaváhal a vedli jsme 1:0! Pak soupeř převzal na 10 minut hru, ale nevypracoval si žádnou brankovou příležitost. V 17. minutě jsme zahrávali další přímý kop. Tentokrát ho šel kopat Matěj Štěpánek a nedal brankáři šanci. Do konce poločasu se hrálo již v naší režii a soupeř mohl dostat další branky. Průnik Jana Moudrého volal po penaltě a po další akci téhož hráče, když utekl po lajně a přesně odcentroval na Matěje Štěpánka, rozhodčí branku neuznal. Chybně se domníval, že míč byl za lajnou.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: Sokol Stodůlky - FC Tempo Praha 1:4

Vydáno dne 17. 11. 2008 (1003 přečtení)

Do posledního zápasu podzimu kluci nastupovali s respektem i odhodláním získat tři body. Po první šanci domácích přišla ve 12. minutě naše chvíle. Dlouhý aut J.Kostky zpracoval T.Kocábek a vstřelil vedoucí branku - 0:1. Fotbal se hrál nadále v rychlém tempu, ale přes šance na obou stranách se již skóre do půle nezměnilo.

Ve 36. minutě T.Kocábek vystřelil, trefil tyč a odražený míč se podařilo J.Pavlátovi vrátit do sítě - 0:2. Domácí se ještě chvíli snažili změnit vývoj zápasu, ale skvělá dvouminutovka mezi 46. a 48. minutou definitivně srazila vedoucí mužstvo soutěže do kolen! 46.min. T.Kocábek (as. V.Vencl) a 48. minuta J.Pavlát (as. J.Gronych). V závěru po skrumáži před naší brankou domácí již jen korigovali dorážkou na konečných 1:4. Dokonalé vyplenění Stodůlek tímto debaklem určitě výrazně zvedlo sebevědomí celého mužstva a vrátilo nám možnost na jaře opět bojovat o první místo v soutěži.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Háje JM B - FC Tempo Praha B 5:1

Vydáno dne 14. 11. 2008 (1069 přečtení)

Utkání začalo z naší strany velmi dobře a měli jsme dvě velké šance, ale nedali je. Kofroň šel sám na branku od půlky hřiště, ale zakončil střelou doprostřed brány a vzápětí Hyršl zakončil sólo nedůraznou střelou. Po nuceném střídání (v 15. minutě) Šmída, jenž si zranil patu, úplně odešla záloha. Soupeř převzal hru do své moci a po dvou zbytečných rozích dvakrát zblízka dal na 2:0. Potom po rychlém protiútoku soupeře špatně vyběhl gólman Opletal a soupeř vstřelil třetí gól do prázdné branky.

Ve druhé půli, po nucených střídáních dalších dvou hráčů, nastaly změny v sestavě, ale po dvou dalších špatných odkopech byl stav 5:0 pro domácí. Potom po kopu z rohu snížil Hyršl zblízka na 5:1. Hra se trochu změnila, ale už bylo pozdě na vylepšení konečného výsledku.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - SK Union Vršovice 1:1

Vydáno dne 09. 11. 2008 (1028 přečtení)

Zápas se sousedním týmem v tabulce měl od začátku svižné tempo, ke kterému přispělo deštivé počasí a zaujatý rozhodčí. Ve 20. minutě přihrál R. Novák T. Kocábkovi, který obešel svého obránce a po krátkém sprintu vstřelil vedoucí branku - 1:0. Ve 25. minutě vyloučil po druhé žluté kartě (nesportovní chování) rozhodčí našeho stopera M. Veselého, a hosté se tak lehce dostali k výhodě. Přesto se konec prvního poločasu dohrál vyrovnanou hrou.

Druhý poločas opět začal vyrovnanou hrou, ale s časem přibylo šancí na obou stranách. Žádná ale nenašla cíl v síti. Už už se zdálo, že vítězství ubráníme, když minutu před koncem po skluzu v rohu pokutového území k překvapení všech rozhodčí nařídil proti nám penaltu! Hosté vyrovnali na 1:1 a krátce po rozehrávce byl zápas ukončen.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - Loko Vltavín 1:3

Vydáno dne 05. 11. 2008 (1008 přečtení)

Ke třetímu domácímu utkání k nám přijel tým z popředí tabulky. Od začátku zápasu soupeř udával tempo hry. Naši kluci se snažili, ale chyběl větší důraz. Soupeř se po zásluze ujal vedení náhodným gólem z rohu. Pak naši kluci chvílemi přestali hrát, soupeř se dostal do tlaku a zvýšil na 2:0. Při tomto gólu zaspala obrana, protože nechala utéct hráče, který s přehledem zakončil.

Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním neprodat kůži lacino a víc začali bojovat. Nástup se nám podařil a soupeře jsme zmáčkli na jeho polovinu. Soupeř však z protiútoku vybojoval roh a z našeho nedůrazu vstřelil třetí gól. Pak jsme se pět minut hledali na hřišti, než jsme zase zpřesnili hru. Potom jsme snížili, po přímém kopu si zaběhl za obranu Hrstka a s přehledem zavěsil. Hra se vyrovnala a snažili jsme se chodit do protiútoků, ale chybnými finálními přihrávkami jsme se připravili o akce, které by mohly skončit gólem. Za druhou půli musím hráče pochválit za bojovnost a odvedený výkon.

Mladší žáci

* Ml. žáci A: FC Tempo Praha - TJ Kyje 6:1

Vydáno dne 02. 11. 2008 (968 přečtení)

V sobotu jsme nastoupili s pevným cílem porazit soupeře co nejvyšším rozdílem. Průběh zápasu tomu nasvědčoval, i když jsme první gól dali až v 17. min., ale měli jsme mnoho šancí již předtím. Na 1:0 dával T. Kocábek po přihrávce J. Pavláta. Hned v 19. min. padl další gól M. Veselého a vedli jsme 2:0. Ve 24. min. po přihrávce T. Kocábka zakončil J. Pavlát na 3:0. Tímto, pro nás hezkým, výsledkem skončil první poločas.

Trenéři byli se stavem nespokojeni a v šatně došlo k důrazné domluvě. Potom už se kluci konečně začali věnovat zápasu a kombinační hrou si vytvořili spoustu šancí a neustálý tlak na soupeře. Ve 47. minutě vstřelil čtvrtou branku J. Pavlát, přihrával mu J.Gronych. O tři minuty později, v 50min., přinesl stálý tlak očekávané ovoce v podobě už páté branky, J.Gronych po přihrávce J.Kostky zvýšil na 5:1. A poté ještě v 57. min. J. Gronych po přihrávce R.Nováka dal na konečných 6:1.

Mladší žáci

* Ml. žáci B: SK Modřany - FC Tempo Praha B 1:0

Vydáno dne 28. 10. 2008 (1032 přečtení)

K našemu dalšímu utkání jsme jeli k soupeři ze dna tabulky. Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého a soupeř se sám neporazí, ale doufali jsme, že i hráči, kteří nedostávají tolik šancí, se prosadí. Soupeř nastoupil se 7 hráči ročníku 1996, kteří vypadali minimálně o rok starší, ale nebyli tahouni mužstva.

Již v 6. minutě jsme dali branku, ale chybný výrok rozhodčího, který gól neuznal. Stále jsme měli lepší pohyb než soupeř a dostávali se do šancí. Po faulu na Pavla Hrstku měla být červená karta, ale rozhodčí neukázal ani žlutou. Po přímém kopu míč tečoval o zeď a k údivu všech aktérů a rodičů byl odkop od branky. V poslední minutě domácí zahrozili po našich dvou hrubých chybách a špatném odkopu brankáře, který podklouzl, se soupeř ujal vedení.